علی پروین: ترسیدم در درگیری مایلی‌کهن و دایی دخالت کنم


علی پروین: ترسیدم در درگیری مایلی‌کهن و دایی دخالت کنم

مربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای اینکه یک موقع حرفی علیه من نزنند، ترسیدم در درگیری لفظی مایلی‌کهن و دایی دخالت کنم.

علی پروین  اظهار داشت: خوشحالم پرسپولیس یک پیروزی خارج از خانه را مقابل صنعت نفت آبادان کسب کرد. صنعت نفت نشان داد تیم با قدرتی است؛ اما اسیر حوصله پرسپولیس شد.
وی افزود: امیدوارم موفقیت‌های پرسپولیس ادامه داشته باشد. همینطور که گفتم، پرسپولیس روز به روز بهتر خواهد شد؛ اما معتقدم چون هوادار نبود، شور و اشتیاق در ورزشگاه دیده نشد.

پروین درباره درگیری لفظی دایی و مایلی‌کهن، عنوان کرد: متاسفانه در چند وقت اخیر این حرف‌ها و مصاحبه‌ها زیاد شده است. صلاح دیدم دخالت نکنم. گاهی در یک سال، یک بار این اتفاق می‌افتد و آدم خودش را وسط می‌انداخت و مشکل را حل می‌کند؛ اما الان خیلی چیزها عوض شده است.
وی خاطر نشان ساخت: مایلی‌کهن و دایی شاگرد من بودند. راستش را بخواهید، ترسیدم پا درمیانی کنم و بعدا علیه خودم مصاحبه کنند چون اینگونه مرام‌ها در فوتبال ما دیده می‌شود. این کارها را بسیار زشت و بد می‌دانم.
علی پروین خطاب به دایی گفت: خود دایی می‌داند چقدر او را دوست دارم؛ اما باید زودتر کوتاه می‌آمد که خوشبختانه این کار را کرد. او کار درستی انجام داد چون مایلی‌کهن مربی ایشان بوده و یک مقداری باید شأنش حفظ شود که خوشبختانه این کار شد.
سرمربی سابق تیم ملی و پرسپولیس خاطر نشان ساخت‌: امیدوارم دیگر شاهد این نباشیم که دو پرسپولیسی به هم بپرند و علیه همدیگر موضع‌گیری کنند چون کار خوبی نیست.

ali bidin - ایران - تهران
مایلی کهن اطلاعاتی جانی بی شرف و دایی دستبوس ا.ن. کجا و سلطان کجا. دمت گرم
دوشنبه 25 مرداد 1389

aria-aria-nl - هلند - روتردام
سلام دوستان
دوشنبه 25 مرداد 1389

zoroye iran - اتریش - وین
فوتبال ایران شبیه سیاست ایران شده هر روز یه جنجالی میشنویم واقعا جای تاسف داره پیشکسوتهای استقلال هر روز بجون هم میفتن پرسپولیس کمتر ولی مایلی هر روز یکی رو میچزونه این اصلا درست نیست
سه‌شنبه 26 مرداد 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.