رای جنجالی شورای استیناف: دایی طلبی از فدراسیون ندارد!

 
رای جنجالی شورای استیناف: دایی طلبی از فدراسیون ندارد!

خبر آنلاین : کمیته استیناف فدراسیون فوتبال رای به بی گناهی فدراسیون در پرونده شکایت دایی داد.

درحالی که در رای بدوی کمیته انضباطی ، فدراسیون فوتبال به دلیل مستندات موجود در پرونده محکوم به پرداخت 9 ماه از مبلغ قرار دایی به دلیل اخراج از تیم ملی شده بود ، ساعتی قبل شورای استیناف فدراسیون فوتبال رای خود در این باره را اعلام کرد و بر اساس رای جدید که به امضای 5 عضو شورای استیناف رسیده و توسط نبی ابلاغ شده است فدراسیون فوتبال از پرداخت جریمه تبرئه شده است. در بخشی از این حکم اشاره شده است:« اساسا چون قرارداد طرفین پس از بازی ایران و عربستان سال 1388 لغو شده و دایی هم هیچ فعلی مبنی بر تمایل برای ادامه همکاری با فدراسون نشان نداده بود عملا خود  برای ترک همکاری پیش قدم شده است.لذا به استناد ماده 17 آیین نامه انضباطی ، ضمن نقض دادنامه مدعی ، اعلام می شود علی دایی طلبی از فدراسیون فوتبال  ندارد و اعلام می شود حکم صادره قطعی است.»

asal.bano - انگلستان - نیوکسل
دایی جون مادرت این طلبت چقدره من بدم بیخیال بشی, نمودی ملت را
دوشنبه 25 مرداد 1389

iranjp - ژاپن - توکیو
خدائیش بیاد مردونه بگید گردنمون کلفته نمیدیم خیلی قشنگتره تا گفتن این چرندیات به اسم قانون .
دوشنبه 25 مرداد 1389

mr.alone57 - انگلیس - لندن
اقای دایی تا به حقش نرسه دست بردار نیست نمیزار این پول بین اخوندا و...تقسیم بشه
دوشنبه 25 مرداد 1389

experthoney - بحرین - منامه
asal.bano - انگلستان - نیوکسل. دوست عزیز، گیر علی دایی به 50 یا 500 میلیون پول نیست، ایشون ثابت کرده به خاطر غرورش هم که شده باید جلوی اینا بایسته، که من شخصا با وجود این که از غرور و تکبرش خوشم نمیاد ولی یکی از بهترین ویژگیهاش اینه که خودشو نمیفروشه و رو حرفش می ایسته، بعید نمیبینم که جریان رو به فیفا بکشونه.
دوشنبه 25 مرداد 1389

hassan5 - ایران - تهران
به احتمال قوی دائی به فیفا شکایت میکنه و اصل وفرعش طلبش را تا شاهی اخرش ازفدراسیون خواهد گرفت.دادگاه فیفا که مثل دادگاه های ایران کشکی نیست
دوشنبه 25 مرداد 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.