علی کریمی: من مسلمان هستم و به مسائل مذهبی اعتقاد دارم , مدعیان را به خدا واگذار می کنم


علی کریمی: من مسلمان هستم و به مسائل مذهبی اعتقاد دارم ,
مدعیان را به خدا واگذار می کنم

ایسنا نوشت:

علی کریمی در پاسخ به بیانیه‌ی باشگاه استیل آذین مبنی بر اخراجش از این باشگاه، تاکید کرد که تمام این حاشیه‌سازی‌های در پاسخ به یک مصاحبه است نه چیز دیگری.

باشگاه استیل آذین ظهر روز یک‌شنبه در بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد که علی کریمی بازیکن این تیم به دلیل آنچه که روزه‌خواری و توهین به مسوولان فدراسیون فوتبال در جریان تمرین‌های این تیم خوانده شده، از این باشگاه اخراج شده است، این در حالی است که این بازیکن نامدار فوتبال ایران تمام دلایل مطرح شده در این‌باره را رد کرده و مدعیان آن را به خدا واگذار می‌کند.

علی کریمی در این باره گفت: «سال‌های سال است که بازی می‌کنم اما هیچ گاه در مورد من چنین مسائلی مطرح نشده و نبوده چرا که من یک مسلمان هستم و به مسائل دینی و مذهبی اعتقاد دارم. آن‌ها اگر چنین ادعایی داشتند چرا همان روز اعلام نکردند و اجازه دادند من برابر استقلال بازی کنم.فکر می‌کنم همه این حاشیه‌سازی‌ها به خاطر مصاحبه من قبل از بازی در مورد مدیریت قبلی بوده است.»

کریمی ادامه می دهد:«در مورد مطلبی که از قول من درباره‌ی آقایان عزیزمحمدی و علیپور نوشته بودند باید این نکته را متذکر شوم که این عزیزان در فدراسیون زحمت‌های زیادی را متحمل می‌شوند و هیچ وقت به خودم اجازه ندادم و نمی‌دهم به آن‌ها توهین کنم. شما می‌توانید از آقایان عزیزمحمدی و علیپور سوال کنید که آیا تا به امروز صحبتی از من درباره‌ی آن‌ها دیده‌اند یا نه.در واقع تمام حاشیه‌سازی‌های اخیر، در پاسخ به یک مصاحبه بوده و خدا بر همه چیز آگاه است. »

omid norway - نروژ - اسلو
RTEMIS-SW پیر- فرانسه - پاریس,دهن مبارک باز کن یه فحش هم به علی کریمی بده ههههههههه
یکشنبه 24 مرداد 1389

قازقلنگ - ایران - تهران
علی جان حالا اگه مسلمان هم نباشی فرقی نمیکنه حالا مسلمون بودن چه مزیتی محسوب میشه؟ هرچی بدبختی و بیچاره گی و مفلوک و عقب افتاده گیه مال ما مسلموناست
یکشنبه 24 مرداد 1389

استبداد فکری - ایران - ماهشهر
درود بر علی کریمی تنها مــــــــــرد فوتبال ایران.
یکشنبه 24 مرداد 1389

khosh bavar - ایران - کرمان
علی کریمی: درد و رنج, اشتباهات انسانی و مقاومت برای ارمان, به زندگی معنی و مفهوم میده و بدان امثالی مثل تو همیشه باعث ترس و وحشت این ددمنشان اسلامی خواهید شد که ازادی والاتر از ارزشهای مادی میباشد و مانند گوسفند بدنبالشان راه نخواهید افتاد.
یکشنبه 24 مرداد 1389

ezatdf - ایران - تهران
علی جان از قبل توطئه ای بوده که به گونه ای شما حذف بشوید به دلیل آن مچ بند سبز این سناریو از قبل نوشته شده بوده و توسط سزدار "آجرلو" و "سردار قطبی" بر علیه شما اجرا شده
یکشنبه 24 مرداد 1389

milanahwaz - سوئد - نورشاپینگ
از دست شما شایعه سازان دروغگو.اما خدائی این علی کریمی خیلی بد اخلاق است.من وقتی که بازی اون باشه منتطر دعوا هستم.
دوشنبه 25 مرداد 1389

gomgi - ایران - تهران
یه دست هایی هست که میخوان علی کریمی رو خراب کنن بیشتر بعد از بستن اون دستبند سبز به دستش اما علی کریمی رو مردم دوسش دارن
دوشنبه 25 مرداد 1389

experthoney - بحرین - منامه
علی جان حرفت رو باور میکنیم، در هر حال ما تو رو قبول داریم، گور پدر تک تک اشون
دوشنبه 25 مرداد 1389

iranjp - ژاپن - توکیو
مشکل علی کریمی اینه که نه پاچه خواره نه نون بنرخ روز خور .
دوشنبه 25 مرداد 1389

khosrow60 - سوئد -
اگر درداخل ایران کسی میداند جریان چیه .اول ازتیم ملی وحالا ازاستیل .برایمان بنویسد ممنون میشم.
-----------------
کاربر گرامی
لطفا نام شهر محل زندگی خود را بنویسید.
با تشکر
دوشنبه 25 مرداد 1389

esmal - ایران - آبادان
اگه یک مرد تو فوتبال ایران باشه اون جادوگر محبوب ما علی کریمیه
دوشنبه 25 مرداد 1389

smko zam - ایران - سردشت
بمیرم من نکن گریه همش تقصیر حاجیته ( البت حاج سید ملا مموت عنتر نژاد)
دوشنبه 25 مرداد 1389

immortal1977 - هلند - امرسفورت
omid norway - نروژ - اسلو . تو بچه اخوندک 20 ساله ببند و فکر نکن هر کسی که بدنیا اومدش و توی شناسنامش زدن مسلمون,اون یه مسلمون عقب افتاده هستش .اگه اینطوری باشه که 95% مردم ایران توی شناسنامه شون زده مسلمون! ایا همه مثل تو و چندتای دیگه هله هوله مسلمون عقب افتاده هستن!?!نه پسرک.. اگه اون اربابت خامنه ای حرومزاده وجودشو داشت رفراندوم برای همین مسئله میزاشت که به تو و امثال تو ثابت بشه که ایرانیا چقدرشون مسلمون عقب افتاده هستن,چقدرشون ایرانی اصیل...یادت باشه روی تو زوم کردم و نفستو اینجا میگیرم ;)
دوشنبه 25 مرداد 1389

omid norway - نروژ - اسلو
immortal1977 - هلند - امرسفورت ,تو همینطوری هم نفس منو گرفتی خانمی,ادرس بده در خدمت باشیم!!??ههههههههههه
دوشنبه 25 مرداد 1389

Ahoora Mazda - نیوزیلند - آوکلند
omid norway - نروژ - اسلو.شما یک خائن به میهن خود یک جیره خوار ویک ساندیس خوار هستی چون از رژیمی داری طرفداری می کنی که علنا و بی پروا هموطنانت را شکنجه و به انها تجاوز می کنه. شما یک اجنی و وطن فروش هستی که درد و زجر هموطنانت تو رو خوشحال و شاد می کنه
دوشنبه 25 مرداد 1389

salarkhan - آلمان - هامبورگ
د اشتباه میکنی د همون مسلمونیه که این بلا رو سر این ملت آورده!
دوشنبه 25 مرداد 1389

ali203 - ایران - ایران
بچه مسلمان به ابوالفضل العباس واگذار میکردی نه خدا بدبخت بیچاره حق گرفتنیه نه واگذار کردنی پس منتظر باش تا بگیرند راستی خبر داری سال 88 جمهوری اسلامی بخاطر رضای همین خدای تو هم به پسران و دختران ایرانی تجاوز کردند و هم انها را به خاک وخون کشیدند و ترانه موسوی را به اتشگشیدن مردم ایران هم واگذار کردند به خدا
---------------
کاربر گرامی
لطفا نام شهر محل زندگی خود را بنویسید در غیر اینصورت از درج نظرات شما در آینده معذوریم.
با تشکر
دوشنبه 25 مرداد 1389

گروهبان قندلی - ایران - تهران
عشق است علی‌ کریمی‌ سبز عشق است وجدان بیدار علی‌ کریمی‌ عشق است به هواداران علی‌ کریمی‌ که او را تنها نمیزارن و همیشه با علی‌ کریمی‌ هستند. زنده باد هواداران علی‌ کریمی‌. ننگ بر مخالفان علی‌ کریمی‌ مخصوصا اجرلو مزدور. با این کارهاشون محبوبیت علی‌ کریمی‌ بیشتر شده . عشق است به مهدوی کیا معدن چی‌ نکو نام و آنها که پشت علی‌ کریمی‌ ایستادن.
دوشنبه 25 مرداد 1389

omid norway - نروژ - اسلو
Ahoora Mazda - نیوزیلند - آوکلند,از کجا فهمیدی من رژیمی هستم !??تو که یک هفته هم نیست اومدی تو این سایت!?کدوم حرف من طرفداری از رژیم بود!??البته برای من مهم نیست کی چی فکر میکنه,اینها رو که میبینی به من این وصله رو میچسبونند بخاطر اینه که نمی تونند جواب من بدن از نظر اینهاهر کسی مسلمان باشه رژیمی هست,اینها مشکلشون این که کسی نباید مسلمان باشه!?حتی یک کامنت من طرفداری از رژیم نبود بلکه در مقابل توهین ها از اعتقادم دفاع کردم نه از رژیم,این افراد ناراحتن که یک نفر پیدا شده با استناد به تاریخ داره از اسلام دفاع میکنه,نه از رژیم بخاط همین ناراحتن, همین افراد اوایل انقلاب در زمان جنگ دومشون گذاشتند رو کولشون فرار کردند ولی 2تن از عزیزان خانواده ما به دست رژیم در سال61 اعدام شد اینو همه میدونند,اینها اکثرشون برای پوذ دادن به ایران میرند ولی وجود ندارند یک کلمه حرف بزنند,تو این سایت که کسی نمیشناستشون دارند. هارتو پورت میکنند!?وگرنه بینی شون بگیری جونشون درمیاد.ادامه دارد
دوشنبه 25 مرداد 1389

omid norway - نروژ - اسلو
Ahoora Mazda - نیوزیلند - آوکلند,قسمت دوم:در ظمن به بهانه دین حکومت کردند چیز تازه ای نیست ,مسیحیان بدتر از اینها جنایت میکرند. ولی این ربطی به اصل دین نداره,خداوند بر همه چیز ناظر واگر کسی نتونه حق مظلوم بگیره خداوند حقش میگیره چون با مردن همه چی تموم نمیشه?در ضمن زوذ احساساتی نشو حرف هر کسی رو تا تحقیق نکردی قبول نکن!?
دوشنبه 25 مرداد 1389

immortal1977 - هلند - امرسفورت
omid norway - نروژ - اسلو . ببخشید شب بود ... چادر مشکیتو ندیدم ....تو مسلمون عقب افتاده رو نتونم جواب بدم که دیگه اینجا پیدام نمیشه پسرم!ادرس بدم میری راه ... پیدا میکنی. راستی ماه رمضون رو با دهنی که بوگند بیغذایی میده چه میکنی!? تو هنوز خیلی مونده که بخوای با من کل کل کنی مسلمون دوزاری...ولی خوشم میاد اذیتت میکنم مخصوصا تو رو که از همه .... پرروتر هستی ;)
سه‌شنبه 26 مرداد 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.