ورزشکار زورگو ، زنان را کتک می‌زد

 
ورزشکار زورگو ، زنان را کتک می‌زد

مرد ورزشکاری که با هجوم به خانه‌های مردم، زنان صاحبخانه را کتک می‌زد و اموالشان را سرقت می‌کرد ، در یکی از محله‌های کرج دستگیر شد.

به گزارش جام‌جم، فعالیت‌های تبهکارانه مرد ورزشکار هنگامی فاش شد که چند هفته پیش زنی با حضور در شعبه 103 دادگاه بخش ملارد کرج از سرقت اموال خانه‌اش از سوی مردی جوان خبر داد.

شاکی با تشریح ماجرای سرقت به بازپرس امرجی گفت: دقایقی پس از خروج شوهرم از خانه، زنگ در به صدا درآمد. وقتی در را باز کردم، مردی قوی‌هیکل وارد خانه شد و با چاقو به من حمله‌ور شد.

وی ادامه داد: او مرا کتک زد و کشان کشان در یکی از اتاق‌ها زندانی کرد. چند ساعت بعد شوهرم که به خانه بازگشت، با شنیدن صدای ناله‌هایم مرا نجات داد.

پس از تشکیل پرونده در این ارتباط، تحقیقات ماموران اطلاعات ـ امنیت شهریار آغاز شد. ماموران با اطلاعاتی که از شاکی به دست آوردند، به چهره‌نگاری رایانه‌ای از دزد فراری پرداختند.

شکایت‌های متعدد از متهم فراری

در حالی که تحقیقات ادامه داشت، چند زن دیگر نیز با حضور در اداره پلیس اطلاعات ـ امنیت شهریار شکایت‌های مشابهی ارائه کردند. با اطلاعاتی که از شاکیان جدید به دست آمد، معلوم شد تصاویر رایانه‌ای دزد شرور با هم مطابقت دارد.

به این ترتیب روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد و ماموران پی بردند دزد فراری، قهرمان اسبق یکی از رشته‌های ورزشی است و از چندی قبل با ارتکاب اعمال مجرمانه، جزو اراذل و اوباش محله‌های ملارد و سرآسیاب کرج محسوب می‌شود.

با فاش شدن هویت متهم به نام سعید، پاتوق‌های او به طور نامحسوس زیرنظر گرفته شد تا این‌که هفته گذشته در مغازه برادرش در یکی از محله‌های کرج شناسایی و دستگیر شد.

متهم برای ادامه تحقیقات به شعبه 103 دادگاه بخش ملارد کرج انتقال یافت.

اعتراف متهم

سعید ـ متهم ـ درباره جرایم خود گفت: در محله‌های شهریار، ملارد و همچنین سرآسیاب کرج منازلی را که صاحبان آن زنان تنها بودند، شناسایی می‌کردم و با زور و تهدید وارد خانه‌ها می‌شدم و پس از کتک زدن زنان و زندانی کردن آنها در اتاقی، اموالشان را سرقت می‌کردم. پس از افزایش سرقت‌ها، روش کار خود را تغییر داده و با سد کردن راه مردم در خیابان‌ها، کتک‌شان می‌زدم و اموالشان را سرقت می‌کردم.

بنابر این گزارش، متهم با قرار قانونی از سوی قاضی امرجی،‌ رئیس شعبه 103 دادگاه بخش ملارد روانه زندان شد. تحقیقات تکمیلی از او ادامه دارد.

omid norway - نروژ - اسلو
این یه گاو وحشی نه ورزشکار,ورزشکار واقعی تختی بود( که توسط خانواده شاه خائن کشته شد)جریانش از این قرار بود در یک مهمانی بزرگ وقتی برادر شاه وارد میشه اکثریت مهمانان تحویلش نمیگیرند ولی زمانی که جهان پهلوان تختی وارد مجلس مهمانی میشه همه به احترامش بلند میشوند واین عقده ای میشه برای برادر شاه(غلامرضا)بعدش دستور کشتن ش میده,(جهان پهلوان تختی محبوب همه مردم بود روحش شاد)این هم گوشه ای از گند کاری های خانواده شاه
یکشنبه 24 مرداد 1389

ir.virangar - ایران - کرج
امیدوارم این اعدام بشه نه آدمهای بی گناهی که گناهی نکردن اعدام میشن
یکشنبه 24 مرداد 1389

porharfi - هلند - آرنم
دیگه چه شغلی هنوز با آبرو باقیمانده؟؟! از دکتر .ومغازه دار.و مهندس.و کنترل کننده. برق و گاز .و ..و..وشغل ِ سلب ِآبرو شده با هنر مندی دزدان و قاتلان؟؟چیزی مونده؟؟!""( وزیرش که خود ِخودِ دزدی کرده نیازی به جعل ِ مدرک و شغل نداره"")
یکشنبه 24 مرداد 1389

venoosi - بلژیک - ورویر
یه زمانی ورزشکاران یا همون پهلوانان حافظ جان و ناموس مردم بودند قربون خدا برم اخوندا همه رو بی غیرت و اراذل و اوباش کردن. کجایی داش آکل )-:
یکشنبه 24 مرداد 1389

alexxx - اتریش - وین
این مرد به سیستم دولتی ایران کار میکرده. شاید هم سابق برای دولت کار میکرده طبق عادت  با همون روش ادامه داده. مرگ بر دولتی ها از دم.  
دوشنبه 25 مرداد 1389

dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
چقدر نامرد و بی رحم و بی وجدان به نظر من اینجور افراد رو باید اعدام کنند نه کسی که زنا میکنه
دوشنبه 25 مرداد 1389

آزادی برای ایران - آلمان - اشتوتگارت
دوره شاهنشاه پهلونا تو محله ها نمایش میدادن زنجیر پاره میکردن اما دوره اسلامی محمدی ناب از دیوار خونه مردم بالا میرن.خدا رحم بکنه.
دوشنبه 25 مرداد 1389

saeed1 - کانادا - تورونتو
omid norway - نروژ - اسلو . من طرفدار شاه نیستم ولی مرگ تختی هنوز در ابهام است. شما یک جانبه قضاوت نکن لطفا.
دوشنبه 25 مرداد 1389

hovakhshatare - ایران - تهران
حالا چرا عکس آرنولد شوارتزنگر بیچاره رو دستبند به دست انداختین و صورتش رو شطرنجی کردین؟؟!!!!
دوشنبه 25 مرداد 1389

iranjp - ژاپن - توکیو
omid norway - نروژ - اسلو . هم تو وهم این دزد ورزشکار سنتون به خدابیامرز تختی و ماجراهاش نمیخوره این نگاه به رضازاده کرده بعد دیده دستش به جایی نمیرسه راه افتاده تو خیابون . بعید نیست که یکوقت کشتن تختی و ماجرای سینما رکس ابادان یه جوارائی از نظر عوامل بهم ربط داشته باشه که اونم بعدا معلوم میشه .
دوشنبه 25 مرداد 1389

asal.bano - انگلستان - نیوکسل
مردک مگه سر صفره مموتی بی پدر بزرگ شدی
دوشنبه 25 مرداد 1389

omid norway - نروژ - اسلو
iranjp - ژاپن - توکیو ,شما فیلم ژاپنی زیاد نگاه میکنی!!?مخصوصا فیلمهای سامورائی ها,
دوشنبه 25 مرداد 1389

omid norway - نروژ - اسلو
saeed1 - کانادا - تورونتو,بحث طرفدار بودن یا نبودن شاه نیست. شخصیتی مثل تختی هنوز در ایران نیومده و مطمئن باش اوو نه تنها در نزد تمام مردم ایران محبوب بود در خارج از کشور هم اوو را میشناختند ،نه بخاطر قهرمانیش به خاطر جوانمردیش،ما قهرمان زیاد داریم ولی‌ پهلوان جوانمرد خیلی‌ کم داریم،همان زلزلی که در بوین زهرا میاد و تختی یک پارچه به دور کمر خود می‌بنده در بازار تهران برای زلزله زدگان کمک جم می‌کنه و خیلی‌ کارهای دیگه،شک نداشته باش کشتن تختی نمیتونست کار مردمی باشه که اوو را عاشقانه دوست داشتند در ضمن تختی یک مسلمان واقعی‌ و معتقد بود اینو همه میدونند
دوشنبه 25 مرداد 1389

Geelongcat - استرالیا - سیدنی
omid norway - نروژ - اسلو . ان مجلس واحترام مردم به تختی درست ولی چطور اتهام قتل را بی مدرک و شاهد وارد میکنید. نزدیکان تختی از افسردگی او و خودکشی اش می گویند. بعد از سقوط شاه و ساواک اگر کوچکترین مدرکی/شاهدی دال بر قتل تختی وجود داشت صدها برابر بزرگتر شده و افشا میشد.
دوشنبه 25 مرداد 1389

perspolisi - استرالیا - سیدنی
omid norway - نروژ - اسلو . تو دوباره قرص صورتیتو نخوردی؟ ببین اینجا دیگه کسی‌ به تو و امصالت فحش نمیده که همین جور عقده ایه بمونی، پس بیخود خودتو خسته نکن واسه فحش خوردن، خوب کوچولو؟؟ آفرین، برو قرصت دیر شد
دوشنبه 25 مرداد 1389

omid norway - نروژ - اسلو
perspolisi - استرالیا - سیدنی تازه دارید یاد می‌گیرید به عقاید دیگران احترام بذارید عیسی به دین خود موسی به دین خود مسائل سیاسی را بهانه نکنید به عقاید اکثریت مردم ایران توهین کنید کی میخواید اینو یاد بگیرید!!?
دوشنبه 25 مرداد 1389

omid norway - نروژ - اسلو
Geelongcat - استرالیا - سیدنی,کدام نزدیکان تختی گفت او افسرده بود خیلی‌ حرفت خنده‌داره یک فرد با اعتقاد بدین و روز قیامت هیچ وقت خود کشی نمی‌کنه چون گناهی که بخشیده نمی‌شه در نزد خداوند, خود کشی هست،چرا داری این وصله را به تختی میزنید همه میدونند تختی کشته شده.
دوشنبه 25 مرداد 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
هر رژیمی برای حقنه ی ملا و دینش به دروغهای شرم اور قبل و بعد از شورش 57 ادامه می دهد بابک تختی پسر زنده یاد تائید کرد که پدرش بر اثر اختلافات خانوادگی خودکشی کرد و مشابه این دروغها باعث شد فاجعه ی سینما رکس را برای پیروزی خمینی کثیف به گردن ساواک بیندازند تمام داستانسرایان با این ترفند ها می خواهند ذهن خواننده را از حوادث وحشتناک 31 ساله به پیش از ان معطوف کنند.ننگ بر شما.
دوشنبه 25 مرداد 1389

iranjp - ژاپن - توکیو
imid norway - نروژ - اسلو . کوچلو یکم بزرگ شو لااقل اندازه سنت فکر کن . ساواک اگه میخواست کسی رو بکشه خمینی رو میکشت نه تختی رو که تهدیدی برای حکومت نبود . ولی برای بدنام کردن شاه تختی شخص مناسبی بود برای ان قلابیون . دلیل کشتن احمد خمینی زیاد دانستنش بود و ترس از افشا کردن . تو که مدعی العموم نیستی که بجای مردم حرف میزنی نظر خودتو بگو . مطمئن باش سامورائیها از تو و همفکرات خیلی باشعور تر بودن دمشون گرم .
دوشنبه 25 مرداد 1389

Geelongcat - استرالیا - سیدنی
omid norway - نروژ - اسلو . پسرش بابک تختی و دوستان و همدوره هایش گفتند خودکشی کرد. پیداست منطق و برهان در شما بی اثر است. پس شما هر چی دوست داری باور کن.
سه‌شنبه 26 مرداد 1389

perspolisi - استرالیا - سیدنی
omid norway - نروژ - اسلو. ما از اول احترام میزاشتیم، تو و امثال تو بودن که از معده حرف میزنین که اونم به خاطره دستبوسیه اربابتونه. تو این سایت هم همتون شناخته شده هستین، واسه همین گفتم کسی‌ محلتون نمیذاره، حالا هی‌ بیا اینجا اراجیف بگو خوب؟؟ البته اگه یه کم از اون بالا خونت کمک میگرفتی شاید این اراجیف رو نمی‌گفتی. iranjp - ژاپن - توکیو جوابتو داد بخون ببین میفهمی یا نه؟؟.
سه‌شنبه 26 مرداد 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
چرا دلیل خودکشی رو نمیگین! بزار هم دنیا بدونندمرد ایرانی چه میکشه از دست زن ایرانی! شهامت ندارید یا خجالت میکشید? تختی مرد بود نتونست تحمل کنه! شاه هم نخواست بگه! چراتختی خودشوکشت. نخواستن ابروری زنان نازئین ومهربان ایرانی بره!!
سه‌شنبه 26 مرداد 1389

mary. - ایران - تهران
sepher-استرالیا-سیدنی! چه دل پری از زن ایرانی داری! اولا که علت مرگ تختی هنوز مبهمه. دوما اگه اینطور که شما میگی باشه، همه رو به یه چوب نمیزنن. حالا مگه مردهای ایرانی خیلی باغیرت و وفادارن؟!
سه‌شنبه 26 مرداد 1389

omid norway - نروژ - اسلو
perspolisi - استرالیا - سیدنی ,تو راست میگی!!???
سه‌شنبه 26 مرداد 1389

perspolisi - استرالیا - سیدنی
omid norway - نروژ - اسلو. معلومه که من راست میگم، خوشحالم که به این نتیجه رسیدی.
چهار‌شنبه 27 مرداد 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
mary. - ایران - تهران . . نه عزیزم از این همه تبلیغات الکی خسته شدم اونها هم انسان هستند مثل ما! امایه مرد مثل تختی خودکشی نمیکنه برای مسائل پیش پاافتاده! یا باید اونها را میکشت که ابرو ریزی بیشتر میشد یا خودشو. که ابروی یه ملت وخرید باکشتن خودش.
چهار‌شنبه 27 مرداد 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.