معاون وزیر کشور:باید یک‌نسل صبر کنیم تا دخترانی عفیف از مدارس خارج شوند


معاون وزیر کشور:
باید یک‌نسل صبر کنیم تا دخترانی عفیف از مدارس خارج شوند

قرارداد میلیاردی با صدا و سیما برای ترویج حجاب

ایلنا - معاون اجتماعی وزیر کشور گفت: هشت میلیارد و 400 میلیون تومان برای ترویج حجاب و عفاف با صدا و سیما در سال 89 قرارداد بسته شده است تا برنامه‌های مرتبط با ترویج حجاب و عفاف تهیه کنند، همچنین با سازمان شهرداری‌ها نیز قراردادی 20 میلیارد تومانی بسته شده که برای ترویج حجاب و عفاف تبلیغ کنند.

علیرضا افشار معاون اجتماعی وزیر کشور در نشست خبری که امروز برگزار شد، گفت: هزار و 500 میلیارد تومان در سال 89 برای امور فرهنگی استان‌ها تصویب شده و قرار است این رقم طی پنج سال آینده تکرار شود. او ادامه داد: این رقم علاوه بر مبلغی است که برای انجام امور فرهنگی و اجتماعی در اختیار دستگاه‌های دولتی قرار گرفته تا خود هزینه کنند.

افشار اضافه کرد: علاوه بر این سه درصد از سود شرکت‌های دولتی به اجرای برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی در کشور اختصاص یافته که حداقل سه هزار و 500 میلیارد تومان را در بر بگیرد.

افشار در این نشست خبری سپس به بیان آسیب‌های اجتماعی در کشور پرداخت و گفت: اقدامات فرهنگی بسیار دیربازده است و حداقل یک نسل طول می‌کشد تا آثارش در جامعه مشاهده شود. بنابراین برنامه‌های فرهنگی باید درازمدت طراحی شوند.

افشار در رابطه با طرح حجاب و عفاف گفت: در همه استانداری‌ها و فرمانداری‌ها برای ترویج فرهنگ حجاب و عفاف ستادی تشکیل شده و 27 برنامه ملی برای ترویج فرهنگ حجاب و عفاف ارائه شده است.

او ادامه داد: در مدارس از طریق طرح شبکه تشویقی مدارس و ریحانه‌النبی به دنبال آن هستیم که تاثیر خوبی در روح و روان دانش‌آموزان ایجاد کرده و آنها را به رعایت فرهنگ حجاب و عفاف تشویق کنیم. این طرح‌ها با همکاری وزارت آموزش و پرورش و تحت نظر حوزه انجام می‌شود.

معاون اجتماعی وزیر کشور گفت: برای کارکنان ادارات نیز 12 برنامه آموزشی در رابطه با حجاب و عفاف در نظر گرفته شده که این برنامه‌ها آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

افشار تصریح کرد: در دانشگاه‌ها نیز به دنبال ترویج گفتمان حجاب و عفاف هستیم و ترویج فرهنگ حجاب و عفاف در 30 دانشگاه اجرایی شده و در بقیه دانشگاه‌ها نیز با بازگشایی این طرح اجرا می‌شود که در دانشگاه‌هایی که طرح حجاب و عفاف اجرا شده است استقبال خوبی از این طرح داشته است.

او گفت: در کنار نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم نیز نمایشگاه ملی حجاب و عفاف راه‌اندازی شده که در این نمایشگاه همه استان‌ها دستاوردهای خود را در رابطه با ترویج فرهنگ حجاب و عفاف ارائه می‌کنند. همچنین وزارتخانه‌ها و موسسات غیردولتی نیز اقداماتی را که در رابطه با ترویج عفاف و حجاب انجام داده‌اند به نمایش می‌گذارند.

او در پاسخ به این سئوال که دانش‌آموزان در حال حاضر تمایل چندانی به مباحث مربوط به حجاب و عفاف ندارند و وزارت کشور چگونه در این زمینه می‌خواهد موفق عمل کند، گفت: کار فرهنگی زودبازده نیست. حداقل باید یک نسل صبر کنیم که دختران عفیف از مدارس خارج شوند.

او ادامه داد: نسلی که در حال حاضر وجود دارد نسلی است که تساهل و تسامح مسئولان گذشته آنها را به سمت بدحجابی برده است باید تلاش کنیم تا نسل آینده حجاب و عفاف داشته باشند.

افشار گفت: رویکرداصلی ما در طرح حجاب و عفاف رویکرد فرهنگی است به خصوص برای کسانی که نیت مجرمانه ندارند و سوء‌تربیت آنها باعث شده که مرتکب جرم شوند. اما نیروی انتظامی برنامه‌ای برای تشدید برخورد با کسانی که جرایم سازمان‌یافته انجام می‌دهند، دارد.

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
جانور کودن و کثیف. با این طرحها به هیچ جایی نمیرسید. 30 سال تموم مردم رو زدید و زندان و نصیحت و موعظه و .. کردید ولی نتیجه عکس داد!!! میدونی برای چی؟!!! برای اینکه شما فاسد و جنایتکار هستید. چرا ؟!!! چون چیزی رو که برای مردم حرام کردید برای خودتون و جانورهای ولی وقیح حلال کردید!!! مردم از شما و افکار پلید و بیمار شما خسته شده اند. بوزینه ای(با پوزش از مقایسه بوزینه با این جانور پلید) مثل تو هم بهتره بجای کنترل مردم اول خودش و افکار بیمار جنسی خودش رو درست کنه!!! گورتون رو گم کنید وگرنه توی گور گمتون میکنیم. پاینده ایران و ایرانی
شنبه 23 مرداد 1389

timeless miracle - کانادا - تورنتو
اینها همه نشانه مشکل جنسی این بدبختها هست که نمی توونن با دیدن یک مچ پا خودشون رو کنترل کنن.لعنت برشما این پولها رو برید خرج دانشجوها یی که توان مالی ندارن یا فقرا کنید.زیاد هم دلتون رو خوش نکنین دیگه نسل بعدی ایشالا که ریخت کثیف و هیزتون رو نمی بینه.
شنبه 23 مرداد 1389

payam43 - آلمان - مونیخ
مشکلاتمونم حل شد!!! بابا شما دیگه کی هستید.. بجای هزینه های احمقانه این پولا رو میدادید به مردم بدبخت از گرستگی نجات پیدا کننن و دنبال خود فروشی نرن. خاک بر سر این مملکت که همیشه باید عقب برن.
شنبه 23 مرداد 1389

مشتعل - سوئد - استکهلم
راست میگی 1 نسل طول کشید تا حکومت اسلامی خمینی این نسل عفیف رو تربیت کرد حالا دیگه نوبت اسید علیه که نسل --- شکولاتی 100 در 100 محجبه بیرون بده
شنبه 23 مرداد 1389

armin7 - هلند - هلند
در این 31 سال میلیاردها دلار از این پول نفت به این برنامه های بی مصرف از این قبیل وغیره زیاد خرج شده نتیجه که نمیده هیچ,بلکه میبینیم مردم در زمان شاه هم دینشون هم صداقت و راستی و جوانمردی شون از این دوره مثلا اسلامی خیلی خیلی بیشتر ه.
شنبه 23 مرداد 1389

alishan - اوکراین - کیف
. پس یعنی‌ الان زنها و دختران این مملکت هیچ کدوم عفیف نیستند؟
شنبه 23 مرداد 1389

Neda02 - کانادا - اتاوا
به خاطر تفکرات پوسیده امثال تو بی پدر مادره که تو ایران هر اعتراض و شکایت, نترسی و شجاعت, نوع اوری و بدعت, عشق ورزی و ازادی خواهی از جانب زنان گستاخی, بی حیایی و بی عفتی تلقی می شه. به همین خیال باش که تا یک نسل دیگه دوام بیاری.
شنبه 23 مرداد 1389

Black Chador - امریکا - ولدن
چقدر خنده داره این مقاله. اقا معاون حالا کو تا نسل عفیف بیاد فعلا شما ها باید از این دختران شجاع ایرانی چوب بخورید تا نسل بعدی بیاد. در ضمن هچی مخواهید خرج کنید ما بدون خرج بوسیله یوتوب و اینترنت نمیذاریم به دختربچه ها شستشوی مغزی بدید. مرگ برعلی چکه ای و طرفدارن احمق و تازی صفتش.
شنبه 23 مرداد 1389

قاضی القضات - ایران - تهران
کافر همه را به کیش خویش پندارد.. اقای افشار یعنی اینکه مادر ,خواهر ودختر گرامیتان بله...انشااله نسل دیگه نوه های دختری شما و بیت رهبری به مقام عفت نائل شوند!
شنبه 23 مرداد 1389

Punisher - ایران - شیراز
معاون وزیر کشور:. باید یک‌نسل صبر کنیم تا دخترانی عفیف از مدارس خارج شوند....!!! / نمیدونم چی بهت بگم ا ل ا غ / پس خودت هم نه مادر عفیفی داشتی / نه خواهر / نه زن / نه دختر .....
شنبه 23 مرداد 1389

dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
همه این بی بند و باری و فساد مال این حجاب ای کاشک همه ایرانیها از دست این حجاب اجباری خلاص شوند.(در دین هیچ اجباری نیست)!!
شنبه 23 مرداد 1389

vezveznazi - ایران - تهران
اقای معاون وزیر منظور شما فحشا به سبک اسلامیست.
شنبه 23 مرداد 1389

h.k - دانمارک - اودا
من ادم بی ادب نیستم.ولی به قیافه این مردک نگاه کنید. لطفان به غور,,,,,,ه بیشتر شبیه تاادم.وهمه لعنت به شاه خاعن وپست و,,,,,,,,,,,که باعث امدن این بی شر,,,,,,ها شد.وقتی اینهارامیبینم .به یاد محله های پست شهرهای بزرگ وبه یاد خانوادهای فقیر روستاها می افتم.من خودم هم بجه روستا هستم.وکاملان از این تشکیلات باخبرم.هموطنان خواه بپذیرید. یا نه ایران ازدست رفته.من وتو اگر مانشویم بدترازاین خواهدشد.ایامنتظر کسی هستید که بییایدوایرانرا ازادنمایدوبه ما اطلاع که خودمان رابرای وزیریاوکیلی اماده کنیم.این بار مردانه همدیگر یاری کنیم وفدایی یکدیگرباشیم.انوقت میفهمید که پیروزی زیادهم سخت نبود.
شنبه 23 مرداد 1389

iranjp - ژاپن - توکیو
شماها یه بلایی سر مردم اوردید که از اسلام متنفر شدن حجاب دیگه پیشکش . سال دیگه براورد چندصد هزار میلیار برای ترویج اسلام ..
شنبه 23 مرداد 1389

بهدین - آمریکا - نشویل
دخترکان بیچارەای کە باید از این ابرهای سنگین و تیرە استقبال کنند و پس از عمری چیزی ندیدن از پس کدروت عفاف و حجاب از دنیا بروند. گلهایی کە کسی حتی خودشان شکفتنشان را نخواهند فهمید. واقعا کە چشم انداز دلگیری است.
یکشنبه 24 مرداد 1389

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
درود بر همه شیرزنان ایرانی در بند دستگاه استبداد-دینی. دلم میخواد تو روی این دون مایه بایستم و فریاد یک عمر در گلو خفه شده همچون فرود پتکی بر سر بی مخش, داد بزنم و بگم - "وقاحت و رذالت و سفاهت"در بیانت آنقدر بی حد و حصره که خودت هم معنی حرفات یا نفهمیدی, که این گواه بر حماقت و سفاهت شخصیتت هست و بقول معروف "واویلا" بر مملکتی که معاون وزیر کشورش تو باشی. و گر به عمد و از قصد اهانت به دختران دلیر و ستمدیده این نسل و دیگر نسل ها کردی, پس به حق اضافه بر دو صفت مذکور , "قعر رذالت" برازندۀ این نوع موجودات که خود را در جایگاه مسئول(معاون وزیر کشور-؟!) جای داده و هتک حرمت و اهانت به جایگاه والای دختران امروز و زنان آینده کشور را روا بدانند. حال با این وصف مجملی که از شخصیت "معاون وزیر کشور " می تراود براستی چه نوع رفتاری از "اراذل و اوباش" یا گروه افراطی و زن ستیز جامعه می توان داشت؟؟؟!
یکشنبه 24 مرداد 1389

m_h_gol - ایران - تهران
افسوس و صد افسوس که سرمایه این مملکت به جای اینکه صرف بهبود زندگانی ایرانیان بخصوص فقرا گردد اینگونه بر باد می رود ! باید به حال زار این ملت گریست ! ! !
یکشنبه 24 مرداد 1389

abolfazl jafari - سویس - زوریخ
خا ک بر سرتان شیاطین نک نک نک....... بر تو خامنه ای
یکشنبه 24 مرداد 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
مردک منفور مگر خودت رهبران دینت عفیف بودند که دم از عفیف بودن زن می زنید????شما لیاقت ندارید که گورتان نیز در ایران باشد!!!!!پول پوت هم وقتی در پاریس بود بجای مدینه ی فاضله ی اسلام خونین مدینه ی فاضله ی کمونیسمی را در مغزش طراحی کرد که پس از رفتن به کامبوج 2 میلیون/یک چهارم مردم کامبوج را قتل عام کرد..مرگ بر مرگ افرینان در هر کجای جهان.
یکشنبه 24 مرداد 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
h.k - دانمارک - اودا -هنوز..شاه رومیخورید ???خائن و.. ???متاسفم برات.
یکشنبه 24 مرداد 1389

ali.tooti - سوئد - لوند
یکی نیست به این معاون وزیر بیشعور بگه بابا جون این یه سیل . سیل یه نسل اگاه با درایت هوشیاره که داره به طرف شما میادکه با دو تا کیسه شن نمیتونید جلوشو بگیرید تازه امثال من که بچه اون پدر مادرای کم سوادی که شما هارو اوردن سر کار این شدیم که 25 خرداد پایه حکومت رو به لرزش در اوردیم چه برسه به بچههای ما . پیروزی مردم ایران نزدیک است
یکشنبه 24 مرداد 1389

amir-amir - کانادا - تورنتو
خباثت و رذالت از سیماى نامبارک شان مى بارد
یکشنبه 24 مرداد 1389

porharfi - هلند - آرنم
سالهای 1356-1357 که زنها در خیابانها و پشت بامها .فریاد ِ ""مــــرگ بر"" میکشیدند. یه نفر در کنارم در کنار پنجره( امروز دیگه نیست )ایستاده بود و میگفت: این شعار. بزودی تبدیل میشه به:مـــــــــــــــــرگ بر هر چی آزادی و رفاه و تساوی حقوق زن. زنــــــده باد ملایان که برای رسیدن به اهدافشان "زن" را به بازی میگیرند!!
یکشنبه 24 مرداد 1389

saeed85 - ایران - تهران
ای آدم نمایی که به ناحق به پستی تکیه زدی که لیاقت آن را نداری. چه کسی بد است؟ دختران معصوم ایرانی؟ یا شما ها که به خاطر امیال پست خود سرمایه های این کشور را به باد دادید و زنهایتان که زیر چادر هر خلافی را می کنند و شما ها که پنهانی به هر عمل زشتی دست می یازید؟. آقای معاون وزیر هنوز کثافتکاریهای امثال سردار زارعی از یاد مردم نرفته است. هویت انسان به یک من ریش نیست بلکه به ریشه است.
یکشنبه 24 مرداد 1389

Garfieldx - ایران - تهران
مرتیکه یعنی اونایی که الان هستند مشکل دارن؟ همه رو مثل خواهر و مادر خودت فاحشه فرض کردی؟
یکشنبه 24 مرداد 1389

andyjapan - زابن - ناگویا
خدا شفات بده
یکشنبه 24 مرداد 1389

mirzasoltan - ایران - تهران
برو چیزتو بده بابا عن آقا
یکشنبه 24 مرداد 1389

khodekhodeshe - بلژیک - انت ورپ
یعنی تا یک نسله دیگه ایران شده عربستان.ای کله پوک.
یکشنبه 24 مرداد 1389

gorgnama - ایران - تهران
تا او موقع فاتحه شماها خوندس بیچاره مفلوکه نکبت!
یکشنبه 24 مرداد 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
نمیدانم چرا هیچگاه به مغز کوچک و بیمقدار اینها نرسید بجای اینهمه خرج بیخود برای حجاب و عفاف و مسجد سازی و حرم سازی و کمک به حزب لبنان و تروریسم در منطقه ، یک پالایشگاه بنزین بسازند که حالا مجبور نشوند با گاری و وانت و درشکه بنزین از کشورهای همسایه وارد کنند. بیسوادی و بیکفایتی اینها حد و اندازه ندارد. تنها دردشان زن، حجاب زن، بی بند و باری در جامعه، دوست پسر دوست دختر گرفتن جوانان، تعالیم اسلامی و یک مشت عقاید قرون وسطایی دیگر.
یکشنبه 24 مرداد 1389

movafagham - مالزی - کوالالامپور
مادر به خطای بی شعور زوری آخه
یکشنبه 24 مرداد 1389

$persian$ - ایران - تهران
اسکول و دیگر هیچ
یکشنبه 24 مرداد 1389

habibollah - ایران - تهران
خاک توسرتوواون اربابت.اونایی که عفیف نیستن توله سگهای توو دارودسته توهستن.
یکشنبه 24 مرداد 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
چقدر از این اسلحه ی عفت و ناموس !! در دست مردسالاران اسلامی متنفرم در سایت پیک ایران قاتلی نوشته پس از چند ماه که از ازدواجم گذشت فهمیدم که همسرم قبل ازمن !!!!!!با چند نفر را بطه داشته دهانش را بستم از صبح تا ساعت 2 بعد از ظهر با شلاق و شیلنگ بجانش افتادم .انقدر زدم که بیهوش شد بعد ناهار خوردم!! و خوابیدم وقتی بیدار شدم مرده بود.اینست درد نه ناسزای من به طرفداران این توحش.
یکشنبه 24 مرداد 1389

Atheist-0 - کانادا - ونکوور
کجا بودی تا حالا ؟ سی سال شد ایشک این دسته گلهاکه الان میبینی حاصل تلاش این سی سال است حالا باز میخواهی یک نسل دیگه وقت بخری ؟
یکشنبه 24 مرداد 1389

seven11 - مجارستان - بوداپست
این آقای معاون چرا اینقدر زشت و بدقیافه است، یک کم از اون سه هزار و 500 میلیارد تومان رو بده جراحی پلاستیک کنه صورتش رو شاید قابل تحمل بشه این لولو.
یکشنبه 24 مرداد 1389

دختر ابادان - المان - دوسلدورف
چقدر اینها عوضی هستند راحت به خودشون اجازه میدهند که به مردم توهین کنند این جوانها که به دوره انقلاب تعلق دارند تربیت شده دوره شماها هستند از خدا بی خبرها شماها هم جون و هم پول ملت را دارین می خورین خدا ازتون نگذره
یکشنبه 24 مرداد 1389

asir@.P - فرانسه - پاریس
عفاف چیست؟!!!!!!! عفیف کیست؟!!!!!!! من هنوز نفهمیده ام که در موردش بحث کنم!!
یکشنبه 24 مرداد 1389

novid - بلژیک - انتورپن
به گزارش خبرگزاری رسمی دولت ایران، آقای احمدی نژاد روز چهارشنبه ۲۰ مرداد (۱۱ اوت) علت عدم اجرای مصوبه مجلس درباره اختصاص دو میلیارد دلار بودجه به مترو را "غیر قانونی" بودن این مصوبه عنوان کرد و گفت که دولت لزومی به اجرای آن نمی بیند. خوب بازم حرف حساب. ما مترو میخوایم چی‌ کار. همین که دخترانی عفیف تحویل جامعه بدیم کافیه فوقشم اینه وقتی‌ که این دخترانه عفیف از مدارس تعطیل شدن به جای استفاده از مترو، اتو میزنن تازه می‌تونن با این کار به اقتصاد خانه و در نتیجه به اقتصاد کشور هم کمک کنن
یکشنبه 24 مرداد 1389

طاطا - ایران - تهران
دلم برای دختران سرزمینم میسوزه. بهدین آمریکا نشویل کامنتت حرف دل منه . سالهاست روی دلم سنگینی میکنه.
یکشنبه 24 مرداد 1389

alexxx - اتریش - وین
امثال این مرتیکه الدنگ که هیچوقت تماس و کنتاکتی با مردم عادی ندارن ( ار ترس ...ونشون ) تنها زن و دخترانی رو که اینها میبینند زن و بچه های خودشون و همپالکی های خبیثشونه. به این جحت دختران نسل فعلی رو نانجیب و زنها رو بی بندوبار میبینن. ببین چه مبالغی رو صرف اندیشه های نجسشون میکنن. حالا این پولهای حق مردم مظلوم رو کی پرداخت میکنه و جالبتر کی دریافت میکنه? یا اینکه اینجوری پولای سیاه رو شستشو میدن. الهی این پولها رو خرج بیمارستان و مرده شوراتون بکنید.
یکشنبه 24 مرداد 1389

sam-antwerpen - بلژیک - انتورپن
armin7 - هلند - هلند. کاملا موافقم!
یکشنبه 24 مرداد 1389

boofe koor - ایران - تهران
این آشغالها پول ملت رو چه جوری خرج می کنند به جای اینکه اشتغال زایی کنن ترویج خرافات چرت و پرت میکنن ننگ بر شما جنایتکاران..ننگ ابدی بر شما
یکشنبه 24 مرداد 1389

khosrow60 - سوئد -
اشتباه میکنی شریک مرتجعین .بانبود شماادمخوران همه چی درست میشه .
-----------------
کاربر گرامی
لطفا نام شهر محل زندگی خود را بنویسید.
با تشکر
دوشنبه 25 مرداد 1389

hovakhshatare - ایران - تهران
از قیافه این آدم نکبت و بلاهت و تحجر میباره. من موندم چرا هر کی تو این رژیمه حتما باید کریه المنظر و چندش آور باشه؟! چرا یه آدم باکلاس و خوش‌تیپ و خوش‌قیافه تو کل این رژیم نیست؟! یکی از یکی میمون‌تر و چندش‌آورتر! آدم قیافه هر کدوم رو می‌بینه سه شب خوابش نمی‌بره! میشه کل رژیم ایران رو بدون هیچ گریم اضافی به عنوان لشگر زامبی‌ها تو فیلم‌های ترسناک به کار برد اونوقت ترسناک‌ترین فیلم تاریخ سینما شکل می‌گیره!!
دوشنبه 25 مرداد 1389

salarkhan - آلمان - هامبورگ
زشت تر از قیافه هاشون اون افکار ارتجاعی و پوسیده است که پشت اون چهره ها خوابیده و داره ایران و ایرانی رو به قهقرا میبره!!
دوشنبه 25 مرداد 1389

negahi no - ایران - تهران
دوستان سلام من کاربر تازه وارد هستم.خوش حالم که میتونم نظراتم با شما درمیان بزارم
دوشنبه 25 مرداد 1389

Pezhman - اتریش - وین
دانشگاه کهریزک همه راعفیف عفیف میکنه.بعد از خودکفایی هم به امارات متحده عربی وسپس تایلند دختران عفیفه صادر میکنیم.قبض صدور را هم علی گدا(ضحاک علی)امضا و وجه نقدیش هم به حساب امام خمینی(هندی)واریز خواهدشد تاروحش شا. شود.
دوشنبه 25 مرداد 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.