قتل پدر و ۱۵ روز اختفای جسد در کمد


قتل پدر و 15 روز اختفای جسد در کمد

جوان معتادی که برای تامین هزینه موادمخدر ، پدرش را کشت و 15 روز جسدش را در داخل کمد مخفی کرد ، توسط پلیس کرج دستگیر شد.

به گزارش ایسنا ، در پی تماس فردی با مرکز فوریت‌های پلیسی«110» در ساعت 7:30 ظهر 20 مرداد ماه سال جاری و اعلام این موضوع که افراد ناشناسی پدر وی را به قتل رسانده و او را در داخل کمد پنهان کرده‌اند، ماموران تجسس کلانتری 23 فردیس به محل اعلامی اعزام شدند.

با حضور ماموران پلیس در صحنه حادثه و در بررسی اولیه موضوع مشخص شد، متوفی فردی به نام «بهرام» 56 ساله است که جسد وی در درون پتویی پیچیده شده و داخل کمد جاساز شده بود.

«آرش» 28 ساله فرزند متوفی در بازجویی گفت که هنگام بازگشت از مسافرت جسد پدرش را در داخل کمد پیدا کرده که بلافاصله موضوع را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع داده است.

تلاش ماموران پلیس برای یافتن سرنخی از قاتل یا قاتلان احتمالی ادامه داشت تا اینکه در تحقیقات ، تشخیص هویت مشخص شد که مقتول در 15 روز گذشته به قتل رسیده است و با توجه به رفتارها و صحبت‌های ضد و نقیض فرزند خانواده که اعتیاد به مواد مخدر داشت ماموران به وی مظنون شدند.

پس از گذشته مدتی، سرانجام «آرش» لب به سخن گشود و ضمن اعتراف به قتل پدر خود گفت که حدود 15 روز پیش، برای تامین هزینه موادمخدر خود با پدرش درگیر شده و به دنبال درگیری فیزیکی او را به قتل رساند.

سرهنگ یارندی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان تهران درباره این خبرگفت: متهم پس از اینکه جسد پدرش را درون پتو پیچیده و داخل کمد پنهان کرده بود، از محل متواری شده بود.

topol mopol - قطر - دوحه
خاک عالم تو سرش.........باید ؟؟؟؟؟ نمدونم جی بکم.من 10 ساله که بدرمو از دست دادم ولی هنوز کم بودشو تو زندکیم احساس میکنم.....بعد این یارو این کارو میکنه.همش بخاطره مواده.اینم از برکاته............
شنبه 23 مرداد 1389

parichehr.iran - هند - دهلی
از صدقه سر حکومت اسلامی تو ایران دیگه پسر پدر رو میکشه برا مواد مخدر..صد افرین به این حکومت اسلامی..
شنبه 23 مرداد 1389

iranjp - ژاپن - توکیو
با بدبختی بچه بزرگ کن عوض اینکه عصای دستت بشه بلای ....
شنبه 23 مرداد 1389

ukguy4u - بریتانیا - لندن
بهتره بگن بعد ار کمی فشار و شکنجه لب به اعتراف گشود
شنبه 23 مرداد 1389

porharfi - هلند - آرنم
دیگر پدران و مادران در خونه با بودن ِ فرزندان ِ معتاد امنیّت ِ جانی ندارند..
شنبه 23 مرداد 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.