اعتصاب در بازار طلا‌فروشان مشهد در اعتراض به ناامنی


اعتصاب در بازار طلا‌فروشان مشهد در اعتراض به ناامنی

جرس: بازار طلافروشان مشهد در اعتراض به حمله مسلحانه به بازار طلافروشان و قتل سه نفر از بازاریان دست به اعتصاب زدند.

به گزارش تابناک، اسامى کشته شدگان عبارت است از رضا خجسته طوسى، حسام برنیایى و مجتبى ناصرآرا.


همچنین به گزارش مهر، این سارقین نقابدار بعدازظهر روز شنبه هفته جاری به یکی از طلافروشی های قدیمی شهر مشهد واقع در خیابان امام خمینی (ره) وارد شده و اقدام به سرقت طلا و جواهرات کردند و در هنگام سرقت صاحبان طلا فروشی را کشتند.


به گفته حاضران صحنه، این سرقت حدود ساعت 14:30 اتفاق افتاده است و به دلیل قفل شدن درهای الکترونیکی امکان بازگشایی آنها وجود نداشته و آتش نشانی بعد از حضور در صحنه اقدام به بازگشایی درهای طلا فروشی کرده است.


هنوز پلیس در خصوص مشخصات سارقین اظهار نظر رسمی نکرده و کارشناسان اداره آگاهی مشغول بررسی صحنه جرم هستند ولی شواهد گویای این است که سارقان مسلح تمام طلاهای موجود را به سرقت بردند.


چندی پیش باند سارقان مسلح اقدام به سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در بازار رضای مشهد کردند که بعد از تحقیقات پلیسی و پیگیری های اداره آگاهی مشهد اعضای این باند سرقت که از جنوب کشور به مشهد آمده بودند دستگیر شدند.


در همین حال گزارشی دیگر از اعتصاب گسترده در بازار مشهد به دنبال این حادثه خبر می دهد. در مرحله اول بازار طلا فروشان و سپس کل بازار اعتصاب را شروع کردند.

porharfi - هلند - آرنم
یــــاد بـــاد آن روز هایی را که "بــازاریان برای "عَن ِ قُلاب" پــولها خرج کردند..حالا باید. "تــاوانش را بدهــی بــازاری."..پــولها خرج ِ ورود ِ نـــااَ منــی " به کشـور کردی!. و اکنون خود جوابگـــو باش!!..
جمعه 22 مرداد 1389

farhad352 - ایران - تهران
تتا به کی زیر بار خرافات ملا و آخوند زندگی کردن؟ تا به کی تحمل مهملات دینی را شنیدن و بار ننگین تجاوز عرب های بی شرف را تحت لوای دین بدوش داشتن؟. تا کی باید تحمل دزدی و جنایت و کشتار و تجاوز ملا های عرب زاده که محصول تجاوز خفت بارتازیان سوسمار خورند تحمل کردن؟. تا کی در بند باور های پوچ خرافی دینی عمر را به غم و رنج گذرانیدن؟. و کار طاقت فرسا نمودن برای سیر کردن شکم های دائم گرسنه ملا های بی وطن؟. وقت آنست که کاری کنیم کارستان و تمامی این حرامزاده های عربی را به زباله دانی به سپاریم. به امید آنروز که با سرعت زیادی در حال نزدیک شدن است. یادمان باشد که من و تو ما میشویم و ایران ما به ما نیازمند است.
جمعه 22 مرداد 1389

SATTARKHAN - کانادا - تورونتو
من دلم برای مردم بیچاره که یک روز خوش تو اون مملکت ندارن میسوزه.
شنبه 23 مرداد 1389

shnasahand - دوبی - الاهلی
ایجاد ناامنی در بازار کار عوامل لباس شخصی ویا بعبارت صحیح تر کار بروبچه های مدرسه حقانی به سرکردگی خاخام تمساح یزدی وباامریت اسراییل هستش بخاطر اعتصاب در بازارهای تبریزوتهران دارن انتقام میگیرن راستی هیچ فکر کردین مسلمونای دو اتشه اونم کسایی که در راس کارند همگی از اصل یهودی هستند ؟ همه هم میخوان دوست مردم اسراییل باشند همه زیر پای صنعت وکشاورزی وعلوم رو خالی میکنند
شنبه 23 مرداد 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.