قطع پخش سریال ایرانی در اثر اعتراض مسیحیان لبنان


قطع پخش سریال ایرانی در اثر اعتراض مسیحیان لبنان

سنت برنابا یکی از حواریون حضرت عیسی است

در لبنان پخش یک سریال تلویزیونی در باره زندگی حضرت مسیح که در ایران تهیه شده بود به دلیل اعتراض مسیحیان این کشور قطع شده است.

نمایش این سریال تلویزیونی به مناسب ماه رمضان شروع شده بود.

شبکه تلویزیونی المنار، وابسته به حزب الله لبنان و شبکه تلویزیونی NBN که یک شبکه دیگر متعلق به شیعیان لبنان است این سریال را پخش می کردند.

جامعه مسیحیان لبنان می گویند این سریال اعتقادات مسیحیان را مخدوش کرده است.

مسیحیان لبنانی می گویند این سریال بر اساس انجیل برنابا تهیه شده است.

برنابا یکی از حواریون حضرت عیسی است و انجیل برنابا، انجیلی است که که به او نسبت داده شده است ولی مسیحیان آن را قبول ندارند.

اما آنچه در انجیل برنابا آمده است با تفسیر مسلمانان از زندگی حضرت مسیح عمدتا همخوانی دارد.

مسلمانان مصلوب شدن عیسی مسیح و رستاخیز او را انکار می کنند.

porharfi - هلند - آرنم
آن " امیــر میــرچی" را بگـو که در تلویزیون AFNسریالهای این ملایان آشغال واِشغالگر. را به مَردُم میفروشد..!!
جمعه 22 مرداد 1389

khosh bavar - ایران - کرمان
این اعتراض کجا و ان اعتراض کاریکاتور محمد کجا ?!
جمعه 22 مرداد 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
ج.ا در این سی سال به خود اجازه داده به هر دینی به جز اسلام شیعه نسبتهای دروغ داده، تهمت های ناروا به پیروانشان زده و همه را گمراه بنامد. به یهودیان نسبت میدهند که خون کودک مسلمان مینوشند و مزخرفاتی از این دست. زرتشتیان نیز که اتش پرستند. مسیحیان گمراه و دینشان منحرف است، انجیلی دروغین به نام برنابا را علم کرده و میگویند مسیحیت راستین مزخرفات برنابا است. کافر که نجس است و باید کشته شود. بهایی کافر است. مراسم مسخره برگزار کرده و به عمر و عثمان که مورد باور سنی ها هستند توهین های زننده میکنند. حالا کسی جرات دارد از شیعه گری انتقاد کرده و مراسم زنجیر کشی و قمه زنی و خودکشی برای امام مرده را بیهوده بنامد. ببینید بسیجیان و له شدگان ولایت چه میکنند. سیل دشنام و توهین و افتراست که سرازیر میشود.
جمعه 22 مرداد 1389

omid norway - نروژ - اسلو
arashbehdin - امریکا - اتلانتا ,باز چرند گفتی!??توکه منکر خداوند هستی برو نظرت اثبات کن!!??بحث ادیان چه ربطی به تو داره!!??عقده توجه کاربران سایت داری,...!!??خودتو نخود هر اشی نکن
شنبه 23 مرداد 1389

Pezhman - اتریش - وین
طرف رو .. دار زدند و مرد.باباش هم به دادش نرسید.من و تو رو سننه.!؟
شنبه 23 مرداد 1389

bluestar - ایران - تهران
این هم یک قرائت در مورد زندگی حضرت عیسی است که اتفاقا از روی منابع خود مسیحیان تهیه شده. اگر اعتراض به یک دیدگاه و به دنبال آن قطع پخش این سریال را درست و صحیح بدانیم پس باید رفتار دولت ایران با طرفداران فرقه بهاییت را تایید کنیم. چون دیدگاههای آنها در مورد دین اسلام و خاتمیت پیامبر و مهدویت و .. با دیدگاههای مسلمانان انطباق ندارد.
شنبه 23 مرداد 1389

axlll - امریکا - سانتا مونیکا
omid norway - نروژ - اسلو اقای شعله زرد پز که خارج حال میکنی . خوب کاری میکنن به اسلام چیز میگیم . شما یه مشت ریا کارین که اب باشه خوب شنا میکنین .راس میگی برو ایران زندگی کن .
شنبه 23 مرداد 1389

safih - اصفهان - ایران
axlll - امریکا - سانتا مونیکا . عزیزم زندگی توی ایران سرطان که نیست دوا و درمونی نداشته باشه بالاخره یک راه حلی پیدا میشه یک رهبر فرزانه و چندین دولت خدمتگذار و رییس جمهور نازنینی به داد مردم میرسند و مردم در حال و حول غرق و مشعوف به زندگی امیدوار میشوند !!! صبر داشته باش و به خدا توکل کن !!!!!!!!!!!!
شنبه 23 مرداد 1389

sheler-s2 - امارات - دبی
omid norway - نروژ - اسلو اخه سیب زمینی پشندی حرفات بدرده چاه جمکران می خوره نه اینجا.
شنبه 23 مرداد 1389

parichehr.iran - هند - دهلی
کار بسیار به جایی کردند. مرگ بر جمهوری کثیف اسلامی و ولی وقیح خامنه ای
شنبه 23 مرداد 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
omid norway - هنوز میسوزی دست تو یکی رو من رو کردم بسیجی سایبری! هیچکس تحویلت نمیگیره و همه فهمیدند ساندیس میگیری اینجا خزعبلات سر هم کنی!
شنبه 23 مرداد 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
omid norway - ضمنا من و بقیه کاربران آنقدر مینویسیم تا چشم تو یکی از کاسه دربیاد. همینه که هست! خوشت نمیاد کاسه و کوزه رو جمع کن از این سایت برو که اینجا اضافه هستی.
شنبه 23 مرداد 1389

خروس - امارات - دبی
omid norway - نروژ - اسلو . آخه ..... نروژ که مملکت امام زمان نیست برگرد ایران اگه امامت ظهور کرد مطمـئن باش تو یکی بی نصیب میشی از....
شنبه 23 مرداد 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.