گزارش حمله احتمالی اسرائیل به ایران در صدر خبرهای روزنامه عربی


گزارش حمله احتمالی اسرائیل به ایران در صدر خبرهای روزنامه عربی

عصر ایران : گزارش یک مجله آمریکایی درباره احتمال بالای حمله نظامی اسرائیل به ایران در صدر خبرهای روزنامه های مهم عربی چاپ لندن قرار گرفت و برخی روزنامه های مهم عربی مانند الشرق الاوسط و القدس العربی نیز این گزارش را تیتر یک خود کردند.

به گزارش
عصر ایران ، براساس ادعای یک مجله آمریکایی ، اسرائیل حتی بدون چراغ سبز آمریکا هم به ایران حمله نظامی خواهد کرد.

 برپایه گزارش مجله آمریکایی " آتلانتیک" ، اسرائیل در صورتی که به این نتیجه برسد که حمله نظامی تنها را ه توقف روند هسته ای ایران است حتی بدون چراغ سبز آمریکا هم به این اقدام دست خواهد زد .

"جفری گولدبرگ" در گزارشی در این مجله می نویسد: پس از مصاحبه و گفت وگو با 40 نفر از تصمیم گیران گذشته و حال در اسرائیل، آمریکا و تعدای از کشورهای عربی به این نتیجه رسیده است.

بنیامین نتنیاهو یکی از افرادی است که پیش از تصدی سمت نخست وزیری اسرائیل با او نیز مصاحبه طولانی شده است.

در گزارش مجله آتلانتک آمده است:  اجماع نظر و احتمال بیش از 50 درصدی وجود دارد که می گوید اسرائیل قصد دارد حمله نظامی خود را علیه ایران تا پیش از ژوئیه آینده ( در یک سال آتی) انجام می دهد.

این گزارش ادامه می دهد: در صورت حمله نظامی اسرائیل به ایران،  تل آویو به واشنگتن خواهد گفت که وجود ایران هسته ای بزرگترین تهدید برای موجودیت ملت یهود از زمان زمان هیلتر تاکنون است! اسرائیلی ها به آمریکا خواهند گفت که با حمله اسرائیل به ایران فرصت توقف برنامه هسته ای ایران  حداقل به مدت سه تا پنج سال به وجود آمده است . اسرائیلی ها  خواهند گفت که راه دیگری نداشته اند.

گولد برگ  نویسنده این گزارش اضافه می کند:  در مصاحبه با نتانیاهو، وی از اعلام برنامه زمانبندی شده برای تحرک اسرائیل در برابر ایران خودداری کرد . وی حتی مطلبی درباره اینکه به گزینه نظامی در برابر ایران فکر می کند یا خیر هم نگفت.  اما مصاحبه ها و گفت وگو ها با دیگر مقامات اسرائیلی نزدیک به نتانیاهو او را به این  استنتاج رساند که نتنایاهو معتقد است ایران نه تنها مشکل اسرائیل بلکه مشکل جهانی است لذا جهان می بایست به رهبری آمریکا با ایران مقابله کند!

در بخش دیگری از این گزارش می خوانیم: اسرائیل منتظر می ماند تا ببیند رئیس جمهور آمریکا در برابر روند هسته ای ایران  چه می کند.  اگر اسرائیل به این نتیجه برسدکه اوباما تحت هیچ شرایطی به ایران حمله نخواهد کرد پس آنگاه شمارش معکوس برای حمله نظامی یکجانبه اسرائیل علیه ایران شروع می شود.

در گفت وگوهای این روزنامه نگار آمریکایی با 40  مقام سابق و فعلی  اسرائیل، آمریکا و کشورهای عربی پرسیده شده بود" آیا فرصتی برای حمله نظامی اسرائیل علیه برنامه هسته ای ایران در آینده ای نزدیک وجود دارد؟" اما هیچ کسی به این سوال پاسخ نداد.

مقامات اسرائیلی معتقدند ایران حداکثر سه سال با ساخت بمب اتمی فاصله دارد . این موضوع پیش از این توسط روبرت گیتس وزیر دفاع آمریکا تایید شده بود .
گیتس در نشست وزیران دفاع ناتو در ماه ژوئن گذشته گفته بود اکثر برآوردهای سازمان های جاسوسی نشان می  دهد ایران در سه سال آینده به بمب اتمی دست پیدا خواهد کرد.

براساس پیش بینی این مجله آمریکایی ، جنگنده های اسرائیلی ممکن است در حمله احتمالی علیه تاسیسات هسته ای ایران از آسمان عربستان ، ترکیه، سوریه یا حتی عراق استفاده کنند.

این نشریه همچنین گفته است به احتمال بسیار اسرائیل در صورت حمله نظامی به ایران ، تاسیسات غنی سازی نطنز و قم ، مرکز تحقیقات هسته ای اصفهان و نیروگاه اتمی بوشهر و دیگر واحد های هسته ای این کشور را هدف قرار خواهد داد.

البته برخی از ژنرال های ارتش اسرائیل نیز گفته اند بهتر است بر باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا فشار وارد شود تا این کشور به جای اسرائیل، علیه ایران اقدام  نظامی کند .

یکی از مقامات ارشد ارتش اسرائیل نیز گفته است: آمریکایی ها می توانند این اقدام را انجام دهند. در این صورت، حمله به ایران سختی کمتری خواهد داشت و  این مسئله مهمی برای اسرائیل است .در میان مقامات اسرائیلی برخی نیز هستند که می گویند حمله نظامی به ایران بسیار خطرناک است  که می توان به "گابی اشکنازی" رئیس ستاد مشترک ارتش اسرائیل اشاره کرد.
منابع متعددی نیز گفته اند که رئیس ستاد مشترک ارتش اسرائیل در امکان موفقیت حمله نظامی به ایران شک و تردید دارد.
برخی دیگر از مقامات ارتش اسرائیل هم نگرانی خود را از امکان تهدید موجودیت این رژیم در صورت حمله نظامی به ایران اعلام کرده اند.

همچنین بسیاری از مقامات کشورهای عربی که با این مجله آمریکایی مصاحبه کرده بودند، از رئیس جمهور آمریکا شکایت داشتند که آنها را از مقاصد خود در برابر ایران آگاه نمی کند و آرزوهای بلندپروازانه ایران را نادیده می گیرد.

براساس گزارش این مجله آمریکایی، بسیاری از سران کشورهای عربی معتقدند وضعیت آمریکا در خاورمیانه به تمایل این کشور برای مقابله با ایران بستگی دارد و اینکه حمله به تاسیسات هسته ای ایران به اندازه اشغال عراق، پیچیده نخواهد بود .

یکی از وزیران امور خارجه کشورهای عربی که نامش اعلام نشد نیز گفته است: این بحث و بررسی درباره حمله نظامی به ایران است . ما امیدواریم حملات کوچکی علیه شماری از تاسیسات هسته ای ایران صورت بگیرد. آمریکا می تواند به آسانی این اقدام را انجام دهد.

در همین حال بسیاری از کارشناسان معتقدند اگر اسرائیل بداند حمله به ایران ، بدون عقوبت خواهد بود ، در به پرواز درآوردن هواپیماهای جنگی خود به سمت ایران حتی یک روز هم تاخیر نخواهد کرد . مع الوصف ، مهم ترین مانع حمله اسرائیل به ایران ، قدرت بازدارندگی ایران و واهمه از عواقب از حمله است.
ایران بر خلاف عراق که در ماجرای اوسیراک نتوانست پاسخ حمله نظامی اسرائیل را بدهد ، در مواجهه با هرگونه حمله ای ، شدیدترین آتش باری را بر بروی اسرائیل آغاز خواهد کرد و بدین ترتیب ، دو کشور وارد جنگی فرسایشی خواهند شد.

جنگ فرسایشی هم هر چند ایران را متضرر خواهد کرد ولی به دلیل موقعیت سیاسی ، جغرافیایی و جمعیتی اسرائیل می تواند به نابودی این کلونی صهیونیست نشین بینجامد. دقیقا به همین دلیل است که اسرائیل در طول تاریخ خود همواره از جنگ های فرسایشی اجتناب کرده است.
طولانی ترین جنگ تاریخ اسرائیل فقط 33 روز طول کشید که در نهایت با عقب نشینی ارتش اسرائیل در برابر حزب الله لبنان به اتمام رسید.

dkdk - دانمارک - اسلیس
بازم ور زیادی .بخدا اگر اسرائیل از ایران واهمه نداشت سالها قبل ارزوی همیشگی خود را عملی میکرد.اما غیرت شجاعت مردانگی نترسی دلیری و وطن پرستی ایرانیان برای انها ثابت شده بخصوص در دفاع مقدس 8 ساله و بخاطر همینه که جیگر نکرده چپ به ایران نگاه کنه چه برسه به غلطهای زیادی.و مطمئن باشید که اگر چنین حماقتی بکنه..که نمیکنه..انوقت هست که شیرمردان اریایی.فرزندان کورش رستم گونه اسرائیل را نابود خواهند کرد.و تازه دشمنان اسرائیل که اتفاقا بسیار زیاد هستند نیز با ایران همدست میشوند و انگاه دیگه واویلا.اخه بدبخت اسرائیل تو از حزب الله لبنان شکست خوردی چطور فکر نکردی ایران بقول بجه های ابادان میپکونتت.
جمعه 22 مرداد 1389

iranjp - ژاپن - توکیو
به جون مموتی اسرائیل تکون بخوره با پس گردنی ادبش میکنیم .
جمعه 22 مرداد 1389

asal.bano - انگلستان - نیوکسل
لذت بردم از جملات اخر این مطلب. اسرائیل عددی نیست
جمعه 22 مرداد 1389

khatat - المان - برمن
این روزنامه های عربی هم دارند زیادی ور میزنند
جمعه 22 مرداد 1389

بابک خرم دین - آلمان - هامبورگ
دک دک /دانمارک . بچه جان من یکی از اون کسانی هستم که چندین سال عمرم را در جنگ ایران و عراق گذراندم و دست آخر معلول ومصدوم شمیایی برکشتم . بخدا قسم .ما در آن جنگ با افتضاح ترین وضع شکست خوردیم و هیچ بحثی هم در آن نیست . من آن روزها برای دفاع از میهنم رفتم و امروز به تو امثال تو میگویم که امروز حاضرم برای نجات و سربلندی کشورم و رهایی از شر این آخوندها شیطان صفت با وجود معلولیتم در ارتش آمریکا در جبهه مقابل ولایت وقیح اسلحه بدست بگیرم و کشورم را از دست آخوندها نجات بدهم.داستان برای خودت نباف تو امثال تو با شنیدن صدای ترقه خودتان را خیس میکنید .مرگ بر نظام شیطانی آخوندیی و به امید یک رفراندوم آزاد تحت نظارت سازمان ملل برای به کرسی نشاندن .استقلال . آزادی . جمهوری فدرال ایرانی . سکولاریستی و دمکراتیک وایرانی سربلند وسرفراز
جمعه 22 مرداد 1389

XMAN2 - ونزوئلا - کاراکاس
این عربهای سوسمار خور بدشون نمیاد ایران با اسرائیل و آمریکا درگیر بشه. اسرائیل ثانیه های آخرشه . آمریکا هم هیچ غلطی نمیتونه بکنه اگه میتونست تا حالا کرده بود . ای آنکه دیده دوخته ای بر خلیج فارس ، این لقمه با شکمبهٔ تو سازگار نیست . چونکه درون آب زلالش بدون شک ، ماهیست پابرهنه عرب سوسمار نیست. ونزوئلا
جمعه 22 مرداد 1389

novid - بلژیک - انتورپن
خداییش کلی‌ خندیدم. مثل اینکه این قبرای مجانی رو که ایران کنده دیدن حوس کردن از آمریکا پیشی‌ بگیرن
جمعه 22 مرداد 1389

yashasinazarbaijan - امریکا - نیویورک سیتی
من هیچ دل خوشی از این اخوندهای کثیف ندارم ولی اگه قرار باشه اسرائیل به ایران حمله کنه من با دندونهام این یهودی ها رو تیکه پاره میکنم و حتی چند وقت پیش با چندتاشون توی نیویورک حرفم شد و هنوز هم پرونده ام تمام نشده
جمعه 22 مرداد 1389

rochele - امریکا - میامی
تقصیره ما ایرانیهاست که اینطور به سرمون میاد اگر یاد بگیریم کهنه های کثیفمون رو تو خودمون بشوریم اونوقت یک مشت حرامزاده عرب و صهیونیست گنده تر از دهنشون حرف نمی زدند . اسراییل که چه عرض کنم امریکاشم بخواهد غلط زیادی کند به خاک و خون می کشیمشون. درود بر ایران , اینجاست که آدم به وجود آدمی قلدر مثل احمدی نژاد افتخار می کنه
جمعه 22 مرداد 1389

زیتون بهبهان - ایران - بهبهان
khatat-آلمان.برمن /روزنامه که ور نمیزنه.بنویس زیادی میخورند.....
جمعه 22 مرداد 1389

i.am.the.world - لوکزامبورک - اش
dkdk از دانمارک: با درود و دوستی, بزرگوار: دو ملتی که تنها ملت شیعه مذهب در دنیا بودند, بمدت 8 سال یکدیگر را بخون کشیده و دریدند. موشک عراق با نام العباس بر سر مردم ایران فرود میامد, و موشک ایران با نام حسین بر سر مردم عراق. ایران به کشته شدگانش شهید لقب میداد و کشته شدگان عراقی را معدوم مینامید و عراق همینکار را برعکس میکرد. عنایت دارید؟ سرنوشت جنگ را دیدید؟ عزیزم مثل اینکه شما از جنگ اسرائیل و اعراب 67 زیاد اطلاع نداری. مهم نیست. اما رجز خوانی برای جنگ نهایت سفاهت است. در جنگ انسانها فقط خودشان را تحقیر کرده یا بقول شما میپکونن. من و شما زیاد عمر نمیکنیم که انرا هم در بیشعوری و جاه طلبی سیاستمداران فنا کنیم. هر کس پوچی و سفاهت 8سال جنگ با عراق را فهمیده و دیده باشد؛ ممکن نیست تا اخر عمر اسلحه برگیرد و جان انسانی را به خون بکشد و خانواده ایی را داغدار کند. ارتش بزرگترین دروغ سازمان یافته بشری است. ما انسانها وحشی و بربر مانده ایم و گرنه هزاران هزار ملیارد دلار بودجه؛ به اسلحه و ارتش اختصاص نمیدادیم تا یکدیگر را به خاک و خون بکشیم. نه؟ شادباشید.
جمعه 22 مرداد 1389

mehrabooon - ایران - تهران
از اسرائیل بیشتر این عربها هستند که میخوان ایران نابود بشه.این رژیم هم فقط ماموریت داره ایران رو ویران کنه.بهوش باشیم که جنگی درنگیره والا واویلا.
جمعه 22 مرداد 1389

ezatdf - ایران - تهران
آقا تو رو خدا حمله اتمی کنید اینایی که الان روی سر ما افتادند صدبار از بمب اتم اسراییلی ها بیشتر مملکت ما را تخریب کردند. آمریکا یک بمب اتم انداخت روی سر ژاپن این کشور پنج سال بعد از بمباران بلند شد و شد "ژاپن" ما بعد از اینا پنجاه سال طول می کشه تازه تو دنیا سرمون رو بلند کنیم
جمعه 22 مرداد 1389

souroosh - ایران - ساری
dkdk - دانمارک - اسلیس . براتون خیلی متاسفم. که گفته دفاع مقدس بوده جنگ هشت ساله ؟؟ سو استفاده از مذهب و حس ناسیونالیستی مردم تا کی ؟
جمعه 22 مرداد 1389

Dadar2010 - ایران - تهران
عرب های کثیف . زهی خیال باطل ، خیال حمله به ایران را به گور خواهید برد . شما اعراب که چیزی از خودتان ندارید . جرآت حمله به ایران را هم که ندارید . دلخوش باشید به صحبت این و آن و خواب حمله به ایران را ببینید . منتظر باشید تا این و آن اظهار نظری کنند و شما توهم بافی کنید . اسرائیل همینکه از عهده ی غزه و حماس و حزب الله لبنان بر آید هنر میکند . اسرائیل که هیچ . همان امریکا هم جرآت حمله به ایران را ندارد . ایـــــران ، عراق و افغانستان نیست ، که اگر بود تا بحال حمله میکردند . که اگر جرآت حمله به خاک ایران را داشتند این همه تحریم نمیکردند .
جمعه 22 مرداد 1389

racism - انگلیس - منچستر
اسرائیل عزیزم هر وقت خواستی حمله کنی‌ قبلش بگو من میگم کجاهرو بزنی‌..!نیروگاهرو نزنی‌ یه وقتاا..!موشکات حروم میشن ...!قربون دستت اول اون خیابون پاسترو به هواپیماهات دستور بده با خاک یکسان کنن که هرچی‌ نیروگاه تو اون خیابون ..!بعدش برو تو جاده لوسون یه اردوگاهه یه ۴ تا موشکم بزن اون تو همین جوری که دارن بر میگردن بگو تو تهران پارس هم یکی‌ پول منو خورده برن یه چنتا از اون موشک خوشگلارو بزنن تو مغازش همه چی‌ حل می‌شه یه وقت خر نشی‌ نیرو گاهرو بزنی‌ آاا...!اونتو هیچی‌ نیست به خدا اونجا دارن گوسفند پرورش میدان...!حالا اگر مشل اضافه اوردین قوم‌ام زدین زدین ..!از من گفتن بود
جمعه 22 مرداد 1389

ساعت 12 - ایران - تهران
در صورت جنگ مردم ناچاراً با هم متحد و آخوند قوی میشه و ایده خمینی کله شق بازم مصداق پیدا میکنه که جنگ برایش نعمت الهی بود برای غلبه بر دشمنان داخلی.
جمعه 22 مرداد 1389

racism - انگلیس - منچستر
شما کی‌ هستین دیگه؟؟؟زور بهتون اومده که یه کشور می‌خواد از مردمش در برابر بمب‌های اتمیه ایران دفاع کنه؟؟؟از این کارا کسی‌ براتون نکرده حق دارین عقده‌ای بار اومده باشین...!اسرائیل می‌خواد از موجودیت خودش دفاع کنه ...!خیلی‌ مردین و خرخرهٔ میجوید برین خرخرهٔ احمدی نژاد رو بجوید که داره باعث جنگ می‌شه اسرائیل که می‌خواد از خودش دفاع کنه...!ایران چند ساله داره گروه‌های تروریستی رو مسلح می‌کنه اسرائیلی میکشن؟؟؟؟؟؟شما شلوارتونو بکشید بالا هنر کردین نمیخواد برا اسرائیل خطو نشون بکشین که همتونو به خاکو خون میکش بخواین جیک بزنین ..!
جمعه 22 مرداد 1389

استبداد فکری - ایران - ماهشهر
همش لافه اگه جراتشو داشت تا حالا حمله کرده بود. ایران و اسراییل مثل سگ از جنگ می ترسند.
جمعه 22 مرداد 1389

i.am.the.world - لوکزامبورک - اش
کامنت بابک خرم دین واقعا خواندنی و حس کردنیست. ادم کلمه به کلمه درد را در کامنت این دوستمان میبیند و حس میکند. با حضور این کامنت در این صفحه, جدن چیز زیادی برای گفتن نمیماند. سلامت شما و بابک عزیز را ارزو دارم. شادباشید.
جمعه 22 مرداد 1389

گروهبان قندلی - ایران - تهران
dkdk - دانمارک - اسلیس باز حس وطن پرستی تو گّل کرد . بابا زیاد احساسی‌ نشو .این حرفهای که میزنی کمی‌ فکر کن بعد بنویس .آخه ما را چه به فلستین و هی‌ داغ اونها را به سینه میزنی .اسرائیل اگر بخواد راحت اونها را از بین میبره. اصلا هیچ فکر کردی هی‌ میگی‌ از یک فلستینکچک بر نیومد بعد بیاد با ایران جنگ کنه. ایران که از کشور عراق بزرگتر است چرا نتوانست جنگ را پیروز بشه . اینقدر سنگ این عربها را به سینه نزن مزدور هر چند شاید خود تو هم از تبار عرب باشی‌. همین فلسطینیها بودن که تو جنگ ایران با عرق طرفدار صدام بودن و بعد از مرگ صدام اعضائ عمومی گرفتن .در صورتی‌ که همین صدام کلی‌ از ایرانیها را کشته . پس زیاد نمیخواد خودت را برای این آخوندها و عربها سیاه کنی‌. تو خیلی‌ مرد هستی‌ اسرائیل با ایران جنگ کرد پاشو بیا از وطنت دفاع کن .هر چند می‌دونم امثال شما‌ها فقط بلدن حرف بزنن . وقتی پای عمل پیش بیاد جا میزنین. پس نمیخواد تو خواهشاً اظهار نظر کنی‌.
جمعه 22 مرداد 1389

novid - بلژیک - انتورپن
دوست عزیز بابک خرم دین - آلمان - هامبورگ. ازینکه شما در جنگ آسیب دیده اید متأسفم ولی‌ فراموش نکنید شما در دفاع از کشورتان آسیب دیدید و شما باید به این مساله که بخاطر دفاع از هم میهنانتان آسیب دیدید افتخار کنید و تاریخ رو فراموش نکنید حملهٔ اعراب به ایران سلمان فارسی‌ رو فراموش نکنید اون موقع هم مردم از حاکمان وقت ناراضی بودن بخاطر همین تن به حکمرانی اعراب دادن شایدم خیلی‌‌ها مثل شما در جبهه‌ مخالف مبارزه کردن و نتایجش هم بر هیچ انسانی‌ پوشیده نیست سالها از اون زمان میگذره ولی‌ ما هنوز بخاطر همین سیاست فعلی شما که در اون زمان هم بکار برده شد متضرر میشیم. ما ایرانیان صلح جو هستیم و مخالف جنگ ولی‌ اگه به کشورمان حمله شود برای دفاع براحتی از جانمان خواهیم گذشت
جمعه 22 مرداد 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
هی بیایید از این کشورهای عربی به اسم اسلام دفاع کنید. قابل توجه وطن فروشان و سعودی پرستان و بحرین پرستان و عاشقان لبنان و سوریه و فلستین! سران این کشورهای عرب دشمن ایران و ایرانی هستند، هرچند چشم دیدن ج.ا را هم ندارند. اینها با تحریک امریکا به جنگ میخواهند با یک تیر دونشان زده و مثلا ایران و اسراییل را به نابودی بکشانند. خائن تر از این دولتهای عربی وجود ندارد. اسراییل باید خیلی عاقل تر از این باشد که با ایران وارد جنگ شود. عراق و افغانستان از شر دو حکومت دیکتاتور و فاشیست رهیدند ولی به دام تروریسم اسلامی افتادند. متاسفانه جنگ باعث ویرانی ایران خواهد شد درحالیکه سران ج.ا برای بعدشان جای امن دارند، فکر میکنید اینها میمانند و میجنگند؟ اولین تیر را که شلیک کنند همه در میروند.
جمعه 22 مرداد 1389

amir_london - انگلپیس - لندن
ایران و اسرائیل دو متحد طبیعی هستند که دشمنان مشترکی دارند در ضمن این مانورها در روزنامه ها فقط برای فروش اسلحه است
جمعه 22 مرداد 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
i.am.the.world - لوکزامبورک - اش . جنگ اسراییل با عربهای مفت خور رو در سال 67 را خود اسراییلیها هم فراموش کردند حالا کابوس جنگ 33 روزه با حزب الله را می بینند ....
جمعه 22 مرداد 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
بابک خرم دین - آلمان - هامبورگ . اگر واقعا در جنگ با عراق شرکت کرده باشی میدانی که قسمتهای زیادی از خاک ایران توسط ارتش عراق اشغال شد و مردم ایران توانستند اشغالگران را بیرون کنند و این بزرگترین پیروزی بود بر خلاف 400 سال گذشته که در تمام جنگها قسمتی از ایران جدا شد...
جمعه 22 مرداد 1389

jetli - ایران - تهران
خاک بر سر وطن فروشان بی غیرت که ادعای ایرانی بودن میکنند
جمعه 22 مرداد 1389

mr.alone57 - انگلیس - لندن
خدا نکنه جنگ بشه .من راضی به سقوط اخوندها هستم ولی راضی نیستم زیرسلطه اجانب باشم.ولی اگه جنگی باشه من برمیگردم وازوطنم دفاع می کنم.زیرزمینی هم چندتا اخوندو هلاک میکنم
جمعه 22 مرداد 1389

toni74 - تایلند - بانکوک
سگی که پارس میکنه گاز نمیگره.
جمعه 22 مرداد 1389

hadirm - ایران - خوزستان
رژیم جعلی اسرائیل هنوز زخمهای جنگ با لشکر 5000هزار نفره ولی مصمم در جهت نابود کردن دشمن یعنی حز ب اله بر تنش مانده و هنوز از شرمساری شکستش بیرون نیامده . البته هم اسرائیل و هم متحدان و دول عربی که همیشه کینه بزرگی و شکوه ملت متمدن ایران در دلشان مانند غده در گور همراهشان خواهد بود هیچ غلطی نمی توانند بکنند
جمعه 22 مرداد 1389

shahab46 - المان - هانوفر
پسر شجاع* - ایران - تهران . پیروزی چه جوکی .عین حرفهای احمقی نژاده.پس چرا اخرش اخوندا زیرش زاییدند وعراق دوباره به دروازه های خرمشهر نزدیک شد.نخیر ایندفعه مردم گول کشور گشائی های خمینی ودارو دسته اش را نمی خورند.در ضمن از کجا معلوم دفعه پیش هم با تحرکات خمینی جنگ شروع نشده.چون خمینی طمع کربلا را داشت و گفت اول کربلا بعدقدس.ملت هم قربونش برم کله اشان گرم بشه حالیشون نیست.چه پیروزی که اخرش جام زهر بود خیلی خماری.
جمعه 22 مرداد 1389

abashad - ایران - یزد بهاباد
منتظر هستیم اسراییل این غلط را بکند تا ریشه ان را از روی زمین نیست ونابود کنیم
جمعه 22 مرداد 1389

بابک خرم دین - آلمان - هامبورگ
یک / بیست هشت سال پیش وقتی خمینی بر قدرت نشست و تریپ پیامبری بهش داد و هی زرزر زیادی کرد و ارتش و مردم عراق را به کودتا و قیام برعلیه صدام حسین فرا خواند و با کمک اراذل اوباشش مشغول به بمب گذاری در عراق و نا امن کردن عراق شد و هشت ماه بعد عراق برای پیش گری به کشورمان حمله کرد . و چون آن زمان نه اینترنت نه ماهواره ای وجود داشت که اطلاع رسانی درستی بکند . و ما ملت ایران هم از همجا بیخبر فکر کردیم بی مقدمه بدون دلیل به ما حمله شده .غاقل از اینکه تمام مشکلات زیر سر همین خمینی است
جمعه 22 مرداد 1389

بابک خرم دین - آلمان - هامبورگ
دوم / وچون مدت زیادی از شورش 57 نمیگذشت . فکر میکردیم بیگانگان میخواهند نگذارند که ج ا به وعدهایش عمل کنند و خیلی از ما بخاطر دفاغ از مملکتمان به جبهه های جنگ شتافتیم .وقتی سال 62 عراق پشنهاد آتش بس به اضافی پرداخت غرامت را مطرح کرد خمینی بی شرف آن را قبول نکرد وتازه ادعای راه قدس از کربلا میگذرد را مطرح کرد . آن روز فکر میکردیم اگر عراقی ها بیایند . به زن و بچه ما رحم نخواهند کرد .و بقول معروف به صغیر وکبیر رحم نخواهند کرد .
جمعه 22 مرداد 1389

بابک خرم دین - آلمان - هامبورگ
سوم . /امروز دنیا دنیای اطلاعات است .و ج ا سی سال است که چهره کریحش و وعدهای دروغینش برای همه آشکار شده ومردم ایران دیده اند که ارتش آمریکا که در آلمان .ژاپن .کره جنوبی و عراق و افغانستان از زن بچه آنها دفاع کردهاند و شر حاکمان جنایتکار را از سرشان برداشته اند ومردم ایران از ج ا نفرت دارند و نه از ارتش ایالات متحده . جون آمریکا ثابت کرده که بفکر جنایت و تجاوز به زن بچه نیست و بخاطر همین مردم ایران برای ارتش آمریکا فرش قرمز پهن میکنند تا از شر ملاها رها بشوند .
جمعه 22 مرداد 1389

dkdk - دانمارک - اسلیس
بابک خرم دین - آلمان - هامبورگ جوابت را پسر شجاع از تهران داد. گروهبان قندلی - ایران - تهران . . تو در سایت شناخته شده ای اخه بچه جون مزدور کسانی چون تو هستند که از جهالت و ابله ای به وطننتان خیانت میکنید.دوست نادان بدتر از دشمن داناست.تو نیز از همان دوستان ...نادانی که بودتان باعث شرمندگی خانواده و اطرافیانتان است ولی نبودتان ارامش و ابروی خانواده خواهد شد.ننگ بر افرادیکه موافق حمله به ایرانند.
جمعه 22 مرداد 1389

iranjp - ژاپن - توکیو
dkdk - دانمارک - اسیلیس . ننگ به افرادی که بخاطر پول وموقعیت طلائی واقعیت رو خیلی راحت انکار ی میکنند و جای ظالم و مظلوم رو عوض می کنند .
شنبه 23 مرداد 1389

بابک خرم دین - آلمان - هامبورگ
خیلی جالب است . من وطن پرسنیم را به مملکتم ثابت کردم و از جان و مالم گذشته ام و مدت بیست و پنج سال است که روزی نبوده که بدون درد از خواب بیدار شوم . بعد باید از آدمهای مثل تو که شرط میبندم حتی در اهدای خون هم قطره خونی نداده اند . انگ وطن فروشی بخورم . برو کشکت را بساب . ... ماهیت شما شناخته شده است و با هندوانه زیر بقل ملت گذاشتن نمیتوانید از مردم سو استفاده کنید . مرگ بر ولایت وقیح . نه غزه . نه لبنان . جانم فدایی ایران
شنبه 23 مرداد 1389

sonet - ایران - تهران
نتانیاهو گ. خورده با تمام اسراییل و اون عربهای خ.. سوسمار خور
شنبه 23 مرداد 1389

ali bidin - ایران - تهران
تنها راه نجات این منطقه از کره خاکی، اتحاد دو قوم برتر ایرانی و یهودی و نابودی کامل نسل کثیف عربهای وحشی است. زنده باد ایران زنده باد اسرائیل
شنبه 23 مرداد 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
shahab46 - المان - هانوفر. فکر کنم خودت هم نفهمیدی چی گفتی ..من از حفظ تمامیت ارضی ایران در جنگ با عراق گفتم که پیروزی بزرگی بود ..ولی تو ظاهرا حالت خوب نیست...
شنبه 23 مرداد 1389

novid - بلژیک - انتورپن
خائن نه شاخ داره نه دم تعریف داره کسی‌ که به هر دلیلی‌ در جبهه‌ دشمن بر علیه کشورش تفنگ در دست بگیر خأین چه بسیجیه مزدور باشه چه از جهل و نادانیش. دوم , دوستانی که به راستی‌ در جنگ حضور داشتن به خوبی میدونن که سلاح شیمیایی عراق رو کی‌ تامین میکرد بله آلمان یکی‌ از اون کشورا بود حالا اگه فکر می‌کنید که حقی‌ دارید بهتره از اون کشوری که الان ساکن هستید بگیرید نه از میهنتون
شنبه 23 مرداد 1389

MIRZADEH E ESHGHI - آلمان - دوسلدورف
باد گرمه.مثل همیشه.
شنبه 23 مرداد 1389

بابک خرم دین - آلمان - هامبورگ
من نمیدانم چرا بعضی از این بچه مزدورهای که بابا ننه شون حقوق بگیر سفارت هستند . میخواهند قیضیه را جوری جلوه بدهند که جمهوری اسلامی مساوی وطن وایران است . من هیچوقت نگفتم حاضرم بر علیه ایران بجنگم بلکه با کمال افتخار میگویم از حمله نظامی بر علیه رژیم جمهوری اسلامی حمایت میکنم . حمله نظامی بر علیه ج ا مساوی با نابودی نیروهای سرکوبگر سپاه و مراکز قدرت رژیم . کسانی که ادعایی وطن پرستی میکنند و میخواهند از وطنشان دفاع کنند برند خرخره رژیمی که سی سال است مردم را به قل وزنجیر کرده را بجوند بجایی . بجایی ژست ایران دوستی بیایند برای ایران و ایرانی کاری بکنند ونه برای رژیم جنایتکار حاکم بر ایران و ایرانی . نه غزه .نه لبنان .جانم فدایی ایران
شنبه 23 مرداد 1389

novid - بلژیک - انتورپن
هدف راه رو توجیه نمی‌کنه بردار من. نظام غاصب جمهوری اسلامی در حال حاضر بر ایران حکومت می‌کنه و پشت ملت شریف ایران سنگر گرفته در اینکه باید از بین بره هیچ شکی‌ نیست ولی‌ به دست خود ملت و این زمان می‌خواد . لطفا عصبانی‌ نشید فقط فکر کنید ببینید آیا به خاطر حفظ نظام جمهوری اسلامی جنگیدید یا میهنتون؟ اگه عراق تهران رو به دست می‌گرفت و صدام رهبرمون میشد چه اتفاقی‌ می‌افتد؟ لطفا احساسی‌ برخورد نکید.
یکشنبه 24 مرداد 1389

hovakhshatare - ایران - تهران
خیلی جالبه که بیشتر کامنت ها حول و حوش این موضوع دور میزنه که اگه اسرائیل حمله کنه ما از روی زمین محوشون می کنیم! این نشون میده که ایران لیاقت بیشتر از همین رژیم فعلی رو نداره چون مردمش دقیقا همفکر رئیس جمهور مریضشون هستند که اعتقاد داره اسرائیل باید از کره زمین محو بشه. من نمی دونم اسرائیل و اسرائیلیها چه بدی ای به مردم ایران کردند؟ مشکلشون با فلسطین به ما چه ربطی داره؟ اون موقع که فلسطینیها زیمنهاشون رو به سه برابر قیمت میفروختند و عشق می کردند باید فکر این روزها رو هم می کردند.
یکشنبه 24 مرداد 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.