فاطمه رجبی: به دلیل وجود رای گیری، با سیستم جمهوری مخالفم

 
فاطمه رجبی: به دلیل وجود رای گیری، با سیستم جمهوری مخالفم

فاطمه رجبی با تاکید بر اینکه یکی از معضلات نظام جمهوری، همین رای گرفتن ها می باشد”، خواستار حذف پست ریاست جمهوری از کشور شد و اظهار عقیده کرد “کشوری که رهبر و به خصوص رهبری ولایت فقیه با اختیارات تام دارد، رئیس‌جمهور همیشه یک معضل است، چرا که وقتی رهبری سیاست‌ها و چهارچوب حرکت نظام را مشخص می‌کند، یک قدرت اجرایی به نام نخست‌وزیری باید این سیاست‌ها را دنبال کند.”

این فعال اصولگرا تصریح کرد “ما دنبال حکومت اسلامی بودیم، جمهوری اسلامی نمی دانم چطور در وسط کارزار حکومت اسلامی مطرح شد.”

همسر غلامحسین الهام، سخنگوی دولت نهم و عضو سابق شورای نگهبان، ضمن رویکردی به دهه شصت، پیرامون اعتراضات میرحسین موسوی به برخی مقامات ارشد نظام گفت “آخرکار یادم می‌آید مهندس موسوی، استعفایی نوشتند که امام خیلی تند و صریح به وی گفت تو لازم نیست از این مصدق‌بازی‌ها برای ملت دربیاوری.”

نویسنده کتاب “احمدی‌نژاد، معجزه هزاره سوم”، طی مصاحبه ای با نشریه «همشهری ماه»، با بیان اینکه “من با حزب مخالف هستم”، خاطرنشان کرد “حزب تأسیسات فاسدی است، دگماتیسم به وجود می‌آورد.”

هاشمی رفسنجانی منشا بسیاری از انحرافات در انقلاب است

فاطمه رجبی طی حمله به تمام مخالفین دولت، در نهایت هم همه فلش‌ها را به سمت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی می‌برد و اظهار عقیده می کند “همه آنها به نوعی، چه در عمل و چه در منشور فکری خود متاثر از هاشمی هستند و او هم منشأ بسیاری از انحرافات در انقلاب اسلامی است. ”

جمهوری اسلامی از کجا پیدایش شد

اینن فعال اصولگرا بدون نیم نگاهی به اظهار نظر رهبر فقید جمهوری اسلامی مبنی بر “جمهوری اسلامی، نه یک کلمه بیشتر و نه یک کلمه کمتر”، ادعا کرد “من قائل به حکومت اسلامی هستم. برای اینکه در شعارهای انقلاب هم حکومت اسلامی مطرح بود. در صحبت‌های امام در پاریس هم که دقت کنید، چه قبل از سفر پاریس و چه در سخنان ایشان در پاریس، ایشان مدام از حکومت اسلامی نام می‌برند. من همیشه با خود می‌گویم که مثل عدالتخانه‌ای که در مشروطه، خواسته همه مردم بود و یکدفعه مشروطه از آسمان افتاد و معلوم نشد از کجا وسط کارزار عدالتخانه افتاد و همه دنبال مشروطه رفتند، جمهوری اسلامی هم نمی‌دانم چطور در وسط کارزار حکومت اسلامی مطرح شد.”

یکی از معضلات جمهوری همین رأی گرفتن‌هاست

رجبی در توجیه سخن خود ادامه داد “یکی از معضلات جمهوری همین رأی گرفتن‌هاست که در عمر ۳۰ ساله جمهوری اسلامی دو بار مردم فریب خوردند. یکی همین مساله بنی‌صدر است که توانست رأ‌ی بگیرد. البته بنی‌صدر قدرت و نفوذ کلام زیادی داشت. زبان محاوره‌ای را به بهترین شکل انجام می‌داد و مخاطب را جذب می‌کرد. ظاهر ساده‌ای داشت. آن زمان که همه با کراوات و پاپیون و تیپ‌های آن‌چنانی و در تضاد ‌با مردم و فرهنگ انقلاب می‌گشتند، از بدو ورود بنی‌صدر مردم چنین چیزی را درباره او ندیدند. بالاخره توانست رأی مردم را جذب بکند…”

وی معتقد است “در صورت جمهوری و رای گیری، مردم قربت الی الله رای می‌دهند و بنی‌صدر از درون صندوق‌های رای درمی‌آید و او هم شمشیر را از رو علیه اسلام و انقلاب می‌بندد. بار دیگر هم مردم به خاتمی رای می‌دهند…این جمهور است که با آن مشکل‌ دارم.”

در حکومت اسلامی تفکیک قوا نداریم

رجبی معتقد است “تفکیک قوا و پارلمان و امثالهم در حکومت اسلامی قطعا نیست. اگر ما حکومت اسلامی را حکومت امیرالمؤمنین بدانیم، این شکل حکومت به شکل امروزی وجود نداشت. شما ممکن است بگویید در دنیای جدید این پذیرفته نیست. البته به لحاظ شکلی پذیرفته نیست ولی در حکومت اسلامی یک نفر است ولی و رهبر که کارها را به عهده دارد.

فاطمه رجبی همچنین ادعا کرد اگر رئیس جمهوری برداشته شود، “دیگر اینکه یک نفر رئیس‌جمهور می‌شود مثل بنی‌صدر و در برابر رهبری قد علم می‌کند، هرگز وجود ندارد. رهبری مبسوط الید است. اینها را بنویسید، هرچند تخریب هم خواهد شد. من قانون اساسی را که برای رهبری چند اختیار و حق گذاشته، محدودالید کردن رهبری می‌دانم. شما هم اگر بررسی کنید می‌بینید امام هم فراتر از اینها عمل می‌کردند.”

قانون نباید برای رهبری وظیفه مشخص کند

رجبی با فعال مایشاء دانستن رهبری و اشاره ای تلویحی به فتوای اخیر رهبر جمهوری اسلامی در تام الاختیار دانستن خود، اظهار عقیده کرد “اینکه قانون اساسی وظایف رهبری را مشخص می‌کند صحیح نیست، زیرا ولی فقیه و به خصوص ولایت مطلقه فقیهی که امام مطرح کردند و بدان عمل نمودند، جانشین رسول‌الله است و همان اختیاراتی را دارد که رسول خدا دارد و در چند بند قانون اساسی خلاصه نمی‌شود. ”

حزب فاسد است

رجبی بدون رویکرد به ماهیت و کارکرد حزب سیاسی، مدعی شد “من با حزب مخالف هستم. حزب تأسیس فاسدی است. دگماتیسم به وجود می‌آورد و به همین خاطر هم با همه ارادت و علاقه‌ای که به شهید بهشتی و به خصوص مقام معظم رهبری داشتم، هیچ‌گاه عضو حزب نشدم.

تحکیمی های آن موقع شلاق می زدند

فاطمه رجبی همچنین رویکردی به رفتار اعضای دفتر تحکیم در دهه شصت داشته و پیرامون رفتار آنها با همسر خود (غلامحسین الهام) اظهار می دارد “دکتر از طرف افراد تحکیم خیلی در دانشگاه اذیت شد. حتی این را برای شما بگویم که افراد تحکیمی خود رئیس شده، گفته بودند که هر کس تاخیر داشته باشد او را تنبیه بدنی می‌کنیم. حالا ببینید اینها الان چقدر ضد خشونت شده‌اند. آن مقطع تحکیمی‌ها شلاق می‌زدند. خیلی وقت‌ها خودشان تاخیر داشتند اما هر وقت دکتر الهام تاخیر داشت به‌خاطر مواضع فکری‌اش او را تنبیه شدیدی می‌کردند. برای مثال به بهانه تاخیر کف دستش شلاق‌های فراوان زدند. ”

نظر بنی صدر در مورد حجاب خوب بود

رجبی با اشاره به دوران اول انقلاب که هنوز مسئلۀ حجاب اجباری مطرح و فراگیر نشده بود، خاطرنشان کرد “بنی صدر در خصوص حجاب زنان مسائلی را مطرح می‌کرد که بسیار خوب بود. در خصوص حجاب زنان یک سخنرانی‌ای داشت که ما رفتیم پای سخنرانیش دردانشگاه شهید بهشتی. با اینکه من موافقش نبودم اما واقعا آدم افتخار می‌کرد که کسی که تحصیل‌کرده فرانسه است و ۱۷ سال در آنجا بوده است و در آن شرایطی که هنوز حجاب در کشور وجود نداشت، این‌طور با منطق و استدلال در میان توده‌های عامی مردم از حجاب اسلامی دفاع می‌کند. ”

شباهت مخالفان احمدی نژاد و بنی صدر

نویسنده کتاب “احمدی‌نژاد معجزه هزاره سوم”، ادامه داد “من همین جا بگویم که کارهایی که الان می‌بینیم علیه احمدی‌نژاد و توطئه‌هایی که علیه احمدی‌نژاد از طرف قدرت طلبان است، شاید آن روز هم علیه بنی‌صدر صورت می‌گرفت. اینجا هم هیچ اشکالی ندارد اگر هر نوع تخریی علیه من صورت بگیرد.”

رئیس‌جمهور همیشه یک معضل هست

فاطمه رجبی می گوید “در حوزه مسائل حکومتی، رهبر این اختیارات را تفویض و تنفیذ می‌کند به یک فرد. اصلا معنی تنفیذ ریاست جمهوری همین است.الان پس از گذشت چند دوره معتقد هستم و فکر می‌کنم خیلی‌ها هم معتقد باشند، ولی از ترس تخریب نخواهند بگویند. ولی در ترمیم قانون اساسی باید ریاست جمهوری برداشته می‌شد و نخست‌وزیری باقی می‌ماند. کشوری که رهبر دارد و به خصوص رهبری ولایت فقیه با اختیارات تام دارد، رئیس‌جمهور همیشه یک معضل هست، یعنی می‌تواند معضل‌ساز باشد. چون او هم دارای اختیاراتی است که نمی‌توان مطابق قانون آن را نادیده گرفت. وقتی رهبری سیاست‌ها و چهارچوب اصلی حرکت نظام را مشخص می‌کند، بنابراین یک قدرت اجرایی به نام نخست‌وزیری باید باشد که بتواند این سیاست‌ها را دنبال کند. من معتقدم با این اقدام خیلی از این معضلات ممکن بود کمتر باشد. اصلا اینکه افراد بیایند خودشان را مطرح کنند؛ این بلواهایی که بر سر انتخابات ریاست جمهوری می‌آید دیگر در کشور وجود نداشت نخست‌وزیر به وسیله مجلس یا شکلی که قانون مشخص می‌کرد انتخاب می‌شد و دنبال کارهای اجرایی می‌رفت. ”

از اول انقلاب با آقای هاشمی مخالف بودم

فاطمه رجبی ادعا می کند “از اول انقلاب با آقای هاشمی مخالف بودم…نمی‌دانم چقدر از عمر انقلاب گذشته بود، مخالفتم از آنجایی شروع شد که گوشه یکی از روزنامه‌های آن زمان دیدم از قول یکی از خبرنگاران خارجی نوشته بود اکبر هاشمی رفسنجانی، می‌رود به قدرتمندترین مرد ایران تبدیل شود. کیهان یا اطلاعات. همین‌جا یک جرقه در ذهنم شکل گرفت. برای من خیلی نکته منفی‌ای بود. این جرقه، ذهنیت منفی را ساخت ولی در مجلس ایشان خوب عمل می‌کرد اما نقطه ضعف‌های بزرگی هم داشت.همین که افراد را مسخره می‌کرد.

کار هاشمی خیلی تخریب‌گر بود

این فعال اصولگرا اظهار عقیده کرد “کار هاشمی خیلی تخریب‌گر بود…لاریجانی که مدیریتش اصلا قابل بحث نیست. موارد دیگری که می‌شود گفت مثلا وقتی بنی‌صدر اعلام کرد که من مناظره تلویزیونی می‌کنم به شرطی که اول فرودگاه‌ها را ببندید که یعنی بهشتی فرار نکند. بعد بهشتی گفت که بنی‌صدر خودش متهم است. شکایاتی شده است، اول باید بیاید در دادگاه به اتهاماتش رسیدگی شود بعد مناظره داشته باشد، رجایی هم پذیرفت. گفت این کار مشکل دارد. هاشمی فکر کنم در خرم‌آباد بود. در آنجا اعلام کرد من حاضرم مناظره کنم. من دیدم ایشان مدام خط‌شکنی و صف‌شکنی می‌کند. در ذهنم این مسائل باقی ماند.حالا این مطالب تو ذهن من نقش بست بعد کم کم آمد اضافه شد به یک سری مسائل که نمی‌توانم بگویم.”

موسوی و مصدق بازی

فاطمه رجبی در اشاره ای به سالهای انتهایی جنگ و اعتراضات موسوی به عملکرد مقامات کشور گفت “آخرکار یادم می‌آید سرمساله‌ای مهندس موسوی، استعفایی نوشتند که امام خیلی تند و صریح به مهندس موسوی گفتند تو می‌خواهی مصدق‌بازی دربیاوری. با اینکه ما فکر می‌کردیم چقدر امام(ره) روی مهندس موسوی نظر مثبت داشتند و اما هیچ ملاحظه‌ای نکردند و چنین صریح به مهندس موسوی عتاب کردند و گفتند تو لازم نیست از این مصدق‌بازی‌ها برای ملت دربیاوری.”

امام با رهبری متفاوت بود

رجبی می گوید “مشی رهبری با امام متفاوت است. شاید برای ما خیلی عجیب بود که امام به مجلس نهیب می‌زدند به رئیس قوه قضائیه نهیب می‌زدند، ولی ایشان این روش را ندارند، بسیار با صبر و حوصله رفتار می‌کنند. بعد‌ها متوجه می‌شویم که تمامی این تذکرات را رهبری به مسوولان داده‌اند ولی اینها عمل نکردند. شرایط فرق کرده بود وهاشمی با یک جو تهاجمی علیه گذشته آمدند.”

فائزه هاشمی، پیشگام فرهنگ ‌ستیزی

همسر غلامحسین الهام در ادامه سخنان خود، فائزه هاشمی رفسنجانی را مورد حمله قرار داد و گفت “پیشگام فرهنگ‌ستیزی در عرصه زنان، دختر هاشمی رفسنجانی بود. روزنامه‌ای که منتشر می‌کرد، عقایدی که در خصوص زنان منتشر می‌ساخت. چند بار همراه با مردم تهران تظاهرات علیه فعالیت‌ها و اقدامات وی داشتیم. منتها ما را فریب دادند. در طول راه شعارهای مردم را سانسور و تغییر دادند و عده‌ای جلوی مجلس با باتوم جلویمان ایستادند و ما را تهدید کردند که اگر نزدیک شوید برخورد می‌کنیم.”

من به عنوان دختر یک روحانی می‌گویم که این کارها حریم‌شکنی و سنت‌شکنی در رفتار روحانیون است که آقای هاشمی خیلی راحت به این ساختارشکنی تن داد. ما به عنوان خانواده‌های روحانی از هاشمی رفسنجانی نمی‌گذریم. ”

حساب هاشمی را با خاتمی یکسان نمی‌دانم

این فعال اصولگرا همچنین می گوید “از نظر شخصی حساب هاشمی را با خاتمی یکسان نمی‌دانم، هاشمی را دارای مزایای بیشتری از لحاظ مسائل شخصی نسبت به خاتمی می‌دانم.برای مثال گاهی مواقع به روحانی بودن خود تکیه می‌کرد.من هم به عنوان دختر یک روحانی خیلی از این کار آقای هاشمی استقبال می‌کردم…هاشمی الان مدافع سرسخت حزب گرایی شده است.

آقای هاشمی! شما زمان خودتان کی حزب گرایی را مطرح می‌کردید. شما زمان خودتان کی مردم گرایی را مطرح می‌کردید. کی به آرای مردم اهمیت می‌دادید.”

فاطمه رجبی ضمن حمله به دولت اصلاحات، پیرامون یکی از دستاوردهای آن می گوید “بیرون آمدن دولت اصلاحات از دولت توسعه نشان می‌داد که برنامه‌های توسعه نتیجه خود را داده است همان نتایجی که پیش از این اشاره شد. البته یک نکته مثبت در دولت اصلاحات بود از یک سو ۹۹ درصد به اسلام حمله می‌کردند و بعد به نظام اسلامی حمله کردند، اما ازاین طرف هم برای یک درصد هم راه باز شد تا امثال من بتوانند حرف‌های خود را بزنند. ”

مشایی از جنس احمدی نژاد نیست

فاطمه رجبی با اشاره به جنجال های اخیری که پیرامون اظهارات رحیم مشایی، پیرامون “مکتب ایرانی”، صورت گرفته، گفت ” مشایی از جنس احمدی‌نژاد نیست. مشایی که یک حرکات‌های مغایر با اسلام و مبانی انقلاب اسلامی دارد. امیدوارم پاسخشان دل دوستداران را شاد کند و موجب رضایت خداوند و امام زمان باشد.”

سیاست‌های آمریکا قابل تغییر نیست

وی معتقد است “اگر من رئیس‌جمهور بودم نامه به اوباما را نمی‌نوشتم.من دفاع بی‌منطق از هیچ‌کس نخواهم داشت. چرا که سیاست‌های آمریکا قابل تغییر نیست. آمدو رفت رئیس‌جمهور‌ها هیچ تغییرکلی‌ای در مشی سیاست خارجی ایالات متحده آمریکا ندارد.”

وی همچنین درباره ضرغامی، خاتمی، مشایی، هاشمی رفسنجانی، قالیباف و احمدی‌نژاد نیز مطالبی را اظهارداشته است، که در ویژه نامه «همشهری ماه»، شماره ۵۰ قابل دسترسی است.

Neda02 - کانادا - اتاوا
وااااااای وااااااای وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای. یکی نیست جلوی واق واق این سگ کثیف رو بگیره?
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

kame_tanha - انگلستان - بیرمنگهام
همتون حرومزاده هستید.
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

Rahsaba - اتریش - کلاگنفورت
این حرفای فاطی دیگه واسه ما تنبون نمی شه!
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

baran shomal - نروژ - اسلو
اره دجاله پادشاهی اخوندی را به گور می برید شاه مملکت را با ان همه سواد واحترام جهانی به خاک نشوندید که شما گدا گشنه های عرب بیائید کور خوندید ما تاوان پدرانمان را پس دادیم حالا دیگر پایان عمر شما دجاله هاست
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

shown - امریکا - دیترویت
این آتیش پاره الهام خانم چی میگه یعنی جدی الهام خانم روتودانشگاه بخاطرتاخیرتنبیه میکردن وکف دستی بهش میزدن باباعجب خرتوخریه این مملکت ولی جدی این فاطمه رجبی خودش معجزه هزاره سومه نه احمدی نژادولی خدایی زندگی کردن بااین فاطمه رجبی دل شیرمی خوادکه الهام خانم داره
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

بابک - ایران - سبزوار
برو بمیر اشغال
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

ayatollah ozma haghighat - امریکا - لاس وکاس
ای قروقاطی شات اپ
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

ساعت 12 - ایران - تهران
الاغ خانم دیگه چی بهت سفارش کردند که بگی؟ خجالت نکش ایران خانه عمه اکبیر تو و آقاست ، بگو!
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

farzad_s - ایران - تبریز
خفه شو کثافت صیغه ای
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

ساعت 12 - ایران - تهران
نه خانم، اختلاف تو و هاشمی از آنجا شروع شد که فاطی کاماندوی پیش پا افتاده ای و هاشمی تحویلت نمی گرفت.
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

بابک - ایران - سبزوار
من فاطمه رجبی را به عقد وصیقه سیدعلی در اوردم. مبارک باشد
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

hassan5 - ایران - تهران
در تمام کشورها ادم های دیوانه وبی سواد هست و عیب هم نیست.اگر این دیوانگان و بیسوادان حکومت کنند خیلی عیب است
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

faramarz65 - ایران - تهران
زنیکه حرومزاده . بیشرف . تو با اون شوهر عوضیت و بقیه همفکران شما خواب این چیزارو ببینید چون وقتی این موضوع اعلام بشه روز مرگ شماهاست
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

Black Chador - امریکا - ولدن
از اینکه من خیلی از این کلاغ سیاه بدم میاد ولی لااقل حرف دل همشون رو داره میزنه و داره بهتون هشدار میده که پشت پرده علی چکه ای چه نقشه هایی برای به خلافت رسوندن شاهزاده مجتب داره. بجای تمرکز کردن روی حرفهای این کلاغ سیاه خود فروش فکر کنید این عقیده داره از کجا میاد.
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

ساعت 12 - ایران - تهران
نه خانم، اختلاف تو و هاشمی از آنجا شروع شد که فاطی کاماندوی پیش پا افتاده ای و هاشمی تحویلت نمی گرفت.
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

reza791 - انگلیس - لندن
شما با ابتدایی ترین اصول انسانی مشکل دارید چون انسان نیستید.شماها باید در سیاره میمونها زندگی کنید البته اگر ان حیوانات بیچاره تاب تحمل شما را داشته باشند.
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

senator7 - آلمان - برلین
فاطمه اره که میگن اینه!! آخه بادمجون تو که جزو میوه ها نبودی با اون دماغ نمی متری! از بس دروغ میگید پینوکیو هم شده اید.
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

sonet - ایران - تهران
حرف اخرو این خوانم زد.مثل این که پادشاه انتخاب شد.دیگه نه رای میدیم نه اعتصاب اینایی که هستن تا اخرش هستن
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

ssaarraa - کانادا - ادمونتون
از عشق تو من مرغم باور نداری قد قد......
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

alireza.iran.culture - المان - هامبورگ
آب که سر بالا میره، قورباغه ابوعطا میخونه.فاتی بیخیال......
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

mehr47 - ایران - تهران
واقعا از اینکه چهره کثیفتونو بدون دروغ نشون می دی ازت تشکر می کنم. حرفهائی که زدی یک روزی کیفرخواستت می شه. تهران
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

Punisher - ایران - شیراز
کمپانی دماغ خفه شوووووووووووو
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

movafagham - مالزی - کوالالامپور
ایشون از فعالان قلعه بودن با پری بلنده و اشرف 4چشم همسنگر بودن
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

KOREA - کره جنوبی - سئول
این الهام شوهرش به این خنده خانم نقطه زیر خوب حال نمیده که اینجوری به همه بند میکنه مگر گیرم نیایی از ..فاحشه چهارراه گمرگ.
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

shnasahand - دوبی - الاهلی
بالاخره قصد وغرضشونو رو کردند همونطور که میدونید این فرقه که پیروان خاخام یزدی مسئول مدرسه حقانی هستند وهمگی عمال وایادی اسراییل هستند قصد حذف خامنه ای که او هم از عمال ام ای 6 سازمان جاسوسی انگلیس است را داشته وقرار است با به بازی گرفتن مذهب ایرانیان خاخام یزدی را که در ظاهر یک ایت الله دو اتشه ودر باطن یک انوسی ویا بهتر است بگوییم یک یهودی به ظاهر مسلمان میباشد را به رهبری کشور نشانده وایران را دو دستی تقدیم اسراییل نمایند
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
اه.تهوع.و دیگر هیچ ماده سوسماری از جزیره العرب
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
یه فیمینیست کم بود که خدا رو شکر اونم رسید!
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

iranking - المان - مونیخ
ولی من نمیدونم چرا هی فکر میکنم که ایشون خیلی خیلی خیلی سکسیند .....نمیدونم چرا .....ولی نتونستم خودمو نگهدارم و نگم ......من خیلی دلم میخواست یه کلاس خصوصی فلسفه سیاسی اسلام پیش ایشون برم .....ادم یاد شعر حجای ایرج میرزا میفته باهاش .....so sexy
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

i.am.the.world - لوکزامبورک - اش
نمیدونم چرا مصباح یزدی اینو صیغه نمیکنه. خیلی با هم حرفاشون کر و شبیه. بچه این دو تا میشه ارسنیک! بجای رجبی میشه واجبی! پیشرفتیست در اسلام و علوم نجاسات بشری! هیییییین؟!!! شادباشید.
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

farid_ghl - ایران - تهران
اینو راست می گه تو کشوری که رهبر شخص اوله تو کشور دیکتاتوری رئیس جمهور اسم مسخره ایه چه معنی میده؟
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

saeed85 - ایران - تهران
این فاطمه رجبی هم مانند روزنامه نگار و مفسر خبری آمریکایی آن کولتر است. هر دو رادیکال تند رو و خشونت گرا هستند. رجبی ایرانی و کولتر آمریکایی. فقط ظاهرشان متفاوت است ولی در باطن یکی هستند.
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

قاضی القضات - ایران - تهران
نخست‌وزیر به وسیله مجلس یا شکلی که قانون مشخص می‌کرد انتخاب می‌شد و دنبال کارهای اجرایی می‌رفت. ” اخر زن ناحسابی! دو دقیقه فکر کن قبل از اینکه اون فم مبارک را باز کنی,اگر اعتقاد به رای نداری پس مجلسی که میگی قراره از کجای رهبری در بیاد که نخست وزیر رو انتخاب کنه.تو هم که به خیل عظیم نخبه های حکومت! اسلامی پیوستی...بیجاره ها بترسید از روز پاسخ گویی در برابر ملت.بس کنید از این تفسیرهای من دراوردی .تمام سواد و معلومات شما انصافا چند تا کتا به.من به جرعت میگم بعد از 31 سال انقلاب حتی دو نفر ادم درست و حسابی سراغ ندارم که این نظام را قبول داشته باشه!!
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

Dadar2010 - ایران - تهران
خانم نا محترم . اگر قرار بود حرف ، حرفه یک نفر باشد ( که هست ). اگر قرار بود حرف آخر را فقط یک نفر بزند ( که میزند ). اگر قرار بود رای و نظر مردم اهمیتی نداشته باشد ( که ندارد ) . اگر قرار بود دیکتاتوری مذهبی حاکم شود ( که شده ). پس دیگر انقلاب برای چه بود ؟ . قبل از انقلاب هم حرف آخر را شاه میزد . رای و نظر مردم اهمیتی نداشت . دیکتاتوری غیر مذهبی هم بود . شما اگر خیلی به رهبری علاقه دارید بهتر است بجای این حرف ها ، مهریه تان به آقای الهام. را ببخشید از ایشان طلاق بگیرید و به صیغه ی رهبر در آئید .
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

porharfi - هلند - آرنم
شیعیان منتظر "امام زمان خود هستند""! من منتظر بجان هم افتادن ِ این جانورهای. ناطق!!!!
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

Nader Jahanbani - کانادا - تورنتو
این ته پاره اسلامی را ببینید که چطور تزهای ابلهانه و مسخره میدهد.! زنک هزار صیغه! از تنها چیزی که مبراست شرم و حیاست. نمونه خوک اسلامی!
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
ماهیت اسلام واقعی را از زبان این لکاته پت.. فاطمه رجبی مظهر بلاهت و دیکتاتوری و فاشیسم اسلامی بشنوید. آیا باز هم کسی هست طرفداری اسلام فلاکت بار را بکند؟ افکار این عصر حجریها از 1400 سال پیش هم عقب تر است. اینها اصلا برای انسان حق حرف ردن و اظهار نظر قائل نیستند. وقتی وزیر علوم این نکبتخانه اسلامی میگوید وظیفه دانشگاهها تربیت سرباز برای آن موجود خیالی (آغا امام ته چاه مهدی فراری) است دیگر از این آکله سادات چه انتظاری دارید؟ اسلام یعنی خفه شو حرف نزن چون شمشیر بالای سرت هست. فقط بردگی و بندگی کن و لال شو چون تو وجود نداری و حکومت اسلامی برای دنیا و بعد از مرگ تو تصمیم می گیرد. اگر حاکم اسلامی گفت زنت به تو حرام است فورا باید آنرا طلاق دهی تا حاج آقا از خجالت عیال شما در بیاد. اینها مظاهر حکومت جهل و جور و فساد اسلامی است. لعنت بر این آیین سراسر رذالت و جنایت و فرومایگی!
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

banoyemehr - ایران - تهران
یک کلام از مادر عروس
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

ContractorQatar - قطر - دوحه
ددددد فاطی جون باز چادر رو بستی کمرت؟چی شده جیگر باز آمپر چسبوندی؟ اینکه دیگه داد و بیداد نداره من که گفته بودم هر وقت مشکل شرعی پیدا کردی زنگ بزن خودم بیام شارژت کنم (یا به قول خودتون حمد و سوره ات رو یکی کنم) شماره ما هم که عوض نشده همون شماره قدیمیه که گذاشته بودی لای قرآنت.ما اون روزایی که حاج اقا میرفتن ماموریت هنوز یادمون نرفته بلا! شما هم یادت هست که؟ ای شیطون!! ببین یه جور بدی شدم یاالله زنگ بزن زنگ بزن همین الان زنگ بزن
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
چندشم شد. افکارش تهوع آوره. جانوری از تیره احمقی نژاد و تمساح یزدی. وقتی افکار انسانی تا این حد پست و حقیر میشه فقط و فقط میشه جانور صداش کرد و بس. یک هیولای ماده (به عربی مونث) به تمام معنا. با این مزخرفاتی که سرهم میکنه به مقام انسانیت توهین میکنه و .. ننگ بر شما و امثال شما که بخشی از تاریخ کشورم رو به کثافت کشیدید.
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

safih - اصفهان - ایران
واقعا درست میگه ... حرف دل همه ما و وجدانهای بیداره به خدا !!!!!!!!!!.
جمعه 22 مرداد 1389

iranking - المان - مونیخ
surena1611 - آلمان - اشتوتگارت . از چی چیش چندشت شد ....لطف کن واضح بگو الکی از هول حلیم نپریم تو دیگ .....
جمعه 22 مرداد 1389

Hoja Verde - ایران - تهران
این ها از همان اولش هم به دنبال آزادی و دموکراسی نبودند. این مردم ما بود که فریب آخوندها را خورد و به آرزو و طمع هزار ساله ی آخوندها مبنی بر خلافت اسلامی و به قدرت رسیدنشان جامه ی عمل پوشاند.
جمعه 22 مرداد 1389

jangali_2010 - امریکا - تکزاس
اگر از پدر و مادر این خانم حرمزاده اطلاعی دارید باماتماس بگیرید ومژدگانی دریافت کنید شمار ه تماس جنگل امازونا امریکاتکزاس
جمعه 22 مرداد 1389

timeless miracle - کانادا - تورنتو
بشنویم حرفای خرطوم الخائف رو که سنگ رهبر دجال و نسناسش رو به سینه میزنه .عین یک کنه چسبیدن به قدرت حالا فاطی هم خودشو داخل کرده با اون صورت وقیح و دل بهم زنش انقدر زشت و کریه هستی . خاک بر سر تو و رهبر کثیفت که البته تو نقش خر دجال رو داری باید بهش سواری بدی ...یک روزی هم نوبت ما میشه فاطی اونوقت نکنی قاطی
جمعه 22 مرداد 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
من اصلا اراجیفش رونخوندم اومدم کامنتها روخوندم منفجرشدم مرسی ازهمتون کلی خندیدم حسابی سرحال شدم..
جمعه 22 مرداد 1389

asal.bano - انگلستان - نیوکسل
من واقعا proud هستم با داشتن این دوستان ایرانی کی در این صفحه کامنت گذاشتند. یکی از یکی باحال تر. خنده دار و به جا. به سلامتی همه cheers
جمعه 22 مرداد 1389

iranking - المان - مونیخ
این چقد شبیه اون خانمه تو سریال سربدارانه که هی میگشت دنبال اون مردیکه تا ازش پذیرایی کنه ....من تو تعجبم این مردتیکه لاغر مردنی هالو از پس این .. چه جوری بر اومده و این رو تونسته تا حالا حفظش کنه و این نرفته خودشو بندازه تو بیت رهبری مثل همون زنه تو سریال سربداران .....
جمعه 22 مرداد 1389

sam-antwerpen - بلژیک - انتورپن
تا به حال سه بار 'سه طلاقه' شده و 'محللش' هم سید علی چلاق بوده!. خاک بر سر اون شووووووورش که الحق ثابت کننده نظریه 'داروین' اه :)
جمعه 22 مرداد 1389

کلاغ سیاه - ایران - تهران
بیچاره الهام خانوم تا ظرف ها و لباس چرک ها میشست مدرسه اش دیر میشد .آخه زنیکه چه کسی باور میکنه که کف دست استاد دانشگاه رو اونم اوایل انقلاب شلاق میزدند . شاید الان که این دیکتاتوری در دانشگاه ها ایجاد شده این عمل سر بزنه .تو که از سوراخ دماغ احمدی نژاد بالا میرفتی چی شد که یهو رییس جمهور بد شد و باید سرنگون شه . اگر بد هست پس چرا تو میگی که (اگر من رییس جمهور بودم ) در پایان فاطمه اره اگر علی زمان ولید شد چه باید کرد .جایی دست بیعتی هست ؟
جمعه 22 مرداد 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
iranking - المان - مونیخ . . حلقه هم دستش نیست!! منهم همین حس رو کردم !جریان?
جمعه 22 مرداد 1389

gorgnama - ایران - تهران
تا حالا به جز شوهرش الهام خانوم(داداشه سوست خانوم)کسی قیافه نحس این لوندو کامل دیده!
جمعه 22 مرداد 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
zebelkhan - آمریکا - سن خوزه . دوست من ????چون مطالعه نیست حتی مخالفان این زن نمی دانند این افکار مهوع منشا اسلامی دارد یک ایرانی و انسان واقعی هر گز نمیتواند مسلمان باشد حال مرتب اخوند را مقصر بدانید و ماله کشی اسلحه ای که بدست اوست.
جمعه 22 مرداد 1389

Dadar2010 - ایران - تهران
surena1611 - آلمان - اشتوتگارت @. بیچاره جانوران و حیوانات . آخه آنها چه گناهی دارند ؟ . مطمئن باشید حتی حیوانات هم چنین تفکرات پستی ندارند . تلاش برای بقا و حفظ چرخه ی زندگی افکار حیوانات هستند که در نوع خود قابل احترامند . به اینگونه افراد باید بگوئیم شیطان صفت های چادری نما .
جمعه 22 مرداد 1389

fariborzkhan - ایران - ایران
1- فاطمه رجبی: “ما دنبال حکومت اسلامی بودیم”. آیت الله خمینی: در فرانسه: "ما می خواهیم یک حکومت جمهوری مانند فرانسه درست کنیم."، در ایران:"جمهوری اسلامی ایران نه یک کلمه بیشتر نه یک کلمه کمتر."، "میزان رای ملت است.". 2- فاطمه رجبی :“همه آنها به نوعی، چه در عمل و چه در منشور فکری خود متاثر از هاشمی هستند و او هم منشأ بسیاری از انحرافات در انقلاب اسلامی است. ”. آیت الله خمینی:"این انقلاب زنده است تا هاشمی زنده است.". 3- فاطمه رجبی: “آخرکار یادم می‌آید سرمساله‌ای مهندس موسوی، استعفایی نوشتند که امام خیلی تند و صریح به مهندس موسوی گفتند تو می‌خواهی مصدق‌بازی دربیاوری.". آیت الله خمینی به مهندس موسوی :"کسانی که با تو مخالفت می کنند عرضه اداره یک نانوایی را هم ندارند.". 4- فاطمه رجبی: ” مشایی از جنس احمدی‌نژاد نیست. مشایی که یک حرکات‌های مغایر با اسلام و مبانی انقلاب اسلامی دارد." . احمدی نژاد: "من به مشایی اعتماد کامل دارم.". 5- فاطمه رجبی: "در ترمیم قانون اساسی باید ریاست جمهوری برداشته می‌شد.". فاطمه رجبی: "اگر من رئیس‌جمهور بودم نامه به اوباما را نمی‌نوشتم.".
جمعه 22 مرداد 1389

ضد خ.ر - ایران - تهران
کی از تو نظر خواست ...
جمعه 22 مرداد 1389

boofe koor - ایران - تهران
زنیکه آشغال ... ایکبیری خاک بر سر تو با اون رهبر وقیحت این دری وری ها رو از کجات در میاری ..
جمعه 22 مرداد 1389

Black Chador - امریکا - ولدن
ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس . . واقعا زمانی که مردم ایران بفهمند که ایرانی بودن با مسلمان جور در نمیاد ایران بهشتی میشه.
جمعه 22 مرداد 1389

محمد طاهر حقیقتجو - افغانستان - کابل
سلام به همه، . باز هم که دوست دختر آقای خامنه ای سر صحبت باز کرد. آقای الهام آیا شما از طرز صحبت کردن همسر تان (دوست دختر آقای خامنه ای) هیچ فکر نمیکنید که ایشان تا چه اندازه ای به رهبر جمهوری اسلامی ارادت دارند و شاید هم بیشتر از انتظار باشه. به نظر شما غیرت چیه؟
شنبه 23 مرداد 1389

Garfieldx - ایران - تهران
خودفروش که شاخ و دم نداره فقط چون هیکلش افتضاحه نتونسته تن فروش بشه روحشو فروخته!! lol
شنبه 23 مرداد 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
Dadar2010 - ایران - تهران هموطن عزیز. با نظر شما موافقم. iranking - المان - مونیخ هموطن عزیز و مونیخی. منظور من از چندش شدن یعنی حالم بهم خورد و جنبه منفی داره و نیازی به پریدن توی دیگ نیست مخصوصا دیگی که توش از این آشغالها باشه. شاد و سربلند باشی.
شنبه 23 مرداد 1389

nikbakht_s58 - ایران - تهران
من کاری به اعتقادات مردم ندارم و باور دارم که اعتقاد هرکسی در جای خودش مقدسه، اما اگر واقعا خدایی وجود داره دوست دارم دو تا از این امثال فاطی رجبی ها در اون عرش کبریاییش نصیبش بشن تا بفهمه مردم ایران چی می کشن.. میراث دار هزاران سال تمدن درخشان و شده این.. ای تو روحت روزبه ساسانی
یکشنبه 24 مرداد 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.