صحبت های تند امیر حاج رضایی در مورد افشین قطبی در برنامه زنده تلویزیونی - ویدیو


صحبت های تند امیر حاج رضایی در مورد افشین قطبی
در برنامه زنده تلویزیونی


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=kPIKp9AJ0Zk

poriyaye_vali - قطر - دوحه
جناب سرسفید ببخشید پیرمرد گیرم که قطبی رفت کنار اونوقت کی قراره بیاد؟؟؟بضاعت فوتبال ایران همینه اگه دل بوسکه بیاد هم همینه...خانه از پای بست ویران است
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

porharfi - هلند - آرنم
اگه این سخنان همه درست و راست است؟؟؟پس "آرژانتینی ها چی بگویند؟؟. اگه اینطوره "دیـــه گو هم قربانی کرده...." این یارو عقده چی داره ؟؟ایران را از. آن "گنــــــــــده اش خــــامنه ای دوستش نداره ..تو چی از فوتبال ِ از پایه خراب. حرف میزنی؟؟ " همه گیر ها به قطبی یه چون از خارج وارد شده و خیلی ها. این راه "هنـــــوز" براشان باز نشده است!!حســادت..حســادت..حســادت!!!
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

amirkabir - استرالیا - سیدنی
دمت گرم.این افشین خان همون ادمیه که رفت مراسم تنفیذ اون قاتل پست فطرت.یادتون که نرفته?این ادم اصلا نمیدونه منفعت ملی یعنی چی.
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

ali.uk - انگلیس - لندن
پسر طیب خون خودت رو کثیف نکن . LOOL
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

alek_wien - اتریش - وین
ای امان.
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
خوب است کمی صبر کنیم و قطبی را در چند بازی ملی ببینیم و بعد قضاوت کنیم.مانندمایلی کهن و قلعه نویی وعلی دایی که هیچکدام گلی به سر تیم ملی نزدند صبر کنیم و چند بازی تیم قطبی را هم ببینیم و اگر از آن سه مربی قبلی بدتر بود نظر بدهیم.
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

hamina - بلژیک - گنت
جرات داری تو نود اینجورئ حرف بزن ...ابله بی سواد تخم مرغ.
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

Dadar2010 - ایران - تهران
فدراسیون تحت نفوذ دولت ، تنها بخاطر عوام فریبی و فرار از فشار ها و اتهام های مختلف ... افشین قطبی را آورد . در ایران افراد زیادی هستند که توانایی هدایت تیم ملی را دارند . ولی متاسفانه بدلایل زیادی .. با وجود نفوذ ها و نداشتن استقلال فدراسیون و سر مربی . خیلی از بزرگان فوتبال ایران حاضر به همکاری نیستند . برای امثال افشین قطبی که سالها از فوتبال این مملکت دور بودند و نا آشنا با اوضاع و احوال ایران و فوتبال ایران هستند ، پول مهمترین دلیل همکاری است . مطمئنآ در صورت ماندن آقای افشین قطبی در امریکا یا دیگر کشورها در بازه ی زمانی مشابه. چنین درامدی نصیب ایشان نمیشد .یک مربی حرفه ای بسختی حاضر هست با شرایط غیر حرفه ای کار کند . صحبت های آقای حاج زضایی همیشه به واقعیت نزدیک تر و منصفانه تر بوده .
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

قاضی القضات - ایران - تهران
امیر جان مهره های اصلی ورزش ایران اغلب گماشته حکومتند تو که اینو خوب میدونی ادم بزرگ و مرامدار کیماست
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

zoroye iran - اتریش - وین
کشورهایی که دیکتاتورین یا از لحاظ اقتصادی عقب هستند ورزش ان کشور هم عقبه حالا ببینید ژاپن و کره جنوبی سرمایه گذاری صحیح میکنن نیروهای متخصص در جای خودشون کار میکنند سردارن سپاه در فوتبال ندارن .اقای حاج رضایی در مورد چی صحبت میکنی در مورد مربیهای با دانش ایرانی یا باندهای سیاسی که در فوتبال رخنه کردن یا در مورد زیر اب زنی همه مربیان ایرانی هیچی برای گفتن ندارن بهترین کار اینه که مربی درجه یکخارجی بیاریم باور کنید با 1 میلیون دلار میتونیم مربی خوب بیاریم
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

odin - بلژیک - انتورپن
به این ادم ابله بگین: اونکه بحرف دیگران و نقدها توجه نمیکنه تو و امثال تو هستن که به دیکتاتورمنشی و استبداد بچشم یک خصلت و صفت نگاه میکنید نه کسیکه به عقاید دیگران احترام میذاره و انتقادها رو مفید میدونه. مردک سیرابی یه چشمش به پشت دوربین و اونهاییه که بهش خط میدن یه چشمش هم به گوینده زیراب زن اطلاعاتی که فقط برای تخریب عادل فردوسی پور این برنامه رو ترتیب داده،غافل از هوش ملت که دو بار اینکارو بکنن دستشون رو میشه و برنامشون لو میره.این اقایون مشکلشون در عقل کم و سواد نداشته است.
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
متاسفم برای فوتبال این مملکت...هنوز بنده خدا امتحان جدی روپس نداده اینهمه حرف وحدیث...اینهمه تهمت وافترا...این از حاج رضایی اون از مظلومی .محمود یاوری...یه زمانی ماها به عربا گیر میدادیم که هر چند ماهی یه بار مربی عوض میکنند الان که وضعیت خودمون بدتر شده...از همه بدتر روزنامه خبرورزشی که دیگه شورشو در اورده از روز اولی که قطبی سرمربی تیم ملی شد تا همین لحظه دست از شیطنت هاش ورنمیداره که البته وصد البته دلیل کارشو من میدونم به خاطر اینه که قطبی جیزی بهشون نمیده وبااین روزنامه مسخره مصاحبه نمیکنه..نمونه بارزش همین بازی دیروز ایران وارمنستان که تیتر اصلی رو نوشته بود :برد دلچسپ در بازی نچسپ...خوبه که بازی با برد ایران تموم شد اگه باخته بود دیگه فقط خدا میدونه چی تیتر میزدند.امیدوارم تا پایان جام ملتهای اسیا قطبی در راس کار بمونه اونوقت بیاییم در مورد عملکردش صحبت کنیم
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

milanahwaz - سوئد - نورشاپینگ
تن دهداری تو گور هم از دست این کثافت ها آرومی نداره.روحت شاد دهداری.این ساواکی را با معلم اخلاق فوتبال ایران مقایسه نکنید.
جمعه 22 مرداد 1389

khatat - المان - حسنکیاده
در طی این چند سال بجای فوتبال خوب و تیم ملی خوب.فقط منتقدان خوبی پیدا شده خدا را شکر
جمعه 22 مرداد 1389

Baran- - نروز - اسلو
افرین حاج رضائی**مگه قطبی چکار کرده جز بلوف زدن!!!???امثاله قطبی ها تو فو تبال کشورمان کم نیستند****
جمعه 22 مرداد 1389

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
ali.uk - انگلیس - لندن . فکر می کنم این برادر زاده ایشان باشد و نه پسرش.
جمعه 22 مرداد 1389

Dadar2010 - ایران - تهران
odin - بلژیک - انتورپن @. شما ظاهرآ خیلی از مرحله پرتی داداش . در حال حاضر قطبی از پشتیبانی دولت برخورداره . صحبت های آقای حاج رضایی در نقد قطبی آن هم با ذکر نام جرآت و جسارت میخواد چون قطبی فعلآ از حمایت و پشتیبانی آقایان برخورداره . آن اشاره های پشت صحنه هم همزمان با شروع نقد ها بود تا بگونه ای در صحبت های آقای حاج رضایی خلل بوجود بیاد یا اینکه خیابانی خودش رو بندازه وسط و حرف ایشون را قطع کند . ویدئو را دوباره ببین و دقت کن . این در حالی بود که خیابانی با زیرکی خاصی اصلآ به پشت صحنه توجه نمیکرد و اجازه داد آقای حاج رضایی صحبتش را تمام کند .
جمعه 22 مرداد 1389

arashfarnod - کانادا - ونکور
جناب حاج رضایی هم از ادبیاتت تعجب می کنم (یادت هست در برنامه آقای کوثری گفتی آقای قلعه نوعی شما باید ادبیات خودت را درست کنید) و هم از استدلات.تا به حال اینقدر جامعه بیمار وزرشی ندیده بودم . با همه انتقادات که همرا ه با بی احترامی از طرف اکثر مربیان به ظاهر با کلاس نسبت به ایشان هست , ولی ایشان هنوز مودبانه جواب می دهند . حقیقت این است که قطبی حتی اگر در مسابقات آینده هم نتیجه ایی نگیرد باز هم چند سر و گردن از بقیه مربیان جلوتر می باشد. باید بسیاری از مربیان از ابراهیم زاده مربی با شعور و خوب ذوب آهن و امثال ایشان انتقاد کردن و پیشنهاد دادن را یاد بگیرند.
جمعه 22 مرداد 1389

rezanl - هلند - امستردام
جالبه کامنتارو خوندن! . 1) ایشون چون تو برنامه این یارو اطلاعاتیه ضد فردوسی پوره کارش درست نیست!. 2) چون ضد قطبیه و قطبی وابسته به رژیمه کارش درسته!. 3) نتیجه گیری خودم هر کی با رژیمه تعطیله. میخوای رضازاده باش یا مایلی کهن یا قطبی.
جمعه 22 مرداد 1389

odin - بلژیک - انتورپن
Dadar2010 - ایران - تهران -دوست عزیز تا اونجا که من میدونم افشین قطبی رژیمی نیست و ما هم نباید روی فقط یک بار حضور ایشون در مراسم انتصاب ا.ن که البته هبچکدوم هنوز حرف قطبی رو نشنیدیم که به چه صورتی و با چه تهدیدی به اونجا بردنش، قضاوت کنیم و او رو فقط بهمون علت رژیمی بخونیم، اما اینکار حاج رضایی عزیزم زشته، بخدا زشته اینکه تو تلوزیون زیر اب زنی کنن و بجای اینکه از تاکتیکها و کارهاش انتقاد مودبانه بکنن تخریب شخصیت بکنن. عزیز من انتقاد با تخریب فرق داره. ما اگه فرق ایندو رو بفهمیم خیلی مسائلمون حل میشه.
شنبه 23 مرداد 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.