جزییات تیراندازی دیشب خیابان کرمان در تهران

 
جزییات تیراندازی دیشب خیابان کرمان در تهران

در پی وقوع 5 فقره سرقت از طلافروشی‌های پایتخت طی دو هفته گذشته، فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری 3 تن از سارقان خبر داد و گفت: سرقت مسلحانه شب گذشته از یک طلافروشی غرب پایتخت با دستگیری یکی از سارقان ناکام ماند.

سردار حسین ساجدی‌نیا در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینکه طی دو هفته اخیر 5 مورد سرقت از طلا فروشی‌های پایتخت به وقوع پیوسته است افزود: دو مورد از این سرقت‌ها ناکام بوده و سرقت از سه طلا فروشی به سرانجام رسیده است. این در حالیست که تاکنون سه سارق در رابطه با این سرقت‌ها از سوی پلیس دستیگر شده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: طلا فروشی‌هایی که مورد سرقت قرار گرفته‌اند مجهز به دوربین مدار بسته بوده‌اند اما دوربین یکی از این طلا فروشی‌ها خراب بوده و دوربین دو طلافروشی نیز در زمان سرقت خاموش بوده‌اند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در خصوص جزئیات سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در شرق تهران در شامگاه سه‌شنبه افزود: در پی تماس فوری مردم با پلیس 110 مبنی بر وقوع یک فقره سرقت مسلحانه از یک طلا فروشی در منطقه جانبازان غربی بین خیابان کرمان و مسیل باختر در حوالی ساعت 21 ماموران پلیس به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: با حضور بموقع ماموران پلیس این سرقت مسلحانه ناکام ماند و دو تن از سارقان که با موتورسیکلت در خارج از محوطه طلافروشی و دو تن دیگر اقدام به سرقت کرده بودند با ماموران پلیس درگیر شده و به سوی مردم تیراندازی کردند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه بر اثر تیراندازی سارقان مسلح به روی مردم 5 تن از عابران در محل مجروح شدند افزود: ماموران پلیس با رعایت موازین قانون استفاده از سلاح، به سوی سارقان تیراندازی و یکی از سارقان را دستگیر کردند.

وی خاطر نشان کرد: سه تن دیگر سارقان نیز از سوی پلیس شناسایی شده‌اند که تلاش پلیس برای دستگیری دیگر اعضای این باند ادامه دارد.

وی تصریح کرد: مجروحان این حادثه به بیمارستان منقل شده‌اند.

همچنین اورژانس تهران نیز اعلام کرد: در پی این حادثه 3 مجروح به بیمارستان رسالت و دو تن دیگر به بیمارستان امام حسین(ع) منتقل شدند.

حال 2 تن از مجروحان منتقل شده به بیمارستان امام حسین(ع) هم‌اکنون مساعد است و 3 مجروح منتقل شده دیگر به بیمارستان رسالت در حال حاضر در ICU به سر می‌برند.

omid var - کانادا - تورنتو
خاک بر سر این رژیم بی لیاقت که بخاطر طولانی کردن عمر کثیف خود افراد در خور لیاقت خودش را بنام لباس شخصی را مجهز به اسله کرده. حال این افراد لات که قبل از این عنقلاب فائشه ها را همایت میکردند و حلا این اخوندها رو به سبک اسلام ناب محممدی به جون مال و شرف وشخصیت مردم حمله ور میشوند.
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

arefam - فرانسه - پاریس
وافعا که خاک تو سر این حکومت. بیچاره رضا شاه و محمد رضا شاه قثید چقدر برای امنیت تلاش کردن و این ناکسان حکومت حاضر هر چی دزد و جانیه رو از همون ابتدای انقلاب ازاد کردن و خیلی ها رو هم خودشون برای کارای کثیفشون استخدام کردن. خاک تو سر همشون
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

mehrabooon - ایران - تهران
مملکت اقا امامزمان از این بیشتر نمیشه...
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

انوشه - ایران - مشهد
arefam - فرانسه - پاریس یه جور کامنت میزاری انگارغیر ایرانی ها این مطالب رو میخونن! اون وقت سر گردنه بود الان سرقت مسلحانه هیچکدوم به اون یکی باج نمیده.اونا از اینا بدتر.
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

مهدیار - ایران - تهران
arefam - فرانسه - پاریس . حمایت رفیق همایت غلطه
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

senator7 - آلمان - برلین
این امیر سردار تیمسار جان برکف ساجدی نیا الآن خیلی ناراحته از غم و غصه یک مثقال تریاک بالا انداخته چون 5 نفر از هموطنانش مجروح شدند.چند سال پیش سر کوچه مان یکی بود بقالی داشت اینو میبینم یاد خدا بیامرز بقاله میافتم.
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

arefam - فرانسه - پاریس
انوشه - ایران - مشهد. سرگردنه قبل از رضا شاه بود. مهدیار - ایران . تهران تو کجا تو نوشته من کلمه حمایت رو که همایت نوشته باشه دیدی ?. .
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.