تراژدی دیگر در جاده بم : سرنشینان خودرو در آتش سوختند

 
تراژدی دیگر در جاده بم : سرنشینان خودرو در آتش سوختند

کندی پروژه باند دوم جاده کرمان - بم به عنوان پر حادثه ترین جاده کرمان تراژدی دیگری آفرید و سه سرنشین یک خودروی سواری مقابل دیدگان مردم در آتش سوختند و جان باختند.

به گزارش مهر در کرمان، جاده کرمان - بم به عنوان پر حادثه ترین جاده استان کرمان و به گفته رانندگان خطرناکترین جاده کرمان طی سالهای اخیر قربانی های بسیاری گرفته است اما تصادفی که ساعاتی پیش در قسمت دو طرفه این جاده روی داد تراژدی غمباری دیگری آفرید.

در این تصادف که بین یک دستگاه کامیون که به سمت کرمان حرکت می کرد و یک دستگاه پژو سواری روی داد کامیون پس از منحرف شدن از مسیر خود با خودروی سواری برخورد کرد و این خودرو که دارای سه سرنشین بود در دم آتش گرفت.

علیرغم تلاش رانندگان خودروهای عبوری سه سرنشین این خودرو که به دلیل شدت تصادف و بسته شدن دربهای خودرو در این خودرو گرفتار شده بودند در آتش سوختند و جان باختند.

فرمانده پلیس راه بم در این خصوص می گوید: به دلیل روشن بودن کولر خودروی پژو و واژگونی این خودرو آتش سوزی رخ داده است.

سرهنگ محمد رضا کروسی گفته است که مردم تلاش بسیاری برای نجات این افراد انجام دادند اما موفق به نجات قربانیان حادثه نشده اند.

جاده کرمان بم تاکنون قربانیان فراوانی گرفته است اما گویی این تصادفها تاثیری بر روند کند احداث باند دوم جاده کرمان - بم ندارد و این جاده همچنان باید قربانی بگیرد.

پیش از این خبرنگار مهر در گفت و گویی در خصوص وضعیت این جاده با رئیس پلیس راه استان کرمان وضعیت این جاده را جویا شده بود که سرهنگ مسعود غفوریان در این خصوص گفته بود مسئولان راه و ترابری کرمان باید به دلیل شرایط خاص این جاده اجرای باند دوم این پروژه را در اولویت اصلی کار خود قراردهند.

وی این جاده را از حادثه خیز ترین جاده های کرمان دانسته بود و خواستار اختصاص بودجه لازم با همکاری مسدولان کشوری و نمایندگان مجلس برای اتمام این طرح شده بود.

سرهنگ غفوریان این جاده را بحرانی ترین جاده استان نامیده است و می گوید: احداث باند دوم این جاده ضروری ترین طرح عمرانی کرمان است.

رئیس پلیس راه کرمان ادامه داد: این جاده به دلیل حجم بالای ترافیک و همچنین زمین لرزه بم دچار خسارت شده است و کم عرضی آن موجب می شود حوادث رانندگی زیادی در آن رخ دهد.

نکته قابل توجه اینکه به گفته مسئولان استان کرمان هم اکنون کرمان به کارگاه بزرگ جاده سازی تبدیل شده است اما این سوال مطرح است آیا اولویت بندی نیز در اجرای این طرحها صورت می گیرد و آیا وقت آن نرسیده است که با کمی مدیریت در اختصاص بودجه از سوی دستگاه های مربوط به کابوس رانندگان و وقوع صحنه های دلخراشی مانند تصادف امروز کرمان و داغدار شدن سه خانواده پایان داد.

طرح دو بانده کردن جاده کرمان - بک از سال 84 آغاز شده و به کندی پیش می رود.

senator7 - آلمان - برلین
بارها گفته ایم که یک مشت آدم ساندیس خور بیسواد سرکارند که به فکر ساندیس خوردن هستند نه مردم بعد احمقی نژاد میگه ما چنین کردیم چنان کردیم در انرژی هسته ای پیشرفت کردیم!!! تو ساختن جاده موندین شماها.
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

porharfi - هلند - آرنم
از زمان اشغال ایران بدست ِ ملایان جانور " مَر دُم " باید نقش ِ آتش نشــانـــی ". را بازی و انجام ِ وظیفه کنند...! در حالیکه ما اینجا یاد گرفته ایم که برای جلوگیری. از مرگ و میر بیشتر از جان خود مراقبت کنند...( جناب سرهنگ کروسی وظیفه. مَر دُم ِ بدون وسیله در جاده ...آتش نشانی بازی نیست! کمتر پولها را به خورد. بیگانگان دهید با ثروت ِ ایران .ایران را برای ایرانی مهیا و امن ..و..کنید..)
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

kholidar - ایران - گیلان
اینست حکومت عدل علی
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

Punisher - ایران - شیراز
بعد هی زر میزنن که میخوان ارتش لبنان رو تجهیز کنن / گور پدر تازی و تازی پرست و از تازی بالا روهه
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
اینها هنوز به برطرف کردن نقص فنی ماشینهای ایرانی اقدام نکرده اند که هنوز هم بعد از تصادف تمام درهایش قفل میشه و سرنشینان بدبخت توی ماشین حبس میشن و امکان فرار ندارند. حالا جاده تو سرشون بخوره حداقل یک فکری به حال این نقص فنی ماشینها بکنند. من از یکی که توی ایرانه سوال کردم و در جوابم گفت که ایران خودرو اعلام کرده تا بعضی از قطعات(غیر استاندارد مثل شلنگ سوخت) رو مجانی عوض میکنه ولی تعمیرگاهها این قطعات رو ندارند!!!! اگرچه اینها اصلا براشون مهم نیست که مردم کشته بشن.
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

bisarzamin - ایران - تهران
بسم الله الرحمن الرحیم- ای ملت غیور و شهید پرور ایران اسلامی - ای مردان بزرگ بسیج و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی - همگی با بستن سربند یازهرا و با رمز پیش به سوی کربلا راهی بم شوید و این طرح غرور آفرین جاده سازی را به پایان برسانید-دشمنان در کمینند - در آخر هم اگر کشته شدید شهید محسوب و بهشت نثارتان میگردد. ومن الله توفیق - سید علی خامنه ای جمعه 22-05-89 ساعت 9:00 به وقت عربستان......!!!!!!
جمعه 22 مرداد 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.