فال روز چهارشنبه ۱۱ آگوست - ۲۰ مرداد

 
فال روز چهارشنبه 11 آگوست - 20 مرداد

فروردین


مراقب باشید چرا که این یکی از آن روزهایی است که هیچ چیزی به درستی پیش نمی رود و افکار شما بسیار پراکنده است.با همه این تفاسیر،نباید اجازه دهید که اوضاع از کنترل شما خارج شود پس با این دید که دیگر شکست خورده اید و همه چیز تمام شده، به قضایا ننگرید. در عوض ، هر کاری که می توانید درجهت بهتر کردن اوضاع بکنید.هم چنین باید به خاطر بسپارید که ممکن است شخصی اطلاعات نادرستی را در اختیار شما قرار داده باشد و با این وجود اصرار دارید که این گونه نیست.

اردیبهشت


امروز آغاز دوران مهم و بااهمیتی برای خانواده ی شماست، همه عوامل دست به دست هم دادند تا یک فرصت طلایی پدید آید. سفری پربرکت و بانشاط پیش رو دارید که این کار به نفع شماست. به خودتان قول بدهید که عادتهای بد قدیمی را کنار بگذارید تا درهای جدیدی از آرامش به سوی زندگی شما گشوده شود.

خرداد


امروز شاید آتش خوشی و لذت کمی فروکش کرده باشد، اما کاملاً خاموش نشده است. حتی اگر به نظر می‌رسد که سعی و تلاشتان بیهوده است اما باز هم تسلیم خوشی‌های زندگی نشوید. در عوض از آن به عنوان یک راه عبور تأمل برانگیز استفاده کنید تا بفهمید که دقیقاً از زندگی چه می خواهید. تهیه کردن یک فهرست اولین قدم برای مشخص کردن آرزوهایتان است.

تیر


با ظاهرسازی‌های ناراحت کننده احساسی از موضوع اصلی دور نشوید، برای اینکه این جور حرکات و رفتارها قابل تحمل نیستند. شما دوستانی دارید که می‌توانید رویشان حساب کنید و امروز هم آنها به کمکتان می آیند. اما هیچ وقت از روی ظاهر دیگران قضاوت نکنید. شاید شما هیچ چیزی را راحت به دست نیاورده باشید، ولی در این که کسانی از شما حمایت می‌کنند شکی وجود ندارد.

مرداد


امروز حواستان به کار نیست پس تلاش طولانی برای متمرکز شدن خواهید داشت و اگر افراد مافوق شما توقع دارند که تصمیمی فوری بگیرید و یا همه مطلب را یک جا به یاد بیاورید، این عدم تمرکز شما نتیجه خوبی نخواهد داشت برای رسیدن به کمال مطلوب روی پروژه هایی کار کنید که به قدرت تخیل و تصور شما نیاز دارند.

شهریور


خوشبختانه شما امروز فرصتی خواهید داشت که استعدادهای سیاستمدارانه خود را نشان دهید. ظاهراً شما بدون داشتن حس رقابتی محدودیت‌های افراد دیگر را می‌شناسید و می‌توانید با توجه به این محدودیت‌ها بهشان انگیزه بدهید که
از نهایت توانایی شان استفاده کنند. از عمل گرا بودن نترسید، چرا که در نهایت باعث می‌شود تاثیرگذاری بیشتری داشته باشید.

مهر


شما دلسوز و با محبت و یک انسان لطیف، در زیر نمای با وقار بیرونی می باشید و این پیغامی است که شما امروز به بیرون می فرستید چرا که امروز بسیار مهربان و محتاط شده اید. بیشترین استفاده را از این حالت ملایمت خود ببرید. با مهم ترین افراد زندگی تان تماس گرفته و از شنیدن صدای آنها لذت ببرید.

آبان


اگر امروز کمی ‌نقطه ضعف‌های خود را نشان دهید، روز مبارک وخوش یمنی برایتان خواهد بود!! اغلب شما با مخفی کردن احساسات خود توانسته‌اید از شرایط سخت با موفقیت بگذرید. اما در حال حاضر این کار بیشتر باعث ناامیدی تان می‌شود. البته رویاپردازی کردن بیش از حد هم کمکی بهتان نمی‌کند. پس قدم پیش گذاشته و درمورد آرزوها و ترس‌های خود البته آنهایی که به گرفتاری‌های اخیرتان مربوط می‌شوند، صحبت کنید.

آذر


دیگران را خوب درک می کنید و دوست دارید مصالحه کنید.اگر با یکی از همکاران مشکل دارید زمان خوبی برای رفع اختلاف است.اگر برای کسی زحمت کشیده اید وقتی از شما قدردانی کند خوشحال می شوید. کسی به شما پیشنها میکند تا در پروژه ای مشارکت نمایی پیش از پذیرفتن باید به خوبی آن را مطالعه و بررسی نمایی مشارکت اگر بر مبنای آگاهی و تفاهم باشد نتایج درخشانی را در بر خواهد داشت.

دی


زمان رسیدن به آرزوهایتان نزدیک شده است؛ شما باید بین نیازهای افراد دیگر و خواسته‌های خودتان تعادل برقرار کنید. این بدین معنی نیست که شما باید در برابر ابراز کردن احساسات خود مقاومت کنید، بروز ندادن احساسات کاری منطقی نیست. در عوض سعی کنید حساسیت بیش از اندازه نداشته باشید، برای اینکه اگر شما به نیازهای افراد دیگر توجه نکنید، ممکن است ناامیدی بی‌اهمیت شما تبدیل به مشکلی اساسی بشود.

بهمن


امروز فرصت فوق العاده ای به دست می آورید.بنابراین کاملاً مراقب باشید تا آن را از دست ندهید.شاید هم تصمیم بگیرید که به برنامه روزانه تان کمی ورزش اضافه کنید که اگر این کار را بکنید پرانرژی تر می شوید.

اسفند


امروز شما وقتی که با شرایط جدید روبرو می‌شوید، به خصوص بعد از اینکه چند اتفاق عجیب باعث ناراحتی شما شده اند، احساس خوبی خواهید داشت. اما نباید خیلی هم احساس راحتی کنید، برای اینکه همه چیز در حال تغییر کردن است. حتی اگر استرسها تمام شده باشند، شاید شما امروز قادر نباشید که به هرچیزی که می‌خواهید برسید. خوشبختانه شخصی که قبلاً به شما حسادت می‌کرده، اکنون برای اینکه با شما همکاری کند می‌تواند رویه اش را تغییر دهد.

dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
وای که چقدر صحت داشت
چهار‌شنبه 20 مرداد 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.