ناصر حجازی رئیس کمیته فنی باشگاه استقلال شد


ناصر حجازی رئیس کمیته فنی باشگاه استقلال شد

 ناصر حجازی به عنوان رئیس کمیته فنی باشگاه استقلال و مشاور عالی فتح‌الله‌زاده انتخاب شد.

با تصمیم علی فتح‌الله‌زاده و پیشنهاد پرویز مظلومی، ناصر حجازی به عنوان رئیس کمیته فنی استقلال و مشاور عالی سرپرست باشگاه انتخاب شد.
اعضای کمیته فنی این باشگاه پرویز مظلومی، منصور پورحیدری، رضا رجبی، مرتضی محصص و ناصر حجازی هستند.

فتح‌الله‌زاده درحالی این حکم را صادر کرده که در یک ماه گذشته ناصر حجازی بیشترین انتقادها را به مدیریت وی داشته است. حجازی در یکی از انتقادهای بی شمار خود گفته بود فتح‌الله‌زاده برای بازیکنان لطیفه تعریف می کرد و فتح‌الله‌زاده نیز  اعلام کرده بود حجازی با توهین به وی تخلیه روحی می شود و آرامش می گیرد.

به گزارش خبرگزاری مهر آقای حجازی درباره این انتصاب گفت: " خیلی خوشحالم که به خانه خود باز گشتم. جمع استقلالی جمع بود و فقط جای من خالی بود که خوشبختانه من هم به خانه خود آمدم."

او گفت: "من هیچ وقت در دوره فعلی از این تیم استقلال انتقاد نکردم و اگر هم انتقادی هم کرده ام فنی بوده است."

ناصر حجازی در ابتدای دوره هفتم لیگ برتر هدایت تیم استقلال را برعهده داشت، اما با نتایج ضعیفی که گرفت برکنار شد و جای خود را به فیروز کریمی داد.

او در خصوص آن دوره از مربی گری اش در استقلال گفت: "دوست نداشتم آنطور از استقلال جدا شوم. من سرمربی تیم بودم اما فقط آقای فتح الله به عنوان مدیرعامل باشگاه از من حمایت کرد و اعضای هیئت مدیره حمایتی از من نداشتم من هم در آن شرایط تمام تقصیرها را به گردن آقای فتح الله زاده انداختم و اعتقاد داشتم که ایشان باید پس از جدایی من از استقلال باشگاه را ترک می کرد فکر می کنم این خواسته، خواسته زیادی بود."

ناصر حجازی همچنین گفت از آنجا که پرویز مظلومی یک استقلالی تمام عیار است تا زمان که سرمربی این باشد از او کاملا حمایت می کند و هیچ وقت بی جهت از او انتقاد نخواهد کرد.

Hamid1970 - ایران - هویزه
اقای حجازی این هم یک مقام باحال دیگه چی میخوای فقط ساکت شو. راستی نوبت حسن روش است که انتقاد کنه . به اون چه پستی بدان. نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟؟
سه‌شنبه 19 مرداد 1389

rajabringo - سوئد - گوتنبرگ
معمولا انسان وقتی دچار بیماری های سخت و خطرناک میشود جاه و مقام ومادیات کمرنگ وبی ارزش میشود اما در مورد این گونه افراد زبان قاصر است جل الخالق .
سه‌شنبه 19 مرداد 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.