مرگ فینالیست مسابقه جهانی سونا در گرمای ۱۱۰ درجه


مرگ فینالیست مسابقه جهانی سونا در گرمای ۱۱۰ درجه

ولادیمیر لادیژنسکی و تیمو کانونن در مسابقه سونا در فنلاند شرکت کرده بودند

مسابقه قهرمانی جهانی سونا در فنلاند با مرگ یکی از فینالیست‌های این مسابقه به تراژدی تبدیل شد.

گرمایی ۱۱۰ درجه حمام سونا سبب شد که ولادیمیر لادیژنسکی، از فینالیست های این مسابقه که شهروند روسیه است و تیمو کانونن، رقیب فنلاندی وی پس از آن که به حال اغما افتادند، به بیمارستان منتقل شوند.

ولادیمیر لادیژنسکی متعاقبا در بیمارستان درگذشت.

تیمو کانونن، که سال قبل برنده این مسابقه شده بود در حال حاضر در بیمارستان تحت مداوا قرار دارد.

ظاهرا این دو فینالیست در اثر حرارت بالای سونا دچار سوختگی شده بودند.

مسابقه بین المللی قهرمانی سونا، از سال ۱۹۹۹ هر سال برگزار می شود و شرکت کنندگان در این مسابقه باید تا حد ممکن حرارت ۱۱۰ درجه سونا را تحمل کنند.

در طول مسابقه هر سی ثانیه، نیم لیتر آب بر روی اجاق های جوشان سونا ریخته می شود.

مسابقه امسال در شهر هاینولا، در فاصله ۱۳۸ کیلومتری هلسینکی پایتخت فنلاند برگزار شده بود.

صد و سی و پنج زن و مرد از سراسر جهان در این مسابقه شرکت کرده بودند.

اوسی آرولا، مسئول برگزاری این مسابقه از حادثه ناگواری که اتفاق افتاده ابراز تاسف کرد.

آقای آرولا گفت پلیس هم اکنون سرگرم تحقیق در باره این حادثه است.

وی افزود تمام شرایط برگزاری مسابقه رعایت شده بود و پرسنل کمک های اولیه در محل مسابقه حاضر بودند.

آقای آرولا گفت تمام شرکت کنندگان در مسابقه باید جواز پزشک خود را ارائه دهند.

dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
اخی الهی طفلک چقدر غم انگیز فوت شده.امد به نون برسه به جون رسید
دوشنبه 18 مرداد 1389

alisam - ایران - تهران
خدا شفا بده...
دوشنبه 18 مرداد 1389

persian.uk - بریتانیا - لندن
مسابقه نیست.به این میگن حماقت.
دوشنبه 18 مرداد 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
چه مسابقه ای! با وجود اینکه چنین درجه حرارتی در روی زمین یافت نمیشود ولی جای شگفتی است که هیچ کس از مناطق حاره افریقا یا جنوب خلیج فارس که بدنشان به تحمل گرمای مداوم و شدید تا حدود پنجاه درجه عادت دارد به این مسابقه نرفته یا تا فینال بالا نیامده است. روس و فنلاندی از مناطق یخزده تا اینجا هم خیلی تحمل کرده اند.
دوشنبه 18 مرداد 1389

zoroye iran - اتریش - وین
نمیدونن دیگه چکار کنن اخه این مسابقش
دوشنبه 18 مرداد 1389

ukguy4u - بریتانیا - لندن
آب تو 100 درجه بجوش میاد اینها خون تو تنشون جوش نمیاد؟. بهرحال خدا شفا بده .
دوشنبه 18 مرداد 1389

manenarenji - المان - اسن
عقل نباشد جان در عذاب است.
دوشنبه 18 مرداد 1389

Neda02 - کانادا - اتاوا
این نوع مسابقات نه جنبه ورزشی یا تفریحی دارن نه جنبه علمی یا هر چیز به درد بخور دیگه. این نوع مسابقات فقط جنبه رو کم کنی دارن که یک سری انسان جویای نام و عشق شهرت بهش می پردازن. مردن به این شکل واقعا خیلی تاسف اوره.
دوشنبه 18 مرداد 1389

Pezhman - اتریش - وین
اسم این مسابقه را باید اول شدن در حماقت گذاشت.
دوشنبه 18 مرداد 1389

انوشه - ایران - مشهد
خدارو شکر مسلمون نبودن وگرنه کاربران گرامی کلی فحش نصیب مسلمونا میکردن!
دوشنبه 18 مرداد 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
بوکس و این نوع به اصطلاح ورزشها اثبات حماقت.
دوشنبه 18 مرداد 1389

farzad_s - ایران - تبریز
چه مسابقه احمقانه ای آدم های شهرت طلب بجنبن
دوشنبه 18 مرداد 1389

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
دوستان سونا در فنلاند مقدس است. خیلی قدیم زنان بچه ها شون رو در سونا به دنیا میآوردند. سونا برای سلامت انسان دارای اهمیت فراوان است.و هم از نظر بهداشتی دارای منافع زیاد. فنلاندیها به سونا خیلی علاقه دارند برای 5 میلییون فنلاندی بیش از 1.5 میلیون سونا وجود دارد. فنلاندیها ابداع کننده این مسابقات هستند. البته هر مسابقه ای خطرات خود را دارد. بوکس، اسکی، کوهنوردی، دوچرخه سواری و حتی پرطرفدارترین ورزش یعنی فوتبال.
دوشنبه 18 مرداد 1389

sargalesh - ایران - شیراز
اخی الهی طفلک چقدر غم انگیز فوت شده.امد به نون برسه به جون رسید ! چقدر عافطی و انسانی و ایرانی ابراز کردی. فکر نکنم مامان و زن اینمرد چنین احساسی واسه او و یا مرگ دیگران بیان کنند. ترش نباشید !
دوشنبه 18 مرداد 1389

ARTEMIS-SW - .فرانسه - پاریس
انوشه - ایران - مشهد. بدو برنج ابکشت وارفت !. بعد نمازتو بخون ابجی/!
دوشنبه 18 مرداد 1389

parang - سوید - سوندسوال
انوشه - ایران - مشهد - مسلمونا خودشون فحشن, دیگه فحشی لازم ندارن..
دوشنبه 18 مرداد 1389

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
انوشه - ایران - مشهد. ببین خودت دیگران رو وادار میکنی که راجع به اسلام و مسلمانی بنویسند. اسلام اینقدر اعمال احمقانه داره که نیازی به مسابقه سونا برای اثبات بلاهت مسلمین نداره. اما در باب سونای اسلامی برات بگم: از پیغمبر دانشمند اسلام نقل میکنم: ((حضرت رسول نهى فرمود از غسل کردن در زیر آسمان, بى لنگ و از داخل شدن در نهرها بى لنگ, و فرمود که در نهرها، ساکنان هستند از ملائکه!!! و نهى فرمود از داخل شدن حمام بى لنگ!!! )) - انوشه جون تعارف نکن باز هم هست. بدم خدمتتون؟! حالا برو نمازت رو بخون الله نارحت میشه ها!
دوشنبه 18 مرداد 1389

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
انوشه - ایران - مشهد . مغلطه نکنید خانم. کسی در این وب سایت کاری به کار مسلمین ندارد. اگر هم مشکلی هست با اصل اسلام است و گرنه در بین مسلمین هم انسان خوب و شریف پیدا می شود.
دوشنبه 18 مرداد 1389

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
انوشه - ایران - مشهد. ببین خودت دیگران رو وادار میکنی که راجع به اسلام و مسلمانی بنویسند. اسلام اینقدر اعمال احمقانه داره که نیازی به مسابقه سونا برای اثبات بلاهت مسلمین نیست. بعنوان مثال: (فصل دوازدهم : در آداب پوشیدن نعل و موزه و کفش به سندهاى معتبر از حضرت امام محمد باقر و امام جعفر صادق علیه السلام منقولستکه چون نعل بپوشى ابتدا بپاى راست بکن و در وقت کندن ابتدا بپاى چپ کن و فرمودند که هر که بایکتاى کفش براه رود یعنى یکپا درکفش و دیگرى برهنه شیطان براو دست یابد و دیوانه شود!!!!)) این امام باقرتون بوده که شکافنده علوم بوده! اون موقع به این چیزها میگفتند علم لابد!!! حالا از پیغمبر دانشمند اسلام نقل میکنم: ((حضرت رسول نهى فرمود از غسل کردن در زیر آسمان بى لنگ و از داخل شدن در نهرها بى لنگ و فرمود که در نهرها، ساکنان هستند از ملائکه!!! و نهى فرمود از داخل شدن حمام بى لنگ!!! )) - انوشه جون تعارف نکن باز هم هست. بدم خدمتتون؟! بدو برو دختر خوب نمازت دیر شد الله ناراحت میشه ها!
دوشنبه 18 مرداد 1389

delmorde - سوپد - یوتبوری
Neda02 - کانادا - اتاوا . من کاملا با شما موافقم. این دیگه چه جور ورزشی است. البته در ورزش اما اینکه ادم خود را در حرارتی مانند این قرار بده که ورزش نیست در حرارت سونا باید برای بدن قابل تحمل باشد تا مفید واقع شود نه درصدو و ده درجه این نوع ریسک کردن برای رسیدن به شهرت نوعی دیوانگیست بهیچوجه نامش را نمی توان ورزش برای سلامتی گذاشت.هر ورزشی خواص خود را دارد بغیر از قرار گرقتن در شرایطی که مقایر با طبیعت وجودی انسان است.سوزاند خود که ورزش نیست!!؟؟ بله سونا مفید است اما نه فرار گرقتن در بخار صدو ده درجه.بوکس ورزش است اما نه بجای دستکش بوکس پنجه بوکس
دوشنبه 18 مرداد 1389

hassan5 - ایران - تهران
چه مسابقه احمقانه ای
دوشنبه 18 مرداد 1389

Ezhaq - یران - تهران
انوشه - ایران . هیف شد که مسلمان نبودن
دوشنبه 18 مرداد 1389

experthoney - بحرین - منامه
در اصل مسابقه حماقت بوده، اسمش رو اشتباه گذاشتن، .
دوشنبه 18 مرداد 1389

alisam - ایران - تهران
zebelkhan - آمریکا - سن خوزه - من موندم تو این همه استعدادو از کجا اوردی برای .. گفتن. عزیز من بیکاری و الافی چرا وقت خودتو توی این سایت تلف میکنی. مگه تو حجت خدایی که میخوای مردمو به راه راست دعوت کنی؟ با اون رفیقت انتی اسلام برید تو یاهو باهم شر و ور بگید حال کنید. سرگرمیه خوبیه برای .. مثل شما! من موندم تو اون رفیقت انتی هیستامین کار و زندگی ندارین؟ اصلا از کجا نون میخورید که صبح تا شب این .. هارو تو سایت مینویسید؟ جرات داری با اهلش صحبت کن. چرا با دروغ میخوای مخ مردمو شستشو بدی
دوشنبه 18 مرداد 1389

abbas969 - انگلستان - لندن
alisam -ایران-تهران اقا این zebelkhan روانی بگذار هر چی میخواهد مهملات ببافه الان ببین تا فردا صبح میشینه و کامنت پشت کامنت که جنابعالی بسیجی هستید واز این حرفهای چهار تا یه قاز ولش بابا بیخیالش
سه‌شنبه 19 مرداد 1389

mohsen_raja - ایران - تهران
zebelkhan - آمریکا - سن خوزه// زبل‌خان عزیز؛ جوجه اخوندهایی که خدمت شما عرض کردم اخیرا سر از تخم بیرون اورده‌اند و دو روزشان نشده شروع کرده‌اند به قدقد کردن، تعدادی از انها را در این صفحه می‌توانید مشاهده فرمایید!
سه‌شنبه 19 مرداد 1389

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
alisam - ایران - تهران . برای من خیلی جالب است که وقتی واقعیتهای دین و مذهب و آنچه که شما حیات و ممات خود را در گرو آن گذاشته اید را از زبان کسانی غیر از دکانداران دین میشنوید اینطور برآشفته میشوید؟! ولی اگر آخوند شیاد هر روز این مطالب را در مغزتان فرو کند حتی یک سوال هم نمیکنید که بابا اینها چه جفنگیاتی است که میگویید؟! مگر غیر از این است که شما متعصبین مذهبی حاضرید رگ گردن دیگران را به خاطر پیروی از همین مهملات ببرید؟ مگر هزاران اندیشه مخالف به خاطر مبارزه یا مخالفت با همین مهملات و مزخرفات آسمانی سرکوب و نابود نشده اند؟ من و امثال من وظیفه داریم نور به تاریکخانه اشباح بتابانیم و این بساط شارلاتانیسم آسمانی را برای نسل آینده افشا کنیم تا هرگز دچار بلای خانمان سوز دین نشوند. چه خوشتان بیایید و چه نیایید به مدد اینترنت و رسانه های دیجیتالی قبح این تابوهای خود ساخته مذهبی شکسته شده. دروغهای آسمانی دیگر جایی میان مردم خردمند ندارند. ممنون از سایت ایرانیان انگلستان که چنین تابوهای را شکسته.
سه‌شنبه 19 مرداد 1389

alisam - ایران - تهران
zebelkhan - آمریکا - سن خوزه-اگه قرار به بی دینیه من خودم از تو بدترم . همه میگن تو دین و ایمون نداری! ولی رو اعصابه یه ملت راه نمیرم . عقیده اش اینه به من و شما ربطی نداره ، یکی مسیحیه یکی مسلمونه یکی گاو پرست ، مسیحی میگه عیسی پسر خداست مسلمون میگه نیست گاو پرست هم اصلا به عیسی عقیده ای نداره. حالا ما بیایم دنبال این بگردیم که کی راست میگه کی دروغ؟ به نظرت وقت تلف کردن نیست؟ به جای این کار دو تا پیشنهاد درباره حقوق زنان بهشون بگیم یا درباره دموکراسی حرف بزنیم بهتر نیست؟ شما هیچوقت نمیتونی دین رو از یه ملت جدا کنی فقط میتونی اونو از سیاست جدا کنی و بی اثر. ماهم دقیقا دنبال این هستیم و غیر اینو وقت تلف کردن میدونیم. با حمله کردن به دین و مذهب فقط سبب نفرت مردم نسبت به خودت میشی از من گفتن بود...
سه‌شنبه 19 مرداد 1389

alisam - ایران - تهران
mohsen_raja - ایران - تهران-اونموقع که تو ... نبودی ما تو این سایت عضو بودیمو کامنت میزاشتیم کوچولو. منتهی وقتی چیزی تو کامنت ها به جز دری وری به دین پیدا نمیشد دیگه نظر نزاشتم...
سه‌شنبه 19 مرداد 1389

mohsen_raja - ایران - تهران
alisam - ایران - تهران// البته منظور من هم از جوجه شما نبودید، ماشااله شما برا خودت یه خروس‌جنگی هستی! ضمنا؛ بابابزرگ! شما بعد از این همه سابقه کامنت نویسی، باید بدونید که کامنت رو «می‌ذارن» نه اینکه « می‌زارن»!!!
سه‌شنبه 19 مرداد 1389

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
alisam - ایران - تهران. ببین شما لطفا برای دیگران تعیین تکلیف نکن. تو برو دنبال حقوق زنان. من هم روشنگری در مورد مزخرفات دینی رو ادامه میدم. این دین اسلام هست که با ما کار داره. وقتی اسلام میگه کافران رو گردن بزنید و چنین و چنان کنید من هم میگم اسلام..که فرمان کشتن و سرکوب دگر اندیشان را صادر کرده. بر چه مبنایی اسلام چنین اجازه ای به پیروانش میده؟ بر مبنای مشتی دروغهای آسمانی و خزعبلاتی که محمد از هزار آیین و کتاب دروغ دیگه دزدیده و بعنوان دین جدید به خورد مشتی عقب مانده ذهنی داده؟ نه جانم من با این دین کار دارم و کسی خوشش نمیاد به خودش مربوطه چون من هم از این آیین سراسر دروغ و فریب و جنایت خوشم نمیاد. تا عمر دارم هم در مورد این دروغهای آسمانی روشنگری میکنم.
سه‌شنبه 19 مرداد 1389

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
abbas969 - انگلستان - لندن . شعبون خان! تو که گفتی کامنت نمیگذاری! مثل اینکه بدجوری سوختی مچت رو باز کردم. که برای دفاع از رژیم در برابر آمریکا میخوای بری ایران خط مقدم بجنگی؟ زپپپلشششککک! اولا چرا معطلی؟ راه شهادت بازه. همین الان خودت رو به نیروهای حسن خرس الله در لبنان معرفی کن چون در حال جنگ با آمریکا و اسرائیل هستند. بعد هم بعید میدونم شکل و قیافه یک سرباز آمریکایی رو از نزدیک ببینی و خشکشویی لازم نشی! اونوقت بینم چطوری میخوای بجنگی باهاشون؟ گازشون بگیری؟! هر کاری دانشی و ابزاری میخواد. اون موقع که من لشکر 81 سال 64 خط مقدم خدمت میکردم تو کجا بودی؟! ماموران ارتش سایبری رژیم رو اینطوری میشه شناخت. ...ماها وطن فروشیم و شما وطن پرست! مردم ایران آرزو دارند آمریکا رژیم ایران رو هم مثل صدام سرنگون کنه اونوقت تو میخوای برای حفظ رژیم بری ایران با آمریکا بجنگی؟! معنی وطن پرستی رو هم فهمیدیم!
سه‌شنبه 19 مرداد 1389

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
mohsen_raja - ایران - تهران. دوست عزیز و بزرگوارم. به روشنگری ادامه بده و حضور مستمر داشته باش! به مدد اینترنت و رسانه های دیجیتالی و خردمندانی چون شما, دکامنداران دین دیگر قادر به فریب مردم و شامورتی بازی و عوام فریبی نیستند. هر روز افکار عمومی جهان بیشتر نسبت به دروغهای آسمانی و شغل ناشریف دکانداری دین آشنا میشود و هر قدم که دانش پیشرفت میکند, مذهب و دین صدها قدم عقب نشینی میکند. پاینده باشی و موفق. به اراجیف این جوجه آخوندها هم گوش نده.
سه‌شنبه 19 مرداد 1389

alisam - ایران - تهران
zebelkhan - آمریکا - سن خوزه - تو لیاقته نصیحت کردنم نداری ، از قدیم میگن هر کی دین وایمون نداره هیچی نداره همینه دیگه ، هیف وقت که صرف مثل تو کردم برو به راهت ادامه بده تا از غصه بمیری چون بالا بهت گفتم این ملت هرچیشونو از دست بدن اعتقاداشون رو ول نمیکنن،
سه‌شنبه 19 مرداد 1389

alisam - ایران - تهران
zebelkhan - آمریکا - سن خوزه -بیکار الاف، من امثال تو رو خوب میشناسم، شرط میبندم یکی از این بچه های از جیب بابا بخور بالاشهره تهرانی که از بیکاری اومدی خودتو ضد دین جا زدی که بعد بشینی به خودت و عصبی شدن ملت بخندی؟! تو یه مریض روانی هستی خودتو به یه روانپزشک نشون بده امیدوارم با دارو خوب بشی...
سه‌شنبه 19 مرداد 1389

abbas969 - انگلستان - لندن
alisam-ایران-تهران دیدی گفتم این zebelkhan روانی حالا به حرف بنده رسیدی باهاش بحث نکن فقط یه چیزی میخواستم بگم که این بابا یه ادم علافه که کارو زندگی نداره فقط نشسته اینجا به مردم اهانت میکنه اصلا ارزشش رو نداره که با این ادم هم کلام شد به قول خودمون جواب ابلهان خاموشی است.
چهار‌شنبه 20 مرداد 1389

abbas969 - انگلستان - لندن
اقای zebelkhan اگر جنابعالی موقع جنگ سرباز بودی بنده به عنوان یه افسر تو تیپ 55 هوابرد شیراز افسر بودم , حتما اسمشو شنیدی عزیزم اره بعد هم اونی که بعد از دیدن سرباز امریکایی احتیاج به خشکشویی داره تویی که حاضری وطن وناموست رو به دست اینها بسپاری تا از شر این چهار تا اخوند خلاص بشید ولیکن عزیزم این راهش نیست ما ایرانیها خودمون میتونیم از شر این کثافتها راحت بشیم وکشوری ازاد داشته باشیم و کرد و ترک وعرب و بلوچ و لر و مسیحی وکلیمی ومسلمان و از هر نژاد وقومی ودینی با هم مثل برادر زندگی کنیم حالا هی بشین و بگو ما ایرانیها به چهار تا سرباز هم جنس گرای امریکایی احتیاج داریم تا بیاد ما رو از دست این اخوندها نجات بده واقعا که خجالت اوره..
چهار‌شنبه 20 مرداد 1389

alisam - ایران - تهران
abbas969 - انگلستان - لندن-دوست من اصلآ فکرشم نمیتونم بکنم که یه انسان انقدر بیکار و اینترنت ندیده باشه که تفریحش دست انداختن مردم باشه!!! به خدا این یه جور مرضه! تو این دنیای مجازی هیچکی همدیگرو نمیشناسه فقط کلماتن که باعث ارتباط میشن به خاطر همین یه عده بیکار عقده هاشونو اینجا خالی میکنن. اصلا هم براشون مهم نیست که کسی فکرش مشغول بشه یا عصبی بشه. امیدوارم خدا اول به داد این مریض ها برسه بعدش بره سراغ احمدی نژاد و امثالهم...
چهار‌شنبه 20 مرداد 1389

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
alisam - ایران - تهران - تو چند تا کامنت بالاتر گفتی که ( زبل خان - آمریکا - سن خوزه-اگه قرار به بی دینیه من خودم از تو بدترم . همه میگن تو دین و ایمون نداری! ) اما از اونجا که نوکر رژیم و مزدور دروغگویی بیش نیستی یادت میره چه دروغی گفتی و حالا کامنت گذاشتی که ( zebelkhan - آمریکا - سن خوزه - تو لیاقته نصیحت کردنم نداری ، از قدیم میگن هر کی دین وایمون نداره هیچی نداره همینه دیگه) !!!!!!!! اولا بالاخره تو دین و ایمان داری یا نداری؟!! ثانیا دین و ایمان شما شارلاتانها توی سرتون بخوره. کی از تو مامور رژیم خواسته کسی رو نصیحت بکنی! لعنت به اون آیین سراسر دروغ و فریب و شارلاتانیسمی که شما شیادان اسلامی پیروش هستید. بابا کمتر دروغ بگید. حتی توی همین صفحه همه میفهمند شماها ماموران سایبری هستید!
چهار‌شنبه 20 مرداد 1389

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
alisam - ایران - تهران. چیزی که شما مخبطان اسلامی نمی فهمید اینه که اینجا سایت دست انداختن نیست. وقتی امکان اظهار نظر برای افراد فراهم میشه هر کس میتونه نظر مخالف یا موافق بده. منتهی شماها دوست ندارید کسی مخالف دین و آیین شما حرف بزنه چون هدف اسلام همینه که تابو بسازه و هر کس علیه اسلام حرف زد باید گردنش زده بشه! چطوریه که وقتی من جواب کامنتهای شما رو میدم بیکار هستم اما شماها اگر جواب کامنت دیگران رو بدید بیکار نیستید؟ اونی که دچار مشکل روانیه شما آدمهای عقده ای و دروغگو هستید. اما در مورد اینکه من از کجا میارم میخورم برای اینکه دق بیاری و بفهمی که هیچی نمی فهمی من تجارت تراشه سیلیکون میکنم و روزی 4 ساعت هم (نه بیشتر) در بازار بورس آن لاین خرید و فروش سهام میکنم و در آمد یک هفته من از یکسال حقوق مزدوری شما سایبریها بیشتره. سالی دو بار هم ایران میرم و چنان زندگی دارم که شما عقب مونده های ذهنی به خواب هم نمیتونید ببینید. تو خودت رو هم نمی شناسی میخوای دیگران رو بشناسی. نگاه کن ببین من کجا هستم و تو کجا بعدش اندازه شکلت حرف بزن!
چهار‌شنبه 20 مرداد 1389

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
abbas969 - انگلستان - لندن. عباس افندی! میگم چطوره که من اگر کامنت بگذارم بیکار هستم ولی شما سایبریهای رژیم اگر مثل مغولها حمله بکنید و کامنت بگذارید بیکار نیستید؟!! بعد هم خالی بندی شاخ و دم نداره! من خیلی صادقانه گفتم زمان جنگ سرباز وطیفه بودم و تو برای اینکه فقط جواب داده باشی یک درجه خیالی هم بخودت دادی و شدی افسر تیپ هوابرد شیراز! هر چی نمی پزه چرب تر! نه بابا تو ژنرال بودی و عملیات والفجر و یا زهره ببخشید یا زهرا را تو فرماندهی میکردی! عباس کماندو اصلا معروفه! بعد هم تو دم از مبارزه با رژیم میزنی و یادت میره قبلا گفتی که برای دفاع از رژیم در برابر تهاجم خارجی از انگلیس میری خط مقدم!!! بابا دست بردارید از این خالی بندیهای ناشیانه. شماها همش همدیگر رو نصیحت میکنید که با من بحث نکنید اما باز کامنت میگذارید؟ کامنت بگذارید جواب میگیرید. عدالت یعنی همین نه؟
چهار‌شنبه 20 مرداد 1389

alexxx - اتریش - وین
این مسابقه مال کافراست. فینال این مسابقه پیش پرده جحنمه.
چهار‌شنبه 20 مرداد 1389

mohsen_raja - ایران - تهران
zebelkhan - آمریکا - سن خوزه// از مشخصه‌های علم‌داران اسلام ناب محمدی و سربازان گمنام امام زمان بی‌سوادی، بی‌ادبی، وقاحت است. اون که خیلی هم پرادعاست، چهار خط نوشته، پنج تا غلط املایی داره! اون یکی تو انگلیس زندگی می‌کنه ولی هنوز دنیا رو از منظر اخبار و روایات جمهوری اسلامی می‌بینه و می‌گه: «چها تا سرباز همجنس‌گرای امریکایی..»!!! خیلی جالبه!هر کسی بر خلاف میل اونها بنویسه از سربیکاری و علافیه، اراجیف و مزخرفات خودشون هم لابد یا فی سبیل اللهه یا جهاد اکبر و شاید هم نهی از منکره و واجب! کار و زندگی از دید این جماعت رفتن پای منبر حاج‌اقا انصاریان، دعا کمیل، زیارت عاشورا و امر به معروف با چوب و چماقه! ادم سالم و عاقل هم از دیدگاه اینها کسی هست که روز عاشورا قمه بدست بیرن بره و خاکستر و کاه به سر صورتش بماله،کسی هست که بدونه با کدوم پا بره تو مستراح، صبح تا شب سر مردم کلاه بذاره بعد با پولش بره زیارت خانه خدا و.
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

soltan969 - انگلستان - لندن
zebelkhan واقعا که روش بحث کردنو هم نمیدونی هر جا کم میاری وجوابی نداری سعی میکنی با مغلطه کردن همه رو به این رژیم وصل کنی بعد هم اگر جنابعالی مجبوری روزی چهار ساعت تو اینترنت بشینی واسه پول در اوردن من به همون هم احتیاجی ندارم و بنده مثل جنابعالی تازه به دوران رسیده و ندیده نیستم ما از همون قدیم الایام دستمون به دهنمون میرسیده و چهار تا مثل تو رو به نوکری هم قبول نداشتیم از اینها گذشته تو این سایت با چند تا اسم کامنت میدی من که فکر نمیکنم اصلا تو خارج باشی محصول گندم خوب بوده بابات واست کامپیوتر خریده حالا هی بشین و حرفهای قبلی رو دوباره تکرار کن . بسیجی . نیروی سایبری لووول معلوم خیلی سوختی لووووول
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.