سارقان ،۳ طلافروش را در مشهد به قتل رساندند

 
سارقان ،3 طلافروش را در مشهد به قتل رساندند

سارقان مسلح عصر امروز در مشهد هنگام ارتکاب سرقت مسلحانه از طلا فروشی صاحبان طلافروشی را به قتل رساندند.

به گزارش مهر از مشهد، این سارقین نقابدار ساعت 14:30 امروز شنبه به یکی از طلافروشی های قدیمی شهر مشهد واقع در خیابان امام خمینی (ره) وارد شده و اقدام به سرقت طلا و جواهرات کردند و در هنگام سرقت صاحبان طلا فروشی را کشتند.

به گفته حاضران صحنه ، این سرقت حدود ساعت 14:30 اتفاق افتاده است و به دلیل قفل شدن دربهای الکترونیکی امکان بازگشایی آنها وجود نداشته و آتش نشانی بعد از حضور در صحنه اقدام به بازگشایی دربهای طلا فروشی کرده است.

هنوز پلیس در خصوص مشخصات سارقین اظهار نظر رسمی نکرده و کارشناسان اداره آگاهی مشغول بررسی صحنه جرم هستند ولی شواهد گویای این است که سارقان مسلح تمام طلاهای موجود را به سرقت بردند.

چندی پیش باند سارقان مسلح اقدام به سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در بازار رضای مشهد کردند که بعد از تحقیقات پلیسی و پیگیری های اداره آگاهی مشهد اعضای این باند سرقت که از جنوب کشور به مشهد آمده بودند دستگیر شدند.

dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
بنده خداها
یکشنبه 17 مرداد 1389

shahab46 - المان - هانوفر
کشور را کردن تگزاس دهه شصت.بکش تا زنده بمانی
یکشنبه 17 مرداد 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
جنایات روزمره------ از ثمرات انقلاب شکوهمند غرب و مبارزین داخل انتظار دیگری بود وقتی اولین سخنرانی بزرگترین جانی تاریخ ایران خمینی در گورستان و اخرین تیر پیروزی سوزاندن 400 نفر در سینما رکس بود که با اگاهی از توطئه ی ملا و اسلامش رذیلانه به گردن ساواک انداخته شد!!!!!باد کاشتید توفان درو کردید. حال ملت ناگزیر است از سطل زباله ی ملا و حواریونش کسی را بوی گندش کمتر باشد بعنوان الترناتیو در برابر عنتر و خامنه ای انتخاب کند و نهایتش می شود دوره ی 8 ساله ی خاتمی!!!!
یکشنبه 17 مرداد 1389

shnasahand - دوبی - الاهلی
بیچاره بروبچه های سپاه وبسیج دیگه از بانک ومخابرات ونفت و.... بهشون نمیرسه افتادن به سرقت وادم کشی
دوشنبه 18 مرداد 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.