اظهارات همسر احمدی نژاد درباره افسردگی


اظهارات همسر احمدی نژاد درباره افسردگی

ایران اکونومیست: همسر محمود احمدی‌نژاد از بعضی گزارشات و آمارهای نادرست ذکر شده در مورد میزان اضطراب و افسرگی زنان استان همدان در این همایش انتقاد کرد.

به گزارش خبرآنلاین، اعظم سادات فرحی که همراه همسرش به سفر استانی هیات دولت در همدان رفته بود، افزود: تست‌های سنجش افسردگی غربیان علمی نیست و نمی‌توان به آنها استناد کرد.

این نخستین باری نیست که همسر محمود احمدی‏نژاد، رئیس جمهور را در سفرهای استانی همراهی می‏کند. او حتی مسئولیت‎هایی را هم در این سفرها به عهده می‎گیرد و در جمع اقشار مختلفی از مردم که عموما زنان هستند، سخنرانی می‏کند. به همین دلیل هم او در سفر اخیر هیات دولت به همدان، در جمع بانوان نخبه همدان حاضر شد.
فرحی سخنانش را بر محور افسردگی زنان بنا نهاده و گفته بود: تست‌های غربی‌ها علمی و قابل استناد نیست.
گزیده سخنان وی را به نقل از ایرنا می‏خوانید:
* انجام امور به بهترین نحو باعث می‌شود کشور به سوی خلاقیت و نوآوری گام بردارد.
* نخبگان الگوی دیگران هستند و مسایل جامعه را با دید وسیع‌تری ارزیابی و هر کاری را به شایسته‌ترین حالت ممکن انجام می‌دهند. نخبگان اهل انجام کارهای ساده نیستند بلکه هر کاری را به بهترین حالت ممکن انجام می‌دهند.
* بعضی گزارشات و آمارهای نادرست ذکر شده در مورد میزان اضطراب و افسرگی زنان استان همدان صحیح نیست. چون تست‌های سنجش افسردگی غربیان علمی نیست و نمی‌توان به آنها استناد کرد.

axlll - امریکا - سانتا مونیکا
نهه مال ایران درسته کلاغ سیاه..
یکشنبه 17 مرداد 1389

Neda02 - کانادا - اتاوا
اون که به دانشمندان غربی ن.. بود . کلاغ (اعظم) .. .. بود. نکنه اینم از اکسفورد مدرک PhD داره که تست‌های سنجش افسردگی غربیان را علمی تشخیص نداده?
یکشنبه 17 مرداد 1389

king_oni - انگلستان - لیدز
شوهرش کم بود خودش هم اضافش شد.
یکشنبه 17 مرداد 1389

mehrin - ایرن - تهران
این که همه صورتش دماغه !! غربتی تو برو سبزیتو پاک کن.تورو چه به این غلطا..نکبت از ریختش میباره..
یکشنبه 17 مرداد 1389

sahar2002 - مالزی - کوالالامپور
عزیزم همه حرفاش مثل شوهرشه!. . . . . . . . دانی کف دست از چه بی موست؟! زیرا کف دست مو ندارد!!!!!
یکشنبه 17 مرداد 1389

king_oni - انگلستان - لیدز
ملت ما ملت با نشاطی است افسردگی در ایران معنی ندارد . غربی‌ها خودشان افسرده هستند . آنها میخواهند اسلام را خراب کنند مگر نمیدانید ؟ اسلام در خطر است . دشمن دشمن . بابا دیگه دست شما رو شده این مسخره بازی ها دیگه تو کته ما نمیره برید خودتون رو سیاه کنید ما ذغال فروشیم.
یکشنبه 17 مرداد 1389

Atheist-0 - کانادا - ونکوور
قار قار قار قار قار قار.................
یکشنبه 17 مرداد 1389

naslesookhteh - ایران - تهران
اونی رو که لولو برده بود پیدا کرد یا هنوز دنبالش میگرده؟ ولی تا همدان دنبالش رفته ها. یعنی قضیه جدیه.
یکشنبه 17 مرداد 1389

khodekhodeshe - بلجیک - انت ورپ
بعد میگن مموتی جون به کی رفته؟؟؟؟ا
یکشنبه 17 مرداد 1389

قیصرمنم - ایران - اصفهان
یکی نیست به این بگه: تو دیگه از کجا پیدات شد!!!!. هردم از این باغ بری میرسد............تازه تر از تازه تری میرسد. تو یکی دیگه خفه!....اعظم خانم!
یکشنبه 17 مرداد 1389

bluestar - ایران - تهران
حرفهاش چقدر شبیه مشاییه. فکر کنم تنش به تنه اسفندیار خورده
یکشنبه 17 مرداد 1389

farzad145 - ایران - شیراز
این هم جو گیر شده
یکشنبه 17 مرداد 1389

sargalesh - ایران - شیراز
زنهای ایران زن ذلیلند ! مافوق بشرند ! و باید با دید اسلامی درجه "افسردگی" اسلامیشان تعین شود ! از این بهانه " ارزانتر " دیگه بهتر سراغ نداشت ?!
یکشنبه 17 مرداد 1389

omid var - کانادا - تورنتو
بیخود نیست که مموتی خل و چل شده. "علمی نیست نمیتوان به انها استناد کرد" حلا نمیشه شما بشینی خونه و قورمه سبزیتو درست کنی. شوهرت به اندازه کافی ابروی ایران را برده شما دیگه لازم نکرده ادای امریکا را در بیارید و چون زن رئیس جمهور انها در جامعه فعال است, شما هم بخواهید کاهای انو قرقره کنی. عجب گیری کردیم یک مشت ادم نفهم زورکی میخوان خودشون را به مردم ایران بقبولونند. اه اه اه سگ برینه به قبر خمینی که ایران را به این روز انداخت. `
یکشنبه 17 مرداد 1389

farzandeiranam - ایران - تهران
نمیدونم چه حرف مهمی در گفته های ایشون هست که شما مطرحش کردین ؟. یه بار به این جملات دقت کنین تا بدونین که بیسوادترین افراد این کشور هم میتونن اینجوری حرف بزنن. * انجام امور به بهترین نحو باعث می‌شود کشور به سوی خلاقیت و نوآوری گام بردارد. * نخبگان الگوی دیگران هستند و مسایل جامعه را با دید وسیع‌تری ارزیابی و هر کاری را به شایسته‌ترین حالت ممکن انجام می‌دهند. نخبگان اهل انجام کارهای ساده نیستند بلکه هر کاری را به بهترین حالت ممکن انجام می‌دهند. * بعضی گزارشات و آمارهای نادرست ذکر شده در مورد میزان اضطراب و افسرگی زنان استان همدان صحیح نیست. چون تست‌های سنجش افسردگی غربیان علمی نیست و نمی‌توان به آنها استناد کرد.
یکشنبه 17 مرداد 1389

Atheist-0 - کانادا - ونکوور
کسیکه بما ن....ده بود کلاغ ...دریده بود.
یکشنبه 17 مرداد 1389

maryam8827 - کانادا - موترال
خوبه دیگه با پول ملت خانوادگی سفر میرن ، ادعا میکنن ، فقط و فقط هم اینها هستند که آمار درست میدن. ایشالا ذلیل شدنشون و ریز ریز کردنشون رو هر چه زودتر به چشم خودمون ببینیم
یکشنبه 17 مرداد 1389

مازیار - ایران - همدان
منظوراین کولی انتر از امار نادرست چیه؟ . امارافسرگی را در تیمارستانها،خودکشی ها،اعتیاد،فرار زنا ،ناهنجاریهای اجتماعی..افسردگی یعنی چه
یکشنبه 17 مرداد 1389

Mehrdadpars - آلمان - دوسلدورف
تو را خدا ببین چی شده که دیگه این خرچوسونه بوگندو هم داره از علم صحبت میکنه ، با اون شوهر گاگولش که حتی جای دوست و دشمن را نمیتونه درست نشون بده چه برسه به جای انگلیس را روی نقشه وای وای .
یکشنبه 17 مرداد 1389

پارسا دادمهر - نیوزیلند - ولینگتون
خانمی حالا نمی خواد برای اثبات حق بودنت دیگرانو تیکه پاره کنی اماره تونو رو کنید ببینیم امار شما در مورد افسردگی در کشور چی میگه اگه حقیقت هستید حقیقت هیچ وقت برای اثبات خودش خودشو با اشتباهات دیگران مقایسه نمیکنه بلکه برای اثبات حقیقی بودنش نرم ترین اسانترین و منطقی ترین راه رو ارائه میده .
یکشنبه 17 مرداد 1389

kamia1 - المان - کلن
گل بود و به سبزه هم اراسته شد!!!
یکشنبه 17 مرداد 1389

pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا
(اعظم سادات فرحی --- تو تازه اول رهی‌) --- (خیال کردی شهبانویی --- از بانوان دل میجویی ) --- ( حرف از افسردگی نزن --- نمک نپاش به زخم من) --- (ما ملت فریب خورده ایم --- از آنجهت افسرده ایم) --- (روزی که تو و همسرت --- افتید تو چاه جمکران) --- (روزیست که از افسردگی --- رها شوند ایرانیان) --- (ملت چرا افسرده است؟ --- چون آبرویش رفته است) --- (آن همسر دلبندتان --- در نطق شهر همدان) --- (گفت انگلستان کشوریست --- که دیگر در اروپا نیست) --- (رفته به غرب آفریقا --- موطن اجداد شما) --- (خواهشمندم که بعد از این --- بهش روزی یه موز بدین) --- (طبیعتش موزون بشه --- کمتر جفنگیات میگه).
یکشنبه 17 مرداد 1389

raha1984 - المان - هامبورگ
یک کلام هم از ننه قمر !!! تو رو بمیر کغتار کثیف . خودش کم بود که چرت و پرت بگه حالا این زنکه لجاره رو هم دنبال خودش میکشونه از این طرف به اون طرف !
یکشنبه 17 مرداد 1389

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
هر ملتی لایق همان حکومتی است که بر آنان حاکم است! مطمئن باشید که باحتمال قوی ملت هم مشتاق شنیدن همین عباراتیست که ار دهان اینان بیرون میریزد (هر چند که این گفته ها در گوش من و شما، اراجیف و لاطائلات است) بگذار آنقدر بشنوند که شنیدنگاهشان پاره شود!
یکشنبه 17 مرداد 1389

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
bluestar - ایران - تهران. بلو استار بسیجی! چند وقتی نبودی؟ مرخصی بودی؟ لابد چکهای علی گدا رو که نقد کردی رفتی شمال حال و حول با برو بچه های ارتش سایبری؟ دوباره با یک آب و رنگ دیگه اومدی! یا حسین میر حسن تموم شد! حالا چی داری رو کنی؟!
یکشنبه 17 مرداد 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
اوه عنتر بانو هم روانشناس شد واقعا شرم و ننگ بر ملتی که نام خود را ایرانی بگذارد و این زن اول باشد حتی بقیه هم که بعنوان استاد دانشگاه اظهار فضل می کنند تفاوتی با این عفریته ندارند.انقلاب دو زاری فرزندان دوزاری خواهد داشت.
یکشنبه 17 مرداد 1389

homa-ir - المان - ّهامبورک
pahlavi100- امریکا- کالیفرنیا. پهلوی جون - دمت گرم, خوشمان امد . حالا چرا خامنه ای افسردگی پیدا کرده .
یکشنبه 17 مرداد 1389

ciooc20 - ایران - تهران
مگه کوری نمی بینی شوهر ت احمدی نژاد آبرو برای مردم ایزان نذاشته ازبس چرت و پرت تحویل مردم داده واقعا اون شور و شعف و نشاط از چهره مردم رفته نشون به اون نشونی متروهای تهرون و اون بگیرو ببند و بکش و حرفهای صدتا یک غاز و اون اقتصاد صدقه ای و بیت المال مردم را حیف ومیل کردن و از کیسه خلیفه بخشیدن و قانون را زیر پا له کردن و دیگه چی دارم بگم . تازه خودت به خریت نزن بهتراز همه ما اون شوهرت را می شناسی خوب فک و فامیل ها را آوردین توکار و به همشون پول و خانه های ویلائی آنچنانی و ماشین های آنچنانی و شغل های آنچنانی رو که توعمرشون ندیده بودند ، دیدند کوفتتون بشه .
یکشنبه 17 مرداد 1389

Esfahan Nesfe Jahan - آلمان - برلین
pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا .. دوست عزیز خیلی جالب بود. حالا مموتی میگه اعظم برات میلرزم.
یکشنبه 17 مرداد 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا -واای مرسی حسابی لذت بردم ازcmعزیزم.
یکشنبه 17 مرداد 1389

دختر ابادان - المان - دوسلدورف
اخه کلاغ سیاه اوه مموتی اررور کم بود تو دیگه کجا بودی برو با پول ملت با شوهرش انترش سفر هم میره
یکشنبه 17 مرداد 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا ممنون . جالب بود. شاد و سربلند باشید. ترا به خدا ببین چقدر بدبخت شدیم که این فاطی کماندو با دو کلاس سواد در مورد علم روانشناسی اظهار نظر میکنه!!! البته وقتی مموتی استاد!! دانشگاه باشه و یک دختر دبیرستانی هم توی زیر زمین خونش انرژی اتمی کشف!!! کنه، این هم میشه روانشناس!!! پاینده ایران
یکشنبه 17 مرداد 1389

maryam-germany-71 - المان - برلین
بابا حالا First Lady یه چیزی بلغور کرد , اون بیچاره خودش هم نفهمید چی گفت, ایا این رواست اینجوری تو ذوغش بزنین? الاه و اکبرا
یکشنبه 17 مرداد 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
دفعه آخرت باشه شب به شوهرت میگی { عزیزم ممه رو لولو خورد}.. بی ادب !
یکشنبه 17 مرداد 1389

afsaneh2010 - فرانسه - نیس
pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا مرسی حرف دل مردم را شما با زبان شعر بیان کردید. پاینده باشید!
یکشنبه 17 مرداد 1389

abtin174 - آلمان - هامبورگ
.. کم بود سنده هم از طاق افتاد
یکشنبه 17 مرداد 1389

Pezhman - اتریش - وین
مثل سیستم انتخاباتشان.درمقایسه باسیستم انتخابات شوهر بی.ن... تو.
یکشنبه 17 مرداد 1389

Black Chador - امریکا - ولدن
هروقت تقلبی نژاد و کلاغ سیاش دهنشون رو باز میکنن دنیا بوی ..میگیره.
یکشنبه 17 مرداد 1389

zoroye iran - اتریش - وین
homa-ir - المان - ّهامبورک .خامنه ای هر وقت خطری احساس میکنه میره در قصرش در شمال اونجا حسابی بش میرسن بعد من موندم چرا مردم گیر دادن به اون خل و چل اون که حسابی تعطیله بیاییم به اصل کاری بچسبیم یعنی خامنه ای
یکشنبه 17 مرداد 1389

ساعت 12 - ایران - تهران
مرده شور خودت و شوهر احمقت را ببره.
یکشنبه 17 مرداد 1389

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
. Neda02 - کانادا - اتاوا . ای بابا ندا خانوم از شما بعیده که حرفهای علویه خانم صادق هدایت را به زبان بیارید!
یکشنبه 17 مرداد 1389

nikiniki12 - المان - ماینز
تست‌های سنجش افسردگی غربیان علمی نیست و نمی‌توان به آنها استناد کرد!!!!!!!!!!!!!!!!. این خانم اخه بدترازشوهرش خیلی ازعلم سرش میشه????. امیدوارم این مملکت زودترازدست یک مشت نفهم نجات بیداکنه!
یکشنبه 17 مرداد 1389

shahab46 - المان - هانوفر
به قول المانیها هالت ماول.اب که سر بالا بره قورباغه هم ابو عطا میخونه.وقتی خامنه ای رهبر مموتی دکتر ومشایی دفتردارش باشه تو هم باید درباه رواشناسی حرف مفت بزنی
یکشنبه 17 مرداد 1389

homa-ir - المان - ّهامبورک
zoroyeiran- اتریش - وین. دوست عزیز , بخدا منهم ماندم توی این رژیم چهل سر - کدامین اصل قدرتند خامنه ای - سپاه پاسداران - رفسنجانی( روباه مکار-کوسه) یا تمساح یزدی -. جنتی , حالا بیادرستش کن . به این لینک زیر نگاهی بیانداز که مجتبی خامنه ای شاگرد این اژدهای چهل سر شده ...
یکشنبه 17 مرداد 1389

shown - امریکا - دیترویت
فکرکنم منظوراحمدی نژادازواژه زیبای اون ممه رولولوبردممه اعظم السادات خانم باشه حالاکدام لولوجرات کرده ممه این مانکن زیباروببره خداداندوبس
یکشنبه 17 مرداد 1389

banoyemehr - ایران - تهران
دنیا ببین چه پیس شده . خر .. رئیس شده
یکشنبه 17 مرداد 1389

آریوبرزن - ایران - ذاکرات
آمار... تو هم نادرسته؟چه حالی میکنه انتر نژاد
یکشنبه 17 مرداد 1389

homa-ir - المان - هامبورک
zoroyeiran- اتریش - وین. دوست عزیز - ایکاش فقط قصرشمال با حمام سونایش بود. سرمایه شخصی. اش به کنار - در جماران اقا جلوی یک پرده و روی صندلی می نشیند و یک نمایش ظاهری برای مردم . درپشت خودش تشریفات کاخی دارد . فقط سی. هزار عضو دفتری و مشاوری و اداری دارد . تمام مساجد خارج کشور زیر نظر شخص خامنه ای است . و اقا به کوهنوردی خیلی علاقمند است و همینطور بزم عارفانه و شعر و بافور و منقل . شادباشی
یکشنبه 17 مرداد 1389

alexxx - اتریش - وین
حیف , دانشگاههای اروپا و امریکا رو باید درشون رو تخته کرد. کلاغ احمدی نژاد خبر داد : تحقیقات و تستهای غربیها علمی و قابل استناد نیست. فقط نخبگان و دیوهای جمبوری اسلامی کارهای مهم و شکنجه و قتل و جنایات را به بهترین سبک ممکن انجام میدن, فقط اینا استناد دارن , بقیه دنیا همه دروغ میگن اگه باور ندارید از محمود ذلیل مرده بپرسید براتون قصه اش رو با سند و مدرک میگه.... قارقارقارقار.......
یکشنبه 17 مرداد 1389

arash-eindhoven - هلند - ایندوفن
با دیدن این عکس به یاد ممه ایی افتادم که لولو برد !!? و یا شاید خود لولو !
یکشنبه 17 مرداد 1389

pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا
homa-ir - المان - ّهامبورک --- Esfahan Nesfe Jahan - آلمان - برلین ---- katrina - اسکاتلند - گلاسکو --- surena1611 - آلمان - اشتوتگارت --- afsaneh2010 - فرانسه - نیس --- متشکر از تشویق دوستان. برگ سبزی بود تحفهٔ درویش---قرار ما تهران، میدون تجریش!.
دوشنبه 18 مرداد 1389

parandeye_zendani - انگستان - لندن
pahlavi100-امریکا-کالیفرنیا خیلی عالی بود مردم از خنده مرسی.اگه کسی جرات داره 1 دقیقه کنار این واسته چادرش بو گند میده.مموتی خودش کم چرتو پرت تحویل مردم میداد این عتیقه هم اضافه شد.
دوشنبه 18 مرداد 1389

zoroye iran - اتریش - وین
homa-ir - المان - هامبورک .دوست عزیز مرسی از لطفت اینها رو من و شما و خیلیها میدونیم ولی همه چسبیدن به اون عروسک خیمه شب بازی بد دهن اصل رو مردم رها کردن
دوشنبه 18 مرداد 1389

shnasahand - دوبی - الاهلی
توهم برتر بودن شوهرش بهش سرایت کرده بیچاره احتمالا اینم دو روزه دیگه پارانویید میشه یکی به این خانم چه بگه بابا تو اون سناریویی که استثمارگرا به نام علائم زمان ظهور طراحی کردن فقط از یاجوج ماجوج ودجال حرف زدن زنی تو اون قضایا وجود نداره پس خودتو به این قضایا نبند بهتره برگردی ارادان کنار مادرشوهرت نون بپزی یا شیربدوشی
دوشنبه 18 مرداد 1389

homa-ir - المان - هامبورک
pahlavi100- امریکا - کالیفرنیا. پهلوی جون - بخدا چه کیفی داره سرپل تجریش و بعد هم شومینه و. چه شود
سه‌شنبه 19 مرداد 1389

pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا
parandeye_zendani - انگستان - لندن --- حقیقت رو گفتید. این بو حتی از پشت کامپیوتر هم حس میشه.
چهار‌شنبه 20 مرداد 1389

pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا
homa-ir - المان - هامبورک --- هما خانم گرامی‌، من ۲۷ ساله که سنم قد نمیده. ولی‌ از این و اون شنیدم که عجب دورانی بوده!.
چهار‌شنبه 20 مرداد 1389

homa-ir - المان - هامبورک
Pahlavi100- امریکا- کالیفرنیا. پهلوی جون - پیامت را گرفتم . اما درمورد 27 سالگی شما - من نمیدونم طلا جون - تمام جهان و قوم و خویش شما میداند. اما شادی ازادی میهن و جمع. یاران سرپل تجریش ما بزرگترها در شومینه تعریف خواهیم کرد . بامید ازادی حمید گلم از قبیله و ایران . که دیر نخواهد بود
چهار‌شنبه 20 مرداد 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.