علی دایی: جای خالی هواداران را با کسب ۳ امتیاز پر می‌کنیم


علی دایی: جای خالی هواداران را با کسب 3 امتیاز پر می‌کنیم

سرمربی پرسپولیس گفت: در بازی روز جمعه مقابل سایپا جای خالی هواداران را با کسب 3 امتیاز پر خواهیم کرد.

علی دایی  در خصوص بازی روز جمعه مقابل سایپا عنوان کرد: پس از شکست تلخ مقابل صبا در شرایط خوبی هستیم و خود را آماده می‌کنیم تا با یک بازی زیبا و هجومی به امتیاز دلخواه برسیم.

وی در خصوص اظهارات علی پروین که گفته بود با دو بازی نمی‌شود عیار پرسپولیس را سنجید گفت: آقای پروین همیشه نسبت به من لطف دارد و من از ایشان تشکر می‌کنم. ما تیم خوبی داریم و در بازی قبل اشتباهات فردی و بدشانسی باعث باخت ما شد. فوتبال‌مان بهتر از قبل است و انشاء‌الله روز جمعه با امتیازی که می‌گیریم مجددا خودمان را ثابت خواهیم کرد.

دایی در خصوص غیبت هواداران تیم خود به دلیل محرومیت از سوی کمیته انضباطی گفت: انشاء الله جای خالی هواداران را با یک بازی خوب و کسب 3 امتیاز خالی می‌کنیم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که آیا به دنبال تغییراتی در ترکیب اصلی هستید یا خیر، تصریح کرد: روز جمعه می‌بینید که ما با چه ترکیبی به میدان خواهیم رفت.

دایی درباره دفاع از هواداران پرسپولیس در فدراسیون فوتبال گفت: باشگاه از حق و حقوق تیم ما قطعا دفاع می‌کند. کار خاصی نمی‌توانیم بکنیم و فقط باید احترام بگذاریم. من تصمیم کمیته انضباطی درباره محرومیت هواداران را اصلا قبول ندارم چون هواداران ما واکنش بدی نداشتند ولی باز هم می‌گویم تابع قانون و مقررات فدراسیون فوتبال هستیم چون ما یک تیم در لیگ برتر هستیم.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس در خصوص اظهارات مسئولان تراکتورسازی تبریز در رسانه‌های گروهی برای نسبت دادن اتفاقات بازی با تراکتورسازی به پرسپولیسی‌ها گفت: من کاری به این حرف‌ها ندارم. اتفاقاتی افتاد که همه دیدند. این موضوع یک چیز را نشان داد و آن هم مظلومیت پرسپولیس و هوادارانش بود. همه دیدند که چه اتفاقاتی در ورزشگاه افتاد و چه حرف‌هایی زده شد. خدا را شکر همه دیدند، این همه آدم، تلویزیون، عکاس، شما خبرنگاران؛ پس هیچ چیز نمی‌تواند پشت پرده بماند. این حرف من است.

دایی در خصوص غیبت کریم باقری اظهار داشت: نبودن آقا کریم برای تیم ما خوب نیست. او می‌توانست به تیم ما کمک کند اما باید قبول کنیم که مصدومیت هم جزیی از فوتبال است. امیدوارم هر چه سریع‌تر باقری را در اختیار داشته باشیم.

سرمربی پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: در بازی روز جمعه به فکر 3 امتیاز هستیم و دیگر دوست ندارم امتیاز از دست بدهیم. با کمک بازیکنان و دعای میلیون‌ها هوادار پرسپولیسی به دنبال این هستم تا پرسپولیس را به حق واقعی خود برسانم.

دیدار پرسپولیس و سایپا ساعت 19:30 جمعه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
گم شو بابا گور بابای خودت و فوتبالت.
چهار‌شنبه 13 مرداد 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
گم شو مرتیکه دستمال ...مجسن خلیلی رو فراری دادی .غلامرضا رضایی رو اوردی الانم توقع داری هواداران بیان تو با اون مهاجم نیم وجبیتو تشویق کنند...توبرو ضریحتو بچسپ
چهار‌شنبه 13 مرداد 1389

madly - سوئد - گوتنبرگ
برو بمیر بابا. مرتیکه الاغ گند زد به تیم پرسپولیس.
چهار‌شنبه 13 مرداد 1389

shahab46 - المان - هانوفر
خفه بمیر فوتبال ایران را به گند کشیدی.الاغ به تمام معنا
چهار‌شنبه 13 مرداد 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.