قاسم روان بخش: سفر خاتمی قبل از انتخابات ۸۸ به عربستان برای گرفتن کمک مالی بود


قاسم روان بخش:
سفر خاتمی قبل از انتخابات 88 به عربستان برای گرفتن کمک مالی بود

دبیر سیاسی هفته نامه پرتو سخن گفت: سفر خاتمی به عربستان سعودی قبل از انتخابات 88 برای گرفتن کمک مالی بود. همچنین سفر ابطحی به کشورهای حوزه خلیج فارس و سفر برخی از آنها به کشورهای اروپایی برای دریافت کمک، از جمله اقداماتی است که در آن زمان انجام داده اند.

قاسم روان بخش در گفت‌وگو با برنا، درباره اظهارات اخیر آیت ا... جنتی مبنی بر کمک یک میلیارد دلاری آمریکا از طریق عربستان به جریان فتنه اظهار داشت: یقینا آیت ا... جنتی با سندهایی که در اختیار دارد، این مطالب را گفته است. اما قبل از آنکه ایشان این مطالب را بگوید، خبرهایی مبنی بر کمک های مالی از سوی غربی ها به این افراد بوده است. 

وی ادامه داد: به عنوان مثال سفر خاتمی به عربستان سعودی قبل از انتخابات 88 برای گرفتن کمک مالی بود. همچنین سفر ابطحی به کشورهای حوزه خلیج فارس و سفر برخی از آنها به کشورهای اروپایی برای دریافت کمک، از جمله اقداماتی است که در آن زمان انجام داده اند. 

روان بخش تصریح کرد: عربستان سعودی در انتخابات لبنان 670 میلیون دلار هزینه کرد تا حزب ا... اکثریت را در مجلس به دست نیاورد. لذا هنگامی که آنها برای لبنان که کشور کوچکی است به این مقدار هزینه می کنند، معلوم است برای ایران که اکنون در خاورمیانه قدرت محسوب می شود، هزینه بالاتری اختصاص می دهند. 

وی با بیان اینکه یک میلیارد دلاری که آیت ا... جنتی عنوان کرده است، تنها یک رقم اعلام شده است، افزود: رقم های بسیار زیادی برای ایجاد فتنه در کشور ما به کار گرفته شد، به عنوان مثال شبکه العربیه عربستان شبانه روز بر علیه دولت ما در زمان انتخابات تبلیغات می کرد. همچنین تمام رسانه های غربی ها در آن زمان در خدمت جریان فتنه بودند، پس می توان گفت این رقم اعلام شده، مبلغ کوچکی از اصل مبلغی است که برای این کار اختصاص داده شده بود، است. 

وی خاطرنشان کرد: البته غربی ها توسط ملت سیلی محکمی خوردند و این تحریم ها و تهدیدها امروز نشانه آن ضربه ای است که از ملت ما دریافت کرده اند. 

به گزارش برنا سفر اواخر اردیبهشت سال گذشته (یک ماه قبل از انتخابات) یکی از سران فتنه به عربستان و ملاقات وی با ملک عبدالله به بهانه شرکت در نشست مجمع شورای تعامل و تفاهم جهانی در حالی انجام شد که چهره سیاسی مذکور را شماری از اصلاح طلبان و از جمله برخی اعضای بنیاد باران همراهی می کردند. این نشست به مدت 3 روز به طول انجامید.

sargalesh - ایران - شیراز
شیرازچقدر تهمت زدن در ایران پرفرهنگ راحته !? همه بهم تهمت میزنند!
چهار‌شنبه 13 مرداد 1389

بابک - ایران - سبزوار
قاسم روان بخش دیوانه شده بد بخت بیچاره
چهار‌شنبه 13 مرداد 1389

استبداد فکری - ایران - ماهشهر
به استدلالهای مزخرف این آقا زیاد گیر ندید. گربه مرتضی علی را هر جور بندازید با دست به زمین میرسه.
چهار‌شنبه 13 مرداد 1389

استبداد فکری - ایران - ماهشهر
به استدلالهای مزخرف این آقا زیاد گیر ندید. گربه مرتضی علی را هر جور بندازید با دست به زمین میرسه.
چهار‌شنبه 13 مرداد 1389

iranjp - ژاپن - توکیو
جناب اقای قاسم روانی معلومه روانت بدجوری ریخته بهم .
چهار‌شنبه 13 مرداد 1389

سیاوش ایرانی - ایران - ایران
روان بخش تصریح کرد: عربستان سعودی در انتخابات لبنان 670 میلیون دلار هزینه کرد تا حزب ا.. اکثریت را در مجلس به دست نیاورد. لذا هنگامی که آنها برای لبنان که کشور کوچکی است به این مقدار هزینه می کنند، معلوم است برای ایران که اکنون در خاورمیانه قدرت محسوب می شود، هزینه بالاتری اختصاص می دهند. ............................................................................................. مردک فکر میکنه به سایز کشور ها ربط داره..بیسواد
چهار‌شنبه 13 مرداد 1389

برگشته - بحرین - محرق
این هم یکی از این خزعبلات !! اخه شماها چهار چشمی مواظبش بودید چطوری این پولها وارد کشور کرده و کجاها مصرف شده?! این که پول کمی نیست اقای روانی بخش.
چهار‌شنبه 13 مرداد 1389

برگشته - بحرین - محرق
عربستان سعودی در انتخابات لبنان 670 میلیون دلار هزینه کرد تا حزب ا.. اکثریت را در مجلس به دست نیاورد . علتهای زیادی دارد و یکی از انها ترس از بین رفتن سرمایه ی انها در بخش سیاحت و توریست.خیلی از هتلها و کاواره ها و مناطق عیاشی با این سرمایه ها ساخته شده و با یک جنگ همه به باد فنا میدهند.
چهار‌شنبه 13 مرداد 1389

reza1981 - المان - هانوفر
این اقا سال 78 تو دانشگاه استاد اخلاق ما بود...ببین کارش به کجا رسیده که به راحتی تهمت میزنه.. اینا کارشون تمومه به قول شاعر :. مرد غرقه گشته جانی میکند .....دست را در هر گیاهی میزند
چهار‌شنبه 13 مرداد 1389

abdozdak - آلمان - کلن
روانی جان این یک میلیارد دلار بالاخره چه شد هاپولی شد یا خرج شد؟ به چه کسانی داده شد و این پول رو چه جوری خرج فتنه کردند؟ مثلاً ساندیس و کیک خریدند دادند به جنبش سبزها؟ چی شد؟ حرف زندن که مالیات نداره ذرت پرت کردن هم کاری نداره.
چهار‌شنبه 13 مرداد 1389

shnasahand - دوبی - الاهلی
حیفه بهت بگن اقا ولی مطمئنا همه دیگه میدونن کار شما ها همگی استفاده از افعال معکوسه یادمه قبلانا به بچه ها وقتی حرف زدنو یاد میدادن بجای گفتن میخوری میگفتن میخورم که بچه حرف زدن از طرف خودشو یاد بگیره حالا این ابله ها ملت ایران رو بچه فرض کردن میخوان تمام خصوصیات ذلتبار خودشونو به دیگرون نسبت بدن زهی خیال باطل توطئه حجتیه یا بهتر بگم استعمار انگلیس برای ویران کردن ایران ودین به جایی نخواهد رسید
چهار‌شنبه 13 مرداد 1389

immortal1977 - هلند - امرسفورت
حالا این ملتی که سیلی زد کیا هستن؟ منظورشون بسیجیاست یا واقعا خودشون رو گول میزنن؟
پنج‌شنبه 14 مرداد 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.