قطبی، علی کریمی را از تیم ملی خط زد


قطبی، علی کریمی را از تیم ملی خط زد

سرمربی تیم ملی اسامی بازیکنان دعوت شده برای بازی با ارمنستان را اعلام کرد که در این بین نامی از علی کریمی دیده نمی‌شود.

افشین قطبی برای بازی تدارکاتی مقابل ارمنستان 24 بازیکن زیر را به اردو فراخوانده است:

مهدی رحمتی، هادی عقیلی، احسان حاج صفی، سید جلال حسینی، خسرو حیدری از سپاهان، علیرضا حقیقی،حمیدرضا علی عسکر، محمد نوری، هادی نوروزی، غلامرضا رضایی از پرسپولیس، فرزاد آشوبی، میلاد میداودی،ایمان مبعلی،حنیف عمران زاده از استقلال،کریم انصاری فرد از سایپا،حسن اشجاری و میلاد زنیدپور از استیل آذین،قاسم حدادی فر ،سید محمدی حسینی،محمدرضا خلعتبری از ذوب آهن،ابراهیم میرزاپور از پیکان قزوین،محمد نصرتی از تراکتورسازی تبریز، پژمان نوری و مهرداد اولادی از ملوان بندر انزلی. 

اسامی تیم ملی در حالی اعلام شده که نامی از علی کریمی در این فهرست دیده نمی‌ شود.

بازیکنان 17 مرداد در کمپ تیم های ملی حضور داشته و روز 18 مرداد در ساعت 10:30 و 17 تمرینات خود را در کمپ تیم های ملی پیگیری کرده، سپس 19 مرداد ماه تهران را به مقصد ارمنستان ترک کرده و بعد از ظهر در استادیوم ارمنستان،تمرینات ریکاوری خود را انجام می دهند.

تیم ملی بیستم مرداد ماه یک دیدار تدارکاتی با تیم ملی ارمنستان برگزار کرده و روز بیست و یکم ارمنستان را به مقصد ایران ترک می کند.

siabala - ایران - تهران
بسیار بجا بود، دیگه زیادی ... شده این مرتیکه کریمی
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

rajabringo - سوئد - گوتنبرگ
دمش گرم این اقا اگر بازیکن بدرد بخوری بود بایر مونیخ ازش استفاده میکردفقط باد داره چهارتا بچه بهش گفتند جادوگر امر بهش مشتبه شده.
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

shahab46 - المان - هانور
نمی دانم تو ان مملکت چی میگذرد.نه سیاستش درست نه ورزش نه بهداشت نه تغذیه خلاصه زندگی مختله بنده خدا مردم
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

ciooc20 - ایران - تهران
آقای کریمی چون یک شخص پاچه خوارنمی باشد و حرفش رک و پوسکنده می زند چون که گفته این هتلی که برای ما در ایتالیا گرفتند در شان جمهوری اسلامی نبود بخاطرهمین به مزاق این آقایون خوش نیامد دوست دارند که همیشه آنهارا مدح و ستایش کنند و بگویندکه همه چیز عالی بود بخاطرهمین ایشون را کنار گذاشتند بسی تاسف که دراین کشور کسی حق انتقاد ندارد دیکتاتوری هم والله حدی دارد.
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

raef_romantic - ترکیه - استانبول
یادتون رفته که کریمی چه افتخاراتی برای این کشور اورده اما ما ایرانیا عادت داریم تا یکی نمیره قدرشو نمیدونیم در ضمن من استقلالی هستم اما میدونم که نظیر کریمی در فوتبال ایران نیومده و نخواهد امد بعدش این خط زدنها بیشتر جنبه ی سیاسی داره تا ورزشی یا تاکتیکی چون کریمی زیر بار این مافیا های وزشی نمیره زنده باد امثال کریمی مرگ بر خامنه ای.
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

kiosk - مالزی - کوالالامپور
واقعا حیف کریمی
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

Hamid1970 - ایران - ابادان
بابا مگه تیم ملی خانه سالمندانه اون إز علی گاوی به زور بیرون رفت این هم إز جادوگر . ها ها جادوگر
چهار‌شنبه 13 مرداد 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.