اظهار نظر عجیب یک مسئول


اظهار نظر عجیب یک مسئول :
پایه ستونهای پیدا شده در حفاریهای مترو اهواز به اندازه خودکار است

مدیرکل سازمان میراث فرهنگی خوزستان در اظهار نظری عجیب اعلام کرده شی یافت شده در عملیات حفاری ایستگاه متروی اهواز به اندازه یک خودکار است و نمی‌تواند پایه ستون باشد! این در حالی است که تصاویر منتشر شده خلاف ادعای وی را ثابت می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، چندی پیش دوستداران میراث فرهنگی و کارکنان سازمان قطار شهری در اهواز به خبرگزاری مهر اطلاع دادند تعدادی اشیا تاریخی مانند پایه ستون به شکل سنگ آسیاب و سفالهای سالم در حفاریهای ایستگاه مرکز فرهنگی مترو پیدا شده که احتمال وجود آثار باستانی بیشتری را در این محدوده تقویت می کند.

به همین منظور پرویز پورفرخی مدیرکل سازمان میراث فرهنگی خوزستان به همراه مجتبی گهستونی دبیر انجمن دوستداران میراث فرهنگی تاریانا روز چهارشنبه هفته گذشته در برنامه رادیو جوان حضور پیدا کردند و درباره این موضوع که آیا آثار تاریخی پیدا شده در متروی اهواز احتمال وجود شهر تاریخی هرمز اردشیر را در این محدوده تشدید می کند یا خیر صحبت کردند.

در این برنامه رادیویی مدیرکل سازمان میراث فرهنگی خوزستان با بیان اینکه احتمال تاریخی بودن پایه ستونهای یافت شده در ایستگاه مترو وجود ندارد مدعی شد اثر یافت شده به اندازه یک خودکار است و نمی‌تواند پایه ستون باشد!

این در حالی است که توجه به عکسهای این پایه ستون نیازی به اثبات ادعای شگفت انگیز پورفرخی در این باره نیست.

در همین حال چندی پیش یکی از مسئولان سازمان قطارشهری اهواز و حومه در اظهارنظری غیر رسمی گفته بود: "ما می‌دانیم هرمزاردشیر اینجا هست ولی ما امروز لیاقت این آثار را نداریم، بگذاریم همانجا زیر خاک بمانند تا آیندگان ما بیایند آنها را دربیاورند."

sargalesh - ایران - شیراز
مسئولان سازمان قطارشهری بد چیزی نگفتند, هر چند درداور هستش. ولی اگر یک قمه / شمشیر خونین پیدا میکردند...........
دوشنبه 11 مرداد 1389

Azadikhah - هلند - تکسل
عجب اندازه گیری ایشون دقیق هست
دوشنبه 11 مرداد 1389

porharfi - هلند - آرنم
لابُد در برنامه است که:اینهم آثار باستانـــــی هم کشوری اش "تخت ِ جمشید!! "را. در مـــــــــوزه "لــــــــــــــــــــُور پــــــــــاریس"از تنهایـــــــــی و دلتنگــــــی. در بیاره؟؟؟؟!!!!
دوشنبه 11 مرداد 1389

Neda02 - کانادا - اتاوا
جناب مدیرکل سازمان میراث فرهنگی خوزستان, ایا به روح اعتقاد دارید?
دوشنبه 11 مرداد 1389

قازقلنگ - ایران - تهران
اون چند خط اخریه درسته. اون مسئوله درست گفته که نظام فعلی لیاقت نداره که اثار تاریخی رو از زیر زمین در بیاره باید بگذارنش واسه نسل بعد. باز هم دم این مسئوله گرم که حرف حسابی زده
دوشنبه 11 مرداد 1389

amirpro - بلزیک - استنده
برای ایشون چیزی نیست
دوشنبه 11 مرداد 1389

shown - امریکا - دیترویت
بابامنظورش خودکاررستم بوده بیچاره
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

غزل خاموش - ایران - اصفهان
اون مغز مدیرکل سازمان میراث فرهنگی خوزستان هست که به اندازه ی یک خودکار هم نیست
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

yashasinazarbaijan - امریکا - نیویورک سیتی
فردا پس فردا این ستونها در کاخ میلیونرهای امریکا روسیه ایتالیا و ... خواهد بود
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

ukguy4u - بریتانیا - لندن
اون اسب کیه رفته روش؟. شعور اینها در حد مرغه!!! ای خدا همه جای دنیا خودشونو میکشن یک کمی تاریخ داشته باشن تا توریست جذب کنن بعد ایران بیل میزنی هرجاش یک چیز تاریخی و غرور انگیز در میاد اما ... لعنت بر جمهوری اسلامی .
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

hhaammiidd - ایران - تهران
پائین ترین ضریب هوشی مربوط به آمیب و جلبک هستش . البته جدیدا جناب آقای پور فخری هم به این جمع اضافه شد. واقعا دلم برای خدا می سوزه بخاطر مخلوقات خرش
چهار‌شنبه 13 مرداد 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.