قسمتهایی از صحبتهای احمدی نژاد در همایش ایرانیان خارج از کشور : آن ممه رو لولو برد - ویدیو


قسمتهایی از صحبتهای احمدی نژاد در همایش ایرانیان خارج از کشور :
آن ممه رو لولو برد


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=USZQoMN-NT8

amatis - کانادا - تورنتو
دروغگو
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

ramins80 - امریکا - سندیگو
خیلی جیگری مموتی ها حا ها
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

FARZANDE-IRAN - انگلیس - نیوکسل
خاک بر سرت کنم با اون حرف زدنت
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

tiger.man - بریطانیا -
حرفاش ترکیبی از واقعیت؛ دروغ وتخیل خودشه . اگه دقت کنید منتظر عکس العمل حضار میشه بعد جمله بعدی رو میگه. با اینهمه شیوه حرف زدنش خیلی زنندست.
---------------
--------------------
کاربر گرامی
لطفا نام شهر محل زندگی خود را بنویسید .
با تشکر
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

Neda02 - کانادا - اتاوا
چندش!!!
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

sam.man - المان - برلین
این حروم زاده چاله میدونی فکر کرده مردم ایران مثل بسیجییای تجاوز گر اسلامی هستند که براش تره خرد کنند-------ادبیات این مردیکه روانی فقط برای کودنهای وحشی عرب پرست قابل درک است-----مرگ بر تو و دین وحشیت ------
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

سر خلوتیان - انگلستان - لیدز
آیا به نظرشما این نوع نطق کردن در حد کلاسه پرزیدنت یک مملکت هست؟بی سواد ترین فرد تو اون همایش خودش بود و خودش.متاسفم که شخص اول مملکت ما همچین اسکولی هست
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

raminjaf - هلند - روتردام
باز حرف زدی مایمون.بابا تو هرف نذنئ چئ میشه.اخه شمبالیله تو جرا دروست حرف نمی زنی.اخه مه رو لولو برد .چطور باید ترجمه کرد.هاداقل طوری بگو حرفاتو که اوبما بفهمه. شاید این طوری فهمید تو چقده خری.
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

good will hunter - امریکا - سندیگو
این اصلا توی یک باغ دیگر زندگی مینماید...ماهارو توی دنیا خراب کرده حالا جوک هم میگه. ای خاک توسر خودش و اون علی دایی لنگی!!!!
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا
این حرف هارو که میشنوم، واقعا به ایرانی‌ بودنم افتخار می‌کنم. مموتی کاش تو هم "ممه" بودی.
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

dkdk - دانمارک - اسلیس
گور پدر همشون اما همیشه گفتند حرف منطقی را اگر یک دیوانه هم زد باید پذیرفت.سئوال..واقعا امریکا یا اسرائیل و غیره تمام مشکلشان اینه که ایران تا دو سال دیگه یک بمب اتم میسازه?مگر میشه با یک بمب اتم دنیا را نابود کرد?هرگز.خیلی قوی باشه یک شهر را نابود میکنه.انها که هزاران بمب اتم دارند بنابراین نباید از تنها یک بمب هراسی داشته باشند.در ضمن اگر ایران بگه باشه دیگه غنی سازی اورانیم را استاپ میکنیم همه این کشورها با ایران خوب میشوند.انها هرگز نگران مردم ایران نبودند و نخواهند بود انها تنها نگران کشور و منافعشان هستند وگرنه باید تا ازادی کامل ملت ایران از لحاظ حجاب.بیان.روزنامه ها وووو با دولت ایران مبارزه میکردند نه تنها بخاطر بمب اتم.بنابراین همشون بیشرفند وسلام.باز 4 تا ابله نگند من طرفدار رژیم هستم . نابود بشه هر کس در هر لباس و مقامی به مردم کشورش ظلم میکنه .امین.
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

سیاوش ایرانی - ایران - ایران
از خودم شرمم میاد با این مرتیکه که ریاست جمهوری مملکتم را به گند کشیده..مرتیکه برای خودش میبافه و خودش هم باور میکنه
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

فرهاد V - ایران - تبریز
ای خاک بر سر بی مخت با ان لفاظیت . بی همه چی دزد مملکت روبه فنا دادی حالا میگی ممه را للو برد امید وارم بچه ات را بغلت ب .. _ مرگ بردیکتاتور _V
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

raha1984 - المان - هامبورگ
مثل اینه که نشسته و داره برا خاله جونش حرف میزنه نه  سخنرانی در همایش !! ولی یه چیزیهای رو خدایش منطقی میگه این میمون کثیف !!!
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

tiger.man - بریطانیا -
با تمام حماقتش و با اینکه حرفش با عملش جور در نمیاد اما بعضی حرفاش درسته
--------------------
کاربر گرامی
لطفا نام شهر محل زندگی خود را بنویسید .
با تشکر
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

basiji-fadayee - انگلستان - لندن
درود بر ریس جمهور دلاور غیور ایران . درود بر ریس جمهور دلاور غیور ایران درود بر ریس جمهور دلاور غیور ایران . درود بر ریس جمهور دلاور غیور ایران . درود بر ریس جمهور دلاور غیور ایران
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

farhad352 - ایران - تهران
مردک مسخره تو خودت تا حالا چقدر از ثروت مردم را برای خودشان خرج کرده ای؟. مگر توی دلقک با تریلی میلیارد میلیارد پول مردم ایران را در جاجاهای دنیا نبردی؟. اگر آمریکا این کار را بکند او یک کشور خارجی است و علق ملی ندارد اما بوزینه ای چون تو چی؟. تو که ادعای مدیریت جهانی داری از اداره کردن ایران در طی دوران منحوس مدیریت تو. چیزی جز نکبت، فقر،فحشا، سرخوردگی، آوارگی، شکنجه، گرسنگی ، زندان،و کشتار نصیب مردم ما نشده است حالا تو ی ابله میخواهی مدیریت جهانی داشته باشی؟. تو که از اختصاص بودجه ناچیزی برای مترو ، از ایجاد کار برای جوانان و ...عاجزی . پس بهتر است وراجی های تکراری ات را برای فلان فلان شده گور بگور جد و آبادیت. نگهداری! ای قاتل، ای دلقک، و ای مترسک زشت!. مردم تو را خیلی وقته به عنوان خالی بند میشناسند ای ابله . خیلی به دست زدن، و تشویق پولی ، چند تا مزدور پاچه خوار دل مبند و بدان که سقوط و. مرگ زودرسی در انتظار توست. مرگ بر تو و رژیم ننگین اسلامی و تمامی اعوان و انصار و جیره خواران مزدورش. زنده باد ایران و ایرانی آزاده.
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

nikroo - یونان - اتن
. دورو تر و بو قلمون صفت تر از ایرانی در این کره خاکی وجود نداره همون هایئ که در این مراسم بودن تو اروپا و امریکا ویسکی و قمارشون ترک نمیشه حالا دست میزنند و هورا میکشن. از ایرانی بودن خودم بدم میاد.
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

narenji - ایران - تهران
خاک بر سرت کنن که اسم رئیس جمهوری رو هم به لجن کشیدی
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

odin - بلژیک - انتورپن
اخه خاک عالم بر اون سرت کنن تو که با کودتا اومدی تو دفتر ملت نشستی و با تمام دروغهایی که میگی و با تمام عوامفریبیهات یه پایتخت کشور رو نتونستی برق بدی میخوای دنیا رو درست کنی!!!؟ مردک یدیخت تو اگه اقل گفتگویی چرا وسط خیابون ملت رو میزنی میکشی؟ فقط صبر کن دستمون بالاخره بهت میرسه، تا ابد که نمیتونی از دستمون در بری. لات بیشخصیت.
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

khorshid 3 - انگلستان - بیرمنگهام
.بی فرهنگی و بی ادبی داره از سر تا پات میباره اونوقت دم از فرهنگ و منطق میزنی .البته ...شب درازه اقای رئیس کودتا هنوز جای سفت...یه کم صبر کن به موقعش زبونت کوتاه میشه .در هیچ جای دنیا ظلم پایدار نبوده است .من خودم به شخصه دوست دارم یه ادم شجاع پیدا میشد و در مقابل زیاده خواهی های دولتهای غربی میایستاد .ای کاش مردم خودتونو نمیکشتید ای کاش از نون مردم ایران نمیزدید و به کشورهایی که دشمن ما هستند نمیدادید و هزاران چیز دیگر و خلاصه مردم را متحد و حمایت انها را پشت خود داشتید در انصورت شاید راهتان پایان خوشی داشت ولی تا زمانیکه به مردم خود ظلم میکنید حرفتان در هیچ جای جهان خریدار ندارد وبدانید عاقبتی بدتر از صدام در انتظار شماست.
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

omid var - کانادا - تورنتو
اخه بابا جون تو که حمایت مردم را نداری, فقط یک مشت ساندیسخور دور خودت جمع کردی که هر موقع احتیاج به جمعیت داری بهشون ساندیس میدی وانها راضی و تو هم راضی میمونه جمعیت ایران ناراضی که به هیچ عنوان ازت حمایت نمیکنند. به جز تولید اخوند هنر و علم دیگری بلد نیستید. من ماندم که به چی پشتت گرمه? اگر جنگ بشه ساندیس خورات اگر نفری دوتا ساندیس هم بدی نمیان. اخوندها هم که دلتو به انها خوش نکن هرچند تعدادشون زیاده ولی انها از روی تنبلی رفتنند اخوند شدنند که دست به سفید و سیاه نزنند. تنها چیزی که متونه حمایتت بکنه همان هاله نورت است و بس. تو حلا مثل پکر بازی هستی که همه موجودئش را باخته و حلا این اخرین شانسش است. امیدوارم که با این افکار کودکانه ات ایران ایرانیها را به شکل عراق در نیاریش. در اخر باید بگم که خاک بر سر ما که تو رئیس جمهورمان هستی. ---
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

habib121 - هند - بنگلور
خداییش ادبیات رییس جمهورو داشتین .کوچه بازاری .ننگ بر ما
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

mahtaban - آلمان - فرانکفورت
آخ من آب شدم از خحالت.....دهنش چاک و بست نداره
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

msforugh - ایران - تهران
خدا میدونه چقدر خرج این نمایش کردند که ا.ن. بخواد با اوباما حرف بزنه . اون گوسفند ها هم بسیجی های مدرن هستند
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

homa-ir - المان - ّهامبورک
اخه بدبخت بیچاره اگر کشورهای دیگر بمب اتم دارند. دیگر نگفتند که کشور اسرائیل باید از صحنه جغرافیا هذف شود . تازه انزمان بمب نداشتی وای به . روزیکه 10 بمب داشته باشی. مردک دلقک - ار-پی- جی های ساخت ایران و. مارک ایران در افغانستان چه میکند. موشکها و راکتهای ساخت ومارک ایران در. اختیار حزب الله لبنان چه میکند. امریکا میخواهد خاورمیانه رابگیرد . بهمین سادگی . روسیه و چین و ژاپن و کلا اروپا دست روی دست خواهندگذاشت . بدبخت بیسواد . چرا اتحادیه اروپا تشکیل شد . مردک تو برو فکری بحال اقتصاد ایران کن که رقم اقتصادیش 186 نفر است . برو بعد از 31 سال یک کشور نفت خیز , مجبور به واردات بنزین نباشی . و به ارزش پول ایران فکر کن. و بسهم دریای خزر فکرکن و ارزش مدرک دیپلم ایران که درجهان ارزشی ندارد. بیاندیش . ببینم کلمه ** نوچ ** که از جمله ات فهمیدم یعنی نه - این به. چه زبانی بود که گفتی . شرم بر من که تو رئیس جمهور یک کشور کهنسال. هستی
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

دیار - ایران - تهران
سلام . دوستان من نظری دارم پیش تر از دوستانم که در کشورهای مختلف زندگی می کنند شنیدم که این اقایانی که برای همایش می رودند بعضی هاشون حتی دیپلم هم ندارند . و خیلی هاشون هم عوامل و پاچه خوارن هستی که هرجا شرینی ببینند به انجا روان می شوند. حال بیایم در هرکجا که هستیم و اگر در اطرافمان این افراد هستند انها را معرفی کنیم .
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

zan zalil - ایتالیا - رم
اگر بمب اتمی توی دست تو باشه خطرناکه.
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

ezatdf - ایران - تهران
"روزهای بَرَره"
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

immortal1977 - هلند - امرسفورت
اون ممه رو لولو برد... آب رو بریز رو اونجایی که داره می سوزه.... شما حساب کن اگر کسی هرجای دنیا ادبیات صحبت کردنش اینجوری باشه مثلا بره مصاحبه که معلم دبستان بشه. آیا استخدامش می کنند؟ یا بخواد مثلا یک کارمند ساده بشه که روزی چندتا ارباب رجوع داره. میگن بابا این آبروی شرکت رو می بره نمی شه استخدامش کرد. اما تو کشور ما همچین آدمی میاد و می کننش رییس جمهور....اما محمود جون حالا هی جک و جفنگ بگو مت هم می خندیم اما اون ممه رو دیگه لولو بردددد...همین روزاست که باید کاسه کوزت رو جمع کنی و آب بریزی به اونجات که داغ مدیریت آرادان هم بدلت می مونه چه برسه مدیریت دنیا
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

immortal1977 - هلند - امرسفورت
dkdk - دانمارک - اسلیس. فکر کنم باید کلمه ابله رو به خودت گفت که هنوز نفهمیدی واسه چی غرب نمیخواد رژیم ایران به بمب اتم دست پیدا کنه چون رژیم اسلامی ایران یک رژیم خطرناک و تروریست هستش و مثل اینه که به یه بچه عقب مونده کبریت بدن! رژیم ایران با داشتن بمب اتم یک خطر جدی برای همه دنیا بحساب میاد اینم جواب سوالت بهمین سادگی!! اتفاقا من میگم تو طرفدار رژیمی چون تو هم اسلامی هستی و خیلی بهت زور میاد که جمهوری اسلامی ,جمهوری ایرانی بشه .تو ادمی هستی که حتی یه لگن فکستنی در ایران اونم بوسیله سپاه حتی درست بشه مثل چی بالا پایین میپری و به این دستاورد بزرگ افتخار میکنی! یه جورایی من شناسنامه این سایت هستم و دیگه بعد از نزدیک 3 سال کاربرای فعال رو کاملا با تفکرشون اشنا هستم...پیش قاضی و معلق بازی!!
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

abdozdak - آلمان - کلن
این همایش ایرانیان خارج از کشور بود؟؟؟ یا ایرانیها داخل چال میدون و دروازه غار؟ اونهایی که حرفهای اینو منطقی میدونند رو ببینید!! مشکل آمریکا و اسرائیل بمب اتمی ایران نیست مشکل حماقت این لمپنی نژاد و دارودسته چاقوکش و احمقشه وگرنه ایران بوسیله آمریکا واسرائیل قبل از انقلاب صاحب تکنولوژی اتمی شد.
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

گروهبان قندلی - ایران - تهران
dkdk - دانمارک - اسلیس ای مزدور رژیم. خوب بازیگر ماهری هستی تو
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
خاک برسرت .....اون احمقهایی که براش کف هم میزنند...الهیییی بمیری تادنیاازشرتوعجوزه نادان راحت بشوندهمچین میگه مشکل مافقط یک بمب اتم هست? انگارداره ازیک تخم مرغ حرف میزنه ....خلاصه خاک برسرتxxxxxxxxx
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

immortal1977 - هلند - امرسفورت
dkdk - دانمارک - اسلیس. فکر کنم باید کلمه ابله رو به خودت گفت که هنوز نفهمیدی واسه چی غرب نمیخواد رژیم ایران به بمب اتم دست پیدا کنه چون رژیم اسلامی ایران یک رژیم خطرناک و تروریست هستش و مثل اینه که به یه بچه عقب مونده کبریت بدن! رژیم ایران با داشتن بمب اتم یک خطر جدی برای همه دنیا بحساب میاد اینم جواب سوالت بهمین سادگی!! اتفاقا من میگم تو طرفدار رژیمی چون تو هم اسلامی هستی و خیلی بهت زور میاد که جمهوری اسلامی ,جمهوری ایرانی بشه .تو ادمی هستی که حتی یه لگن فکستنی در ایران اونم بوسیله سپاه حتی درست بشه مثل چی بالا پایین میپری و به این دستاورد بزرگ افتخار میکنی! یه جورایی من شناسنامه این سایت هستم و دیگه بعد از نزدیک 3 سال کاربرای فعال رو کاملا با تفکرشون اشنا هستم...پیش قاضی و معلق بازی!!
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

shahab46 - المان - هانور
ای خاک بر سر انهایی که این شکر رییس جمهورشون.چقدرمیتونه یه انسان نما مثل این الاغ باشه.با عرض معذرت از الاغ.
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

iranazadiran - ایران - تهران
وقتی پای منقل با رهبرت و کابینه ات میشینی اینگونه صحبت کن. هر چند که همه متوجه شده اند تو نماینده آنها و طرز رفتار و منششان هستی نه ملت ایران و جای شکرش باقی ست.
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

esfahan_20 - ایران - اصفهان
شما ....1400 ساله فرهنگ و ناموس ما را بباد دادید .میمون خان
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

ghom.666 - ایران - قم
basiji-fadayee - انگلستان - لندن . ......مزدور خائن.
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

afsaneh2010 - فرانسه - نیس
فرعون بزرگ! همین روزها ادعای خدایی میکنه!
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

Arman37 - دانمارک - کپنهاگ
خلایق را هر چه لایق
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

zoroye iran - اتریش - وین
خدائیش کلی خندیدم حرف زدن چند سال این زیبای خفته رو گوش بدید میشه یه سریال کمدی 90 قسمتی ازش در اورد و میشه مرد3000 چهره با بازیگری مهران مدیری
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

omid-free - انگلیس - لندن
نه بابا حالا دیگه از ممه هم حرف میزنه این ولد زنا ولی در مورد امریکا و اسراییل حرفش درسته اقای انتری نژاد
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
احمدی نزاد وجود تو و رهبرت با اون تشکیلات مافیای امنیتی و مزدوران حکومت استبداد- دینی مایۀ ننگ ایرانیان آزاداندیش و اسباب شرم جامعه بشر دوست جهان است. برای مزدوران انسان نمایی چون "جورج گالاوی" که در اون همایش شرکت داشتند متاسفم. آقای جورج گالاوی روی سخنم با تو ست, هنگامی که بر بالای منبر رفتی و با آزادی کامل در ثنای دیکتاتور و در دفاع از حکومت استبداد-دینی سخن راندی چه احساسی داشتی؟ آیا به عواقب نگران کننده وضعیت جسمی زندانیانی که به خاطر بیدادی و نقض حقوق اولیه انسانی در اعتصاب غذا به سر می برند,فکر کردی؟ آیا جویای سرنوشت خانم سکینه محمد آشتیانی و حال دو فرزند او شدی که چندی پیش حکم بیرحمانه سنگسارش با همت صدای رسانه های معتبر جهان و اعتراض جدی جامعه جهانی مدافع حقوق بشر, تبدیل به حکم اعدام شد!؟ هدف و دلیل حضور صمیمانه آقای گالاوی در این همایش چه بوده؟؟؟؟؟؟
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

dkdk - دانمارک - اسلیس
immortal1977 - هلند - امرسفورت اخه تو وطن فروشی بیش نیستی اگه کمی مطالعه داشتی و فکر کرده کامنت میگذاشتی میفهمیدی امریکا اسرائیل برای ملت ایران تره هم خورد نمیکنند چه برسه به دلسوزی اما متاسفانه وطن فروشان بیگانه پرست خود را خوار ذلیل و حقیر میکنند با بیگانه پرستی و غافل از حماقت خو هستند.
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

reza_persian - نروژ - تنسبرگ
حال کردم ,احساس غرور میکنم که ایرانی هستم .. نروژ تنسبرگ
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

dkdk - دانمارک - اسلیس
گروهبان قندلی - ایران - تهران اخه نادان من احتیاجی به بازی ندارم اما امثال تو محتاج تزویر و ریا و حقه بازیند.وطن برای باشرفان مادر دوم است.حال اگر ادمی با حقارتی چون تو مادر دومش را به ارزانی شخصیت خود میفروشد از بیوجود بودنت است.هیچ بیگانه ای دلسوز ملت ایران نیست مگر منفعتی ببرد.
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

porharfi - هلند - آرنم
هی از خودم میپرسیدم :این سیـــد دوکـــی: دکتــــرای چی داره؟؟ بالاخره با. اون جمله های ویژه خودت دریافتم که:سیــــد دوکـــی "دکترای بی ادبیات"!. داره..!گفتم که: باید برای خنده ِآیندگان "بی ادبیات ات "گرد آوری شود..
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

immortal1977 - هلند - امرسفورت
dkdk - دانمارک - اسلیس . جواب سوالتو دادم اخوندک جان حالا تو جواب کامنت منو بده و سفسطه بافی نکن.کامنت منو دوباره بخون ;).
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

saeed abay - کره - سئول
دمش گرم قلدری حرف میزنه حال میکنم اسرائیل خدائ عددی نیست
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

احتراز - آلمان - دورف
ازش متنفرم، ولی‌ سیاستش در برابر اسرائیل قبول دارم.هر چی‌ فتنه تو دنیاست زیر سر این صهیونیستها حرامزده هستش
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

raef_romantic - ترکیه - استانبول
گفتگو یعنی چی یکی به من توضیح بده . مگه قاسملو پای میز با اینها ننشست کی اهل شمشیر بود البته راست میگه عصر شمشیر نمونده الان عصر تفنگ .
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

گروهبان قندلی - ایران - تهران
dkdk - دانمارک - اسلیس تو اگر عشق وطن داری این رژیم پس اونجا چه میکنی‌ هر چند حتما یک چیزی به تو میماسه که اونجا هستی‌ و دم از ایران میزانی‌ و حکومت . این هم بگم ابله خودت هستی‌ و دیگران را مثل خودت مثل نزن . امسال تو برای همه شناخته شده هستن و تو آدمی‌ هستی‌ اگر ایران جنگ بشه از جات تکون نمی‌خوری و ایران بیا نیستی‌ .پس نمیخواد دأعیه بهتر از مادر باشی‌.
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
مرگ بر عنتری نژاد و طرفداران کثیفتر از خودش و نئو نازیستهای ایرانی
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

فرهاد V - ایران - تبریز
basiji-fadayee - انگلستان - لندن ._ بی عرضه تو فکرمیکنی با حمایت از این اشغال تا کی میخوای پول ملت بد بخت رو صاحب بشی? ای ننگ ابدی بر توی مزدور - V
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
احتراز - آلمان - دورف -توحلال زاده چرااینقدربی ادبی?
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

shahab46 - المان - هانوفر
بچه ها این یکی دو تا که اومدن از طرف رژیم رو خط اصلا محلشون نکنید دولت ببیند اعزام بخارج انها فایده نداره میبره تو ایران انجابهشون ساندیس و... میده
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

bita tehrani - کانادا - ونکوور
. در کتاب حاجی‌آقا نوشته صادق هدایت (1945)، حاجی به کوچک‌ترین فرزندش درباره نصیحت می‌کند:. توی دنیا دو طبقه مردم هستند؛ بچاپ و چاپیده؛ اگر نمی‌خواهی جزو چاپیده‌ها باشی، سعی کن که دیگران را بچاپی! سواد زیادی لازم نیست، آدم را دیوانه می‌کنه و از زندگی عقب می‌اندازه! فقط سر درس حساب و سیاق دقت بکن! چهار عمل اصلی را که یاد گرفتی، کافی است، تا بتوانی حساب پول را نگه‌داری و کلاه سرت نره، فهمیدی؟ حساب مهمه! باید کاسبی یاد بگیری، با مردم طرف بشی، از من می‌شنوی برو بند کفش تو سینی بگذار و بفروش، خیلی بهتره تا بری کتاب جامع عباسی را یاد بگیری! سعی کن پررو باشی، نگذار فراموش بشی، تا می‌توانی عرض اندام بکن، حق خودت را بگیر! از فحش و تحقیر و رده نترس! حرف توی هوا پخش می‌شه، هر وقت از این در بیرونت انداختند، از در دیگر با لبخند وارد بشو، فهمیدی؟ پررو، وقیح و بی‌سواد؛ چون گاهی هم باید تظاهر به حماقت کرد، تا کار بهتر درست بشه!..
چهار‌شنبه 13 مرداد 1389

math4me - لوکزامبورگ - مقش
متاسفم برای تمامی کسانی که خام شدن و گفتن بعضی یا تمام حرفهای این میمون منطقیست آخه فکر کنید چرا عقلتون قد نمیده که این رژیم به خاطر امام زمان فانتزی تخیلیش همون مثلا یه دونه بمبش رو هم برای پیشواز امامش بسرعت هدر خواهد داد و این رو نمیدونید که تو ایران مردن و مرگ انسانها کرور کرور هم ارزش نداره اما تو دنیای خارج از ایران و درکشورهای بلوک غرب و اروپای شمالی وغربی حتی یه نفر مرگ یه نفر و زندگی یک نفر و حتی برهم خوردن آرامش یه نفر هم مهمه و تو بوزینه که میگن هرچی میمون زشت تره ادا اطفارش بیشتره با اون نحوه حرف زدن لات منشانت دوست دارم یه تیر فقط یه تیر بخوره نوک انگشتت و ناخنت رو ببره ببینم دیگه چطور لاتی حرف میزنی احمق توی رند که کینه و خباثت و بخل از تمام چهره منحوست میباره تو کشور خودت رو درست کن دنیا پیش کشت تو اهل منطقی تو اندازه نخود منطق سرت نمیشه
چهار‌شنبه 13 مرداد 1389

bita tehrani - کانادا - ونکوور
. ادامه... کتاب و درس و اینها دو پول نمی‌ارزه! خیال کن تو سر گردنه داری زندگی می‌کنی! اگر غفلت کردی تو را می‌چاپند. فقط چند تا اصطلاح خارجی، چند کلمه قلنبه یاد بگیر، همین بسه!!!!ا . .
چهار‌شنبه 13 مرداد 1389

kian09 - فرانسه - پاریس
خیلی جالب است همایش ایرانیان خارج از کشور در تهران برگزار می شود
چهار‌شنبه 13 مرداد 1389

bijan-london - انگلستان - لندن
این مردکه ابله بدرد مدریت یک تویله هم نمیخوره نه حرف زدن بلده نه حرف دهنش میفهمه یک مشت احمق دستمال چی حرفهاش تایید میکنند.
چهار‌شنبه 13 مرداد 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
immortal1977 - هلند - امرسفورت -گل گفتی مرسیxxx
چهار‌شنبه 13 مرداد 1389

esfahan_20 - ایران - اصفهان
احتراز - آلمان - دورف. سعی کن ادب داشته باش اگه کسی بگه مسلمانان حرامزاده چی مگی.
چهار‌شنبه 13 مرداد 1389

dentist_amir - انگلستان - لندن
https://www.youtube.com/watch?v=kMwbtGK0g-I
چهار‌شنبه 13 مرداد 1389

iraneslam89 - کلمبیا - کلمبیا
کار هر بز نیست خرمن کوبیدن گاو نر می خواهد و مرد کهن. اینقدر شخصیت خود را ( اگر دارید ) بی جهت خورد نکنید اگر مرد میدانید بفرمائید آخر رئیس جمهور شدن هم ارزه می خواد به هر طوری که شما فکر می کنید.
چهار‌شنبه 13 مرداد 1389

bita tehrani - کانادا - ونکوور
iraneslam89 - کلمبیا - کلمبیا مجید جان دلبندم...عرضه درست است.غلط دوم:خرمن کوفتن...نه کوبیدن.گفتم هر چی دیپلم ردی است توی سفارت جمهوری اسلامی استخدام شده...نگفتم?با عرض معذرت از دیپلم ردی های با معرفت.
چهار‌شنبه 13 مرداد 1389

homa-ir - المان - هامبورک
احتراز- المان- دورف. لطفا بفرمائید * معنی صهیونیست* چیست . که ما هم بدانیم . وچرا انها بگفته شما حرامزاده هستند. فقط شعار کافی نیست. توجیح فرمائید
چهار‌شنبه 13 مرداد 1389

odin - بلژیک - انتورپن
bita tehrani - کانادا - ونکوور خانم بفرمایید اکابریهای نظام عهد چوپق. اقای خ.ر از اولینهاشون بود اما این تغلب بنام کردان ملعون و معدوم ثبت شد.کردانیسم یا مرکز خرید و فروش مدارک تحصیلی و لغب دکتر مهندس دادن بهم دیگه در این رژیم نه تنها خنده دار شده بلکه به همه جا کشیده شده،طرف هنوز نمیدونه یه گروهان سرباز در ماه چقدر باید جیره خشک و تر و بودجه داشته باشه میبرن رئیس ستاد مشترکش میکنن و بهش نیم کیلو درجه و مدال هم میدن اسمش رو هم میذارن سردار! اخه از ارتشیهایی که سال تا سال یه درجه میگرفتن هنوز یه کم خجالت میکشن گرچه این قوم ظالمینی که الان که حاکم شدن شرم از هیچی ندارن،خدای اینها پول دینشون رشوه و دزدی، عبادتشون تجاوز و اعتیاده. عزیز جان چنین موجوداتی یه جدول ضرب رو هم بلد نیستن دیپلم ردی چیه دیگه؟ یکی مثل این پسر شجاع که حرف از البرز میشه میگه من اونجا بودم! از دانشگاه حرف میشه اقا استاده! اما اسم کتابها که بماند حتا اسم دو تا از دانشمندهای معروف و اثار هنری رو با اسم هنرپیشه ها قاطی میکنه دیپلم یا سیکلش کجا بود اخه؟!
چهار‌شنبه 13 مرداد 1389

tiger.man - بریطانیا - ابادان
homa-ir - المان - هامبورک . فکر کنم این وب سایت جواب سوال شما را میده. https://www.yahood.net/PY/index.htm
چهار‌شنبه 13 مرداد 1389

احتراز - آلمان - دورف
esfahan_20 - ایران - اصفهان . اول مطالعه کن بد بگو بی‌ ادب .صهیونیست یه حزب، هیچ ربطی‌ به یهودیت نداره. خیلی‌ از خود یهودیها تو همه جای دنیای مخالف رژیم صهیونیست هستن.
چهار‌شنبه 13 مرداد 1389

a-z - انگلیس - منچستر
katrina - اسکاتلند - گلاسکو . کاربر گرامی میدونی چی شد انقلاب 57 اتفاق افتاد ? عدم درک درست از مسایل . فکر میکنید کیا انقلاب کردند? یه مشت جوون 22 - 16ساله از روی هیجان ریختند تو خیابونا تا افسردگیشون رو اروم کنن . کار کورکورانه شما در کف زدن برای عناصر کوته بین هیچ تفاوتی با کار اون جوونای افسرده انقلابی نداره .
چهار‌شنبه 13 مرداد 1389

a-z - انگلیس - منچستر
immortal1977 - هلند - امرسفورت . اتفاقن حرف دوستمون dkdk - دانمارک - اسلیس کاملن بنیادی و منطقیه. چشماتو بشوری خوشگلتر میبینی. اینقدر هم خودت معلق بازی نکن. چون تو هم جیره خور توده یی هستی.
چهار‌شنبه 13 مرداد 1389

آنتی اسلام - ایران - اهواز
اباما با اون همه ادعا و کبکبه و دبدبه اش از روی نوشته حرف میزنه؛ این یابو نمیدنم چرا وقتی علف میبینه اینقدر بی هوا هر آشغالی رو از اون زباله اش میریزه بیرون!
چهار‌شنبه 13 مرداد 1389

fatemeh shin - انگلیس - لندن
یک چاقودردست زنگی مست خطرناک است چه رسد به بمب اتم امیدوارم آنروز هرگز پیش نیاید. ولی دوستان معتقدین اورا آنتی کراس وضدمسیح ویاخردجال میشناسندکه دارداجرای نقش میکند بدین دلیل درلباس ریاست جمهوری راحت اراجیف میگوید وفورا این چرندیات انعکاس وسیع پیدا میکنداین بدین مناسبت استکه اگر بالاخره دست بیک دیوانی حاد زد مردم دنیا آمادگی لازم داشته باشندمرحوم هیتلر هم عروتیز زیادمیکردولی آلمان پیش رفته قدرتمندونیرومند کجاواین ژوکرکوتوله مسخره مضحکه کجا
چهار‌شنبه 13 مرداد 1389

homa-ir - المان - هامبورک
tiger.man- بریطانیا- ابادان. اقای محترم , من میدانم صهیونیست به چه کسانی در اسرائیل گفته میشود. خواستم , * احتراز - المان - دورف * توجیح کند معنی صهیونیست چیست . و چرا حرامزده بگفته ایشان هستند . درضمن سایت معرفی شده شما مال جمهوری اسلامی است و ارزش و اعتباری ندارد. راستی شما چرا. کشور خود که* نوشته صحیح ان * بریتانیا * است با* ط * وشهر خودرا * ابادان * کشور خارجی و شهر ایرانی را مینویسید . و همخوانی ندارد . این برای من عجیب است . چرا ?
چهار‌شنبه 13 مرداد 1389

بابک خرم دین - آلمان - هامبورگ
1آخه اوباما مگر تاب داره که بیاد با یک تیر خلاص زن اوین وکسی که مردم خودش را در خیابانها به خاک و خون کشیده و هزاران قتل و صدها هزار اعدام دگر اندیش را در کارنامه اش دارد بیاد بشیند و تازه پشنهاد اداره جهان را از او بشنود . مگر هر آشغالی میتونه بیاد با ریس جمهور آمریکا سر اداره جهان مذاکره کند . آخه این رژیم چقدر پرو وبی آبرو است . در ایران همین خامنه ای واحمدنژاد اجازه فعالیت یک حزب را نمیدهند و هیچکس جز خودشان در صدا وسیما اجازه حرف زدن ندارد بعد از ریس جمهور آمریکا توقع داره بیاد وبا اون سر سهم جمهوری اسلامی از اداره جهان صحبت کند . برید بابا بوق بزنید . بی آبروهایی جنایتکار .مرگ بر رژیم ولایت وقیح و خامنه ای جانی و انتر محبوبش احمدینژاد و اپوزیتسیون قلابی اش که مردم را بازیچه قرا ر دادند تا بیایند جمهوری اسلامی را بزک دوزک کنند تا خودشون سوار مردم بشوند . سی سال است که در ایران تقلب میشود و هیچکدام صدایشان در نیامد و تازه خودشون در نظام مشغول چاپیدن و غارت وجنایت بودند حالا که خودشان کنار زده شدند و منافعشون در خطر افتاده یادشون افتاده که این نظام جنایتکار است.
پنج‌شنبه 14 مرداد 1389

بابک خرم دین - آلمان - هامبورگ
هشت سال خاتمی در پست ریس جمهوری بود . وقتلهای زنجیره ای شروع شد و روزنامه نگاران به زندان افتادند و واقع هجده تیر رخ داد و صدها مورد اعدام وحبس و غیره . آخرش هم گفت ریس جمهور یک پست تشریفاتی است و اگر اینبار هم اجازه میدادند که موسوی بشود ریس جمهور فقط برای شرکتهای غربی نفتی خوب میشد و یکسری چپاولگر بیت المال مثل رفسنجانی و سایر دزدان اصلاح طلب واز جمله خاتمی و موسوی . اینها خودشان تا آستین دستشان به خون ملت ایران وجیبشان پر از بیت المال است و هیچ دست کمی از خامنه ای و احمدینژاد ندارند .همین موسوی و زنش اسمش زهره کاظمی بود بعد انقلاب اسم خودش را به زهرا رهنورد تغیر داد و با کلاه برداری و پارتی بازی وبدون مدرک وکنکور رفت و صاحب مدرک دکترا تقلبی شد و شد ریس دانشگاه و خود موسوی در جواب احمقنژاد گفت .خانم من قوران پژوه است . انگار هرکس قرآن پژوه باشد حق دارد مدرک تقلبی بگیردو همش از این دفاع میکرد که چرا او به آدمهای با آبروی (خیر سرش) مثل رفسنجانی تهمت زده . مرگ بر رژیم ولایت وقیح و تمامیت جمهوری اسلامی . استقلال . آزادی . جمهوری فدرال ایرانی. سکولاریستی و دمکراتیک
پنج‌شنبه 14 مرداد 1389

احتراز - آلمان - دورف
homa-ir - المان - هامبورک. بنینم تو این جا مبصری؟ همه رو کنترل می‌کنی.
پنج‌شنبه 14 مرداد 1389

a-z - انگلیس - منچستر
homa-ir - المان - هامبورک جواب احتراز- المان- دورف. را من به شما میدم : ملاحظه بفرمایید https://www.youtube.com/watch?v=hQgZ3oLp_WYfeature=related .
پنج‌شنبه 14 مرداد 1389

immortal1977 - هلند - امرسفورت
a-z - انگلیس - منچستر . تو دیگه چند کیلو هستی بچه مزدور که فیلم تو و امثال تو که رفته بودین لندن چلو کباب 7 پوندی چرخ کنین دیروزهمه جا پخش شده! تو مال این حرفا نیستی..بکش کنار باد بیاد بسیجی
پنج‌شنبه 14 مرداد 1389

homa-ir - المان - هامبورک
احتراز- المان - دورف. اگر تبادل نظر بحساب مبصری است . از کامنتهای شما کاملا مشخص است . که , مبصری چه عرض کنم . پاچه گیری میکنی - درضمن چرا جواب سئوال مرا حاشیه میری و طفره - با وجودیکه دوتا از دوستانت بیار تو امدن و سایتی. هم درمورد صهیونیستها معرفی کردن . میتوانی بخوانی وکوتاه جواب بدی البته این سایتها بدرد تو خیلی میخورد.
پنج‌شنبه 14 مرداد 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
همایش ایرانیان داخل کشور که با پول ملت خارج زندگی میکنند.
پنج‌شنبه 14 مرداد 1389

a-z - انگلیس - منچستر
immortal1977 - هلند - امرسفورت دلبندم، زیاد جوش نزن جوشکار میشی. تو فقط عینک خوش بینی بزن به بقیه کارا کار نداشته باش.. بقیه ش با من !
پنج‌شنبه 14 مرداد 1389

+1
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.