هدایتی عضو هیأت مدیره باشگاه نساجی شد


هدایتی عضو هیأت مدیره باشگاه نساجی شد

مالک باشگاه استیل‌آذین عضو هیأت مدیره باشگاه نساجی مازندران شد.

 مهدی پرهام مالک باشگاه نساجی مازندران سعید آذری را به عنوان مدیرعامل باشگاه و یحیی گل‌محمدی را به عنوان سرمربی تیم فوتبال نساجی انتخاب کرد و جواد منافی، مدافع سابق تیم ملی و پرسپولیس نیز به عنوان دستیار سرمربی انتخاب شد.
بنا بر توافقات انجام شده، سعید آخوندی، محمودی و حسین هدایتی، مالک باشگاه استیل‌آذین به عنوان اعضای هیأت مدیره در باشگاه نساجی فعالیت خواهند داشت. هدایتی در مورد مسائل مالی و سرمایه‌گذاری در باشگاه مازندرانی نیز فعالیت خواهد کرد.
پرهام در گفت‌وگو با فارس در این زمینه اظهار داشت: گل‌محمدی از امروز کار خود را در تیم نساجی آغاز کرد و طبق توافقات نیز قرار است هدایتی در مورد سرمایه‌گذاری به باشگاه نساجی کمک کند و همچنین در هیأت مدیره باشگاه عضو است.
مالک نساجی در مورد واگذاری امتیاز نساجی به نام وی خاطرنشان کرد: تاکنون چنین اقدامی صورت نگرفته است و مسئولان قول داده‌اند تا یک ماه آینده این مشکل حل شود.
وی ادامه داد: من به قول آنها اعتماد کردم و امیدوارم تا یک ماه آینده این امر محقق شود. مسئولان استان مجبور هستند تا امتیاز نساجی را به نام من کنند و مطمئنم چنین اقدامی صورت می‌گیرد. اگر چنین امری محقق نشود مجبور هستم از راه دیگری پیگیر این موضوع شوم.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.