آتش نشانی: روزانه ۵۰۰۰ مزاحم داریم

 
آتش نشانی: روزانه 5000 مزاحم داریم

ایسنا: مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی تهران با اعلام اینکه روزانه بیش از هفت هزار تماس با ایستگاه‌های آتش‌نشانی انجام می‌شود، گفت: تنها دو هزار عدد از آنها ضروری است و نزدیک به پنج هزار تماس برای ایجاد مزاحمت است.

محمدرضا حاجی بیگی با اعلام این خبر افزود: ایجاد برخی مزاحمت‌ها مانند تماس‌های بی مورد و ایجاد ممانعت در حرکت خودروهای امدادرسان مشکلاتی است که تاثیر منفی بر کار امداد و نجات در شهر دارد.

وی با اشاره به اینکه در روز 100 تا 120 مورد حادثه در شهر رخ می‌دهد، اضافه کرد: ارائه گزارش کذب به ایستگاه‌های آتش‌نشانی باعث می‌شود، ایستگاه‌های تخلیه شوند که این موضوع تاخیر بسیاری در کار ایجاد می‌کند. سال گذشته 300 تلفن به شکایت این سازمان قطع شد، اما نمی‌توان با این نوع راهکارها با این معضل مقابله کرد.
lidia - سوئد - گوتنبورگ
بی فرهنگی هم نزد ایرانیان است و بس
یکشنبه 10 مرداد 1389

زنده باد ایران و ایرانی - امارات - دبی
اگر در مقابل اینجور بی فرهنگی ها و بی مسئولیتی ها مجازاتی سخت قرار میدادند این اتفاق نمی افتاد ... به نظر من باید برای این اشخاص بیمار ,مجازاتی همچون حبس قرار داد ...
یکشنبه 10 مرداد 1389

khorshid 3 - انگلستان - بیرمنگهام
اونوقت مموتی میگه ما تو ایران بیکار نداریم.بیا فقط سه هزار نفرشون با اتش نشانی سر خودشونو گرم میکنند الباقی هم چون مزاحمت تلفنی قدیمی شده و از طرفی هزینه هم دارد به مزاحمتهای حضوری روی اوردند مثل مزاحمت برای نوامیس و خفت گیری. البته چون خود این کار هم یه جور شغل محسوب میشه و برای بعضی ها هم سود اوره (خفت گیری)شاید از این جهت ان گفته که ما بیکار نداریم .
یکشنبه 10 مرداد 1389

Azadikhah - هلند - تکسل
بعضیها خیلی بیکار هستند!
یکشنبه 10 مرداد 1389

siya48 - آلمان - کلن
حالا اگه خونه تک تک ما آتیش بگیره و آتشنشانی دیر برسه میگیم احمدی‌نژاد بده
یکشنبه 10 مرداد 1389

Jasminfilms - انگلستان - لندن
تماس تلفنی و ایجاد مزاحمت...عقده‌های درونی‌ نا‌ شکفته است که جوان در صدد احیأ آن بر می‌‌آید.این رفتار خیلی‌ زود منجر به بازگشت رفتار متقابل از سوی جامعه به خود خواهد شد.(از مکافات عمل غافل نشو.گندم بروید جو ز جو)
یکشنبه 10 مرداد 1389

ashozartusht - آلمان - برلین
khorshid 3 - انگلستان - بیرمنگهام ... دمت گرم با حال گفتی
دوشنبه 11 مرداد 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.