قلعه‌نویی: بازیکنان ما فقط فرهنگ پول گرفتن را یاد گرفته‌اند


قلعه‌نویی: بازیکنان ما فقط فرهنگ پول گرفتن را یاد گرفته‌اند

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: متاسفانه بازیکنان ایرانی فقط پول گرفتن را آموخته‌اند و چیز دیگری بلد نیستند.

امیر قلعه نویی در مورد دیدار با ملوان اظهار داشت: پس از بازی با راه آهن که به تساوی رسید تمرینات خوبی را انجام دادیم و مشکل خاصی برای این دیدار نداریم. ملوان همیشه تیم جوان و دونده‌ای بوده و از کادرفنی جوانی برخوردار است و به همین دلیل مسابقه سختی را پیش رو خواهیم داشت.

وی افزود: بازی ملوان مقابل نفت را دیدم و این تیم با بدشانسی زیادی روبرو بود، اما با توجه به اینکه ما در اصفهان میزبانیم طبیعتاً به دنبال 3 امتیاز هستیم.

قلعه‌نویی در مورد اعتراض کاظمیان به نیمکت نشینی عنوان کرد: من پیش از این گفته بودم که هر بازیکنی از نیمکت نشینی ناراحت است می‌تواند سپاهان را ترک کند و با هیچ فردی شوخی هم ندارم.

وی تاکید کرد: بازیکنان ما فرهنگ حرفه‌ای بودن را نمی‌دانند و به هر موضوعی بی علت اعتراض می‌کنند. تورس و فابرگاس که جزء بهترین بازیکن جهان و اسپانیا هستند در دیدار فینال جام جهانی تنها چند دقیقه به میدان رفتند. به نظر شما بازیکنان ما از نظر فوتبالی با آنها قابل قیاس هستند؟ آنها معنای حرفه‌ای بودن را یاد گرفته‌اند، اما بازیکنان ما تنها فرهنگ پول گرفتن را آموخته‌اند و چیزی دیگری را بلد نیستند.

قلعه‌نویی ادامه داد: تا جایی که در حیطه کاری من باشد با این موضوع برخورد خواهم کرد و مطمئن باشید نمی‌گذارم از همین ابتدای فصل برای سپاهان حاشیه ایجاد شود.
سپاهان و ملوان یکشنبه ساعت 18:15 در فولاد شهر به میدان می‌روند

zoroye iran - اتریش - وین
یکی بیاد به خودش بگه گروهبانی که اندازه ژنرالی پول میگیره
یکشنبه 10 مرداد 1389

ekman - ‫ایران - شیراز
حرف حساب جواب ندارد،حالا میشه از ایشان پرسید که آیا خود شما از پول بدتان میاد؟؟؟آیا حاضرید با کمترین دستمزد نسبت به همقطاران خود کار کنید؟.
یکشنبه 10 مرداد 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.