ادعای عجیب یک زن : شوهرم تا معتاد نشوم به من نفقه نمی‌دهد


ادعای عجیب یک زن : شوهرم تا معتاد نشوم به من نفقه نمی‌دهد

 زنی که مدعی بود شوهرش از او خواسته تا معتاد شود به دادگاه رفت و از همسرش شکایت کرد.

زنی با مراجعه به دادگاه خانواده شهید محلاتی در حضور قاضی شعبه 254 این مجتمع دادخواستی برای دریافت نفقه خود را ارائه داد.

وی مدعی شد: شوهرم معتاد است و شرط پرداخت نفقه و خرجی به من را منوط به همراهی با او در استعمال مواد مخدر قید کرده و من بسیار می‌ترسم و می‌خواهم از او جدا شوم.

زن با بیان اینکه ما حدود 4 سال است که با هم زندگی می‌کنیم و یک فرزند 2 ساله داریم، افزود: من از این وضع خسته شدم، شوهرم از نفقه دادن امتناع کرده و معتاد به حشیش است.

وی بیان کرد: من نمی‌خواهم به خاطر نفقه معتاد شوم. شوهرم بسیار زیاد مواد مصرف می‌کند و این موضوع مرا رنج می‌دهد و من دیگر نمی‌توانم آن را تحمل کنم.

قاضی رسیدگی‌کننده به این پرونده به دلیل عدم حضور مرد، جلسه را به آینده موکول کرد.

dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
حق با زنست زنه بهترین کارو میکنه مهم سلامتی نه مال
شنبه 9 مرداد 1389

sargalesh - ایران - شیراز
سرزمین عجایب !!??
شنبه 9 مرداد 1389

iranazadiran - ایران - تهران
کی شود بانوان ایرانی به طور کامل استفلال مادی بیابند تا این نفقه لعنتی یا جیره خوری و مهریه از بین برود و زن و مرد حقوقی یکسان داشته باشند و هیچ چیز تحمیلی نباشد. تربیت فرزندان کار طاقت فرسا منزل تمکین توهین آمیز و بی ارادگی زن و تنبلی مرد از بین برود. هر دو کار کنند و با شراکت زندگی را بچرخانند و باشراکت بچه داری و خانه داری کنند و با شراکت رابطه جنسی بر قرار کنند نه اینکه یک مرد در تمام عمر تنها به همسرش تجاوز کند چون به او نفقه میدهد و مهریه. وقتی که همه چیز مملکت دست عده ای دگم خر مذهب متعصب و در عین حال فاسد شیطان صفت بیفتد همین است. این زنان با این اعصاب و روان می خواهند فرزندان فردا را بسازند و تربیت کنند.
شنبه 9 مرداد 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.