بازتاب عجیب اظهارات احمدی نژاد درباره هشت پا


بازتاب عجیب اظهارات احمدی نژاد درباره هشت پا

آخرین نیوز - اظهارات رییس جمهور کشورمان درباره هشت پای پیشگوی آلمانی با توجه و واکنش عجیب رسانه های اروپایی و امریکایی همراه شد .

مجله تایم در مطلب کوتاهی به تحلیل اظهارات رئیس جمهور ایران درباره اختاپوسی پرداخت و نوشت: محمود احمدی نژاد رئیس جمهور ایران علیه این هشت پا که نتایج بازی های آلمان در جام جهانی و نیز برد نهایی اسپانیا را به درستی پیش بینی کرده بود صحبت  کرده  و گفته است که این اختاپوس نماد "تبلیغات و خرافات" است و "آنهایی که به اینگونه مسائل اعتقاد دارند نمی توانند رهبری کشورهایی مانند ایران را بر عهده بگیرند که در پی تعالی انسانی" هستند.

نشریه تایم در ادامه نوشت، ما متوجه هستیم آقای احمدی نژاد! اما ببینید، تنها به این خاطر که پل اختاپوس پیش بینی نکرد که ایران همه دنیا را می گیرد، به این معنی نیست که شما باید آنرا شیطان بنامید زیرا این اختاپوس فقط مسائل را آنطور که هست و یا خواهد بود می بیند!

روزنامه دیلی میل چاپ انگلیس در گزارشی اعلام کرد احمدی نژاد به پال بخاطر انچه که گسترش تبلیغات و خرافات غربی توصیه می کرد حمله کرد. احمدی نژاد گفته است: "کسانیکه به چنین سخنانی اعتقاد دارند نمی توانند در جهان رهبر ملتهایی از قبیل ایران باشند که خواهان کمال انسانی است."

فاکس نیوز هم سخنان احمدی نژاد را درباره هشت پای پیشگوی المانی نقد کرد و نوشت: محمود احمدی نژاد،ر ئیس جمهور ایران،  این هشت پا را به سخره گرفته است و پل را وجه مشترک اسرائیل و امریکا می داند و این هشت پا را نیز دسیسه غرب توصیف می کند.

فرهاد V - ایران - تبریز
تو هم جمع کن خرافات خود را ان امام زمانت و هاله نورت همه گی نشان از عقب ماندگیت است مردتیکه چلغوز_V
شنبه 9 مرداد 1389

fatemeh shin - انگلیس - لندن
چه خوب است ازپل اختاپوس هشت پاسوال شود که احمدی نژادهمان زدمسیح (آنتی کراس) ویاخردجال است ویااینگه از نوع جانورنوظهوردیگری است؟
شنبه 9 مرداد 1389

siah76 - امریکا - لوس انجلس
ولی خودمونیم این هشت پا از مموتی خوشتیپ تره...
شنبه 9 مرداد 1389

tarrega - ایران - مازندران
تو برو برا امام زمانت قاشق چنگال بذار و رخت خواب براش کنار خودت پهن کن. چیکار به این 8 پای بیچاره داری مرتیکه ی دزد جانی ؟. اگه موضوع خرافه پردازی باشه تو تو صدر این مزخرفاتی . مملکت مارو با خاک یکسان کردی و جوونای مارو از لب تیغت گذروندی حالا چسبیدی به هشت پا ؟. اینا شده خرافه ؟
شنبه 9 مرداد 1389

Atheist-0 - کانادا - ونکوور
تجسم کنید جنگ تن به تن پل بااحمدی نژاد را.
شنبه 9 مرداد 1389

sargalesh - ایران - شیراز
چقدر این وحشیها " همه " چیز را جدی میگیرنند!?
شنبه 9 مرداد 1389

طاطا - ایران - ایران
آخه نیست یکی به این مردک بگه لااقل هنرنمایی این هشت پا رو همه دیدند شماهاکه عمری از امام ته چاهتون زر میزنید ولی کسی چیزی ندیده.
شنبه 9 مرداد 1389

maryam-germany-71 - المان - برلین
خاک تو سرت با اون عقل ناقصت, حرف نزنی نمیشه?
شنبه 9 مرداد 1389

sir.amir - انگلستان - منچستر
کی داره از خرافات حرف میزنه احمق 1400 ساله خرافات امده ایران کتاب مفاتیح الجناح کتاب حلیقته المتقین بخو انید سر تا سر اراجیف هست
شنبه 9 مرداد 1389

roozhay parishan - هند - پونا
حالا نمیشه در مورد هر چیزی نظر نده ، آبرومونو تو کل دنیا برده
شنبه 9 مرداد 1389

farzad_s - ایران - تبریز
بازم هاله نورش تموم شده میخواد شارژش کنه
شنبه 9 مرداد 1389

abdozdak - آلمان - کلن
لمپنی نژاد مگر نمیدونه که هشت پا پیشبینی هاش درست از آب درآمده؟ بالاخره از این امامزاده پل یک معجزه ای پدیدار شد از اون جمکران شما که هیچی هنوز بیرون نیومده؟
شنبه 9 مرداد 1389

sam78 - سوئد - لنشوپینک
انگلیس و امریکا بیکارن افتادن دنبال ا ن که این چی میگه, نه به قول مرحوم بختیار اینها ماموریت دارن ایران رو نابود کنند از طرف خود همین انگلیس و امریکای دزد و جنایتکار مامورن.همونطور که طالبان ها رو از تو غار ها اورد و حکومتو داد دستشون والا کجا ا ینا میتونستن بیان منطنقه رو بگیرن عین فیلم اواتار
شنبه 9 مرداد 1389

porharfi - هلند - آرنم
سیــد دوکــــــــی :. چمکران رو داشته باش! و ریاست کن!!....
شنبه 9 مرداد 1389

kamran23 - المان - ویسبادن
تو رو به خدا چیزی نگو. باز اینبار به همکارا چی بگیم
شنبه 9 مرداد 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
این احمدی نژاد عجب آدم حسودی هستش به هشت پا هم حسودی میکنه!!!!
شنبه 9 مرداد 1389

ساعت 12 - ایران - تهران
هالهههههههههههههههههههههههه نور خودت که آخر خرافات بود پروی احمق،آنوقت توی خرافه پرست چطور می تونی رهبری ایران را بکنی آنها نتوانند؟
شنبه 9 مرداد 1389

ghoghnos irani - ایران - تهران
ااا
شنبه 9 مرداد 1389

ghoghnos irani - ایران - تهران
خدایا مموتو نصیب یک نهنگ کن ما از دستش راحت شیم هشت پا از این بیشتر میفهمه
شنبه 9 مرداد 1389

iranazadiran - ایران - تهران
این دیوونه داره عقده اون رسوایی هاله نورش رو که دنیا به تمسخر گرفت خالی میکنه. دیوونه مغز پوسیده این خرافاته که حضرت سلیمان با حیوانات حرف میزد و زبانشان را می فهمید.همانگونه که خداوند فرموده نزد او بزرگترین چیزها و کوچکترین یکی ست چون خالق همه خودش است او اگر به آسمان اشاره میکند و یا مورچه نه بر بزرگیش افزون میشود و نه با مثال از موجود خردی چون مور حقیر و خرد میشود. او انسان را بدین خاطر بر فرشتگان برتری داد و کائنات را مسخر او کرد که او را به مانند خود آفرید . میمونی امثال تو و دیگرانی به مانند تو که این چیزها را درک نمی کند تو از قلمرو و قوانین حیوانات  پایینتر زندگی می کنی تنها با این تفاوت که به جای چهار پا روی دو پا راه میروی و طوطی وار زر زر می کنی. اون هشت پای دوست داشتنی مخلوقی است که رشد کرد و اینهمه بین آدمها معروفیت پیدا کرد. این تو رهبرت و هم جنسهایت هستید که سرتا پا حقه و فریب و خرافاتید و دین را طعمه فریب مردم قرار داده اید. 
شنبه 9 مرداد 1389

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
این مموتی هم عجب حیوونیه ها، موهوماتی بنام مهدی تایمری رو که تا بحال هیشکی ندیده و به عقل هیشکی هم جور نمیاد رو قبول داره و شب و روز تبلیغ میکنه ولی موجودی رو که دارای هیکل و سر و بدن و هشت عدد پا است و دیده هم میشه رو قبول نداره!
شنبه 9 مرداد 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
یعنی تو وبقیه دیگران که به ظهور داش مهدی اطمینان و مطمعن و منتظر هستید این چی نماد "تبلیغات و خرافات نیست" که حتی آفریقاییهای آدمخوار و چاوز پدر سوخته را هم خر کردی که چشمبراه مهدی باشد پس دیگه خفه و زیپ دهنت را بکش
یکشنبه 10 مرداد 1389

MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - آلمان
درست گفته.هرکی هم اعتراضی داره -چه دیلی. چه فرزاد چه روزهای پرسین چه هر کم فکر وکج فهم دیگه-مشکل خودشه
یکشنبه 10 مرداد 1389

دموکراسی - روسییه - مسکو
احمدی نزاد باید هم از این هشت با بدش بیاد چون در حقیقت رقیبشه حالا میگین چرا؟ چون این هشت پا خرافاتی که همه به چشم دیدن ولی خرافات اینها را کسی به چشم ندیده و چند هزار ساله که نسبت به نیازشون دست توش میبرن و هی حدیث من در اوردی بهشون اضافه میشه .
دوشنبه 11 مرداد 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.