ماجرای شادی دوچرخه سواران تیم ملی با شامپاین در مسابقات بین‌المللی چین + عکس


ماجرای شادی دوچرخه سواران تیم ملی با شامپاین
در مسابقات بین‌المللی چین

رجا نیوز می نویسد :

رفتار غیر اخلاقی اعضای تیم دوچرخه‌سواری پتروشیمی ایران در رقابت‌های  تور بین‌المللی چین به قدری تامل برانگیز بود که هیچ کدام از مسوولان فدراسیون دوچرخه‌سواری ایران نتوانستند در جهت توجیه آن پاسخ قانع کننده‌ای به افکار عمومی ارائه دهند و تنها برای پایان دادن به انتقادات زیاد، اعضای این تیم را به صورت دسته جمعی به کمیته انضباطی فدراسیون دوچرخه‌سواری احضار کردند تا با استفاده از این حربه از پاسخگویی به افکار عمومی فرار کنند.

به گزارش رجانیوز، رکاب زنان تیم دوچرخه سواری پتروشیمی ایران که به نمایندگی از کشور جمهوری اسلامی در تور بین المللی چین شرکت بودند، در حرکتی غیر معقولانه و غیر اسلامی زمانی که در مراحل مختلف این تور بین‌المللی روی سکو رفتند، هدیه شرکت مشروب سازی را که به عنوان اسپانسر مسابقات معرفی شده بود، دریافت می‌کردند و برای نشان دادن شادی خود، محتویات آن را در برابر دوربین‌های خبری خارج می‌کردند تا به سوژه خوبی برای رسانه‌های تبدیل شوند.

مسوولان فدراسیون دوچرخه سواری که انتظار نداشتند چنین رفتاری از سوی رکاب زنان ملی‌پوش این رشته سر بزند، در اقدامی نمادین! خبر از احضار یکی از بازیکنان تیم ملی به کمیته انضباطی دادند اما با انتشار تصاویر جدید از این رفتار غیر اسلامی، رئیس فدراسیون دوچرخه‌سوواری از احضار دسته جمعی اعضای این تیم به کمیته انضباطی فدراسیون دوچرخه‌سواری خبر داد تا شاید منتقدان با شنیدن این خبر کمی از انتقادات خود را نسبت به این اتفاق کاهش دهند.

پیگیری خبرنگار رجانیوز برای شنیدن سخنان رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری درباره این ماجرا بی نتیجه بود؛ چرا که علی زنگی آبادی رئیس فدراسیون تلفن همراه خود را پاسخ نداد تا همچنان این ابهام در محافل خبری وجود داشته باشد که آیا فدراسیون دوچرخه سواری قصد دارد با متخلفان مسابقات بین المللی چین رفتار قاطعانه داشته باشد یا با چند توبیخ ساده همچنان از حضور آنها در ترکیب تیم ملی دوچرخه سواری استفاده کند.

هرچند هنوز موضع فدراسیون دوچرخه سواری در خصوص متخلفان تور بین المللی چین مشخص نشده و معلوم نیست چه سرنوشتی در انتظار این افراد است اما چنانچه مسوولان ذیربط قصد مماشات با این افراد را داشته باشند تا در آینده از کنار آنها برای حفظ کرسی خود استفاده کنند باید مرگ اصول اخلاقی و عرفی در ورزش را رسماً اعلام کرد.

برخی شنیده ها بر این اساس است که مسوولان فدراسیون دوچرخه سواری قصد دارند به دلیل در پیش بودن مسابقات بازی‌های کشورهای آسیایی در گوانگ ژو این ملی پوشان را از همراهی تیم ملی محروم نکنند بلکه با توبیخی ساده، این اشتباه را لاپوشانی کنند تا بدین وسبله شانس کسب مدال این رشته در بازی‌های گوانگ‌ژو را همچنان حفظ کنند، امید داریم که چنین تفکری یک گمانه زنی ساده رسانه‌ای باشد چون اگر به راستی چنین رفتاری از سوی مسوولان فدراسیون دوچرخه سواری روی دهد، دیگر به هیچ وجه نمی‌توان در انتظار رعایت کردن اصول اسلامی و اخلاقی در حوزه ورزش از جانب ورزشکاران ملی پوش باشیم.

با نگاه منطقی به تصاویر منتشر شده در تور دوچرخه سواری چین می‌توان به راحتی این مطلب را درک کرد که رفتار متخلفان هرگز سهوی نبوده بلکه آنها با آگاهی کامل چنین حرکتی را مرتکب شدند و هیچ نگرانی‌ای از تبعات چنین رفتاری در چهره آنها دیده نمی‌شود.

احتمال محرومیت ملی پوشان به خاطر رسم غیر شرعی دوچرخه‌سواری

خبر آنلاین : رسم همیشگی در دوچرخه سواری کار دست رکابزنان ایران داد.

وقتی دوچرخه سواران تیم پتروشیمی با پایان تور چین هایلک قهرمانی‌شان را با رفتاری خلاف شئونات اسلامی و مثل بقیه تیم ها جشن گرفتند فکر نمی کردند که این مساله برایشان دردسر ساز شود.اما شد. قادر میزبانی،حسین عسگری و مهدی سهرابی وقتی روی سکو رفتند با گرفتن هدیه غیر اسلامی و رفتار به سبک بقیه قهرمانان راهی جز حضور در کمیته انضباطی برای خود انتخاب نکردند.با این رفتار سه رکابزن سرمربی و مدیر باشگاه دوچرخه سواری پتروشیمی تبریز با ورود به تهران باید به کمیته‌ انضباطی فدراسیون دوچرخه سواری بروند.

البته بعداز عکسی که از رکابزنان باتجربه و ملی پوش ایران روی خروجی سایت تور چین هایلک آمده بود ،آن هم  وقتی روی سکو رفته بودند ،قادر میزبانی ، حسین عسگری و مهدی سهرابی رکابزنان ،کاظم خاتون‌آبادی سرمربی و ممقانی مدیر باشگاه دوچرخه سواری پتروشیمی تبریز باید برای ادای توضیحات به  کمیته انضباطی فدراسیون دوچرخه سواری بروند.

علی زنگی آبادی رئیس فدراسیون دوچرخه سواری که از این قضیه خیلی ناراحت است در این باره می گوید:« در مراسم اهدای جوایز تمامی تورها و مسابقات بین المللی دوچرخه سواری و رقابتهای اتومبیلرانی دنیا رسم است که شرکت اسپانسر هدایایی غیر اسلامی را به رکابزنان می دهد که متاسفانه دوچرخه سواران تیم پتروشیمی به هر دلیل این هدایا را دریافت کردند. بعداز رفتاری که عسگری ، میزبانی و سهرابی در چین هایلک روی سکو انجام دادند،باید جوابگوی کمیته انضباطی باشند.»

اما ناراحتی زنگی آبادی به خاطر اشتباهی است که با تجربه ها انجام دادند:«من نمی دانم چرا آنها که تجربه زیادی دارند باید این اشتباه را مرتکب شوند؟در حالی که آنها دو رکابزن اصلی تیم ملی هستند. رکابزنان ما نباید به هردلیل آن را دریافت می کردند حتی اگر امتیاز آنها لغو یا از حضور در مسابقات منع شده یا جوایز آنها را  اسپانسر نمی داد.»

او در باره حکمی که انتظار آنها را می کشدمی گوید:«کمیته انضباطی تصمیم می گیرد. اما احتمال محرومیت آنها وجوددارد. با ان حساب آنها در گوانگ ژو  همراه تیم ملی نیستند.»

payam armani - انگلیس - منچستر
قبر حضرت عباس و مکه مکرمه با این حرکت تکان خوردو قسمتی از زمین به اسمون چسبید.
شنبه 9 مرداد 1389

msforugh - ایران - تهران
بنده خداها ببین چقدر خوشحالند . حالا زهرشون میکنند . چیه لابد انتظار دارید اون وسط نماز جماعت بخونن . شادی برای ایرانیان ممنوع فقط گریه کنند نماز بخونند جمکران برن .
شنبه 9 مرداد 1389

xosrov - انگلیس - منچستر
برگردی ایران بیچاره ای. همون چین اعلام پناهندگی کن.
شنبه 9 مرداد 1389

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
..حرامزاده های عزیز گیریم نوشیدن مشروب حرام باشد، دست زدن به آن که حرام نیست.
شنبه 9 مرداد 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
سوژه مناسب احمد خاتمی واحمد زلزله پیدا شد..بشتابید که اسلام در خطر هه...شرم برشما باد..قهرمانی رو ول کردید چسپیدید به چی؟؟؟؟؟
شنبه 9 مرداد 1389

ukguy4u - بریتانیا - لندن
هیهات دیدین چه شد اسلام دوباره به خطر افتاد؟. اما زمان کجایی که مشروب ریختن؟ یالا بیا !!!
شنبه 9 مرداد 1389

numb3r1 - ایران - اتهران
همین کارا میکنن که زمین لرزه میاد دیگه. (-:.  
شنبه 9 مرداد 1389

pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا
یکی‌ به این‌ها بگه صلوات بفرستن و وانمود کنن ما الشعیر گاز دار بوده.
شنبه 9 مرداد 1389

karkas - ایران - اصفهان
اخی طفلکیا,,,,,مردشور این قوانین را ببرند
شنبه 9 مرداد 1389

shrraia025 - ایتالیا - رم
خوب الان که اسلام اینقدر پیشرفت کرده که گلاب گاز دار هم تو بازار هست، پس چرا ورزشکارا با خودشون نمی برن برا شادی بریزن سر همدیگه که هم امام اول تا دوازدهم تنشون تو قبر نلرزه هم امام سیزدهم به بعد ناراحت نشن؟؟؟؟؟ خدایی چرا ؟؟
شنبه 9 مرداد 1389

maryam-germany-71 - المان - برلین
حال کردم , مشت محکمی بود بر دهن سید علی اقا,
شنبه 9 مرداد 1389

sir.amir - انگلستان - منچستر
بابا کجا این خدای مسلمانها مهربانه این خدا یک مریضه بیماری روحی و روانی داره دائما فکر شکنجه بنده اش هست ای اهورا مزدا کمک کن هم میهنان گرفتارم را
شنبه 9 مرداد 1389

mohammadi118 - افغانستان - هرات
سلام دوستان!. واقعاً وقتی برگردن گور به گور میشن. ...
شنبه 9 مرداد 1389

arya47 - ایران - کرمان
ما فکر کردیم شامپاین خوردند بدبختها فقط تفریح کردند
شنبه 9 مرداد 1389

farzad_s - ایران - تبریز
آی گور بابای هر چی آخوند و....
شنبه 9 مرداد 1389

iranazadiran - ایران - تهران
کاش بعد از این جریان که از جلو دوربین دور میشدن دو قلپی هم نوش جان میکردن تا شادیشدن کامل شه. به هیچ کس هم فضولیش نیومده. مگه این حکومت رذل خروار خروار مال مردم را هپلی هپو میکنه اسلام خوشش میاد. اینا اختیار معده و اعمالشون با خوشونه اون هاف هافو های فسیل مغز و منجمد القلب بروند مواظب اعمال خود باشند. جوونه عشقشه بخوره بعدشم خدا راه توبه را برا همین باز گذاشته اگه احساس کردن خدا خوشش نیومده باهاش صفا کنن و به غلط کردن بیفتن کار تمومه. بسیار کار خوبی کردن شادیشونو اینجوری نشون دادن. تا بترکه چشم حسودش در و بلاشون هم بخوره تو سر بسیج چاقو کش آمکش تجاوز گر و سپاه دزد سر گردنه و نیروی انتظامات رشوه خور و بیت ولایت سفیه با جمیع سفیهانش.
شنبه 9 مرداد 1389

porharfi - هلند - آرنم
مدیریت ومسئولان گرامی سایتخوب:من روز یکشنبه آخرین روز تور دُ فرانس در حالیکه. گیلاس شامپانی را بر روی دوچرخه نوش ِ جان میکردند ..این شعر را نوشتم (برای . دوستم ایمیل کرده بودم..خواهش میکنم شما هم آنرا سپاس.. آخرین روزِ ِسفر امروز رسید..کاروان ِتوربه مقصدرسید..آخرین روز ِسفر جشنی برپاست. بَردوچرخه جشنِ شامپانیبراست..قهرمانِ تورگیلاس به دست..میدهدشامپانی دست بدست..قهرمان گَرمست زِ الکل شود..شوری وجنجالی درپاریس شود.. (تقدیم به دوچرخه سواران...)
شنبه 9 مرداد 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
ساندیس خورهای اروپایی شده با پول مردم توی این اروپا انواع و اقسام مشروبات الکلی رو میخورند و به ریش مردم میخندند ولی لمس بطری مشروب برای این ورزشکارها ممنوعه!!! گور پدرت خمینی (انگلیسی زاده ) که سردمدار این حکومت بودی.
شنبه 9 مرداد 1389

بهار سبز - ایران - تهران
نه تنها دست زدن به شراب حرام نیست بلکه نوشیدن آن هم حرام نیست و در هیچ کجای قرآن نوشته نشده حرام است. هرکس چنین آیه ای را به من نشان دهد من همینجا جلوی همه از شما عذرخواهی می کنم. اینها همه دجال بازی است. حرامهای خدا را حلال کرده اند و حلالهای خدا را حرام. متناسب با منافع اقتصادی و سیاسی هرکاری انجام می دهند. روز عاشورا مردم را زیر خودرو می کشند و به دختر مردم تجاوز می کنند حرام نیست. ولی اینکار حرام است؟
شنبه 9 مرداد 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
چشمتان کور.. که شادی برای شما مثل ناقوس مرگ.. گل بر سر مالیدن سینه زنی برای یک قاتل عرب و شوهای تهوع اور عزای 11 تازی مجاز. تاسوعا و عاشورا . ولی گرفتن بطری شامپانی در دست فاجعه. خاک بر سر
شنبه 9 مرداد 1389

Azadikhah - هلند - تکسل
کار خوبی انجام دادن و این یک رسم هست!!
شنبه 9 مرداد 1389

tuti_lol - ایران - تهران
نارحت نشید اینها دارند تمرین می کنند جطوری اتش را خاموش کنند.ههه
شنبه 9 مرداد 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
اوه رهبران دینی گور بگوری در قبر خود لرزیدند دست زدن به بطری شامپانی چه فاجعه ای!!!!!!ولی ازدواج با 9 ساله و لاس زدن با کودک شیرخواره//رساله ی خمینی// فاجعه نیست خاک صد عالم به سرتان و هر بی شرفی که در هر بیانیه دستمال یزدی برای خمینی و توله هایش.
شنبه 9 مرداد 1389

farid_ghl - ایران - تهران
ما شنیده بودیم خوردن مشروب حرومه جایی نشنیده بودیم پاشیدن مشروب هم حرومه
شنبه 9 مرداد 1389

iranjp - ژاپن - توکیو
از یک روستای دور افتاده بدون ذره ای حمایت و امکانات با پشتکار و تلاش شبانه روزی با دوچرخه معمولی خودش رو به تیم ملی رسونده حالا بخاطر یه شامپاین تمام اون زحمت ها و سختی هارو میخواهید روش خط قرمز بکشید خیلی با معرفتید . عکس چهارم : حسین عسکری دارنده چندین مدال اسیائی
شنبه 9 مرداد 1389

Raha1984 - المان - هامبورگ
وای که با این کار دیگه مهدی صاحبالزمان که هینهو خرگوش دررفته بود در چاهی ظهور پیدا خواهد کرد !!!!!!!!!!
شنبه 9 مرداد 1389

ghost197 - هلند - امستردام
وقطی رفتید ایران و از شماها باز خاص شد.خیلی راحت بگید-ما خیال کردیم داخلش ساندیس گاز دار بود.
شنبه 9 مرداد 1389

فرشید-اهواز-ایران - ایران - اهواز
قابل توجه مقام معذب رهبری و مسئولین فدراسیون دوچرخه سواری و مدیریت باشگاه دوچرخه سواری پتروشیمی تبریز باید بعرض برسانم که الماشعیرهای الصین حاوی درصد بالایی الغاز هست و همیشه الصین ها بجای الکل از سرکه استفاده میکنند و قطعا" در این مسابقات هم از سرکه استفاده شده تا خللی در زلزله هایی از نوع اسلامی اش اسیبی وارد نیاید. منبع خبر تسوکه . پاینده ایران
شنبه 9 مرداد 1389

ali.tooti - سوئد - لوند
میتونه بگه گلاب توی بطری بوده شاید بهش تخفیف بدن
شنبه 9 مرداد 1389

abtin174 - آلمان - کلن
دمشون گرم یه تر حسابی زدن توی دهن سید علی آقا
شنبه 9 مرداد 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
Raha1984 - المان - هامبورگ . فکر کنم شما هم چون من گاهی ارزو می کردید ایکاش ایرانی نبودم تا بار ننگ حوادث شرم اور وافراد روانی رژیم در ایران و در سایت بر دوشم سنگینی نمی کرد.شاد باشید.
یکشنبه 10 مرداد 1389

برگشته - بحرین - محرق
بهار سبز - ایران - تهران ..(یا أیها الذین آمنوا إنما الخمر والمیسر والأنصاب والأزلام رجس من عمل الشیطان فاجتنبوه لعلکم تفلحون)س مائده 90 (یسألونک عن الخمر والمیسر قل فیهما إثم کبیر) س بقره 219 .. بعضی از احکام پیامبر برای مردم میگوید مثل تعداد رکعات نماز که در قران ذکر نشده.ترجمه و تفسیر ایات خودت زحمتش را بکشید و در سایتهای اسلامی پیدا کنید.
دوشنبه 11 مرداد 1389

doost-ir - فرانسه - پاریس
همین کار رو کردنند و زلزله تربت حیدریه اومد دیگه وای بر ما چه مصیبتی بیشتراز این که دستت به شیشه شامپاین بخوره
دوشنبه 11 مرداد 1389

raha1984 - المان - هامبورگ
ARTEMIS-SW عزیز جون ارزو میکنم که ای کاش بار ننگ یک مشت عرب پابرهنه و کسانی رو که دنباله رو انها هستند رو که تواین سایت هم کم نیستند رو به دوش نمیکشیدم .موفق و پیروز باشید در ضمن هم اسم خواهرم هستید :-)
دوشنبه 11 مرداد 1389

Darvish101 - انگلیس - لندن
درود بر شما ، چرا اسلام میگه حتی دست زدن به گوشت حرام هم باعث نجس شدن میشه, توروخدا شما قضاوت کنید مریضی , زلزله , سیل , جنگ , هم در گشورهای مسلمانی که روزی چهار وعده نماز میخونن روی میده , یعنی جهان سوم اما در کشورهای کافر هیچدام از این رویدادها روخ نمیده و دارو و تکنولوژی که از کشورهای کافره حلاله .
سه‌شنبه 12 مرداد 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.