فال روز پنج شنبه ۲۹ جولای - ۷ مرداد

 
فال روز پنج شنبه 29 جولای - 7 مرداد

فروردین


ممکن است یک دیدار ساده و معمولی به یک حادثه مهم و جدی تبدیل شود در این میان تصمیم تو شرط بوده و حرف اول را میزند بهتر است با تدبیر و هوشیاری این تصمیم اتخاذ شود.

اردیبهشت

تا چندی پیش روابط شما بسیار شیرین و دوست‌داشتنی بود، ولی امروز روزی است که کار کمی مشکل و باعث ناامیدی شما شده است. متاسفانه به نظر می‌رسد که شما دوست دارید، مرتبا راجع به این مسائل فکر و گفتگو کنید، اما شما مسئول برخی از مسائل هستید و مشغولیات ذهنی مهم‌تری دارید

خرداد


خیلی درها در زندگیتان باز میشود و شما جرات بیشتری خواهید داشت که خودتان باشید. بیان کردن شخصیت واقعیتان احساس آزادی و قدرت به شما میدهد. قطعا مبارزات و چالشهایی در پیش خواهید داشت ولی آنچه اهمیت دارد این است که شما دارید خودتان را پیدا میکنید و تبدیل به آن کسی میشوید که باید باشید.


تیر


در دوره شناختن خود، شخصیت واقعی و نوع تفکرتان میباشید. این روش بسیار خوبی است و نشانه ای از بالغ شدن، ولی سعی کنید در این مورد مثل شخص ثالثی بدون تعصب قضاوت نمائید.

مرداد


بسیاری از متولدین این ماه برای آینده خود برنامه وسیع و گسترده ای تدارک دیده و برای به ثمر رساندن این برنامه ها از هیچ کوششی دریغ ندارند و موفق هم خواهند شد. عشق در نمایی تازه وارد زندگی متولدین این ماه میشود و آنها را به تفکر و تصمیم گیری تازه ای وامیدارد

شهریور


در انجام امور محوله کوشاتر باشید و سعی کنید بین امور احساسی و فعالیتهای کاری تفاوت قائل شوید. امروز به ملاقات یک دوست قدیمی خواهید رفت. عدد شانس شما پنج است .

مهر


امروز صبر و طاقت شما را یکی از اعضای خانواده امتحان میکند. مدام نظرشان عوض میشود و خستگی ناپذیر و خیلی هم نامرتب هستند. چیزی که شما را واقعا عصبانی میکند شلختگی است. اما صبر پیشه کنید تا به مشکل بر نخورید.

آبان


مثل انیکه شما این احساس را پیدا کرده‌اید که برنامه‌های قابل حل شما از کنترلتان خارج شده‌اند. قطعی کردن ملاقاتها شما را مطمئن می‌کند که هدایت کننده خوبی هستید و حرفهای دیگران را خوب می‌فهمید. بهتر است که توجه خود را معطوف به این کنید که از سوءتفاهم و سوءتعبیر دیگران جلوگیری کنید.

آذر


به آینده مثبت تر نگاه کنید. به دنبال شادی هستید اما سعی کنید تا حدی این حس را محدود کنید زیرا دوست دارید پول زیادی خرج کنید و یا بیش از حد غذاهای چرب بخورید.

دی


هر چه بیشتر تلاش کنید تا رازی را پنهان کنید، بیشتر پریشان و آشفته خواهید شد. اگر چه بهتر است بعضی چیزها پیش خودتان و در دل خود شما حفظ شوند، اما بهترین کاری که امروز می توانید بکنید این است که با اطرافیان تان شفاف و روراست باشید. اگر از شما سئوالی پرسیده شد، یک پاسخ ساده با یک روش رک و صریح می تواند درباره اینکه احساسات تان اخیرا باعث از دست دادن تمرکز شما شده است، راهگشا و قانع کننده باشد.

بهمن


به طور طبیعی شما دارای اعتماد به نفس هستید، شیر زنده ای که از بودن در وسط صحنه لذت می برد: اما امروز شما به سادگی توسط برخی مردم اطرافتان ،‌خالی از انرژی می شوید و به زودی شروع به احساس دلسوزی برای خود می کنید. قبل از این که احساس قربانی بودن کنید، به خود یادآوری کنید که این افراد از نحوه رفتار خود مطلع نیستند و این کار را تعمداً انجام نمی دهند. آن عده از شما که اخیراً در فکر به وجود آوردن تغییراتی در خانه بوده اید، اکنون می توانید به آن بپردازید

اسفند


چه شده است که متولدین این ماه تا این حد شتاب میکنند؟ تحمل خود را از دست ندهید به ویژه در این هفته که زمانی مناسب برای تفکر است و راه حل مشکلات شما به آسانی پیدا خواهد شد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.