دانشگاههای جمهوری آذربایجان از لیست دانشگاههای معتبر از نظر وزارت بهداشت حذف شدند

دانشگاههای جمهوری آذربایجان از لیست دانشگاههای معتبر
از نظر وزارت بهداشت حذف شدند

پارلمان‌نیوز: معاون آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به موضوع مطرح شده در مورد دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در جمهوری آذربایجان گفت: وزیر بهداشت در سفری به جمهوری آذربایجان در جریان مشکلات دانشجویان ایرانی که در این کشور تحصیل می کنند قرار گرفته است.

دکتر محمدعلی محققی در گفتگو با مهر افزود: دانشگاههای کشور جمهوری آذربایجان از لیست دانشگاههای معتبر از نظر وزارت بهداشت حذف شده اند و دیگر دانشجویی از ایران برای تحصیل در رشته های تخصصی پزشکی و همچنین رشته های مرتبط با علوم پزشکی به این کشور نمی رود.

وی اضافه کرد: البته دکتر مرضیه وحیددستجردی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جریان سفری به جمهوری آذربایجان با دانشجویان ایرانی مقیم در این کشور دیدار داشت و در جریان مشکلات این دانشجویان قرار گرفت.

محققی در خصوص اجبار دانشجویان دختر ایرانی در دانشگاههای جمهوری آذربایجان مبنی بر صدور عکس دانشجویی بدون حجاب گفت: این موضوع صحت دارد و ما نیز سعی می کنیم که برای این دانشجویان که به دلیل شرایط آنجا حاضر نیستند در آنجا تحصیل کنند مساعدت لازم را داشته باشیم.

وی اظهار داشت: البته وزارت بهداشت برای انتقال گروه دانشجویان ایرانی از خارج به داخل ضوابط و محدودیتهای خاص خود را دارد و انتقال این گروه از دانشجویان بر اساس آیین نامه های مربوطه صورت می گیرد.
caspian41 - استرالیا - سیدنی
جمع کنید بابا حجاب و این ...شعرها رو اونی که رفته اونجا درس بخونه اگه حجاب میخواست تو ایران می موند,اونجا چه غلطی میکنه.ما انقدر از دست این اشغالهای خارج ندیده با حجاب زیر اب زن تو دانشگاه کشیدیم که نگو,خدا میدونه دختر سفیر یا یکی از این کثافتها بوده که خانم وزیر شخصا بلند شده رفته اذربایجان
سه‌شنبه 14 اردیبهشت 1389

robinhoodd - استرا لیا - تهران
باز چه فکره پلیدی تو اون سره لعنتی تونه.?!?!
سه‌شنبه 14 اردیبهشت 1389

civilization - آمریکا - واشینگتن
آخرش نفهمیدیم درجمهوری آذربایجان دانشجویان ایرانی تحصیل می کنندیاخیر!یک جامی گویددیگردانشجویی ازایران برای تحصیل دررشته های پزشکی به آنجانمی رودودرجای دیگرازدیدار وزیربهداشت بادانشجویان مقیم باکو خبرمی دهدوآخرسرمعلوم می شودکه دردآقایان موضوع حجاب است نه چیزدیگر!!!
سه‌شنبه 14 اردیبهشت 1389

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن 
این جناب وزیر مثلا بهداشت ابله داره طوری صحبت می کنه که انگار رفته آذربایجان و اونجا دانشجوها گفتن ما دردمون اینه که اینجا حجاب نمیذاریم ! وزیر هم گفته پس مدارک پزشکی این دانشگاه معتبر نیس ! آخه حماقت تا چه اندازه ؟
سه‌شنبه 14 اردیبهشت 1389

zartusht67 - المان - المان
کسی این نیمه کشور را ادم حساب نمیکنه اذربایجان توی ایرانه انها انقدر با روسها قاطی شدند دیگه اذری خالص نداره بگیم ترکستان بهتره
سه‌شنبه 14 اردیبهشت 1389

iranesabz - هلند - هلند
خاک بر سر حکومت بی لیاقت اخوندکها بشود که جوانان ایرانی مجبور نباشند برای تحصیل به کشور مافیایی الهام علی اف بروند.
سه‌شنبه 14 اردیبهشت 1389

ostajloo sadeghi - ایران - تهران
مسئله از این قرار است. جمهوری اذربایجان فعالیت طلابی که در حوزه های علمیه ایران اموزش دیده اند را ممنوع کرده است. zartusht67 - المان - المان ادب را رعایت کن
سه‌شنبه 14 اردیبهشت 1389

ostajloo sadeghi - ایران - تهران
مسئله از این قرار است. جمهوری اذربایجان فعالیت طلابی که در حوزه های علمیه ایران اموزش دیده اند را ممنوع کرده است. اقدام ایران به این خاطر است. zartusht67 - المان - المان ادب را رعایت کن
سه‌شنبه 14 اردیبهشت 1389

diyarim - اذربایجان - باکو
شاید بشه گفت بهترین تصمیم این دولت همین باشه.اقا واقعا افتضاس.
سه‌شنبه 14 اردیبهشت 1389

IranIndia - هند - هند
المان المان.فکرمیکردم رفتی خارج ادم شدی.اشتباه میکردم.اذربایجان سه سال متوالی رتبه اول نرخ رشداقتصادی رو تودنیاداشته.توبهتره به همون افغانستانت بچسبی..
سه‌شنبه 14 اردیبهشت 1389

Pezhman - اتریش - وین
zartusht67 - المان - المان عزیز آذزبایجان روح و روان ماست.نیمی از خانواده های ایرانیان آذری,لر,ترکمن,گیلانی,عرب,و کردان وبلوچهای دلیر هستند. آذزبایجانیان آریایی وآذری زبان هستند.واین درست نیست این بخش ازایران عزیزمانرا سیاه وسفید نمود.ترکی در زبان شیرین آذری زیاداست همانگونه که فارسی. زبان آذربایگان باستان, زبان مقدس اوستا و زردشت است. بنده از طرف پدری مفتخر به آذری بودن هستم. ونام ایران جزئی ازوجودم است.ما همه از رژیم ناراحت هستیم.و اوست که دشمن ماست.نه هموطنان آذری.که در شاه جنگ ایرانیان ,, چالدران ,, حماسه تاریخی آفریدند.باید دید چرا آذربایجانیان خودرا ایرانی دانسته وباترکان عثمانی دلیرانه جنگیدند.دلیلش ساده وروشن است. ترکیه سنی و مغولتبار. ایران شیعه و آریایی بوده و هستند.جنبه ونقاط مشترکمان بااشک وخون درچالدرانها عجین وآمیخته شده.با یکدیگر زن و زن خواست داشته ویکی هستیم. ماهمیهن هستیم.این را نظامی گنجوی, امیرکبیر,کامران میرزا, مصدق,شه روان ستارخان.شه روان کسروی,صادق هدایت,استادشهریار,ودهها ایراندوست دیگرمیگویند.ریشه عمیق تراز آنست که بتوان تصورش را نمود.موفق باشید.
سه‌شنبه 14 اردیبهشت 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
ostajloo sadeghi ...چرا به تو برخورد؟ به اربابت علی اف توهین شد نه؟ اجداد تو از صحراهای آسیاه میانه به ایران مهاجرت کرده اند و هیچ ارتباطی با آذربایحان ندارند. پس تو هم بهتره درباره آذربایجان نظر ندی.
سه‌شنبه 14 اردیبهشت 1389

ostajloo sadeghi - ایران - تهران
arashbehdin - امریکا - اتلانتااما تو پیش پژاک تجزیه طلب هستی و بارزانی چادور نشین هستی.
سه‌شنبه 14 اردیبهشت 1389

bluestar - ایران - تهران
من نمیدونم جمهوری آذربایجان چه ربطی به آذریهای ایران داره که ملیت خودشون رو ول کردند و وکیل مدافع یک ملت دیگه شدند.
سه‌شنبه 14 اردیبهشت 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
zartusht67 ....دوست گرامی، مردم آذربایجان به دلخواه خود جدا نشدند. ضمنا از نظر نژادی، به مردم قفقاز نزدیک ترند تا ایرانیان. این نشان میدهد با همسایگان خود در قفقاز آمیخته شده اند نه ترکها. هرجند ترکها هم در طول تاریخ مهاجرت نموده و با مردام این مناطق آمیخته اند ولی از نظر ژنتیکی تغییر زیادی دیده نمیشود. دیگر اینکه، انسان قفقاز و نیز اطراف ولگاگراداز فلات ایران به آنجا مهاجرت نموده. این البته در دوره های زمانی بسیار دور در حد پانزده تا ده هزار سال پیش رخ داده است.
سه‌شنبه 14 اردیبهشت 1389

zartusht67 - المان - المان
pezhman چاکرتم میدونم من اذر ابادگان ایران را نگفتم اتفاقا من خودم یک دفعه توضیح دادم ایرانیان از اذری کرد لر که مادها هستند بعد بخشی از لرستان و شیراز تا دریای پارس بلوچستان که پارس و پارت هستند و گیلان و مازندران خراسان و به طرف کاشان که همگی پارت هستند که همگی اریایی هستن تشکیل شده
چهار‌شنبه 15 اردیبهشت 1389

younes74 - آلمان - درسدن
zartusht67 - المان - المان: مثل اینکه خیلی دردت گرقته! نوش جونت. Pezhman - اتریش - وین : این خزعبلات یه درد عمه ات میخوره آزربایحانیها هیچ وفت آریایی نبوده و با آنها قاطی هم نشده اند. و این قضیه با ایرانی بودن هیچ منافاتی ندارد.
چهار‌شنبه 15 اردیبهشت 1389

zartusht67 - المان - المان
یاشاسین ایران یاشاسین اذر ابادگان ولات حضرت زرتشت پاک سرشت درودبه همه ایرانیان میهن پرست مرگ بر تازی و تازی پرست
چهار‌شنبه 15 اردیبهشت 1389

erfan-iran - ایران - تهران
با سلام .. جناب bluestar - ایران - تهران : ربطش این است که آنها از خون و رگ خود ما هستند . مثل ما ترک (یا به زعم شما آذری) می باشند ما یک خانواده ایم و مرزهای سیاسی موجود نمی تواند ما را از یکدیگر جدا کند و بسیاری از ما هنوز روابط خانوادگی و فامیلی خودمان را حفظ کرده ایم . (مثل خانواده خودم ).. arashbehdin - امریکا - اتلانتا : با این نظرتان می خواستید مثلا بگوئید چند واحد درس نژاد شناسی پاس کرده اید !! این حرفتان مرا به یاد شرعی نمودن صید ماهی خاویار در ایران می اندازد :) ....zartusht67 - المان - المان : درست است ما آذری نداریم ! هرچند هستند کسانی که در آذربایجان خود را آذری یا آریایی می دانند و نظرشان برای من محترم است اما اکثر مردم خودشان را ترک می دانند ....
چهار‌شنبه 15 اردیبهشت 1389

erfan-iran - ایران - تهران
....... در ضمن خبری که منتشر شده است مربوط به کیفیت آموزش عالی در جمهوری آذربایجان است اما خوانندگان محترم سایت آن را تبدیل به بحث و جدل های نژادی کرده اند! . از طرفی نکته ایی که باید به این به اصطلاح وزیر محترم یادآوری کنم آن است که سطح آموزش عالی در آذربایجان در بسیاری از زمینه ها به مراتب بالاتر و بهتر از ایران است . اگر ایشان نگران حجاب دختران ایرانی هستند بهتر است بدانندکه شمار چنین زنان و دخترانی که نگران حجابشان باشند ! در آنجا کم است (یا اصلا پیدا نمی شود) و از سویی در هنگام ثبت نام تمامی متقاضیان از شرایط فرهنگی و قوانین آذربایجان آگاهی داشته اند .. به گمانم به قول ostajloo مشکل از جای دیگری نشات میگیرد !! ...
چهار‌شنبه 15 اردیبهشت 1389

ostajloo sadeghi - ایران - تهران
bluestar - ایران - تهران از پایگاهای بسیج چه خبر? میدونم حالا مشغول مبارزه با بدحجابی هستید با اینحال پرسیدم. باانکار و توهین کارها را خراب میکنید البته اگر دوستدار ایرانید. حرفم با کردها و ارمنیهای ضد تورک نیست حرفم بادوستداران ایران است. ماتورکهای ایران . هویت ایرانی تورکی داریم.و تورکهای دیگرکشورها نیز هویت کشور خودشون رادارند. مردم را به تجزیه طلبی سوق ندهید بازمیگم حرفم با کردها و ارمنیهای ضد تورک نیست. bluestar - ایران - تهران توهم همواره از فارسهای افغانستان دفاع کردی. البته مخلص دوستان افغانی هستم.
چهار‌شنبه 15 اردیبهشت 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
ostajloo sadeghi - تلاش بیهوده نکن خودت را طرفدار ایران نشان دهی و دم از ایران نزن که دستت برای همه روشده که یک پانترک تجزیه طلبی، منتها شماها رنگ عوض میکنید تا لو نروید! ضمنا سعی نکن به دیگران برچسب تجزیه طلبی بزنی، ایرانیان این سایت چه آذری چه کرد چه لر چه فارس میهن پرست بوده و مخالف تجزیه ایرانند. ضمنا من نه کرد هستم نه ارمنی، هرچند کردهای ایران میهن پرست بوده و برچسب پژاک به انها نمیچسبد. تو هم بهتره دیگه اینجا کامنت نگذاری چون همه جوابت رو میدهند و هیچ کاری از پیش نمیبری. پس برو پولهای الهم علی اف رو جور دیگری هزینه کن!
چهار‌شنبه 15 اردیبهشت 1389

zartusht67 - المان - المان
younes 74اینطور که تو نوشتی معلومه کی دردش گرفته حروم لقمه پس اذری ها کجایی هستن وطن فروش خائن تجزیه طلب ببین وجود داری تو یکی از شهرهای اذربایجان بگو من تجزیه طلبم اگر جرت ندادن تا بفهمی سزای ادم خیانت کار به وطن چیه
چهار‌شنبه 15 اردیبهشت 1389

Pezhman - اتریش - وین
zartusht67 - المان - المان.. درود برشما و همه ایران دوستان. چوخ ممنون
چهار‌شنبه 15 اردیبهشت 1389

Pezhman - اتریش - وین
bluestar - ایران - تهران ...درود برشما....درباکو مشتی کم خرد باتکیه بر وعدههای پوچ ترکیه,رفتند توی چاه,ودرجنگ با ارمنستان کوچک, شکست مفتضحانه ای خوردند.حالا ازما دلخورند.اگر میدانستن بجای یاردانقلی میرزا(اتا ترک)دست به سوی ایران دراز کرده بودند.نه تنها ناگورنی قره باغ را از دست نمیدادن,بلکه یک چیزایی هم گیرشون میامد.ولی خب از قدیم گفتند:درازگوشی...کم هوشی!!!راستی اگر عده ای ناراحت شدن. تعجب نکن.چون به دراز گوش توهین شد.
چهار‌شنبه 15 اردیبهشت 1389

bluestar - ایران - تهران
erfan-iran - سلام! همخونی بین دو ملت به هیچ وجه توجیه خوبی برای ترجیح دادن منافع یک کشور و یک ملت دیگه به ملت خود نیست. کشورهای حاشیه شمال ایران که به کشورهای تازه اسقلال یافته شوروی سابق معروفند همگی سابقا بخشی از ایران بودند که اتفاقا توسط سلاطین ترک زبان ایران در قراردادهای ترکمانچای و گلستان از ایران جدا شدند. به همین خاطر داشتن پیوندهای خونی بین بخشی از ملت ایران با کشورهایی مثل تاجیکستان و گرجستان و آذربایجان امر طبیعیه. و اگر قرار باشه به خاطر این پیوندهای خونی منافع ملت خودمون رو به ملتهای بیگانه ترجیح بدیم وضعمون بسیار بدتر از این خواهد بود. خجالت آوره که عده ای از مردم ایران به دولت خودشون فشار بیارن تا به یک ملت دیگه امتیاز بدهند. این روابط خونی در بین اعراب خوزستان و کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس هم هست. بین کردهای ایران و کردهای عراق هم هست و اگر قرار بود آنها هم به بهانه هم زبانی و هم خونی منافع یک ملت دیگه را به منافع ملی ترجیح بدهند خیلی راحت تر از آذریها میتونستند به هدفشون برسند.
پنج‌شنبه 16 اردیبهشت 1389

bluestar - ایران - تهران
. ostajloo sadeghi - من توهین نکردم ولی جنابعالی هم تهمت میزنید و هم فرافکنی میکنید. من یادم نمیاد که از فارسهای افغانستان دفاع کرده باشم. گرچه اگر هم این کار رو انجام داده باشم هیچ اشکالی نداره. مهم اینه که منافع هیچ ملتی رو به منافع ملت خودم ترجیح نمیدم. آخرین نظر من در رابطه با اتباع افغانستان را میتونی اینجا بخونی : https://iranianuk.com/article.php?id=49490.
پنج‌شنبه 16 اردیبهشت 1389

bluestar - ایران - تهران
Pezhman - با درود! متاسفانه در همین جنگ ارمنستان دولت ایران چون این جنگ را جنگ بین شیعیان آذربایجان و مسیحیان ارمنستان میدانست کمکهای زیادی به مردم و دولت آذربایجان کرد. ولی بعد از جنگ دولت علی اف نمکدان شکنی کرد و به خروج ایران از کنسرسیوم نفتی خزر رای داد. واقعا باعث تاسفه که عده ای از مردم ایران انتظار دارند دولت بیش از این منافع ملت ایران رو فدای ملتها و دولتهایی بکنه که امتحان پس داده و رد شده اند.
پنج‌شنبه 16 اردیبهشت 1389

ostajloo sadeghi - ایران - تهران
ببینید کوچولوها. ادمهای عاقل هم وطنان خودشون را تحریک نمیکنند که ضدمملکت خودشون بشوند. مثلا شعارهای کرمانیها برعلیه تورکها در مسابقه فوتبالا که به صورت زند نیز از کانال 3 پخش شد بجز اینکه دشمنی و نفاق ایجاد کند چیزی در بر نداشت. خیلی شایق هستید به دشمنی بفرماید.
پنج‌شنبه 16 اردیبهشت 1389

Pezhman - اتریش - وین
younes74 - آلمان - درسدن میدونی در اروپا مردم ازترکها بدشون میاد.دراتریش وآلمان وسوئس جای خود دارد.میدونم آلمان هستی ولی خب بدلیل اشکال فنی,.. شایدنفهمیده باشی. بهمین دلیل هم کشور ... را دراتحادیه اروپا راه نمیدن و میگن :مگر اروپا طویله است.که هر عمه چخی بیاد توش.حتما''هم خودت را پرشن معرفی میکنی.اگر عاقل باشی.!!! چون احترام بیشتری بهت میزارن واگر بگویی ترک باهات مثل همونی که لایقش هستی برخورد میکنند...(نوش جان)
پنج‌شنبه 16 اردیبهشت 1389

Pezhman - اتریش - وین
ostajloo sadeghi - ایران - تهران ...جناب من از طرف پدر آذری واز طرف مادری کرد هستم وهمه ایران را به یک چشم می بینم اقوام من درترکیه توسط ترکهای وحشی کشته شدند.من افتخار میکنم آذری هستم.ولی نه ترک(تورچ)مغول. وتجزیه طلبان بدانند نام مقدس ایران خط قرمز ماست ومساوی باجنگ تن به تن.ما وجب به وجب سرزمین مقدس وپهناورمان را با ماچ و بوسه بدست نیاورده ایم بلکه با نبرد با متجاوزین ودر حفظ ونگهداریش از جان مایه گذاشته دشمنانش راخرداغ میکنیم.برویدغره باخ تان رااول ازکشور کوچک ارمنستان پس بگیرید اگرراست میگوییدومردجنگ هستید.
پنج‌شنبه 16 اردیبهشت 1389

Pezhman - اتریش - وین
ostajloo sadeghi - ایران - تهران .....کوچولو اقلیته نه اکثریت باسواد
پنج‌شنبه 16 اردیبهشت 1389

younes74 - آلمان - درسدن
zartusht67 - المان - المان. تو بازی تراکتور پرسپولیس 120000 نقر به صفر بودین/ الکی گرد و خاک نکن/ برای اولین بار در تاریخ پرسپولیس هیچ تماشاگری نداشت و همه آن انبوه ترک آزربایجانی شعارهای هویت طلبانه سر دادند. چشاتو خوب وا کن پان فارس بی منطق
پنج‌شنبه 16 اردیبهشت 1389

erfan-iran - ایران - تهران
با سلام ........ bluestar - ایران - تهران : حرفتان متین و درست است و جز این نیز نباید باشد ! اما باید دید همان مردم در مرزهای سیاسی و فرهنگی ایران دارای حق و حقوق انسانی و قانونی هستند یا نه ؟! یا اینکه هر بی سرو پایی به خودش اجازه می دهد آنها را مورد تحقیر و توهین قرار داده و یا اصل و نصب شان را قضاوت کتد ! ... برای خود من منافع ایران و ایرانی بالاتر از هر چیزی است اما بر خلاف گذشته از کنار هویت ترکی خودم به سادکی نمیگذرم . روی سخنم با کسانی است که تلاش دارند با القای اندیشه های نژادی مردم دوسوی ارس را از یکدیگر جدا کنند و پاسخی که برایتان نوشتم مربوط به این بخش از دیدگاهتان بود .. هرچند با کنایه جدایی جمهوری آذربایجان را به گردن سلاطین ترک انداختید (منکر نیستم) اما باید بگویم در میان پادشاهان ترک حاکم بر ایران نیز خوب و بد نیز وجود داشت و اگرچه قاجارها مایه سرافکندگی و ننگ ما هستند اما بهتر است بدانید که چغرافیای سیاسی و فرهنگی حال حاضر کشورمان را مدیون سلاطین ترک صفوی هستید !.... مسئله اصلی در پذیرش حقوق انسانی یک قوم و تن دادن به دمکراسی نه در حرف بلکه در عمل است ! ..
پنج‌شنبه 16 اردیبهشت 1389

erfan-iran - ایران - تهران
....... بسیاری از کسانی که در همین بخش ابراز فضل و وجود کرده اند و منتقد دو آتشه جمهوری اسلامی نیز می باشند با کمال تعجب چهارچوب ذهنی یک دیکتاتور کوتوله را دارند و سوال اینجاست که اگر تغییری در این مملکت اتفاق بیفتد آیا به رهایی ما از استبداد سیاسی و فرهنگی خواهد انجامید ؟! پاسخ این پرسش کاملا روشن است ! نه ! . به نظر من ما ایرانیان ابتدا باید بر استبداد ذهنی خودمان غلبه کنیم در غیر این صورت رسیدن به آزادی خواب و خیالی بیش نخواهد بود .....................
پنج‌شنبه 16 اردیبهشت 1389

erfan-iran - ایران - تهران
می خواهم در پایان نظر قلبی خودم را در مورد جمهوری آذربایجان برای و شما و سایرین بنویسم . هر چند گفتن آن برایم سخت و ناگوار است : . واقعیت این است که من خوشحالم که جمهوری آذربایجان بخشی از خاک ایران نیست ! خوشحالم که جایی در این دنیا وجود دارد که آذربایجانیها می توانند زبان و فرهنگ خودشان را اعتلا داده و در پاسداشت آن بکوشند . خرسندم از اینکه جایی در این دنیا وجود دارد که کودکان آذربایجانی مجبور نیستند با تحمل توهین و تحقیر به مدرسه بروند و یا زندگی کنند و با شان انسانی و فرهنگی بزرگ می شوند .. خوشحالم که دست آخوندها از سرزمین آذربایجان کوتاه است و نمی توانند افکار سیاه و ضحاکی خود را بر مردم آنجا تحمیل کنند ...
پنج‌شنبه 16 اردیبهشت 1389

younes74 - آلمان - درسدن
erfan-iran - ایران - تهران . قاردش عشق اولسون سنین کیمی اینسانلارا
پنج‌شنبه 16 اردیبهشت 1389

Pezhman - اتریش - وین
erfan-iran - ایران - تهران درود برشما حداقل شما محترمانه مارا کوتوله دیکتاتور میدانید.جای شوکرش باقیست.برخلاف آقایyounes74 - آلمان - درسدن.که بدون هیچ دلیلی صرف اینکه من نظرم را ابراز نمودم,به عمه من توهین ورسم گفتگو را بجا نیاوردن.لطف کنید مطلب اول مرا بخوانید.اگر اشتباه است.باید به عمه من توهین شود.!!؟ یا درستش راهنمایی کردن من میبود.؟مثلی هست که میگه توری را جلوی صورتت نگهدار.هرطور تو مرا دیدی من هم تورا همانگونه خواهم دید.دیدگاههایمان را بیان کردیم.متعصفانه بصورت ناشایست.واگر روال دوستانه وبدون تندروی پیش میرفت.نتیجه بهتری میگرفتیم.درخاتمه از تمام دوستان که از صحبتهای من رنجیده خاطر شدند معذرت خواسته, امیدوارم شمانیز معذرت خواهی مرا بپذیرید.سپاسگزارم.
جمعه 17 اردیبهشت 1389

bluestar - ایران - تهران
erfan-iran - سلام ! با آن بخش توهین به اقوام بانظرتان موافقم. ولی باید دقت کرد نظیر اینها فقط بهانه هایی برای تجزیه طلبان است. تجزیه طلبی هم فقط در آذربایجانوجودنداره. هرجایی یه چیزی رو بهانه میکنند. یه جا مساله ترک و فارس. یه جاشیعه و سنی و...- در ضمن فکر میکنم یکبار هم به جمهوری آذربایجان نرفتید. حتی روستاهای ایران آبادتر و باشکوهتر از باکو هستند.
جمعه 17 اردیبهشت 1389

zartusht67 - المان - المان
younes 74 وطن فروش دروغگو استادیوم تبریز 60000 هزار نفر جا میشه میخوای خالی ببندی درست ببند کسی نفهمه اگر تو خودت رو ایرانی نمیدانی برو روی سایتهای ترکیه باهاشون حال کن
جمعه 17 اردیبهشت 1389

younes74 - آلمان - درسدن
Pezhman - اتریش - وین . اگه به شما و عمه محترمتان توهینی کردم معذرت میخوام. zartusht67 - المان - المان . جواب شمای بی منطق فحاش پان فارس یه چیزه اونهم..... ولی در جواب وطن فروشی/ اگه وطن persia هست بله من persian نیستم اما اگر منظور از وطن ایران هستش اون موقع شما تجزیه طلب و وطن فروش هستین/اما در مورد تماشاگر خیلی بیشتر از این حرفا بوده..... .
جمعه 17 اردیبهشت 1389

zartusht67 - المان - المان
younes 74 برو چند تا کتاب بخون مخ فسیل شده پیشه وری زاده ات باز شه اولا اذری اصلا ترک نیست بعد حمله اعراب بابک شروع به مقاومت کرد احتمالا ادمی مثل تو در ان زمان خیانت به او کرد وقتی خلیفه تازی مقاومت مردم را دید یک سری وحشی تاتار را از سیحون وجیحون وارد اذربایجان کرد و شروع به سرکوب مردم وبه زور وادار به یاد گیری زبان ترکی کردند که چند صد سال بعد عثمانی ها امدند البته تو دهنی خوردن ضمنا ارتش سرخ با یک سری ادم خیانت کار مثل تو نتونست همچین ........یی بخوره قبل از این که ارتش ایران برسه مردم خیانت کارهایی مثل تو رو تیکه تیکه کردن برو روتو کم کن
جمعه 17 اردیبهشت 1389

younes74 - آلمان - درسدن
zartusht67 - المان - المان. دیگه خودت هم داری ثابت میکنی که نه سواد داری نه منطق/ جواب پان فارس فحاش بی منطق یه چیز هست و آن...... و در مورد پیشه وری/ قوام با اشرف سال 1325 سفری به مسکو داشت/ قوام با بخشیدن کلی امتیازات اقتصادی شمال ایران و اشرف با خوابیدن در بستر استالین به مدت 3 روز !! استالین رو راضی کردن که اسلحه های سنگین ارتش پیشه وری را همراه با خروج ارتش شوروی از ایران خارج کنندو...
جمعه 17 اردیبهشت 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.