صحنه دلخراشی از کشته شدن یک جوان ۱۵ ساله غیر مسلح کرد توسط ماموران - هشدار برای بیماران روحی و قلبی

صحنه دلخراشی از کشته شدن یک جوان 15 ساله غیر مسلح کرد توسط ماموران
 هشدار برای بیماران روحی و قلبی

این جوان در حالی در نایلون پیچیده شد که شخصی بالای سرش می گفت هنوز نمرده , قلبش میزنه


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود مستقیم و بدون فیلتر ویدئو در ایران اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود برنامه پخش ویدئوهای دانلود شده اینجا کلیک نمایید.

https://www.youtube.com/watch?v=MlmMfLHEUX0

dj amir - انگلستان - برادفورد
زنده باد کرد و کردستان.
شنبه 15 اسفند 1388

pokalu - المان - دورتموند
من جرات نکردم ببینم ولی‌ این بچه کی‌ کشته شده؟ برای چی‌ و کجا؟ لعنت بر خامنه‌ای دجال شیره‌ای ...و هر کی‌ طرفدار این نظام جهنمی هست!!
شنبه 15 اسفند 1388

niloochi - آلمان - دوسلدورف
حرومزاده های پست فطرت.نوبت تک تکتون میرسه که لای نایلون پیچیده بشید و انداخته بشید تو چاه فاضلاب.
شنبه 15 اسفند 1388

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
واااااااای .. چراااااااا..؟؟؟؟؟؟!! آن نوجوان هنوز زنده بود و داشت تکان میخورد...لعنت و نفرین ابدی بر حکومت زور و جنایت ج.ا..نفسم گرفت . سرنگون باد ولایت خونخواری و برادرکشی و خودکشی برهبری ولی ضحاک..
شنبه 15 اسفند 1388

babak-13 - انگلستان - منچستر
این که کشته شده بوده و ماموران تازه پیداش کردند. مثل قتل عام سربازان در زاهدان که چند ساعت بعد ماموران اجساد سربازان رو پیدا میکنند. ننگ ابدی بر مزدوران و وطن فروشان.
شنبه 15 اسفند 1388

lonyir - بلژیک - مل
چرااااااااااااااااااااااااااااا. ??????????????????????????
شنبه 15 اسفند 1388

babak-13 - انگلستان - منچستر
این که کشته شده بوده و ماموران تازه پیداش کردند. مثل قتل عام سربازان در زاهدان که چند ساعت بعد ماموران اجساد سربازان رو پیدا میکنند. ننگ ابدی بر مزدوران و وطن فروشان.
شنبه 15 اسفند 1388

quick31 - امریکا - واشنگتون
کجاشو دیدین به تازگی در شهرستان مهاباد اطلاعات این شهر دختر کرد 23 ساله به نام گلچین صالح پور رو تحت شکنجه کشته و جدسدش رو تحویل خانوادش ندادن خودشون در جایی نامعلوم دفنش کردن از ترس پزشکی قانونی که نکنه ثابت بشه که بهش تجاوز هم کردن .
شنبه 15 اسفند 1388

babrmazandaran1 - ایران - مازندران
اولا که این جوون قبل از رسیدن مامورا تیر خورده بود. ثانیا یکی به وضوح داشت به زبان مازندرانی اونجا حرف میزد. اینا چی رو میرسونه؟
شنبه 15 اسفند 1388

778899 - ایران - شیراز
باران بلا بر سرمان باریده است...بر آینه ها غبار غم پاشیده است...بیهوده در انتظار خورشید نمان....چشم سحر از این همه جنایت ترسیده است...امسال به جای هر چه که کاشته ایم...از هر وجب زمین، تبر روییده است....هر چند که آن ماه تمام است ولی....این برکه بی نام و نشان خشکیده است....با نیت جستجوی انسان یک عمر....این نامردان چراغ همه را دزدیده اند...گاهی به نوای کفر و گاهی ایمان....این حرمایان سر همه را بریده اند ، ....در این جنگ نابرابر با این حیوان صفتان .....عمری است که دشنه بر کمر نشسته است....این زخمی از خنجر این یزیدیان ....با اهل زمین و آسمان جنگیده ست....ای موج پریشان نکنی دریا را.....مهتاب در آغوش زمین خوابیده ست.......
شنبه 15 اسفند 1388

amirpersia - سوئد - استکهلم
زنده باد کرد / زنده باد ایران/ زنده باد همه ی اقوام اریایی!. مرگ بر تجزیه طلب های بیسوادی که از تاریخ هیچی نمیدونن و به سرزمین مادریشون پشت میکنن!. ایران یعنی کرد/ترک/لر/ بلوچ/عرب و تمام اقوام به هر رنگ و زبان!.
شنبه 15 اسفند 1388

sanazsarmad - المان - مونیخ
زنده باد هر انسان ازاده ای.
شنبه 15 اسفند 1388

khodesham - مجار - بودا
به به چه شکاری! چه لذتی! دیگه نون از این حلال تر و پاکتر که اینا میبرن سر سفره زن و بچه شون?!. چه راحت افسانه ضحاک به واقعیت می پیونده.
شنبه 15 اسفند 1388

aria-aria-nl - هلند - روتردام
این جلادها از جون این مردم چی میخوان اینها به هیچکس رحم نمیکنند از لهجه شون معلومه مازندارانی هستند
شنبه 15 اسفند 1388

dariush_e_bozorh - فرانسه - پاریس
مزدور salamati چرا اینجا کامنت نمی زاری؟.. چرا اینجا خفه خون می گیری؟.. این صحنه ها همه زیر سر تو و امثال تو هستش.. روزی فیلم مرگ تو رو می بینیم همینطور که امروز این فیلم رو دیدیم..
شنبه 15 اسفند 1388

ghom.666 - ایران - قم
ننگ بر حکومت اسلامی که برا ماندن به پدرشان هم رحم نمیکنن.اسلام از قدیم همین بوده و هست.هر جا نگاه کنید همش ظلم میکنه
شنبه 15 اسفند 1388

linda_sweden - سوئد - استکهلم
همه این جنایتهارو دیدم و شنییدیم ام من فکر مکنم بعد از اینکه این رژیم سرنگون شد تازه کلی از انها باقی است که بشنویم .
شنبه 15 اسفند 1388

scream3196 - ایران - تهران
از دیدن فیلم متاثر شدم ولی نمیدونم چرا شماها اینقدر با دیدن هر کشته شدنی احساساتی میشید؟؟؟ اخه برای چی شماها هرکسی رو که لباس نظام رو پوشیده و تفنگ دستشه وابسته این عوضیها میدونید؟؟از کجا معلوم که اونها بعدا رسیدن ازکجا معلوم که اون بوسیله اونا کشته شده باشه؟ ازکجا معلوم که اونم اسلحه داشته بود وهزارتا دیگه از کجا معلوم.. بخدا این بی انصافیه که هر تفنگ به دستی رو حکومتی آشغال بدونید!!!
شنبه 15 اسفند 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
اشغالهای اسلامی این جنایات را با هموطنان کرد و بلوچ بکنید بعد بگوئید چرا جدائی طلب بوجود می اید همین جنایات شما بهانه بدست دشمنان ایران می دهد که شستشوی مغزی انجام دهند مرگ بر شما قاتلان کثیف.
شنبه 15 اسفند 1388

milad_1340 - فنلاند - هلسینکی
سرحرفم با این دسته از اشخاص هستش که ملت کرد را تجزیه طلب نام میبرد . اره میخوام از ایران جدا بشم میخوام سرنوشتم دست خودم باشه حال خوب یا بد نه دست یه مشت انسانهای انسان نما در کشورهای دیگر برای نجات دادن جان یک گربه و یا یک سگ و یا .... جانوری ماموران چندین شبانه روز وقتشان را تلف میکنند اما در کشور باصطلاح اسلامی انگا نه انگار که ماها ادمیم پس این حق را به ما بدید که بگویم زنده باد کرد و کردستان و مرگ بر ضد کرد و کردستان و اوباشانشان فنلاند هلسینکی
شنبه 15 اسفند 1388

جام جم - ایران - تهران
نا سلامتی این چی اینم میخواسته انقلاب مخملی کنه کشتینش نه . ببینم روزی رو که پسر ممتو غرق در خون گوشیه خیابون افتاده
شنبه 15 اسفند 1388

ahriman46 - ایران - تهران
درود بر کردهای ایران
شنبه 15 اسفند 1388

artosh - ایران - تهران
سربازان گمنام امام زمان اینبار هم به داد اسلام رسیدند و نگذاشتن یه بچه 15 ساله اسلام رو نابود کنه..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! نفرین بر سپاه پاسداران و قدس و حزب الله و خامنه ای و ا.ن و هر چی نوچه و طرفدارانشون که مسبب این همه جنایت شدن.
شنبه 15 اسفند 1388

babre mazand - هلند - آمستردام
سلام . دوستان این داره به زبون مازندرانی به صورت واضحی صحبت میکنه دلیلش چیزی مشخص نیست ......
شنبه 15 اسفند 1388

milad_1340 - فنلاند - هلسینکی
با پر پر کردن هر گل و از بین بردن هر غنچه هزاران گل دیگر می روید و روزی کردستان را گورستان ضد کرد میکنیم درود بر ملت قهرمان و دلاور کرد و مرگ بر هر که ضد کرده زنده ه ه ه باااااددد کرد و کردستان مرگ و نابودی برای دژخیمان و اسلامگراهای ضد کرد فنلاند هلسینکی
شنبه 15 اسفند 1388

aria-aria-nl - هلند - روتردام
ما هم از این رژیم متنفریم تو که دور برداشتی و داد تجزیه طلبی میزنی و با این صحنه دلخراش چشمتو باز کن ببین از بعد از انتخابات این اشغالها چه برسر بچه های تهران اوردند تهرانی که یکه و تنها جلوی اینها ی وایستادن وبیش از صد نفر از بچه های تهران شهر منورو هم کشتن پس با دیدن این صحنه که همه ما هم ناراحت شدیم دور بر ندار همه ما از این رژیم صدمه خوردیم و همه ما ایرانی هستیم پس تجزیه طلبی ممنوع اوکی افرین پسر خوب
شنبه 15 اسفند 1388

esfahan_20 - ایران - اصفهان
milad_1340 - فنلاند - هلسینکی. حرف من هم با اونهای هست که نفهمیده حرف میزنن.مگه فقط مردم کردستان دارن از این حکومت تجاوزگر اسلامی کشته میشن تمام مردم ایران زیر ظلم و ستم هستند.در ضمن سرزمین سرزمین ایران هست و به هیچ قیمتی جدا شدنی نیستند اگه تو نمیتونی میتونی بری.همان جورکه الان هم نیستی و ازدور داری زرمیزنی....زندهباد ملت ایران.نابودباد رژیم اسلامی
شنبه 15 اسفند 1388

amo danial - نروژ - اسلو
تا وقتی که سربازان گم نام امام زمان در رویاروئی و برخورد با ایرانیان از. شیوه های مولا علی و محمدگونه و سایر ائمه ی اطهار استفاده می کنند این وضعیت ادامه داره و جای تعجب وجود ندارد. این قاتلان از کشتار کردن هموطنان ما لذت مببرند و در اخر لعنت انسان بر تو حیوان درنده عرب صفت.
شنبه 15 اسفند 1388

barzani - کوردستان - اربیل
ملاهای عوضی حقتون میزاریم کف دستتون
شنبه 15 اسفند 1388

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
این نوع اطلاع رسانی درست نیست. کسی نمی داند که این جوان جرمش چه بوده و چرا به جای اینکه دستگیرش کنند با تیر او را زده اند و حتی معلوم نیست مسلح بوده یا نه. این گونه تیتر زدن و اطلاع رسانی موجب می شود عده ای از هموطنان کرد در حمایت از او به پا خیزند و احتمالا جانشان را از دست بدهند در حالی که معلوم نیست این جوان مظلوم بوده یا مجرم در حال فرار.
شنبه 15 اسفند 1388

gharibe UAE - امارات - ابوظبى
تاباز کجا کشته شود انکه تراکشت
شنبه 15 اسفند 1388

echose. - انگلیس - منچستر
این جریان مال چه زمانی? کسی هست بدونه?
شنبه 15 اسفند 1388

HAMISHE SABZ - اکراین - پلتاوا
با سلام به دوستان.کلیپ خیلی قدیمی هست.
شنبه 15 اسفند 1388

rad - انگلیس - لیدز
من کرد نیستم ولی خیلی کردهای ایران را دوست دارم خیلی انسانهای خوب ومحترمی هستند.وخیلی هم به ما فارسها احترام میگذارند.اانهای که این کارهای کثیف را با این انسانهای پاک انجام میدهند خیلی خونخوار وکثیف هستند.وای امان از دست این مذهب که چقدر باید بخاطرش باید شرمنده شد.
شنبه 15 اسفند 1388

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
این یکی می گوید:« چه کتونی های باحالی داره. پاش کنیم کتونیشو؟» ای خاک بر سر کسانی که با وجود این هموطنان در به در به دنبال دموکراسی هستند، از جمله خودم. درد ما از آزادی نیز فراتر رفته است ابتدا باید انسانیت گم شده را جستجو کنیم.
شنبه 15 اسفند 1388

kishoomatt - نروژ - برگن
بابا دوستانه کرد زیاد سخت نگیرید...من خودم کردم و با این صحنه زیاد تحت تاثیر قرار نگرفتم چون اون کسی که گزارش داده بود خیلی وقت پیش به جمع شهدای امام زمان پیوست ...تازگی هام پنج تا کرد را کشته بودن که جوابش را با 15 تا گرفتن که جمهوری اسهالی اعلام کرد 12نفر بودن.. مرگ بر جمهوری ننگینه اسهالی .در ضمن دوستان از جدایی حرف نزنین چون ایران ماله ماست...کسانی هم که حرف از جدایی طلب می زنند برن یکم تاریخ بخونن ببینن ایران ماله چه قومهایی است.
شنبه 15 اسفند 1388

Miss Persian - سوئد - استکهلم
این منطقی نیست که سربازان تیرش زده باشند بعد هم اجازه بدهند یکی فیلم بگیرد و چهره همگیشان هم به وضوح دیده شود با در نظر داشتن اینکه کردها انتقام جو هستند و مامورین هم خانواده دارند.. اما در هر صورت مرگ بر ظالم
شنبه 15 اسفند 1388

hezin dilan kurd - ایران - سردشت
رژیم نژاد پرست ایران در سالهای قبل مبارزات مسلحانه حزب دمکرات کردستان را بهانه قتل و عام ملت کورد کرده بود ولی اکنون حزب دمکرات کوردستان و کومه له جهت ایجاد امنیت در کوردستان ازاد شده 16-17 ساله دست به اسلحه نبرده اند اون زمانها پاسدارها ترس داشتند م حالمون بهتر بود. شما حالا چی شو دیدید،روزی نیست که تو کوردستان کاسب کاری که دنبال نان شب به دست این نژاد پرستها کشته نشود. اینها به اسبها هم رحم نمی کنند و می سوزاند.
شنبه 15 اسفند 1388

amo danial - نروژ - اسلو
milad_1340 - فنلاند - هلسینکی. تو هم اینقدر کرد کرد نکن برامون. اگر بقول خودت ایرانی نیستی دلیلی نداره تو سایت ایرانیان چرت و پرت بنویسی. جوابت رو قبل از من esfahan_20 - ایران - اصفهان بهت داد.
شنبه 15 اسفند 1388

ukguy4u - بریتانیا - لندن
آخی هنوز جون داشت بنده خدا اینها مثل یک حیوان با این بچه برخورد کردند چقدر بی احساس و ظالم هستند ؟؟؟. اینها کی بودن شدن بلای جون مردم ایران ؟. سرنگون بشه این جمهوری اسلامی همه از دستش راحت بشیم .
شنبه 15 اسفند 1388

kawahkurd - سوید - یوتبوری
ولی جالبش اینه که وقتی ما کردها میگم میخواهیم جدا باشیم از ایران همه ی اقوام دیگه امپرشون عجیب میزنه بالا. بابا ایران مملکت خودمونه دیگه دوست داشته باشیم جدا میشیم دوست نداشته باشیم جدا نمیشیم . شماها چرا خودتون رو ناراحت میکنین.
شنبه 15 اسفند 1388

irany awareh - سوید - استکهلم
این صحنه مربوط به سال 2008 است این جوان وابسته به p.g.k یکی از احزاب کرد است و 1 هفته بعد از این p g k در عملیاتی در شهرستان اشنویه 24 نفر از شیعه های سباه را به هلاکت رساند در ضمن تهرانیها زیاد مغرور نشن اکه شما 8 ماهه مبارزه میکنید ما کردها 31 سال است.
شنبه 15 اسفند 1388

damoun - کانادا - ونکوور
صحنه دلخراشی بود . این توی قسمت شمال کردستان بود؟ اینا که همشون مازندرانی تکلم میکردند !
شنبه 15 اسفند 1388

aryamard2010 - هلند - شیراز
سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا . از فامیلت معلومه تهت ب کجا بنده. شما بفرما ب جاسوسیتون برسید.
یکشنبه 16 اسفند 1388

milad_1340 - فنلاند - هلسینکی
همین اصفهانیها بودند که سالهای 60 تا 70 میومدن کردستان و کلیدپلاستیکی بهشت در دستش بود و داشت شهرهای کردستا ن رو به غارت میبرد و رحم به زن وبچه کرد نمیکرد که شکر خدا کردستان زیر سایه پیشمرگان کردستان شده بود گورستان همین کوته فکران امروزی که بعد گذشت 30 سال تازه از خواب غفلت بیدار شدن و شعار مرگ بر اخوند و حکومت سر میدن پس تا به امروز کجا بودید تا دیروز که تو تهران چند نفری رو نکشتن چرا بیدار نشدید اونم همه اینهای که تو تهران به شهادت رسیدن بچه تهران نبودن بیشتر اونا بچه شهرستان بودن و کردستانی پس زنده باد کرد و کردستان و مرگ و نابودی باز برای ضد کرد و کردستان فنلاند هلسینکی
یکشنبه 16 اسفند 1388

guevara - سوئیس - زوریخ
برادر شهیدم،خوشا بحالت که وفاداریت را به خاکت ثابت کردی،این خونِ ریخته خاک کوردستانمان را رنگی کرد،خوشا بحالت...بژی کورد و کوردستان.بژی پیشمرگه.
یکشنبه 16 اسفند 1388

شمبلیله - انگلیس - لندن
اینها حیوانند کثافتهای حرومزاده باید این وحشیهارو گرفت و با تیغ تمام بدنشون رو خط کشید و تو استخر اب نمک انداخت .همشون واستادند تا او مظلوم جون بده . سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا. اگر مجرم هم باشه میبایست کمکش میکردند نه اینکه واستن نگاه کنند . کرد. لر . عرب .گیلک بلوچ خلاصه همه از یک مرز و بومیم مرگ بر اون مزدوری که از لبنان ادم میاره ایران تا جوانهامون رو اینتوری بکشه . مرگ بر تو خامنهای مرگ بر تو رفسنجانی مرگ بر تو احمدی نژاد . مرگ بر بسیجیه مزدور مرگ بر وطن فروش مرگ بر جمهوریه اسلامی . جاوید ایرانیه ازاده و ایرانزمین .ما پیروزیم ایران وطن ماست و بلاخره از دسته این وحشیها درش میاریم و به اون جایگاهی که باید تو دنیا داشته باشه میرسونیم .
یکشنبه 16 اسفند 1388

guevara - سویس - زوریخ
کثافتهای عربپرست،به امید روزی که هرچی اسلحه بدست عربپرست که تو خاک کوردستان اومده جنازه اش برگرده تو خانوادش،انتقام این شهید خیلی وقت پیش گرفته شده،ولی مطمئن باشید تا سر همینجوری نخواهد بود،روزی میرسد که همه آشغالهای تازی از این خاک فرار میکنند.به امید پیروزی،به امید آزادی،به امید درخشش خورشید در خاک پاک کوردستان.
یکشنبه 16 اسفند 1388

immortal1977 - هلند - امرسفورت
irany awareh - سوید - استکهلم . ببخشیدا دوست عزیز! ولی اگه هموطنان کرد 31 سال در حال مبارزه هستن فقط و فقط برای تجزیه طلبی کردستان هستش و بجای خود قابل احترام و مقدس! ولی تهزانیها و یا چند شهر دیگه,نه برای تجزیه طلبی هستش و نه هدف خاص یا منطقه ای! ازادی ایران,کل ایران.پس از راه کناره تیکه ننداز که اینجا واقعا جاش نیست!شما ازادی ایران مد نظرت نیست بلکه فقط منافع کردستان برات مهمه وگرنه اصلا در نظر شما و همفکرانتون این مبارزه بقول شما 8 ماهه! ککی از شما گزیده نمیشه همونطور که در این 8 ماهه اخیر بوده و هیچگونه حرکت مثبتی از شما دیده نشده!
یکشنبه 16 اسفند 1388

سید ابوالقاسم واعظ - جاکارتا - اندونزی
aryamard2010 - هلند - شیراز. شما راستی راستی سریال دایی جان ناپلئون را ندیده اید؟ راستی شیراز کجای هلند است؟
یکشنبه 16 اسفند 1388

esfahan_20 - ایران - اصفهان
. milad_1340 - فنلاند - هلسینکی. از نوشتن معلومه هیچی بارت نیست .همه ملت ایران برادر هستند از لر کرد بختیاری اذری بلوج عرب ووووووو.دارن برا ازادی ایران میجنگند..خدا را شکر که بیسوادهای مثل تو از ایران رفتن...
یکشنبه 16 اسفند 1388

تیشک - استرالیا - سیدنی
با درود به همه/ یک توصیه به دوستان کرد عزیزم: دوستان گرامی ما کردها همیشه برای گرفتن ازادی و دمکراسی و ضد استبداد و دیکتاتوری مبارزه کردیم و جنگیدیم و این را حق مسلم خودمان می دانیم که در کنار دوستان ازادیخواه دیگه در سرزمین مادریمان در صلح و ارامش و ازادی مطلق زندگی کنیم (این کف خواستهای هر شهروند کرد است). وقتی که ما به ازادی و دمکراسی معتقد هستیم و ضد استبداد و دیکتاتوری می جنگیم و هزاران شهید در این راه دادیم.. جای برای تنفر/انتقام/دشمنی و کینه/و حتی گفتن کلمه مرگ بر این و ان شخصیت در فرهنگ و راه مبارزاتی ماها وجود خواهد داشت؟! مسلما اگر ما به اعتقاداتمون که همان ازادی و دمکراسی برای همه و عدم استبداد و دیکتاتوری است پایبند باشیم جواب نه است. ما در هیچ شرایطی نباید خواستهای مردم مبارز کرد را از یاد ببریم. ما خواهان ازادی و دمکراسی برای همه علیه استبداد و سلطه دیکتاتوری هستیم. موفق باشید به امید رسیدن صبح ازادی در سراسر ایران زمین
یکشنبه 16 اسفند 1388

milad_1340 - فنلاند - هلسینکی
immortal1977 - هلند - امرسفورت . . سالهای 58 و59 که پاسداران وجنایتکاران رژیم به کردستان هجوم اوردند شماها کجا بودید که حکومت سه ما ه تمام شهرهای کردستان را زیر اتش توپ و خمپاره قرار داد و سه ماه تمام این ملت ستمدیده بدونه اب و غذا و برق موندن و در حیا هر منزلی چندین جنازه دفن شده بود که مردم حتی نمی تونستن جنازه عزیزانشان را در گورستان شهر دفن کنند.ونزدیک به 2500 نفر در طول این مدت از مردم کردستان به شهادت رسیدند ان موقع شاید شما نبودید اما مطمئنم که اقوام ویا نزدیکان شماها در کشتار مردم کردستان دست داشند . و در مورد این 8 ماه اخیر باز هم مالت کرد بیشترین شهید رو داشت چه در کردستان و چه در تهران عزیزتان فنلاند هلسینکی
یکشنبه 16 اسفند 1388

aria-aria-nl - هلند - روتردام
milad_1340 - فنلاند - هلسینکی تو مثل اینکه اعصاب درست و حسابی نداری ما همه مخالف رژیم هستیم و همچنین مخالف تجزیه وطنمون چون ایران نباشد تن من مباد انقدر هم مرگ بر ضد کرد نکن حریم خودتو رو حفظ کن اینو هم تو مغزت بکن تجزیه طلبی یعنی رودررو شدن با تمامیت ایران ما مثل عراقیها نیستیم که وا بدیم ما از وجب وجب خاکمون محافظت میکنیم شیر فهم شد مرگ بر رژیم اسهالی مرگ بر تجزیه طلب هر چند از کلمه مرگ بدم میاد.
یکشنبه 16 اسفند 1388

babak-13 - انگلستان - منچستر
شما ها توهم دارین؟ .قرصی چیزی خوردین؟. مگه نظر من رو نخوندین؟ فکر نمیکنم آدمهای ساده ای باشید - خودتون رو به سادگی زدین. یک مشت وطن فروش که دوست دارین با نوشتن یه چرت ابراز وجود کنید. تکرار نظر قبل: این که کشته شده بوده و ماموران تازه پیداش کردند. مثل قتل عام سربازان در زاهدان که چند ساعت بعد ماموران اجساد سربازان رو پیدا میکنند. ننگ ابدی بر مزدوران و وطن فروشان.
یکشنبه 16 اسفند 1388

benyamin2009 - سوئد - نورشوپینگ
این بچه کرد هم برای کشتن امده بود که خود کشته شد. معلوم نیست خود اون جوجه تروریست چقدر انسان کشته تا اخر عمرش. نورشوپینگ
یکشنبه 16 اسفند 1388

aria-aria-nl - هلند - روتردام
immortal1977 - هلند - امرسفورت افرین من هم همینو میخواستم بگم 30 سال شما برای تجزیه طلبی جنگیید ما 8 ما برای ازادی کل ایران میجنگیم بعدشماها که کشته های تهران را شهرستانی می بینید قشنگ چشمتو باز کن البته به نظر من شهرستانی تهرانی نداره شماها فرق میزارید این ایام علاوه بر تهران اصفهان و شیراز و بقیه شهرستانها هم شلوغ بود.
یکشنبه 16 اسفند 1388

farkhondeh - ایران - رشت
من نمیدونم که چرا این کردهای ایران علاقه دارن خودشون رو از دیگران جدا بدونن. بابا ایرانی ایرانیه دیگه
یکشنبه 16 اسفند 1388

irany awareh - سوید - استکهلم
imortal1977- اولا سال 57 مردم کردستان همراه تمام ملت انقلاب کردند و کسی از جدایی حرف نزد اما شما کجا بودی وقتی خمینی و دارودسته اش از سال 59 به بعد شروع به قتل و عام ملت کردستان کرد ایا برای یک بار شما مرکز نشینان به این اعمال خشونتها اعتراض کردید- تازه ما جدایی نمیخواهیم ما حقمان را میخواهیم ولی شما هم مانند دولت برای ندادن این حق رو به خرافاتی به نام جدایی طلب اورده و انرا سلاحی برای قایم کردن تخلفاتتان کردهاید
یکشنبه 16 اسفند 1388

cat - اتریش - وین
دوستان یکی به من بگه قضییه چییه لطفا با تشکر
یکشنبه 16 اسفند 1388

aryamard2010 - هلند - هلند
سید ابوالقاسم واعظ - جاکارتا - اندونزی . شیراز همون جائی هست که .... با تو قرار داشت.
یکشنبه 16 اسفند 1388

guevara - سوئیس - زوریخ
farkhondeh - ایران - رشت. منهم نمیدونم چرا هر وقت اسمی از کورد بیاد دوستان "وطنپرست" ایرانی که پشت کامپیوترهاشون نشستن جدایی طلب جدایی طلبیشون در میاد و رگ غیرتشون میگیره،خط و نشون کشیدن و این حرفها.یک سوال از همتون دارم،تا بحال شده که یه مطلب از کوردها تو این سایت اومده باشه و دوستان بی اختیار به جدایی طلب گیر نداده باشند؟هنوز من ندیدم! اصلا این شما هستید که دارید ما رو از خودتون جدا میکنید.اینقدر گفتید کورد جدایی طلبه که واقعا همینجور داره میشه.
یکشنبه 16 اسفند 1388

guevara - سوئیس - زوریخ
ملت وقتی به این صحنه نگاه میکنند بجای ابراز احساسات شروع به برچسپ زدن میکنند و این تروریست بود این جدایی طلب بود این حقش بود.جالبه. دوستان محترم،گیریم این نوجوان عضو احزاب کوردی بوده،ولی خوبه بدونید بیشتر از 80 درصد کوردها طرفدار این احزاب هستن،حال شما چه بخواهید چه نخواهید،راه رسیدن به آزادی برای کوردها به شیوه دیگه است،خاله زنک بازی،بادکنک سبز هوا کردن،روسری سر کردن و شبها رو پشت بوم داد الله زدن تو فرهنگ مبارزات کوردی نیست.این راه ادامه خواهد داشت تا کوردها به حقشون برسند،یا مرگ یا پیروزی.یان کوردستان یان نمان.
یکشنبه 16 اسفند 1388

Miss Persian - سوئد - استکهلم
پهناوری آئیریانا را در دوران هخامنشیان در نظر بگیرید از سرزمین هند تا دریای سیاه. فکرش رو کنید دوره مهرپرستی و مزدیسنی چی بودیم دوره اسلامی چی شدیم. حلا همین مانده عزیزان هموطن ترکمنی_ گیلکی_ مازندرانی_ کردی_ بختیاری_ خلجی_ لری_ عربی_ بلوچی_ لکی_ دیلمی_ تالشی_ تاتی_ ارمنی_ آشوری_ مندایی_ گرجی_ عبری_ کلدانی بدلیل زبان غیر از فارسی یشان ادعای جدا شدن از ایران ( آئیریانا) را بکنند. فکرش را کنید بخواهیم برویم ایرانگردی چقدر ویزا می خواهیم.
یکشنبه 16 اسفند 1388

immortal1977 - هلند - امرسفورت
milad_1340 - فنلاند - هلسینکی . چرا جفنگ میگی!? وقتی 2 کلمه حرف حساب نداری بزنی چرا خودتو به در و دیواریزنی.شماها اگه 31 قرن هم بجنگین فقط فقط برای منافع شخصیتون هستش :تجزیه تجزیه تجزیه !! اصلا حق با تو: همه جوونایی که توی تهران کشته شدن کرد بودن ولی حداقل غیرت ایرونیشونو نشون دادن و برای ازادی وطنشون خونشونو دادن.مثل تو و امثال تو و حتی پان ترکهای گاگول نیستش که همش با فریاد تجزیه و انحصار طلبی دارین خودتونو 180 درجه باز میکنین!ایران به اندازه کافی تیکه تیکش به یغما رفته تو یکی دیگه بالا پایین نپر که هیچی نمیزاریم بهت برسه...
یکشنبه 16 اسفند 1388

zhilamo - عراق - سولیمانیه
aria-aria-nl - هلند - روتردام مبارزات مردم کورد برای تجزیه طلبی نیست برای احقاق حقوق یک ملتی است که تاریخش با خون و ظلم رقم خورده ایران و عراق و ترکیه و سوریه گریزی کوردها نتیجه ی سیاست سرکوب است خواهان کسی باش که خواهان تو باشد ایرانی نمیخواهیم که تنها تبعیض و کشتار و فقر و اعدام و اعتیاد برایمان ارمغان بیاورد اقای خاتمی هم میرفت UN شعار گفتوگوی بیت تمدن ها رو میداد و در کردستان حق نوشتن و خوندن رو از یه ملیت گرفت ،شعار ما ایرانی فدرال است که حق همة رو به یه اندازه بده در اینم که کوردها همیشه در صف اول مبارزه هستند شکی نکنید ایرانی فدرال کمترین حق ماست خیلی بیشتر از انجه که شما فکر میکنید مبارزه کردیم و قربانی دادیم
یکشنبه 16 اسفند 1388

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
benyamin2009 - سوئد - نورشوپینگ/ farkhondeh - ایران - رشت / guevara - سویس - زوریخ / rany awareh - سوید - استکهلم / و دیگر دوستان محترم و عزیز با درود و سپاس از نظرهاتون میخوام در همین جا به همۀ شما ثابت میکنم که چگونه پیشداوِریهای شما در جهت و خدمت به سیاست پلید سودجویان حکومت زور و جنایت کمک و کار میکند. من خودم را اول ایرانی بعد کرد و لر و بختیار ...میدونم! ..اما بارها در این سایت دیدم که برخی دوستان با تمجید از شیرازیها و اصفهانیها و تهران .. چه چه و به به گویان همه تشویق کردند حال آنکه اگر هموطن کرد ما به دلایل گوناگون از جمله تبعیض های قومی, مذهبی و یا دینی,.. و غیره لب به شکایت و گله باز کنند متأسفانه دیگر دوستان بجای همدردی و آشتی, انگ تجزیه طلبی و با توهین پاسخ میدهند. هر دو طرف مانند بچه ها گلاویز هم شده به نطر من هر دو بازنده و به نفی حقوق همدیگر کشیده میشود.تنها برای اثبات " انا الحق" یعنی حق با من است ,نظر میدهند !!!! ..غافل از اینکه درست این همان چیزی است که سران فاسد حاکمیت جنایت ج.ا. میخواهند.
یکشنبه 16 اسفند 1388

salaar7 - بلژیک - گنت
از arya-arya-nlوmortal 1977ممنونم برای جوابهائ قشنگیکه به/ین ادم دادن
یکشنبه 16 اسفند 1388

dj_sina - عراق - اربیل
مکه بیچاره زنده نبود ؟؟ چرا اینتوریش کردن؟؟؟. توف به اون زات کثیفتون که اینهمه بیرحمین
یکشنبه 16 اسفند 1388

kawahkurd - سوید - یوتبوری
ببینید یک اصفهانی یک شیرازی یک تهرانی .. چقدر ایرانی است به همان اندازه تمام کردها در هر جای دنیا که حدود 45 میلیون نفر هستند ایرانی اند. به علت اینکه کردها همان مادها هستند و خودتون هم میدونید مادها کی ها بودند و محض اطلاع این را بدانید که حدود 2600 سال پیش قبل از آمدن کوروش برای (اولین بار) کردها با رهبری کسی به اسم (هووخشتره) تمام اقوام ایرانی را به زیر یک پرچم بردند و حکومت مستقلی را در سراسر ایران تشکیل دادند. این حرف من نیست حرف تاریخ.
یکشنبه 16 اسفند 1388

kawahkurd - سوید - یوتبوری
شماها (غیر از کرد) میگین که ما دوست نداریم کردستان از ایران جدا بشه. خیلی خوب ولی اینجا تکلیف زبان رسمی ایران چی میشه؟ آیا شماها(غیر از کرد) قبول میکنین که زبان رسمی ایران کردی باشه؟ اگه نه پس چرا انتظار دارید ما قبول کنیم که زبان رسمی فارسی باشه!!! در ضمن ((( فارس ها در ایران اکثریت نیستند از نظر جمعیت))) ببینید ایران مثل یه کشوری مثلا (سوئد یا...) نیست که همه یه ملیت داشته باشند در نتیجه این حق خود ماست که در مورد کردستان خودمون تصمیم بگیریم این هم به معنی دشمنی با هم نیست اتفاقان خیلی هم میتونیم روابط خوبی با هم داشته باشیم.
یکشنبه 16 اسفند 1388

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
kawahkurd - سوید - یوتبوری دوست و هموطن گرامی, شما این حق را دارید که در هر جای میهن ما (ایران) به زبان مادری خود درس بخوانید در کنار آن هم زبان فارسی ...و از تمام مزایا و حقوق برابر بعنوان شهروند ایرانی خواه کرد, فارس, آذری,خوزی,گیلکی و لر و بلوچ و باهر عقیده و مذهب و دین بهره ببرید. متأسفانه برخی از هم میهنان عزیز کرد و ترک بخاطر مشکل زبان براحتی نمی توانند نکته نظر های خود را آنطور که باید مطرح کنند.امروزه ای مهربان یار اصیلم این ما هستیم که با درایت و همدلی باید به این تفرقه افکنی ها پایان دهیم.و برای آزادی و آبادی سرای پدر و نیاکان ما دست در دست هم نهیم. پاینده باد و آزاد ایران و ایرانی . بدرود
یکشنبه 16 اسفند 1388

Avayeh Edalat - ایران - تهران
babak-13 - انگلستان - منچستر.... 20 پاسدار بیناموس و مسلح یک نوجوان غیر مسلح که هنوز خون بالا می اورد و دم مرگ است . لای پلاستیک میپیچندش ان هم با چه حالت و شیوه ای. و تو مزدور ضحاکیان طرفداری پاسدارهای بیناموس رو میکنی?....شکر ملت دلیر کرد و شیر بچه های P.J.A.K هر روز خدا ازتون یه چند تایرو نفله می کنند و به درک واصل میشین. ....در ضمن رهبرترو...
یکشنبه 16 اسفند 1388

kawahkurd - سوید - یوتبوری
ببخشید من دربالا به جای واژه ی قومیت واژه ی ملیت رو نوشتم. منظورم همان قومیت بود.
دوشنبه 17 اسفند 1388

kawahkurd - سوید - یوتبوری
SarayeAzadi - انگلیس - لندن. حرف شما متین منتها ببین خودتم میگی شما حق دارین با زبان مادری درس بخوانید(((در کنار آن هم زبان فارسی))) خیلی خوب با این حساب ما هم میگیم شما حق دارید با زبان مادری درس بخوانید در کنار آن هم زبان کردی. من در بالا هم گفتم فارسها از نظر جمعیت در ایران اکثریت نیستند تازه اگر هم بودند باز حق نداشتند فارسی رو به عنوان زبان رسمی قرار بدهند. (آقا طرف کرد. ایران هم مملکت خودش. دوست هم نداره فارسی یاد بگیره. حالا جواب شما برای این آقا چیه؟ اصلا من یه سوال دارم چرا کشورهای دنیا باید ایران رو تنها با زبان فارسی بشناسن؟ مگه تو ایران فقط قومی به اسم فارس زندگی میکنه؟ یه سوال دیگه تو خودت خوشت میومد وقتی تو لندن میگفتی من بچه ی ایران طرف بدون سوال کردن از تو زبان مادری تو رو کردی علامت میزد؟
دوشنبه 17 اسفند 1388

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
kawahkurd - سوید - یوتبوری , دوست عزیز, خیلی دوست دارم در فردای ایران خواندن و نوشتن دیگر زبانهای ایران زمین را یاد بگیرم .چرا که نه؟! ..اگر من و شما همدیگر را مانند دو برادر دوست بداریم تفاوت جمعیت و اقوام را نخواهی دید زیرا خودبخود در همدیگر حل خواهند شد. من فکر میکنم شما زیادی حساسیت به خرج میدی..که قابل درک هست. شاد باشی.
دوشنبه 17 اسفند 1388

parvaz88 - ایران - تهران
تفکیک کردن کرد و تهرانی و .. را باید کنار گذاشت ما همه ایرانی هستیم و هدفی جز آزاد کردن ایران از دست عده ای کفتار، هدف دیگری نباید داشته باشیم . این موضع گیریها بهانه ها یی دست دشمنان می دهد آنها همین را می خواهند که بین تمام اقشار تفرقه بیندازند. پس ما باید هشیار باشیم . مبارزه طلبی هایمان را به رخ یکدیگر نکشیم و همه دست در دست هم ایران را دوباره بسازیم.
دوشنبه 17 اسفند 1388

Miss Persian - سوئد - استکهلم
سر چی با هم بحث می کنید؟ ایران؟ فعلا که امریکا دارد کاردش را تیز می کند و از نظر اون می خواهد سر به تن هیچ قو می در این منطقه نباشد.
دوشنبه 17 اسفند 1388

asalbanoo1360 - بلژیک - خنت
بژی کردستان مرگ بر هرچی ضد کرد در ضمن ما از هرچی ایرانی ایرانیتریم
دوشنبه 17 اسفند 1388

asalbanoo1360 - بلژیک - خنت
benyamin2009 خجالتم خوب چیزی حقم داری تو انسان نیستی که احساس داشته باشی
دوشنبه 17 اسفند 1388

tufanibo - افغانستان - بلخ
به‌ همه‌ کسانی که‌ کامنت نوشتن. اولا ما کردیم و ماهستیم که‌ تصمیم میگیریم چکار کنیم نه‌ شماها. دوما اگر همه‌ چیز برای ایران هستش بیا ید اسم خلیج عرب را خلیج ایران صدا کنیم. سوما 100 سال هستش که‌ حکومتهای شاهنشاهی شما و اسلامی با ما مثل این یک دو سال رفتار میکنه‌ بعدا میگید کردها تجزیه‌ طلبند نگاه کنید که‌ چه‌ دروغهایی واسه‌ ندا و امثال اون کردند با ما هم این کار را کردند ولی شما باور کردید . چهارما فکر نکنید هر کس خارج ا ز کشور بود مخالف رژیم هستش بعضها شون مزدورهای رژیمن . و در آخر کس نخارد پشت من جز نا خن انگشت من . لطفا برای کردها تصمیم نگیرید به‌ فکر خودتون باشید. اگر فکر میکنید کردها میکشن صدام خواست جلال طالبانی را بکشد اما جلال طالبانی مخالف اعدام او بود. زنده‌ باد سومر ،عیلام ،ماد(که‌ اجدا ما کردها هستن )ما اصلا آریایی نیستیم ما زاگرۆسی هستیم
دوشنبه 17 اسفند 1388

zeribar - بریتانیا - گلاسگو
بدان که که جانم به جانت بسته و جان کردستان به جان ما.این اتفاق در نزدیکی شهرم مریوان 3 سال پیش اتفاق افتاد. بدان که خون پاکت بی جواب نخواهد بود.pjak, pkk
دوشنبه 17 اسفند 1388

pokalu - المان - دورتموند
به نظر من این بچه زنده نیست چون تیر توی مغزش خورده ، روحش شاد ...دور نیست که انتقام تک تک فرزندان ایران زمین رو بگیریم--------. بابک منچستر، مزدور اسهالی تو از کدوم جهنمی پیدات شد که داری اینجا مزخرف میگی‌،برو بغل امام راحلت بخواب و ما رو راحت کن
دوشنبه 17 اسفند 1388

guevara - سوئیس - زوریخ
tufanibo - افغانستان - بلخ . برای من،بعضی دوستان لطف کردن تو این سایت منو به تجزیه طلب متهم کردن!!!آخه بعضی موقعها جو زده میشم و یه کمی تند میرم!ولی برادر من،یه کم مایه بزار تهش!اینجوری که شما میگید هم نیست،آریایی بودن ما دست خودمان نیست،ولی ایرانی بودن چرا.حقمون رو بدن هستیم،در غیر اینصورت یه راه دیگه ای رو انتخاب میکنیم.دوستامون که رد هر حال به ما میگن جدایی طلب!!!!!
دوشنبه 17 اسفند 1388

freydun - ایران - شیراز
مثل اینکه ما مدتی نبودیم افسار نوکران اوجلان را باز کردند.شجاعت این اقا را همه دیدیم که پس از دستگیری تا چشمهایش را باز کردند گفت من ترکیه را خیلی دوست دارم و به این نوکران بیگانه میگویم ما هنوز نمردیم که تخم و ترکه های عراقی برایمان فدراسیون درست کنند.هر وقت انقدر شحاع شدید که مردانه بجنگیدنه از پشت سنگ تیر انداختن و در رفتن. شاید شما را ادم حساب کنیم.فعلا در خارج با اداره سوسیال مشغول باشید و در سوئد پرچم هند(سرخ و سفید و سبز) را علم کنید اموراتتان بگذرد.در ضمن تاریخ را خواندیم همش شرح خیانت کاری شما بود)(انقلاب مشروطه از احمد کسروی و خبانت خالو قربان کرد به سردار جنگل از سعید جوانمرد) ننگ و نفرت بر خامنه ای و نوکران اوچالان.جاویدان باد شجاعت و مردانگی تمامی ایرانیان با هر زبان و از هر گروه. غیرت نزد ایرانیان است وبس
دوشنبه 17 اسفند 1388

guevara - سوئیس - زوریخ
freydun - ایران - شیراز . .. ننر،زیادی داری تند میری،گوشاتو میبرم میکوبم سر در خونت تا هیچ وقت جرات نکنی حتی اسم کوردها رو به زبون بیاری،آوردی زبونتم مهمون میکنم.به کی میگی خائن؟عربپرست،کم گفتیم ما هم با شمایم؟شما بچسپ به بادکنک بازیت،بادکنک سبز جمع کردی واسه روز جهانی درخت کاری؟این خاله زنک بازی هارو میکنید که جمهوری اسلامی نابود شه؟یا بساط شادیتون و راه انداختید؟برو بادکنکهاتو هوا کن ،نبینم دیگه از کورد داری اسم میبری .
دوشنبه 17 اسفند 1388

amoo uk - انگلیس - لیدز
freydun - ایران - شیراز . .از خودت اراجیف بیرون نده
سه‌شنبه 18 اسفند 1388

immortal1977 - هلند - امرسفورت
guevara - سوئیس - زوریخ . هی بچه جان تند نرو و هواست باشه داری چی بلغور میکنی.هیچی دیگه بهت نگفتم قرار نیست قار قار کنی.تو اگه خیلی کرد هستی و خیلی غیرت در وجودته و مزه عرقت خاک هست چرا برنمیگردی این چیزارو توی کردستانت نشون بدی !? برا همین تو هیچ حقی نداری که کار مبارزین تهرانی رو زیر سوال ببری اقای خیلی کورد! نزار پرم به پرت گیر کنه که اذیت میشی بهت اجازه نمیدم که مبارزه مدنی جوونای ایرانی رو به سخره بگیری.اینو توی گوشت فرو کن ..
سه‌شنبه 18 اسفند 1388

asalbanoo1360 - بلژیک - خنت
immortal1977 ... افسار بریده اون دوستای راسیس تو که هرچی از دهنشون در امد به مردم کرد ومبارزاتشون گفتن چجوری مبارزات ما تجزیه طلبانه است و شهیدای ما مزدوران ولی شهیدای شما وطنپرست
سه‌شنبه 18 اسفند 1388

kawahkurd - سوید - یوتبوری
guevara - سوئیس - زوریخ. انصافا این بادکنک بازی رو خوب اومدی. منم تعجب میکنم آدم در مبارزه با جمهوری اسلامی بادکنک هوا میکنه؟؟؟!!! خاله زنک بازی هاهاهاها.
سه‌شنبه 18 اسفند 1388

amoo uk - انگلستان - لیدز
immortal1977 - هلند - امرسفورت . .زیاد به خودت فشار نیار که پرهات کنده میشه کوچولو چرا تو بر نگشتی به هم وطنت کمک کنی . امار کردهایه که فقط در این بحران انتخابات شهید شدند کم نیست اما وجود دیدن ندارید.در ضمن اشاره به (کردستانت) در نوشتاره پر از اغراق و توهمت کردی علنا از ایران جداش کردی امیدوارم در حفظ کلام موداب باشی در ابراز نظر برای هم وطنت که نزدیک به 12 ملیون نفر کرد در ایران و در خاک ابا و اجدادیشان هستند ووو
سه‌شنبه 18 اسفند 1388

zeribar - بریتانیا - گلاسگو
freydun - ایران - شیراز/میشه بگی این غیرت نزد کدوم ایرونیه .و ایا تو ی ایرونی غیرتمند باید این جوری با حرف زشت زدن غیرتتو ثابت بکنی.ما کوردها هیچ حکومتی رو که از خودمون نباشه نمیخوایم و این دلیل دشمنی من و تو نیست.وسیعتر به مسائل نگاه کن.
سه‌شنبه 18 اسفند 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟