خلیج فارس برای همیشه - ویدیو

خلیج فارس برای همیشه


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود مستقیم و بدون فیلتر ویدئو در ایران اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود برنامه پخش ویدئوهای دانلود شده اینجا کلیک نمایید.

https://www.youtube.com/watch?v=2it5cI9lb2I

HITMAN78249 - امریکا - سان انتونیو
بلاخره نمردمو اول شدم هاهاهاهاهاهاها
چهار‌شنبه 5 اسفند 1388

1مهندس - ایران - شیراز
لطفا این ویدیو را در یوتیوب هم به نمایش بگذارید تا همه کوران بهتر ببینند
پنج‌شنبه 6 اسفند 1388

xosrov - انگلیس - منچستر
عکاس فارس نیوز رادیولوژیست میشه یه مریض میاد جواب عکسشو بگیره بهش میگه: یه دنده سمت راست قفسه سینه تون شکسته که من تو فتوشاپ واستون درستش کردم .
پنج‌شنبه 6 اسفند 1388

pokalu - المان - دورتموند
HITMAN78249 - امریکا - سان انتونیو . تبریییییییییک شیرینی یادت نره ها !!!
پنج‌شنبه 6 اسفند 1388

klopatra7 - آلمان - دوسلدورف
این تازیهای تازه به دوران رسیده با اون کشورهای جعلیشون که تازه روی نقشه درست شدن کور خوندن. همه چیز ایرانیها رو از بین بردن حالا باز هم اشتهاشون کم نمیشه خلیج فارس رو هم میخوان بدزدن.
پنج‌شنبه 6 اسفند 1388

lolita lolita - ایران - مشهد
خلیج پارس، امپراطوری پارس(1) هرودوت در کتاب تاریخ می نویسد : « پارسیها تا دریای اریتره در جنوب پیش رفته اند. » ( تاریخ، کتاب چهارم، بند 37) در واقع امپراطوری پارس تا عمان و مرزهای یمن پیش رفته بود. استرابو، جغرافیدان معروف یونانی ــ رومی ، عربی را اینگونه توصیف می کند : « در توصیفم ازعربیا ، دوخلیج پارسی و عربی(دریای احمر) را ضمیمه کرده ام که این منطقه را در بر گرفته و ازآن یک شبه جزیره می سازند.» (بخش اول جلد هفدهم ، بند یک) در جایی دیگرمی نویسد : . « عربی آباد (یمن) (...) ازجانب شرق به خلیج پارسی و از جانب غرب به خلیج عربی(دریای احمر) ، و بالاخره از جانب جنوب به «دریای بزرگ» مشرف است. ترجیحا این کلمه آخر را بکار می بریم وقتی فقط بخشی از دریای آزاد و دو خلیج پارسی و عربی را می خواهیم مشخص کنیم، در حالیکه دریا ی اِریتره دو خلیج پارسی و عربی(دریای احمر) را احاطه می کند. » (جلد شانزدهم،بخش سوم، بند اول
پنج‌شنبه 6 اسفند 1388

lolita lolita - ایران - مشهد
پلین طبیعت شناس رومی قرن اول میلادی دریای پارسی را از آن جهت پارسی می گوید که سرزمینهایی را که در امتداد عربی آباد (یمن) هستند متصل به امپراطوری پارس می داند. (تاریخ طبیعی، جلد 12، بند 20) استرابو مناطقی که پس از سرزمین انباط (اردن امروزی) و سواحل فنیقی می آیند و جاده ای در آن که به مصر منتهی می شود را چنین می خواند .«سرزمین واقع شده میان نیل و خلیج عربی(دریای احمر)، عربی است.» (بند 21 بخش اول جلد هفدهم ) منظور وی صحرای سینایی شمالی ست. هرودوت موقعیت آبراهۀ منشعب از رود نیل که امروز سوئز نامیده می شود را در خلیج عربی (دریای احمر) ارزیابی می کند (کتاب چهارم بند 39) و می گوید : « نِکوس(609ـ594 ق.م.) ، پسر و جانشین پِسامِتیک ،شاه مصر، به حفر کانالی اقدام کرد که به دریای اریتره منتهی می شد و پس از او توسط داریوش پارسی به اتمام رسید.
پنج‌شنبه 6 اسفند 1388

lolita lolita - ایران - مشهد
(...) آب این کانال ازرود نیل می آید(...) کانال دامنه کوهستان را بر مسافت زیادی طی می کند ، سپس از گردنه ها می گذرد و بطرف جنوب و باد جنوب هدایت می شود تا به خلیج عربی(دریای احمر) برسد. »( تاریخ، کتاب دوم، بند 158) استرابو در بند دوم بخش اول جلد هفدهم به گفته های اِراتوستِن استناد می کند :« بر طبق نظر اِراتوستِن، نهصد یا هزار استاد معادل 158 کیلومتر رود نیل را در غرب از خلیج عربی(دریای احمر) جدا می کند.» در بند پنجم از همان بخش استرابو با استناد به مولفان هم عصر خودش « از طرف شرق ، تمام فضای بین خلیج عربی(دریای احمر) و رود نیل » را جزو مصر به حساب می آورد.
پنج‌شنبه 6 اسفند 1388

lolita lolita - ایران - مشهد
(متن بر گرفته از گروه حامی خلیج فارس در فیسبوک. با تشکر)
پنج‌شنبه 6 اسفند 1388

bahar-ca - انگلیس - کمبریج
HITMAN78249-امریکا-سانانتونیو-تبریک تبریک موفق باشیددوست عزیز
پنج‌شنبه 6 اسفند 1388

bigmoeshah - امریکا - ویرجینیا
خیلی جالب ودارای مدارک حالا ببینیم که این عربای کثافت دیگه چی میگن..با تشکر زیاد وصمیمانه از کسانیکه وقت گذاشتن واین مدارک راجمع اوری کردن..
پنج‌شنبه 6 اسفند 1388

rezanl - هلند - امستردام
HITMAN78249 - امریکا - سان انتونیو . یا بگو کجا اول شدی یا بیشتر از این خودتو..............
پنج‌شنبه 6 اسفند 1388

lolita lolita - ایران - مشهد
در بند 25 همان بخش استرابو توضیح میدهد: « کانالی هست که به دریای احمر و خلیج عربی نزدیک شهر آریسنوئه می ریزد. و دربند 26 بخش اول موقعیت آریسنوئه را در انتهای خلیج عربی ارزیابی می کند. به عبارت دیگر کانال ساخته شده به فرمان داریوش در انتهای خلیج عربی یا دریای احمر امروزی واقع شده بود.
پنج‌شنبه 6 اسفند 1388

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
********** جــاودان خلیــــــج فــــــارس ایـــــــــران ************. با درود بیکران و سپاس از مسئولین محترم سایت ایرانیان انگلستان برای گذاشتن این ویدیوی ارزشمند تاریخی.
پنج‌شنبه 6 اسفند 1388

pariha - کویت - کویت
خلیج فارس بوده- هست و خواهد بود - پس عربهای بی لیاقت از دم خفه - جمهوری اسهالی کمی به این شترها بها داد حالا باورشون شده - زکی به عربی یا همون زرشک خودمون.
پنج‌شنبه 6 اسفند 1388

iranq8 - کویت - کویت
***خلیج پارس پایینده باشی.***
پنج‌شنبه 6 اسفند 1388

lolita lolita - ایران - مشهد
برای حمایت از نام خلیج همیشه فارس، لطفا عضو بشوید. https://www.facebook.com/group.php?v=wallref=mfgid=239016858587
پنج‌شنبه 6 اسفند 1388

جام جم - ایران - تهران
با هر نگاه بر اسمان این خاک هزار بوسه میزنم نفسم را از رود سپید و اسمان خزر و خلیج همیشگی فارس میگیرم .
پنج‌شنبه 6 اسفند 1388

hamidTANTAN - اتریش - وین
HITMAN78249 - امریکا - سان انتونیو (پیام تبریک) پس بالاخره تونستی اب زرشک را سربکشی.نوش جان گوارای وجودت باشه. امید وارم که قسمت من هم بشه.البته من هم یک بار حدود سی چهل سال پیش اول شدم.ولی متاسفانه گذشت زمان باعث شده که یادم بره که تو چی اول شدم.ولی فقط این میدونم که اول شدم.و این جزو یکی از بزرگترین افتخارات زندگیم به حساب میاد.شاد و پیروز باشی و همیشه اول
جمعه 7 اسفند 1388

atena10 - ایران - تهران
اتفاقا من دارم برای پسرم برای روز اینترشنال یک میز می گیریم و شرط کردم اسمش باید خلیج فارس باشه و اونها بعد از 1 هفته جواب دادند شما می تونید این کارو بکنید
شنبه 8 اسفند 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟