احمدی مقدم: ظاهر نامناسب زنان بستر وقوع جرم است

احمدی مقدم: ظاهر نامناسب زنان بستر وقوع جرم است

فرمانده نیروی انتظامی در رابطه با مرگ مشکوک پزشک وظیفه بازداشتگاه کهریزک گفت: این پزشک وظیفه به عنوان متهم احضار شده و با قرار آزاد بود. جسد او نیز در آسایشگاه جمعی در دادسرا کشف شد و وصیت‌نامه‌ای هم در کنارش کشف شد که در آن از تهدیدهایی که علیه او وجود داشت، گلایه کرده بود. 

سردار اسماعیل احمدی‌مقدم با حضور در جمع خبرنگاران ادامه داد: پزشک وظیفه‌ای که ظاهرا خودکشی کرده و پزشکی قانونی در رابطه با خودکشی‌اش باید پاسخگوی قطعی باشد در کهریزک مستقر هم نبوده و هفته‌ای یکی دو روز حضور می‌یافته است. 

وی با اشاره به اینکه جسد این پزشک در آسایشگاه جمعی در دادسرا به همراه یک وصیت‌نامه که ممکن است با نظر قاضی منتشر کنیم، کشف شد، گفت: او به عنوان متهم احضار شده و با قرار آزاد بود و در وصیت‌نامه‌ای که از او کشف شد نیز گلایه کرده که تهدید شده و یا اینکه به او گفته شده پنج سال زندانی می‌شود. 

فرمانده نیروی انتظامی اظهار کرد: فکر می‌کنم دلیل خودکشی انگیزه شخصی یا از دست دادن روحیه بوده و اینکه مرگ مشکوک عنوان می‌شود درست نیست. نامه به جا مانده از او نیز دال بر خودکشی است. 

وی در رابطه با اخباری مبنی بر صدور قرار التزام برای سردار رادان، جانشین فرمانده‌ نیروی انتظامی، به‌خاطر حوادث کهریزک نیز توضیح داد و گفت: قرار معمولا بعد از احضار فرد صادر می‌شود و از آنجا که احضاری نبوده قرار هم صادر نشده است اما برخی سعی می‌کنند فضای جامعه را ملتهب کنند. 

وی با بیان اینکه منبع و منشاء این اخبار رسانه‌های بیگانه هستند گفت: نباید منشاء اخبار ما رسانه‌های بیگانه باشند و من برای اولین بار است که قرار التزام اخلاقی را می‌شنوم. 

فرمانده ناجا در رابطه با کمبود بودجه نظام وظیفه نیز گفت: نارسایی در اعتبارات بخش دفاع یک جایی خودش را نشان می‌دهد اما اقداماتی در این دو ساله شده و حقوق سربازان افزایش یافته است و ما در گام نخست باید کاری کنیم که سرباز هزینه‌ای برای خانواده‌ها نداشته باشد. 

احمدی‌مقدم با بیان این مطلب که وضع در آینده بهتر خواهد بود تصریح کرد:‌ وضعیت غذای نیروهای وظیفه داشت سخت می‌شد که نیروهای مسلح منابعی را دریافت کردند و هم‌اکنون اقشار متوسط به بالا شاید آنقدر که در خانه به لحاظ تغذیه مشکل نداشتند در محل خدمت راحت نباشند اما کسی بر اثر کمبود غذا دچار نقصان نمی‌شود و تلاشمان را می‌کنیم که وضع غذا برای نیروهای وظیفه بهتر شود. 

به گفته احمدی‌مقدم اگر در سال آینده 50 درصد دیگر افزایش منابع برای غذا وجود داشته باشد در این موضوع وضعیت مطلوب می‌شود. 

فرمانده نیروی انتظامی در رابطه با فاصله محل خدمت با محل سکونت گفت: تدبیری شده که اگر سربازی در فاصله دور از محل سکونتش خدمت می‌کند پس از پنج یا شش ماه خدمت به شهر محل سکونتش برگردد و تلاشمان را کرده‌ایم که فاصله محل خدمت تا محل سکونت به زیر 300 کیلومتر کاهش یابد و در رابطه با نیروهای دیپلم به بالا نیز تلاش می‌شود تا در رشته‌های مرتبط با تحصیل‌شان به کار گرفته شود. 

او در رابطه با تجاوز به عنف نیز اظهاراتی را بیان کرد و گفت: از حیث آمار در هشت ماه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش آمار نداریم که البته این عدم افزایش آمار از حیث قربانیان و تعداد پرونده‌ها در این رابطه است. 

احمدی‌مقدم ادامه داد: از آنجایی که اخبار مربوط به تجوز به عنف بازتاب وسیعی دارد این فضا به وجود می‌آید. 

وی ادامه داد: سرعت در رسیدگی و قاطعیت اجرا مهم‌ است اما ما در آگاهی در رابطه با کشف جرایم به عنف بالای 90 درصد کشف داشته‌ایم که امیدواریم ساز و کار خاصی برای رسیدگی وجود داشته باشد. 

فرمانده ناجا بخش عمده امنیت زنان را در اختیار خود جامعه دانست و گفت: گشتن با ظاهر نامناسب در جامعه بستر وقوع جرم است و در بخش عمده‌ای از پرونده‌های تجاوز به عنف را خود قربانی برداشته است به طوری که مشاهده شده پس از دوستی‌های خیابانی فردی به منزل پسر رفته و از سوی چند نفر مورد تجاوز قرار گرفته است. 

او در امنیت زنان، خانواده‌ها و خود زنان را موثر عنوان کرد و ادامه داد:‌معمولا خود قربانیان بسترساز قربانی‌شدنشان بوده‌اند که نمی‌دانستند به چه دامی افتاده‌اند و پس از حادثه دچار آسیب‌های بسیار جدی نیز شده‌اند. 

احمدی‌مقدم خاطر نشان کرد: بخش دیگر سرعت عمل در کشف است که این سرعت عمل در پلیس آگاهی بسیار مطلوب است اما در مرحله بعدی مجازات‌ها باید بازدارنده و قاطع باشند که با ساز و کارهای تعیین شده شاهد تحولی در این مرحله خواهیم بود. 

فرمانده ناجا در رابطه با بدهی هشت میلیاردی ناجا در رابطه با دیه کارکنان نیز گفت: در حال حاضر تولید بدهی جدید نداشته‌ایم و این هشت میلیارد تومان از سال‌های گذشته بوده و این طور نیست که هر سال هشت میلیاردتومان به بدهی‌های ما اضافه شود. 

وی افزود: دیوان محاسبات به ما ایرادی گرفت که دیده‌ها دیه فرد است نه سازمان اما به هر حال مامور نیروی انتظامی گرفتار شده است. 

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
لابد واسه همینه که وقتی میری کنار ساحل تو اروپا میبینی ملت لخت کنار هم دراز کشیدن و یکی به اونیکی حتا نگاه هم نمی کنه ولی تو ایران و افغانستان بگیرید زنها رو بپیچید تو پتو و چادر ماشین که فقط سکس رو تبلیغ کنید . تا شماها هستید شیطان به دیو و جن احتیاج نداره
جمعه 29 آبان 1388

asir@.P - فرانسه - پاریس
وقتی در جنگل زندگی کنیم و با حیوانات مقایسه شویم باید مواظب تحریک نکردن حیوانات دیگر باشیم!!به به چه منطق و چه استدلالی !!!!!!!!!!!!!!!
جمعه 29 آبان 1388

juvel - نروژ - اسلو
ببین احمدی مقدم فقط خفه شو / امیدوارم همین روزها بری به درک .
جمعه 29 آبان 1388

kamia1 - المان - کلن
خفه.. یکئ نیست این دارو دسته رو خفه کنه
جمعه 29 آبان 1388

freedomforiran - انگلستان - ایران
مرگ بر شما خاپنین کشور عزیزم ایران که کشورم را به اینروز در آوردید. مرگ بر جمهوری اسلام و طرفدارانش
جمعه 29 آبان 1388

poriyaye_vali - قطر - دوحه
جناب سردار احمدی مقدم:جناب سردار بزرگوار زارعی هم از این چرندیات زیاد میگفت..
جمعه 29 آبان 1388

pariha - کویت - کویت
اخه زباله باید اروپا وامریکا وجاهای دیگه باید خون راه بیفته هر روز اصلا این مرتیکه نفهمه چی میگه پوفیوز
جمعه 29 آبان 1388

Negah* - آلمان - فرانکفورت
آقاى مقدم بستر وقوع جرم وجنایت وفساد و رشوه وتفلب وکشتار آزادگان ودروغ وفتنه شما واربابان شما هستند زنان نیستند فراموش کردى همکار قبلى شما زنان را به صف نماز گذاشت وبه آنها تجاوز کرد ..بستر وقوع همه بیشرمیها خود شمایید بستر دروغ شمایید بزودى در پیشگاه خلق جوابگوى اینهمه وقاحت خود خواهید بود..سخن پدردکتر بازداشتگاه کهریزک می گوید: «شب پیش از فوت پسرم با او تلفنی صحبت کردم. پسرم کاملا سرحال بود و هیچگونه علایمی حاکی از این که قصد خودکشی داشته، در او دیده نمی شد.» سرتیپ پاسدار اسماعیل احمدی مقدم روز چهارشنبه علت مرگ پوراندرجانی را خودکشی اعلام کرده بود...مرگى چون این دکتر آزاده براى فرزندان شما واربابانتان آرزومندیم..
جمعه 29 آبان 1388

Invisible Kid - برزیل - پالماس
برو بمیر ...
جمعه 29 آبان 1388

armin100 - اتریش - سالزبورگ
به امید روزی که این ریا کاران اسلامی و قاتلین مردم دستشون از این کشور کوتاه بشه.جاوید ایران ازاد
جمعه 29 آبان 1388

fariimah - ایران - شیراز
دیواری کوتاه تر از زنها پیدا نمی کنن.
جمعه 29 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
ای رژیمی های سایت باز بگوئید توهین نکن..برای خدمت به رژیمتان . ظاهر نامناسب ؟؟مردک اشغال هرزه و بیمارجنسی اسلامی اگر شما مریض هستید چرا گناهش را به ظاهر زن نسبت می دهید پس اگر اینطور است در اکثر نقاط جهان بخصوص در تابستان که در هر خیابان باید صدها تجاوز صورت بگیرد/خیلی بی شرف هستید اشغالهای جامعه ی انسانی.
جمعه 29 آبان 1388

applejuice - کانادا - تورونتو
عجب اینجا دخترا تا نصفه شب با دامن کوتاه بدون ترس تو خیابون هستن کسی هم جز همین مسلمونا نگاهش نمیکنه چه برسه به تجاوز ...اینا مریض جنسی هستن مردم رو وحشی کردن ....به زن فقط به چشم سکسی نگاه میکنن چی بگم که دلم خونه از این فرهنگی که واسمون ساختن
جمعه 29 آبان 1388

asir@.P - فرانسه - پاریس
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو ...نمی توانم در برابر فحش ها و ناسزاهای شما نخندم با اینکه می دانم این حرفها را از روی دردی که در دل دارید بازگو می کنید و اصلا خنده دار نیست. امیدوارم هرچه زودتر همه زنهای ما کمی به زبان بیایند تا تغییری در این سیستم مردسالار بوجود آید.دوست عزیز شاد باشید
جمعه 29 آبان 1388

lagolas - ایران - تهران
100٪ با احمدی مقدم موافقم. اما ازش بیزارم و از رهبر و ریس جمهورش. ولی در مسًله حجاب درست میگه این قاتل. دین ما بد حجابیث رو قبول نمیکنیم. همه هم میدونیم که بالای 90٪ ایرانی ها مسلمانن پس باید حجاب باشد
جمعه 29 آبان 1388

armita100 - ایران - تهران
اره جونت عمه ات فکر کردی با این چرندیات میخواهی مردمو گول بزنید
جمعه 29 آبان 1388

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
چرا ظاهر نامناسب زنان اروپایی بستر وقوع جرم نیست. ندید بدیدی و عقده ای که سالها بر دل جوانان ما مانده بستر زدن به سیم آخر و وقوع جرم است. بعضی ها احتمالا جواب نامناسبی خواهند داد اما با دین وبی دین و با غیرت و بی غیرت مشکل جوانان باید حل شود. بعد از آن که غم دل فرونشست! باقی زنها حتی با ظاهر نامناسب میشوند آبجی!
جمعه 29 آبان 1388

siavashoma - انگلستان - منچستر
سردار جنگل زر مفت زیاد میزنه. فقط بامید پیروزی
جمعه 29 آبان 1388

parvaze ghasedak - آلمان - برلین
اگر به خانه ی من آمدی/ برایم مداد بیاور مداد سیاه / می‌خواهم روی چهره‌ام خط بکشم/ تا به جرم زیبایی در قفس نیفتم/ یک ضربدر هم روی قلبم تا به هوس هم نیفتم!/ یک مداد پاک کن بده برای محو لب‌ها/ نمی خواهم کسی به هوای سرخیشان، سیاهم کند!/ یک بیلچه، تا تمام غرایز زنانه را از ریشه درآورم / شخم بزنم وجودم را .. بدون این‌ها راحت‌تر به بهشت می‌روم گویا! / یک تیغ بده، موهایم را از ته بتراشم، سرم هوایی بخورد/ و بی واسطه روسری کمی بیاندیشم! / نخ و سوزن هم بده، برای زبانم / می‌خواهم .. بدوزمش به سق/ .. اینگونه فریادم بی صداتر است! / قیچی یادت نرود، / می‌خواهم هر روز اندیشه‌هایم را سانسور کنم! / پودر رختشویی هم لازم دارم / برای شستشوی مغزی! .......
جمعه 29 آبان 1388

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
تجاوز دسته جمعی در زندان ها توسط ذوب شدگان در ولایت به زندانی های سیاسی هم به خاطر بد حجابیه؟!!! تجاوز به مردها هم به همین دلیله؟!!! یا بدلیل بی لیاقتی تو و امثال تو در اداره مملکته؟!! هر کی هم که حرف بزنه جایش تو زندانه یا سر به نیست میشه. فقط خفه شو و دری وری نگو.به امید ایرانی عاری از شما احمق های خائن
جمعه 29 آبان 1388

shakhe shekaste - امارات - دبی
این حرفا دیگه تکراری شده و شنونده هم نداره ...... الان دیگه 30سال پیش نیست که یکی دوتا بی سواد بیان عرعر کنن و همه حرفاشونو باور کنن نه جونم اون 30سال پیش بود .... دنیا پیشرفت کرده .. این فقط شماها هستین که تو همون 30سال قبل موندین... به امید روز آزادی ایران......زنده باد پهلوی مرگ بر خامنه ای.......
شنبه 30 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
اصلن نخوندم. تیترشو دیدم فهمیدم چه زری می خواد بزنه وقتم رو بیخود تلف کنم اراجیف اینو بخونم؟
شنبه 30 آبان 1388

siamakk - انگلیس - منچستر
حرومزادست دیگه!اول بره ننه خودشو جمع کنه
شنبه 30 آبان 1388

blueberry64 - ایران - تهران
جالبه همیشه دیگران مقصر هستن! البته راست میگن ها! خوب ماها نباید از خونه بریم بیرون تا خدای نکرده آقایون تحریک نشن و هوس نکنن که مارو بکشن یا ,,, parvaze ghasedak - آلمان - برلین ** مرسی عزیز! قشنگ بود.
شنبه 30 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
asir@.P - فرانسه - پاریس . هم میهن گرامی باور کنید می توانم مثل 90در صد ایرانیانی که می شناسم بیخیال همه چیز شوم /من بهای سنگینی را در زندگی خصوصی بعلت جو داخل پرداختم ولی بهیچوجه درد روح من مربوط به مسائل خودم نیست تصویر کودکان خیابانی..اسارت زنان در جامعه ی مرد سالاران اسلامی.اعدامها قتل جوانان در همین جنبش .اینهاست که خشمی روز افزون در من ایجاد کرده و تحمل من در برابر کسانیکه مجیز گوی اسلام و ملا هستند را کم کرده. باامید روزگاری نیکو برای شما.
شنبه 30 آبان 1388

mashady - انگلیس - منچستر
این اینگلیسیها که ساعت 2 شب مست لایعقل با مینی ژوپ تو خیابون قدم میزنند بخاطر پلیس خوبی که داره در امنیت هستند هیچوقت هم پلیس بیعرضه گی خودشو گردن خانمهای سکسی نمی اندازه
شنبه 30 آبان 1388

applejuice - کانادا - تورونتو
lagolas - ایران - تهران . 100٪ با احمدی مقدم موافقم. اما ازش بیزارم و از رهبر و ریس جمهورش. ولی در مسًله حجاب درست میگه این قاتل. دین ما بد حجابیث رو قبول نمیکنیم. همه هم میدونیم که بالای 90٪ ایرانی ها مسلمانن پس باید حجاب باشد . سری به سواحل لبنان بزنید ...مسلمانان را ببینید ...تو کجای دنیا حجاب اجباریه
شنبه 30 آبان 1388

Atheist-0 - کانادا - ونکوور
lagolas - ایران - تهران. دوست عزیز برات متئاسفم که با چرندیات این رزل موافقی هر چند ازش بدت بیاد. حجاب برای زن عفت نمیاره. دور و بر خودت را نگاه کن 90 درصد از فاحشه ها از چادر و مقنعه استفاده میکنند در صورتیکه در بعضی کشورهای اروپائی در کنار دریا و یا پارکها زنان حتی بدون سینه بند میگردند بدون اینکه کسی با چشم بد به انها نگاه کنه البته به غیر از مسلمین که فقط بخاطر چشم چرانی به این نقاط میروند. فرهنگ اسلامی از انجائیکه به زن همیشه بدیده برده جنسی نگاه میکنه این مهمل ها را بهم میبافه. گول این اراجیف رو نخور و بدان که عفت و پاک دامنی زنان در مغز انان پرورش میابد نه در شکل ظاهری انان. . بدون اینکه قصد توهین به مقدساتت را داشته باشم بمن جواب بده که ایا مردی که در عرض 13 سال 18 تا 20 زن عقدی و ده ها صیقه ای و کنیز جنسی از نه ساله تا پنجاه سال داشته و هنوز به زن پسر خوانده خود هم رحم نکرده و او را به تصاحب خود در اورده حق نداشته دیگران را بچشم خود پندارد و اینست دلیل انهمه محدودیت ها برای زنان مسلمان.
شنبه 30 آبان 1388

shayan2uk - انگلیس - هال
Atheist-0 - کانادا - ونکوور . ما که تو انگلیس یه مچ پا هم ندیدیم.
شنبه 30 آبان 1388

mashady - انگلیس - منچستر
پلیسی که باید در خدمت مردم باشه فقط تامین کننده منافع اسلام و رهبره شب عروسی اگه صدای ضبط صوت رو ببری بالا پلیس به عنوان مزاحمت برای همسایه ها جلوی شادیتو میگیره ولی اگه به مسجد اعتراض کنی که صدای بلندگو رو کم کن میگن نمیشه بلندگوی مسجد الودگی صوتی ایجاد نمیکنه !!! همه چی بر ضد ملت در خدمت اسلامه یعنی اینها خودشون اسلام رو مقابل مردم قرار دادن
شنبه 30 آبان 1388

سنجاقک - انگلیس - ا......
خففففففففففففففففففففففففففه شو آشغال منحرف خاک تو سرتون کنند با اون اسلامی که آوردید که همش فکر پایین تنه هستش خاک بر سرتون کنند منحرف های پست فطرت
شنبه 30 آبان 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
این دولت مردان رژیم اسهالی .همه بیمار جنسی هستند.بخاطر اینکه اسلامشان بر پایه جنسیت گذاشته شده .از تعداد زنها و ضیغه های محمد تا به اخر مشخص است.
شنبه 30 آبان 1388

dawn1978 - ایران - تهران
نه آقا داره راست میگه!!!! کدوم دختر دیوونه ای بیاد بچه پولدارهای تر تمیز و بی ام و سوار رو که چند تا هزاری هم کف دستش میذارن بچسبه/ معلومه که ترجیح میده که یه سری داهاتی که بوی ترشیدگی عرق میدن و کریه المنظر هستن و عقده ای بیان توی سلولهای متعفن کهریزک بهشون تجاوز کنن و کتک هم بخورن!!! .... بله آقا .. باور88 جون کجاپی؟ این یکی خیلی زاقارته روت نشد بیای بینیویسی؟
شنبه 30 آبان 1388

blueberry64 - ایران - تهران
lagolas - ایران - تهران** عزیز این آمار کمی غلطه! حداقل برای الان که ما داریم تو اطرافیان نگاه میکنیم. از این 90% مسلمانی که میگی چند درصدشون نماز میخونن؟ روزه میگیرن؟ غیبت و زنا و دزدی نمیکنن؟ اینا مسلمونن؟ نه عزیز نصف این درصدی که گفتی فقط اسم اسلام و مسلمان رو یدک میکشن. همین و بس! ببین من الان یه امتحانی کردم که بقیه هم میتونن بکنن. خانواده خودت و چندتا از اقوام و دوستانت رو حساب کن ببین چند نفرشون نماز میخونن؟ برای من از 30 نفر فقط 9نفر نمازخون شمردم. به خدا دروغ نمیگم. این حتی نصف هم نیست. (هرچند نمیشه تعمیم داد اما چیزیه که همه جا مشهوده)
شنبه 30 آبان 1388

$persian$ - ایران - تهران
زر مفت
یکشنبه 1 آذر 1388

shnasahand - دوبی - الاهلی
جناب البته با عذر خواهی از اقایان تو کهریزک اقایون بازداشتی ثابت کردن مردا میتونن یه زن کاملا برهنه رو هم نبینند اما شما ارزشیا عرضه ندارین خودتونو کنترل کنین برا همین هم به خانوما گیر میدین ترانه موسوی لخت وعور بود یا بقیه زنانی که بعد از تجاوز کشتین؟
سه‌شنبه 3 آذر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.