فال روز جمعه ۲۰ نوامبر - ۲۹ آبان

فال روز جمعه 20 نوامبر - 29 آبان

فروردین

پلوتون نه تنها در حیطه سرنوشت و تخیلات شما در آینده نگری دارای تاثیرات بسیار قوی و موثریست بلکه گاه موجب پاره شدن ریسمان گذشته و حال شده و شما را به فراموشی آنچه که در گذشته بوقوع پیوسته وادار میسازد. این خاصیت همراه با تاثیرات اورانوس بشما فرصتی خواهد تا بتوانید در خلال این هفته به جنبه های مهم زندگی خود بیشتر فکر کنید و تصمیمات جدی و عمده در مورد کار و حرفه و یا زندگی خود بگیرید .

اردیبهشت

مسائل را عجالتا" ساده بگیرید تا خود بخود حل شوند. گذشته از این مورد زندگی خصوصی و روابط عشقی با عاطفی شما با بازیگری مریخ و اورانوس به نقطه اوج و شکوفائی غیر منتظره ای خواهد رسید. برای آنها که مجرد هستند و بدنبال زوج آینده خود میگردند عشق با یک نگاه پیش بینی میشود .

خرداد

بسیاری از مشکلات شما زائیده تفکر و نحوه عملکردتان است که با کوچکترین تغییر در طرز تفکر و تغییر روش در مواجهه با مسائل روزمره زندگی بسیاری از آنها خود بخود از بین خواهند رفت. به احتمال قوی سفری در پیش خواهید داشت که علاوه بر تفریح در آمدی نیز برایتان در بر خواهد داشت.

تیر

خیلی از مجردها بعد از اختلاف نظر با خانواده تصمیم به زندگی مستقل گرفته اند که باید این اقدام با حسابگری و دور اندایشی عمل شود چرا که ممکن است از هر دو طرف باناکامی و شکست روبرو بشوند . ازدواج های مصلحتی و تحت فشار سبب روی هائی شده که متولدین این ماه را امروز پکر ساخته است .

مرداد

تدارک یک مسافرت را باید حتما ببینید. اگر پولی را برای منظور خاصی پس انداز کرده اید الآن بهترین موقع برای مصرف آن است ولی ریسک نکنید. الزامی ندارد که حتما و باید پس اندازتان در جهتی خرج شود که قبلا برایش برنامه ریزی شده است بلکه میتوان آنرا به بهترین نحو برای کاری که امروز پیش آمده است مصرف کرد.

شهریور

به آندسته از خانمها که رازی در دل دارند توصیه میشود در بازگویی آن به شخص مورد اطمینان خود نیز بااندیشه و احتیاط عمل کنند. به متاهلین بویژه آقایان توصیه میشود اینروزها با یک شاخه گل، یک هدیه کوچک، حتی یک کارت زیبا سبب شوند فضای خانوداگی شان رنگ و روح تازه ای بگیرد.

مهر

اصولا متولدین این ماه آدمهای بسیار خوش قلب و فداکاری هستند ولی گاه بدلیل بعضی لجبازیها خود را به دردسر می اندازند . در زمینه کاری و مشکلات محیط کار، باید با سیاست عمل کرد . باید هماهنگی ایجاد کرد . در زمینه بعضی اختلاف نظرها و یا زمزمه جدایی ها در میان سی در صد از متاهلین باید توصیه نمود عاقل باشید و محتاط .

آبان

دختران جوان در مورد خواستگارهای خود و بطور کلی پیشنهادهای ازدواج خیلی بیشتر از پیش بررسی و مطالعه کنند، بخصوص اگر متولدین دی ماه در میان این متقاضیان باشند. ممکن است خانمها از عقب افتادگی موقتی شوهران خود در امور مالی کمی ناراحت شوند، اما پایان شب سیه سپید است .

آذر

دریافت خبرها و پیامهای تازه ای زندگی اکثر متولدین این ماه را دچار تحول و تغییر میکند، در این ضمن بعضیها بدلیل نقل و انتقالات تازه در کار و زندگی شان، ابتدا کمی دلواپس میشوند ولی بمرور خود را بازیافته و به مسائل مثبت پیش آمد پی میبرند .

دی

خانمهای متولد این ماه اغلب روحیه حساس و شکننده ای دارند، این عده از دروغ و دورویی آدمها خیلی زود میشکنند و آنقدر که به روابط انسانها در حد احساسی اهمیت میدهند به کمک و یاری مادی نیم نگاهی هم ندارند. ازدواج در میان جوان ترها اوج میگیرد و بسیاری از دخترخانمها شانس یافتن مرد دلخواه خود را می یابند ..

بهمن

به زودی به یک میهمانی باشکوه دعوت خواهید شد. اما احتمال شرکت کردنتان در این میهمانی کم است. نرفتن شما به نفع شما خواهد بود چرا که همیشه شکوهی که دیده میشود مانند یک نی توخالیست که تنها ابهت آن موجب اغفال شدن میگر .

اسفند

احساس می کنید آن طور که باید از زحمتتان قدردانی نمی شود. خواستار این هستید که دیگران پی به ارزش های شما برده و برایتان احترام قایل بشوند. امروز خبرهای خوشی از سوی همراهان زندگیتان در برقراری رابطه عاطفی خواهید داشت.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.