استقبال سرد مردم تبریز از احمدی نژاد + عکس و ویدیو

استقبال سرد مردم تبریز از احمدی نژاد

شبکه جنبش راه سبز (جرس):محمود احمدی‌نژاد صبح امروز برای سفری سه روزه عازم آذرباییجان شرقی شد اما آنگونه که تصاویر خبرگزاری مهر نشان می دهد، سخنرانی رئیس دولت در تبریز با استقبال سرد مردم این شهر مواجه شده است.


سایت خبری "یولداش" در گزارشی نوشته است که روز گذشته غلامرضا آفریده "رئیس ستاد مردمی" استقبال از احمدی‌نژاد در آذربایجان شرقی‌، از سازماندهی یک‌صد هزار نفر از مردم استان برای استقبال از خبر داده بود را داده بود‌ ولی امروز حداکثر 10-15 هزار نفر در سخنرانی وی در ورزشگاه باغشمال حضور یافتند.

در گزارش این سایت همچنین آمده است که براساس تصاویر منتشر شده از سخنرانی رئیس دولت در شبکه‌ استانی آذربایجان شرقی، سکوهای ورزشگاه تماما خالی بوده و جمعیت در محوطه‌ی چمن روبروی جایگاه متمرکز شده بودند‌، به نحوی که جمعیت مذکور حتی نصف محوطه‌ چمن را نیز پوشش نمی‌داد. دوربین‌های صدا و سیما نیز اغلب به نمایش نماهای بسته پرداخته و با پخش تصاویری آرشیوی از سفرهای قبلی احمدی‌نژاد به تبریز سعی در ارائه‌ تصویری غیرواقعی از حضور کمرنگ مردم داشت.

سایت یولداش همچنین خبر از تبلیغات پرهزینه سازمانهای دولتی برای حضور مردم در این مراسم می دهد و می نویسد: از چند روز قبل سطح شهر با صدها بنر و پلاکارد که هزینه‌های بالایی را متوجه شهرداری و ادارات و سازمان‌های دولتی می‌کند‌، پر شده بود و مدارس و ادارت به سازماندهی دانش‌آموزان و کارمندان برای حضور و استقبال از رئیس دولت پرداخته بودند‌، تا آنجا که کادر برخی بیمارستان‌ها خبر از فشار بر پزشکان و کادر درمانی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی برای حضور در سخنرانی محمود احمدی‌نژاد می‌دادند.
چند روز پیش نیز محمود احمدی نژاد سفری به مشهد داشت که عکسهای هوایی نشان دهنده خالی بودن صحن اصلی حرم امام رضا (ع) و محل سخنرانی رئیس دولت داشت.


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت نمایش بدون فیلتر ویدئو در ایران اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود مستقیم و بدون فیلتر ویدئو در ایران اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود برنامه پخش ویدئوهای دانلود شده اینجا کلیک نمایید.


وبلاگ آرش سیگارچی : محمود احمدی نژاد رییس دولت دهم در حالی امروز به تبریز رفت که می شد حدس زد که استقبال چشمگیری از او نشود.

شاید همین اول کار خرده بگیرید که احمدی نژاد در این سفر تنها نبوده اما من اصرار دارم بگویم او تنها بوده است. به این عکس نگاه کنید:

عکس بالا چهار روز قبل از انتخابات است و هرچند گفته می شد با زور پول و کمک مستقیم این ملت به ورزشگاه آمدند اما آن تصویر را مقایسه کنید با تصاویر سفر امروز احمدی نژاد به تبریز :

تازه تلاش خبرگزاری مهر برای اینکه جمعیت پرشور مستقبلین را نشان دهد به این سه عکس خلاصه می شود

این هم عکس شاهکار مهر که نشون می ده چقدر مردم پر شور از او در ورزشگاه استقبال کرده اند . به سکوهای خالی توجه فرمایید :

فقط مهر تا حالا عکس داده و البته ایرنا خبرگزاری دولت که تا این لحظه دسترسی به عکس هاش امکان پذیر نیست. فکر کنم فارس هنوز داره رو عکس ها “کار” می کنه!

با این عکس ها ، فکر نمی کنید محمود در تبریز تنها بود؟

تصاویر اختصاصی جنبش سبز تبریز از سفر احمدی نژاد
جنبش سبز تبریز : در حالی که با توجه به تبلیغات گسترده و تشکیل ستاد استقبال از احمدی نژاد در تبریز برای سازماندهی استقبال از وی ،انتظار میرفت که کودتاگران بتوانند جمعیتی در حدود 30 تا 50 هزار نفر را برای پذیرایی از رییس دولت کودتا سازماندهی کنند ، حامیان دولت کودتا در این اقدام ظاهری هم ناکام ماندند.جمعیت گردآوری شده در ورزشگاه در حدود 8 الی 10 هزار نفر بود که حداقل 75 درصدشان را دانش آموزان تشکیل می دادند که از مدرسه به آنجا آورده شده بودند. کارمندان برخی ادارات دولتی نیز در جمعیت دیده می شدند.البته تعدادی از دانش آموزان پیش از آغاز سخنرانی احمدی نژاد، ورزشگاه تختی را ترک کرده و فرار کردند.با توجه به جمعیت 1میلیون و
400هزار نفری تبریز ، افراد گردآوری شده در ورزشگاه کمتر از یک درصد مردم شهر را تشکیل می دادند.پیش از آغاز سخنان احمدی نژاد ، مجتهدشبستری (امام جمعه تبریز) به سخنرانی پرداخته و در سخنانش ادعا کرد که در اعتشاشات ! پس از انتخابات ، مردم تبریز هیچ شرکتی نداشتند.این در حالی است که پس از اعلام نتایج ، تبریز سه روز ناآرام را تجربه کرد و در جریان تظاهرات نیز دو نفر در این شهر کشته شدند.عدم استقبال مردم تبریز از رییس دولت کودتا اوج خشم و نفرت مردم این شهر را از دولت تقلبی آشکار کرد.

blueberry64 - ایران - تهران
من میدونم این کاها، کار همون دشمنان فرضی دولت و ملت هست!! این عکس هارو دستکاری کردن که بگن این دولت تنها شده. نههههههه این کاها فایده نداره!! طرفداران بسیارند. ها ها ها
جمعه 29 آبان 1388

AKHTE BALA - آنگلستا ن - ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌داربی
انتری فساد که دیدن نداره اراجیفشم که تکراری هست.
جمعه 29 آبان 1388

zorro.ir - ایران - تهران
مگه روز کودک بود پنج شنبه ؟ خاک بر سرت محمود.
جمعه 29 آبان 1388

mammad_st - هند - پونا
استقبال سرد!. حظور اجباری دانش اموزان و یه سری بسیجی اسکل.. دم مردم تبریز گررررررررررم. استقبالی در کار نبوده، سرد وگرمش جای خود..
جمعه 29 آبان 1388

rationalism21 - انگلستان - لندن
همیشه روششون این بوده که برای راهپیمایی ها سربازهای پادگان ها؛بچه های مدرسه ها؛مردم از شهرها و روستاهای اطراف؛کارمندهای اداره های دولتی رو می آوردند بعد تو دوربین نشون می دادن می گفتن نگاه کنید ما چه قدر طرفدار داریم.
جمعه 29 آبان 1388

Negah* - المان - فرانکفورت
تعجب من از این هستش چه فرقی میکنه چند صد نفر از یه دیوانه روانی استقبال کنند یا نکنند مگر به غیر این است که خرج این کارها از سرمایه ملت است اینهمه تبلیغات وپوستر وعکسهای قد ونیم قد واینهمه لاشخورهای دور وبر این کوتوله جاهل مگر کم خرج داره شاید به اغراق میتوان گفت اگر پول اینهمه تشریفات ملوکانه را خرج خانوادهای فقیر میکردند هزاران هزار را شامل میشد تا کی این ابلهان ملت ایران را نادان میدانند بخدا قسم مردم اگاه ودانا هستند ودر اینده ای نه چندان دور روزگاری چون صدام حسین واقوامش در انتظار این نابخردان خواهد بود حیف که این وحشیان زمان تاریخ را رد میکنند وشعور ودرک تاریخ را ندارند.ومنتظر اداره جهان هستند.
جمعه 29 آبان 1388

iranian pardis - امریکا - شیکاگو
ایران -تهران.مثل اینکه تن توام مثله هلند-امستردام... اخه .. توکه حرف زدن بلد نیستی وکارهارومینویسی کاها غلط می کنی اظهاره نظر می کنی انشاالله همتون بادکنید رودله این نکبته انتری نژاد به همین زودی ملت ازاده ایران حکم اعدام همتونوامضا میکنند ها ها ها ها ها.
جمعه 29 آبان 1388

shayan2uk - انگلیس - هال
blueberry64 - ایران - تهران. دسته ..و ها ها ها ٫ خجالت هم چیزه خوبیه مزدوررررررررر !!!! خبر مرگت میرفتی خودت از نزدیک میدیدی ٫ فعلا تو مشهد و تبریز که بی آبرو شدید ٫ یاشاسون آذربایجان
جمعه 29 آبان 1388

shabnam anti mammad! - استرالیا - سیدنی
زیاد دلتون به این خوش نباشه که مردم از احمدی نژاد استقبال سرد میکنند و این حرفا. من حاضرم براتون ثابت کنم مردم بعضی از مناطق کشور ما که عمدتا دور از مراکز استانها و شهرهای بزرگ هستند اصولا کاری به این ندارند که چه کسی در راس قدرته. اونها به مظهر قدرت در هر شکل و قالبی هست عشق میورزن و رفتارهای شیفتگی و رعیتی نشون میدن. اینها شاه و فرح میرفت به پاشون میافتادند خامنه ای و احمدی نژاد برن همین کارو میکنند و هر کس دیگه که در آینده در راس قدرت قرار بگیره بازهم همین رفتارها رو نشون میدن. بنابراین جمع کردن این افراد بویژه اینکه کمی تشویقی مالی هم چاشنی اش شده باشه بهیچوجه کار شاقی نیست. بنابراین در این موارد من از همه دوستان خواهشمندم به جای اینکه به معیارهای کمی توجه کنید معیارهای کیفی رو مدنظر قرار بدید و ببینید که چه تیپ افرادی از چه کسانی حمایت میکنند تا سیه روی شود آنکه در او غش باشد..
جمعه 29 آبان 1388

hares2 - ایران - تهران
blueberry64 - ایران - تهران -ببین من نمی خوام فحشت بدم هر چند لیاقتته.... ولی اگه به عکسها توجه کنی می فهمی که فارس خیلی بد عکسهارو تابلو کرده.................اگه یه ذره فوتوشاب بلد باشی(که نیستی........طرفدارای محمود رو بیسوادهای جامعه تشکیل میدن.....نمونش همون---ون خواهران ارزشی دم در سفارت برای پس گرفتن حجازی) من نمیدونم شماها چرا اینقدر خوابین.........................در هر صورت خیلی امیدوار نباشین.........تا دوسال دیگه احمدی گورشو گم میکنه یا ملت تیکه تیکش میکنن.....همون کاریرو که اینا تو این سی سال با روشن فکرا و بقیه کردن.............................. خواهشن برو از یکی این فیلمارو بگیر(یا دانلود کن):. کودتای سوم........... نود سیاسی......... اگه عقل داشته باشی چشات یه ذره باز میشه............................. اگه پیدا نکردی به این آدرس بیا و ازم بخواه:با اجازه مسوولای سایت:. www.download3faz.tk
جمعه 29 آبان 1388

sare galin - انگلیس - لندن
مرسی تبریز.اخه مگر این جنایتکار دیدنم داره.
جمعه 29 آبان 1388

شهیده الحجاب1 - ایران - اهواز
والا تا انجایی که از دوستانی که در اذربایجان ساکن هستند شنیدیم اینطور نبوده. انها از استقبال گرم مردم از ریس جمهورشان خبر می دادند. این سایت از چه منابعی خبر می گیره الله یعلم. فکر نکنم منبعش مهر باشه. دیشب هم تصاویر اخبار ضد این خبری که در ایرانیان انگلستان در حال خوندنش هستیم را نشون میداد. اخه جنبش سبز رو چه به این کارها. برید سبزیتون رو پاک کنید.
جمعه 29 آبان 1388

khodekhodeshe - بلژیک - انت ورپ
باریکلا به شرفتون.و کلی دمتون گرم.
جمعه 29 آبان 1388

arian1 - ایران - ابادان
اصولا اشخاصی که سران حکومت جمهوری اسلامی راتشکیل می دهندیا افراد خیلی احمقی هستند یا اینکه خیلی پررویا هردوشکل. باید از انها پرسید که چه افتخاری وچه کاری برای مردم ایران انجام داده اید که مردم پشتیبان انها باشند.غیر از نابودی کشور ومنابع ان ویا قتل عام وشکنجه وگسترش فقر وفحشا ودزدی وجنایت وهمچنین بردن ابروی ایرانیان در جهان چه کار افتخار امیزی برای مردم و ایران انجام داده اید.
جمعه 29 آبان 1388

ahn2009ir - ایران - ایران
خوب هوا سرد و بارونی بوده!!
جمعه 29 آبان 1388

ahn2009ir - ایران - ایران
در ضمن برای دیدن عکسهای کامل روی لینک زیر کلیک کنید. https://www.rajanews.com/detail.asp?id=39996. از مدیران سایت خواهش دارم که نظر بنده را حذف نکنند.
جمعه 29 آبان 1388

diyarim - اذربایجان - باکو
مرسی هموطنایه دلیره تبریزی ...
جمعه 29 آبان 1388

khalije ariyayi - امریکا - لاس وکاس
من به اینکه این تقلب کرده یا نه .. عکسها دستکاری شده یا نه کارندارم.ولی از روش مسافرتها و سخنرانیهاش فهمیدم که این اقا شان ولیاقت ریاست برای دومین بار به کشوری مثل ایران رو نداره.
جمعه 29 آبان 1388

mehr47 - ایران - تهران
آذربایجان اویاخدی.....احمدی نه بیلاخ دی!!!!
جمعه 29 آبان 1388

aidin1978 - ایران - تبریز
سلام دوستان . من خودم بچه تبریزم یکی از دوستان رفته بود وفیلمبرداری کرده بود . دوستم می گفت که تو استادیوم به زور 7-8 هزار نفر بودن . در حالی که تمام مدارس راهنمایی ودبیرستان تبریز رو که چیزیی بالغ بر 150 هزار نفر بود آورده بودن که وسط راه اکثرا جیم زده بودن.دم بچه کوچولوها گرم .
جمعه 29 آبان 1388

aidin1978 - ایران - تبریز
عکس اولی رو هم که دیدید با حدود 1000 دستگاه اتوبوس از شهرها وروستاهای اطراف آورده بودن که خدا شاهد من خودم از چندتاشون پرسیدم از استان اردبیل هم آورده بودن اتوبوسهایی تو بلوار آزادی پارک شده بودن و تا چشم کار میکرد اتوبوس بود باور کنید که به جرات بیش از 80 درصد انها تبریزی نبودن .
جمعه 29 آبان 1388

Miss king - هندوستان - دهلی
بابا گذشت دیگه حالا کاری که نباید میشد شده. ول کنید این بحث احمدی و موسوی رو دگه حالم به هم خورد
جمعه 29 آبان 1388

masih - ایران - تهران
آذربایجان اویاخدی احمدی دایادی البته دیبجن.بدبخت دست به دامن بچه مهد کودکی ها شده
جمعه 29 آبان 1388

bavar88 - هلند - امستردام
shabnam anti mammad! - استرالیا - سیدنی : ممنون از اظهار لطف شما به مردم ایران! خوب یک دفعه بگو که هیچی نمی فهمند چرا تفسیر می کنی! بیچاره فکر می کنی که حالا رفتی پیش کانگورها کسی شدی؟ شماها از جای دیگه دارید می سوزید برید اون را پیدا کنید.
جمعه 29 آبان 1388

khorzookhan - ایران - تهران
hares2 - ایران - تهران . عزیز جان یک بار دیگر کامنت بلوبری را بخوان .این کامنت ر ا برای مسخره کردن همان خواهر و برادرهای ارزشی گذاشته و به این طریق منطق آنها را زیر سوال برده و مسخره کرده .زود عصبانی می شی ها !!
جمعه 29 آبان 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرگ
mehr47 - ایران - تهران ترجمه کن عزیز
جمعه 29 آبان 1388

shanul - المان - هامبورگ
احمدی نژاد و سپاه پاسداران بازی سیاسی را به مردم باختند.
جمعه 29 آبان 1388

n.shina - المان - المان
مهر47.ایران.تهران. وای خیلی بامزه بود.کلی خندیدم.مرسی شهید حجاب. ایران.اهواز . یه سر بیایی المان مطمئن باش تو هم به افتخار شهادت نائل میشی.
جمعه 29 آبان 1388

Blackpanter - المان - اشتوتگارت
aidin1978 - ایران - تبریز اقا دمت گرم ایول به شما به مبارزه ادامه بدین که پیروزئ از ان ماست خدا پشت و پناه تک تک شما اصیل هائ ایرانئ باشه ما پیروزیم
جمعه 29 آبان 1388

hagh - ایران - اصفهان
سلام دوستان. من یه پیشنهادی دارم برای 16آذر در تهران. من فکر میکنم که برای سد کردن حمله بسیجیان سگ صفت و. در اتوبان همت یا رسالت که همیشه ترافیک هست مردم اگه در این اتوبان گرد هم بیایند به سرعت جمعیت زیاد میشه و تمام سرنشینان سواری ها به راحتی میتونند به جمعیت بپیوندند همچنین به خاطر ترافیک نمیتونند که نیروهای لباس شخصی و. سریع به مردم برسانندو پرچمهای سبز را و شعارها و . را در ماشینها مردم زودتر آماده کرده باشند
جمعه 29 آبان 1388

madrid - ایران - قزوین
شبکه خبر : استقبال کم نظیر و پرشور از رئیس جمهور محبوب ایران وای که مردم از خنده .ایول. اگر توجه میکردین شبکه خبر جمعیت رو از نزدیک و بسته نشون میداد تا سکوهای خالی معلوم نشه
جمعه 29 آبان 1388

Madrid - ایران - قزوین
یه سوالی دارم که برای من جای تعجب داره به نظر شما آیا اینها میدوونن که طرفدار ندارن و به روشون نمی ارن و هی تو تلویزیون از پشتوانه ی مردمی حرف میزنن یا اینکه چشماشون لوچه که جمعیت تبریز رو میلیونی میبینن؟
جمعه 29 آبان 1388

madrid - ایران - قزوین
خوشم میاد این باور88 داره میسوزه هیشکی جوابشو نمیده. حالا باور کردی باور88؟. هنوز طفلی
جمعه 29 آبان 1388

madrid - ایران - قزوین
mehr47 - ایران - تهران. آذربایجان اویاخدی.....احمدی نه بیلاخ دی!!!! یعنی چی؟ یکی ترجمه کنه!! شعار های تو عکس هم یکی بگه چی نوشته
جمعه 29 آبان 1388

f117 - هلند - المره
دوستان عزیز..من یکی که به جمهوری اسلامی افتخار میکنم..شماره یک دنیاست. البته در پستی .بیشرفی .روغگویی. ادم کشی. بیغیرتیو بی ناموسی/ این اعراب پست و وحشی ادامه دهندگان راستین اسلام ناب محمد تازی هستند
جمعه 29 آبان 1388

mehr47 - ایران - تهران
ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرگ سلام عزیز: آذربایجان بیداره....با تقدیم یک بیلاخ به ا.ن آقا
جمعه 29 آبان 1388

farzanik - ایران - گنبد کاووس
مموتی رفتی اونجا تو خیابون خلوت تک چرخ زدی؟؟؟؟؟؟؟؟. مموتی بیا که گرگان و گنبد سخت در انتظار ظهورتن!!!!!!!!!!!!!!!!!
جمعه 29 آبان 1388

sotedelan - هلند - المیره
اینها هم که همه بچه مدرسه ای هستن
جمعه 29 آبان 1388

zamora2009 - ایران - تبریز
این بچه هاکه کاور پوشیده بودن واسه تشکیل پرچم ایران اومده بودن که به خاطر باران نشد. درضمن کودک وپیر نداره اینا عضو این مملکتند. تاکور شود هرآنکه نتواند دید.
جمعه 29 آبان 1388

kamran75015 - فرانسه - لیون
دم بچه های خوب تبریر گرم !! - من خودم اذربایجانی نیستم ولی یاشاسین اذربایجان !!
جمعه 29 آبان 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرگ
blueberry64 - ایران - تهران من باورم نمیشه تو این حرفها را می زنی تو که مخالف دولت بودی پس چی شد
جمعه 29 آبان 1388

borj - ایران - بوشهر
iranian pardis - امریکا - شیکاگو. hares2 - ایران - تهران .shayan2uk - انگلیس - هال . شماها چقدر ای کیو تشریف دارید.خوبه که blueberry64 تو کامنتش نوشته دشمنان فرضی!!! بازم متوجه نشدید!!
جمعه 29 آبان 1388

farid ario - ایران - تهران
blueberry64 - ایران - تهران ببین آقا تو محبت کن آدرست و اینجا بزار دفعه بعد....کارت دارم.
جمعه 29 آبان 1388

siamakk - هند - دهلی
یاشاسین تبریز!
جمعه 29 آبان 1388

mehr47 - ایران - تهران
ا.ن آغا خودش هم میدونه مردم چه احساسی نسبت به بهش دارن اما این قوم ناپاک به احساس مردم اهمیتی نمیدن. اینها اومدن شخصیت تاریخ ثروت و فرهنگ ما رو به غارت ببرن. حالا این ما هستیم و یک وظیفه تاریخی. درود به همه شما.
جمعه 29 آبان 1388

parvin ariya - ایران - اصفهان
ترس رژیم از نام تراکتور سازی تبریز به خاطر محبوب بودن تیم تراکتورسازی و به سمبل مقاومت. دوستان چند صباحی است که شایعاتی خطرناک در مورد تغییر نام تراکتور سازی تبریز به تراکتور خالی به گوش می رسد که از نظر من به چند دلیل این کار شک برانگیز بوده و به عنوان دیگر خام است و سوال برانگیز. دوستان یادتان هست که دو سال پیش بحث انتقال باشگاههای مرکز نشین به شهر ها و استانهای دیگر با جدیت مطرح شده بود تا به آنجا که پاس را به همدان دادند و صبا را به قم و قصه به آنجا ختم شد که چون یکی از کارخانجات گروه صنعتی ایران خودرو در تبریز احداث شده و به بهره برداری رسیده است امتیاز تیم پیکان به این شهر انتقال پیدا کند و تیم تراکتورسازی در لیگ یک با تغییر نام به عنوان این تیم بازی کند.... https://tractorfans.com/component/content/article/125-fans-article/1633-1388-08-29-09-28-50
جمعه 29 آبان 1388

afsaneh2010 - فرانسه - نیس
blueberry64 - ایران - تهران . برادر این دولت خودشم ضد انقلاب شده شما هنوز انقلابی هستی!!!!!!!
جمعه 29 آبان 1388

iran-azad88 - ایران - تبریز
دوستان کسانی که رفتند برای نامه دادن به ا.ن بود که مثلا بخواهند از بانکی چیزی وام بگیرند اگر از بین همین جماعت رای گیری شود ا.ن رفوزه می شه
جمعه 29 آبان 1388

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
هر کی که تو ایران زندگی کرده میدونه که اینها به زور و تهدید دارن حکومت میکنن.ا ینا هم که از این حکومت دفاع میکنن سود مادی میبرن.راحت بگم مزدورن یعنی وطن فروش. راستی مزدور های رژ یم اینجا چکار میکنن بهتره برن روزنامه کیهان بخونن.ایران رو به گند کشیدن اومدیم بیرون اینجا رو هم میخوان آلوده کنن؟ آزادی و دمکراسی برای ایران
جمعه 29 آبان 1388

arash-eindhoven - هلند - ایندهوفن
یادش بخیر . استادیوم باغشمال .1358 یا 59.سخنرانی مسعود و موسی. زنجیره فروش. میلیشای قهرمان ....چه زود گذشتند. همه جا پر بود صدها هزار نفر ...و نیروهای فالانژ باحمایت کمیته 15 خیابان صائب و پاسداران و چماقداران کمتر از 300 نفر !!؟ از دور فحش میدادند و جرات نزدیک اومدن نداشتند .
جمعه 29 آبان 1388

odin - بلژیک - انتورپن
25000نفر زیر دست و پا له شدن.
جمعه 29 آبان 1388

blueberry64 - ایران - تهران
توجه! توجه! توجه!
شنبه 30 آبان 1388

blueberry64 - ایران - تهران
shayan2uk - انگلیس - هال *** iranian pardis - امریکا - شیکاگو *** hares2 - ایران - تهران *** farid ario - ایران - تهران *** afsaneh2010 - فرانسه - نیس *** (ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرگ گلم فقط به شما محترمانه میگم که اشتباه شده) : عزیزان من مثل شما جوابتونو نمیدم چون شعور دارم و ادب و احترام سرم میشه. اولا که من آقا یا به قول یکیتون برادر نیستم! سواد هم دارم کیبورد یه حرف رو جا انداخته نشونه بیسوادیم نیست دوست گرامی. فکر کنم فقط یه نفر یعنی borj - ایران - بوشهر عزیز فهمید دارم مسخره میکنم. شماها یعنی تا حالا هیچ کدوم از کامنتهای منو نخوندید که اینجوری چاک دهنتونو باز کردید و هرچی لایق خودتون بود بهم گفتید؟ وقتی مطمئن نیستید نیستید چرا اینجوری حرف میزنید؟ خوب ناراحت میشم. تازه خیلی خودمو کنترل کردم که چیزی بهتون نگم. بی جنبه ها قهر قهر
شنبه 30 آبان 1388

blueberry64 - ایران - تهران
شهیده الحجاب1 - ایران - اهواز *** برو بمیر بابا جون. بلد نیستی گل واژه تلاوت نکن!! الله یعلم نیست مجید جاااان!!! الله اعلم درسته. لووول بی سوات (همون بی سواد)
شنبه 30 آبان 1388

shayan2uk - انگلیس - هال
blueberry64 - ایران - تهران. دوست عزیز ٫ امیدوارم که اساعه ادب اینجانب رو ببخشی ٫ دوزاری کج بود ٫ حالا آشتی آشتی!!!!
شنبه 30 آبان 1388

mashady - انگلیس - منچستر
شهیده الحجاب1 - ایران - اهواز این چه اسمییه برای خودت گذاشتی برو عوضش کن خجالت بکش ایرانی هستی ناسلامتی خیلی اگه عاشق شهدایی اسم یه هموطن شهیدت رو بذار برای کسی بمیر که برات تب بکنه مصری ها سنی شافعی هستند از شیعه جماعت تنفر دارن من و شمای شیعه اگه بمیریم مصری ها جشن میگیرند هم دولت و هم ملتش از ما بیزارند
شنبه 30 آبان 1388

melisa - ایران - تبریز
aidin1978 - ایران - تبریز - دقیقا
شنبه 30 آبان 1388

yashasen32 - ایران - تبریز
آقا من خودم اونجا بودم و می دیدیدم که بسیجیا به زور مردمو از پیاده رو ها و .. هل می دادند داخل جمعیت تا مثلا جمعیت بیشهر به نظر برسه و پیش اربابشون سربلند بشن ولی مردم هم به شدت مقاومت می کردند حتی یبار یه نفر را که خواستند هولش بدن داخل جمعیت به شدت با یکی از بسیجیا درگیر شد که اتفاقا اون انتر هم موقع رد شدن نظاره گر درگیری بود و مردم می خواستند اونا رو از هم جدا کنند اون احمق هم فکر می کرد مردم خودشون رو برای اون می کشند اونم دست تکون می داد !!!!!
شنبه 30 آبان 1388

afsaneh2010 - فرانسه - نیس
. blueberry64 شما از خودمونین؟ پس خوش اومدین. تو این سایت باید خوش اخلاق بود.
شنبه 30 آبان 1388

blueberry64 - ایران - تهران
shayan2uk - انگلیس - هال ** عزیز به قول یکی از دوستان اینجا ما فقط چندتا کلمه میبینیم ولی احساس و لحن اون شخص رو تشخیص نمیدیم پس سوءتفاهم زیاد پیش میاد. حالا که خیلی اصرار کردید (لووول) آشتی آشتی// afsaneh2010 - فرانسه - نیس ** عزیز من خیلی وقته اومدم و تازه وارد نیستم. ولی چشم خوش اخلاقم.
شنبه 30 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.