همسرم بدون اطلاع من با مرد دیگری ازدواج کرده است!

همسرم بدون اطلاع من با مرد دیگری ازدواج کرده است!

مرد میانسالی با ارائه دادخواستی در دادگاه خانواده، مدعی شد: همسرش بدون اطلاع او به ایران آمده و با مرد دیگری ازدواج کرده است.

این مرد که در خارج از کشور سکونت دارد با دادن وکالت تمام امور خود به وکیلی در ایران از او خواست پیگیری‌های لازم را در این زمینه انجام دهد و از همسرش شکایت کند.

در اظهارات موجود در پرونده این مرد که در شعبه 262 مجتمع قضایی خانواده در حال پیگیری است، آمده است: چند سال قبل با همسرم که برای مسافرت به کشوری که من در آن زندگی می‌کنم آمده بود، آشنا شدم و قبل از اینکه او به ایران برگردد، به او پیشنهاد ازدواج دادم و قرار شد او بعد از اینکه به ایران برگشت، به پیشنهاد من جواب بدهد.

وی افزود: مدتی بعد دوباره با او تماس گرفتم و او به من گفت که با پیشنهاد من موافق است. بعد از اینکه به صورت غیابی ازدواج کردیم او به خارج آمد و زندگی مشترک خود را آغاز کردیم.

در ادامه اظهارات این مرد آمده است: ماه‌ها از زندگی مشترک ما می‌گذشت و همسرم از من خواست به او اجازه دهم که برای دیدن خانواده‌اش به ایران بیاید که من هم با این تصمیم او موافقت کردم و قرار شد برای مدت کوتاهی به ایران بیاید تا پس از مدت‌ها خانواده‌اش را ببیند.

وی ادامه داد: اما اقامت همسرم در ایران طولانی شد و من که انتظار اقامت طولانی مدت او در ایران را نداشتم با او تماس گرفتم و او به من گفت که اجازه دهم مدت بیشتری درایران بماند؛ من هم با این تصمیم موافقت کردم و قرار شد او چند روز بیشتر در ایران بماند.

مرد میانسال گفت: اما اقامت او در ایران باز هم طولانی شد و او دیگر به تماس‌های من جواب نمی‌داد و من که نگران این وضعیت شده بودم سعی کردم از طریق آشنایان از او خبری بگیرم که در این کار هم موفق نشدم و هیچ کس از او خبری نداشت.

وی ادامه داد: مدتی از این موضوع گذشت و من نا امید از یافتن خبری از همسرم، به زندگی جدید خود عادت کرده بودم، که یکی از دوستان مشترکمان را دیدم و او به من گفت چندی قبل همسرم را در یک کشور اروپایی دیده است.

مرد میانسال افزود: دوستم به من گفت مدتی قبل برای مسافرت به یک کشور اروپایی سفر کرده بود که یک شب در یک مهمانی که تعدادی از ایرانیان آن را برگزار کرده بودند، حضور یافتم و همسر تو را نیز در آن مهمانی دیدم. همسر تو به همراه مرد غریبه‌ای بود و وقتی از همسرت خواستم که او را به من معرفی کند، او به من گفت که این مرد شوهر من است.

وی ادامه داد: دوست من نیز در فرصتی با آن مرد صحبت می‌کند و آن مرد به دوستم می‌گوید که در ایران با این زن آشنا شده‌ام و قبل از ازدواج به من گفته است که تاکنون با کسی ازدواج نکرده است.

وکیل این مرد نیز با حضور در شعبه 262 مجتمع قضایی خانواده با بیان اینکه موکل من از همسرش شکایت دارد، از قاضی صداقتی درخواست کرد، حکم فسخ نکاح مجدد این زن را صادر کند.
قاضی صداقتی نیز بعد از شنیدن اظهارات وکیل و بررسی دادخواست، دستور داد در جلسه بعدی رسیدگی به این پرونده زن و مرد به همراه هم در دادگاه حضور یابند تا اظهارات دو طرف شنیده شود.

kili_patilaki - قطر - دوحه
یک کلام ختم کلام:مقصر اصلی اسلام است "آرتیمیس سوئدی".
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

niagara - ایران - تهران
حالا اگه این اقا بدون اطلاع خانمش 10 تا زنم بگیره اشکالی نداره که.کار خلاف شرع نکرده
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

parandeye abi - بلزیک - بروکسل
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو . قبل از این که بنا به فرهنگ مراکشیت شروع به داد وبیداد و فحاشی کنی ومغز پلاستیکیت رو به کار بندازی باید بهت بگم که رفیق حریری رهبر مسیحیان لبنان نبود چون اصولا اون مسلمون بود!!!دوما حالا اگه چند تا کوته فکر مثل تو میان اینجوری خیانت میکنند ربطی به دین و مسلک دیگران نداره.
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
چه زندگی مسخره ای !!!
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

haghighatgo - آلمان - برلین
ناراحت نباش یکی نو و آگبندش رو پیدا کن. خنچه بیارید، لاله بکارید، خنده برآرید، می ره به حجله، شاه دوماد. بعله برونه، گل می تکونه، دسته به دسته، دونه به دونه، شادوماد. کف بزنید و شادی کنید، نیت به دومادی کنید. چه بلنده، موی بافته اش، چه قشنگه، تازه عروس. چه قشنگه، شوخ و شنگه، همه رنگه، مثل طاووس. خوش به حالش شادوماد. رو جهازش، خنده نازش، سینه بازش، مرمریه. همه دور، آینده و شمعدون، پرده ایوون، کرکریه. خنچه بیارید شادان، لاله بکارید خندان. دوماد کجائیه؟ دستاش حنائیه، عشقش حدائیه، گل پسره. زلفاش گلابتون، لباش مثال خون. خوش خلق و مهربون، شادوماد. داداش جون .....خواب بودی خرت رفت
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

اسماعیل-شیراز - ایران - قم آباد
نوبره والا.. . حتما مرد میانسال از نظر کمر ضعیف بوده و نمی تونسته به اون بیچاره حسابی برسه...
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

thelastsamurai - سوئد - کیرونا
من خودم شاهدم دختران ایرانی که به اینجا آمدند بعد از ازدواج زیرآب شوهرشان را زدند و رفتند دنبال سوئدی.از هیچی شانس نداشته باشیم در این زمینه پیشرفت داشتیم.زن و دختر خوب دیگه باید خوابشو ببینی
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

leila leila - سوئد - گوتنبرگ
خیلی درد داره؟ وقتی خودشون بدون اطلاع زنشون میرن زن دوم میگیرن به این فکر میکنن چی به روزگار زن اولشون میاد؟
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

maryam-germany-71 - المان - برلین
گهی زین به پشت و کهی پشت به زین
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

niyaz - انگلیس - لندن
به حق چیزهای ندیده.
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

kiyawashsasani - کانادا - تورنتو
وقتی در اسلام تعدد زوجات برای مردان مجاز است امثال این خانم هم اعتراض خود را به این قانون یر یریت اسلامی اینگونه ابراز میکنند . و برای حق برابری زن با مرد اینچنین بپا میخیزند . مطمپن باشید شوهرش یا آخوند است یا بچه آخوند .
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

Yase-banafsh - سوئد - گوتنبرگ
این همه مردا نارو میزنن یه بارم خانوما!
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

majid63 - فرانسه - پاریس
می بخشید. امورات این زن اینجوری میگذرد.و فراموشش کن.اخر چوبشش را می خوره!
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

shanul - المان - هامبورگ
خیلی از خانمهای ایرانی در خارج از کشور متاسفانه به شغل دروغگویی و خیانت به همسر مشغول هستند به صورت ظاهری اسم مردها بد در رفته است!.
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرگ
وای خدای من چه ادمهایی پیدا میشوند یعنی یک انسان اینقدر می تونه پست بشه
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

asir@.P - فرانسه - پاریس
این آقا علاقه بخصوصی به اجازه دادن دارد!! .. اجازه دادم...اجازه خواست برای دیدن خانواده... اجازه خواست مدت بیشتری....اجازه دادم !!!!گاهی آقایون ناگهان یادشان می افتد ایرانی هستند و قانون چه بهتر می شود!! خانم هم گویا فیلم سینمائی زیاد نگاه می کرده!!نمی دانم چطور ازدواج این قدر برای بعضی بی ارزش است که یکی به بی اطلاعی و نبود همسرش کم کم عادت* می کند و دیگری راضی به ازدواج با همسر دوم. حال دختر خانم ها دائم بگوئید ( کو شوهر؟!) این خانم دو تا دو تا پیدا می کند.. ها ها ها... راستی همیشه شعبان یکبار هم رمضان ;)
جمعه 29 آبان 1388

dannni - سوئد - استکهلم
زن فقد میخواسته برای اقامه اورپا با این مرد بیچاره ازدواج کنه از این مدل زنها اینجا زیاده
جمعه 29 آبان 1388

karem - کانادا - ونکوور
خدایا تو را به بزرگی خودت قسم ایرانیها رو ا ز شر شیطان نجات بده . اخه کم قتل و جنایت و فساد تو ایرانه که دو شوهری داری هم اضافه بشه. به حقه چیزهای نشنیده
جمعه 29 آبان 1388

madrid - ایران - قزوین
جالبه !!!! این رقمش رو دیگه ندیده بودیم. niagara - ایران - تهران درست گفتی در این مورد من حق رو به خانوم ها می دم چون حقشون خورده شده . چرا یه مرد تو دوران مجردی باید هر کاری دوست داره بکنه ولی دختره باید آفتاب مهتاب ندیده باشه؟ تازه بعد از ازدواج هم زن باید وفادار بمونه و مرد بازم هر کاری دوست داره می کنه؟تا تقی به توقی می خوره مرده می ره یه زن دیگه میگیره و دو قورت و نیمش هم باقیه. من نمی گم زن هم به تلافی مرد بره شوهر کنه ولی مرد هم نباید دیگه پررو باشه و انتظار داشته باشه که زنه بهش وفادار بمونه.
جمعه 29 آبان 1388

ehsanusa - امریکا - نیوجرسی
kiyawashsasani - کانادا - تورنتو. دلیل جالبی بود!!!! من خیلی فکر کردم به ذهنم نرسید چرا اینکارو کرده!!!! تو آدم موفقی میشی، آینده خوبی داری. مخصوصا الآن که تو کانادا هستی. من موندم چطور کشفت نکردن؟ از مسئولان سایت خواهش میکنم امکاناتی را برای شناسایی و معرفی اینگونه مغزهای متفکر در سایت ایرانیان یوکی ایجاد کنن!
جمعه 29 آبان 1388

wildpiony - هند - بمبیی
عجب ماشالا خانومای ایرانیم راه افتادن...!!!!
جمعه 29 آبان 1388

karem - کانادا - ونکوور
وای مردم از خنده اقایون ایرانی هم هوودارشدن هههههههه
جمعه 29 آبان 1388

NEDER - کانادا - ونکوور
همیشه شعبان یه بارهم رمضان..
جمعه 29 آبان 1388

blueberry64 - ایران - تهران
ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرگ ** گلم! گهی زین به پشت و گهی پشت به زین! تا حالا کم شنیدیم که همچین چیزی پیش بیاد ولی بدم نیست گاهی هم اینجوریشو ببینیم. مردها که کار همیشگیشونه (البته یه عده ای)
جمعه 29 آبان 1388

shabnam anti mammad! - استرالیا - سیدنی
هم برای مرد و هم برای زن خیانت کردن شرم آوره. از نظر زشتی و نادرست بودن برای هر دو جنس در یک رده قرار میگیره. به نظر من ازدواج یک قرارداد بین زن و شوهره که سرمایه اصلی اون احساسات و عواطف هر دو طرفه و سرمایه های دیگه عمر و آبرو هستند. اگر کسی در این قرارداد خیانت کنه در واقع بنیان عاطفی فرد مقابلش رو به نابودی کشیده و از نظر من این عمل به شدت غیر انسانیه. همونطور که ما اگر یک قرارداذ مثلا اجاره خونه میبندیم که حالا بنا بر الزامات قانونی و انسانی خودمون رو موظف به اجرای مفادش میبینیم در قرارداد ازدواج هم که پای چیزی مهمتر از مسایل مادی در میونه باید به مفاد این قرارداد ولو نانوشته وفادار باشیم.
جمعه 29 آبان 1388

yavar1355 - آمریکا - هستون
خوش بحال مرده. عجب شانسی آورده. کاش خدا قسمت ما کنه.
جمعه 29 آبان 1388

Parastoo06 - استرالیا - سیدنی
از این موارد بسیار زیاده بنظر من هیچ ربطی هم به مذهب یا دین نداره برای ما ایرانی ها عجیبه!! لابد موردی بوده که نتونسته طلاق بگیره.
جمعه 29 آبان 1388

piki82 - ایتالیا - تورین
زن رو آزاد بزاری همین میشه دیگه!((((((: هر شب کمربندددد..تضمینی !(((:
جمعه 29 آبان 1388

mashady - انگلیس - منچستر
نشاید یافتن در هیچ برزن // وفا از اسب و از شمشیر و از زن
جمعه 29 آبان 1388

RajabRingo - سوپد - گوتنبرگ
ehsasoeshgh . -سوئد - گوتنبرگ - حالا شما زیاد خودشو ناراحت نکن یا تازه اومدی اروپا یا خواب بودی .
جمعه 29 آبان 1388

sepideh sepid - انگلستان - لندن
82پی کی-ایتالیا-تورین- نمیری تو با این اظهارنظرت..؟؟ چند تاشونو این جوری ادب کردی..؟؟
جمعه 29 آبان 1388

asir@.P - فرانسه - پاریس
Parastoo06 - استرالیا - سیدنی ... آنجا خانمهائی که در آنِ واحد با دو نفر ازدواج کرده اند زیاد است؟؟!! شاید در بعضی قبایل زنان بتوانند اینکار را بکنند ولی شک دارم در کشوری مثل استرالیا چنین اجازه ای داشته باشند!! ازدواج در قانون و مذهب امضای قراردادیست که زن و مرد را به وفاداری موظف میکند و برای ازدواج دوم باید اجبارا" قرارداد ازدواج اول منسوخ و باطل شود که همان طلاق است
جمعه 29 آبان 1388

atena10 - ایران - تهران
خوب کاری کرد؛ چرا همیشه مردها بدون اجازه میرن زن می گیرند . خانم محترم خوب کاری کردید ؛حتما مرده یه ایرادی داشته
جمعه 29 آبان 1388

شهیده الحجاب1 - ایران - اهواز
(وکیل این مرد نیز با حضور در شعبه 262 مجتمع قضایی خانواده با بیان اینکه موکل من از همسرش شکایت دارد، ). ببخشید چرا این مرد خودش نتوانسته در ایران حاضر بشه؟ نکته اینجاست که این مرد یکی از وطن فروشهای فراریست و از قدیم گفتن کبوتر با کبوتر باز با باز. درقران کریم هم امده که صالحات را برای صالحان و خبیثات را برای خبیثان قرار دادیم. حالا انهایی که به این امر واقف نبودند بشوند. این مرد چون مرد خبیثی بوده واحتمال فراوان ضد اسلام به این درد مبتلا شده. عاقبت وطن فروشها جز این نیست. ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو جانم عاقبت تو هم کمتر از این ماجرا نیست روزی سر تو رو هم شیره می مالند چون شما وطن فروشها لیاقتتون بیشتر از این نیست.
جمعه 29 آبان 1388

naz gole - آمریکا - اگوراهیلز
هه هه هه! گهی زین به پشت و گهی پشت به زین . خوشمان آمد . چطور آقایون هر کاری کنن چوبشو نمیخورن ولی خانما میخورن؟
جمعه 29 آبان 1388

azadeh11 - هلند - امستردام
او به من گفت که اجازه دهم ....زن بدبخت باید اجازه میگرفت حالا بدون اجازه ......خوشبخت شد
جمعه 29 آبان 1388

maryam-germany-71 - المان - برلین
دم خانمه گرم خوب کرده نوش جونش
جمعه 29 آبان 1388

flora_germany - آلمان - دوسلدورف
حالا یک خانمی هم پیدا شده و کمی‌ حقوق مردان بد و از خود راضی‌ ایرانی‌ را پایمال کرده، به نظر من هر کاری برای مرد ایرانی‌ کنی‌، عشق، وفاداری، بساز و بسوز و...آخرش میفهمی چه غلطی کردی، مرد ایرانی‌ بد است و اصل بد نیکو نگردد چون که بنیادش بد است!.
جمعه 29 آبان 1388

habib121 - هند - هند
. سلام عرض میکنم خدمات همه ی دوستان عزیز اگه مشکلی در این متن دیدی به بزرگیه خودتون ببخشید چون که من با کنورتره زبان فارسی به انگلیسی این متنو نوشتم . ببینید من واقعا مخلفم با این که یه مرد 2 تا زن داشته باشه یا حتی بیشتر . چون یه بی انصافی کاملا آشکار در حق زن هست . ولی مخالفم هستم با اون خانمهائی که میگن چرا مرد میتونه زن نمیتونه حالا اگه بگی چرا زن میتونه جهیزی داشته باشه مرد نمیتونه همه میگن این حق زن باید مرد بده دین گفته خدا گفته . ولی در این مورد همه فحش به دین اسلام میدن . ببینید خانم‌های محترم میدونید شما ناموسه یه خانواده هستین قداست یه خانواده هستین . هر موقع تونستین حس یه مردو در مورد ناموسش درک کنید اون وقت شما هم برین 2 تا شوهر کنید ولی بخدا نمیتونید . میدونید چرا چون زن هستین با یه تبیاته کاملا زنانه اگه میتنستید که بهتون زن نمیگفتن . یکی از موردهایی که اسلام مخالف 2 شوهر بودن زنهست اینه که بخاطر بچه هست چون اونوقت ملوم نمیشه که بچه متعاکق به کدام شوهر بوده . حالا بگین اعلم ژنتیک . آخه تو عصر جهکیات علم ژنتیک کجاشون بوده یادتون نره این یه دینی هم برا گذشته هم برا آینده.
جمعه 29 آبان 1388

sepher - استرالیا - سیدنی
خوشبختانه دیگه همه چیز از بین رفته. اون زن هم زن نبوده.زن هم مثل مرد یه تعریفی داره.زن رو خواهش می کنم با مرد مقایسه نکنید. مجردها نظر ندن چون تا ازدواج نکنی برات قابل درک نیست. حتی اعدام برای این شخص کمه.این که ممکن مردی جایی دو زن داشته باشه دلیل نمیشه که خانم من بره بدون اطلاع شوهر کنه. من 20 سال ایران زندگی کردم حتی یه مرد دو زنه ندیدم نه شنیدم.بالاخره اون هم مجازات میشه .زندگی رسم خوشایندی است.
جمعه 29 آبان 1388

Sepher - استرالیا - سیدنی
. maryam-germany-71 - المان - برلین. دم خانمه گرم خوب کرده نوش جونش --. خوارکی بوده پس.............................
جمعه 29 آبان 1388

asir@.P - فرانسه - پاریس
habib121 - هند - هند ... فکر کنم منظورتان از جهیزیه* مهریه زن است. دوست عزیز مهریه هیچ ربطی به همسر دوم داشتن یا نداشتن ندارد و در یک زندگی مشترک تنها حقیست که به زن داده میشود! البته من با هیچ کدام از قوانین ازدواج در اسلام موافق نیستم نه مهریه برای زن و نه حق داشتن چند همسر برای مرد.چرا باید یک زن بدون اجازه همسر حق کسب و کار نداشته باشد و باید از نظر حقوقی محتاج همسرش باشد؟؟! در این شرایط طبیعیست که زن خواهان مهریه و داشتن امید کوچکی برای آینده خود باشد. توجه کنید که این خانم حتی برای دیدن خانواده احتیاج به اجازه همسرش دارد آیا شما میتوانید تصور کنید یک مرد برای این کار محتاج اجازه همسزش باشد؟ مطمئنم حتی تصورش برایتان خنده آور است!!تنها تغییر یکی از این قوانین غیر ممکن است.تمام این قوانین بی احترامی به عقل و شعور انسانهاست.شاد باشید
جمعه 29 آبان 1388

habib121 - هند - هند
من تصحیح میکنم اشتباه نوشتم جهیزیه نه مهریه ممنون از دوست خوبم که اصلاح کردن این متنو
جمعه 29 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
اگه قرار باشه اینطوری بشه من یکی موافقم هم زنها آزاد باشن هم مردها بیخیال ازدواج ....ولی بدبختی اینجاست خانمها خیلی مواقع کم میارند اشکشون در میاد ....هر چند که من برای خانمهایی که برای ازدواج اهمیت میدند احترام قایل هستم ...
جمعه 29 آبان 1388

farid abbasi - ایران - تهران
شهیده الحجاب1 - ایران - اهواز. اگه یکم سواد داشتی می فهمیدی چرا ایران نیومده؟بسیجی بیسواد درست بخون تا یه کمی اطلاعاتت بره بالا! 1-ایشان برای تنظیم داد خواست نیاز به وکیل داشت و موقعی که وکیلش میتواند به وکالت از ایشان تمام اقدامات قانونی را انجام دهد پس نیازی به حضور ایشان نیست2-ایشان حتما شاغل تشریف دارند(مثل شما نیست که با آدم فروشی و مفت خوری و هزار کثافت دیگر امرار معاش کند)3-وکیل میتواند(جز در مواقعی که دادگاه حضور شاکی را ضروری بداند) به نمایندگی از طرف موکلش همه کارهای قانونی وی را انجام دهد.اگه نفهمیدی و یقین دارم که نفهمیدی برو پیش اقای جنایتکارتون(خامنه ای کثیف) تا بهت حالی کنه
جمعه 29 آبان 1388

ایران همیشه سبز - ایران - تهران
haghighatgo - آلمان - برلی. هرچه حرف بنجل داشتی نوشتیا!!!
جمعه 29 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
flora_germany - آلمان - دوسلدورف. یعنی مرد ایرانی از مرد خارجی هم بدتره !!!!!!!.....
شنبه 30 آبان 1388

shahran - ّایران - تهران
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شنبه 30 آبان 1388

شهیده الحجاب1 - ایران - اهواز
farid abbasi - ایران - تهران. عقل کل تو بجای راهنمایی دیگران کمی خودت را راهنمایی کن . من منظورم در این نظر این بود که این بابا اگر کمی غیرت داشت چون بحث ناموسش در میان است بجایی اینکه بشینه واین وان را وکیل خود قرار بده خود می توانست حضور پیدا کنه. پس جنابعالی اول فکر کن بعد بلغ... اگر روزی خواهر یا زنت این بلا را سرت بیاره خودت اقدام می کنی یا وکیل میگیری برای طرح شکایت. شما که دم از سواد میزنی کجای کاری که من باشم. پس لطفا بی فکر کردن چیزی را نگو که باعث خنده دیگران میشی.
شنبه 30 آبان 1388

farid turkeh - ایران - ایران
مردیکه الاغ باید بره خدا را شکر کنه اول مهرش رو نذاشته اجرا و بعد دو درش کنه.
شنبه 30 آبان 1388

minacanada - کانادا - مونترال
خیانت زشت است چه زن به مرد چه مرد به زن. هم از نظر وجدانی و اخلاقی .چیزهایی هستند که ادم را از حیوان جدا میکنند و ادم نباید ان حریم ها را بشکند.
یکشنبه 1 آذر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.