سردار نقدی : بسیج آماده پذیرش مسئولیت‌های بزرگتر در عرصه جهانی است

سردار نقدی : بسیج آماده پذیرش مسئولیت‌های بزرگتر در عرصه جهانی است

ایلنا: رییس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه امروز چیزی از آمریکا باقی نمانده و مجبور است که به ضرب و زور رسانه‌ها و جوسازی‌های خبری قدرت‌نمایی کند، گفت: رییس جمهور آمریکا عاجز و درمانده با اقتصادی شکسته فرهنگی فروریخته و جامعه‌ای به هم ریخته مجبور است با باج‌دادن به این و آن تلاش کند که چند روزی به این حاکمیت ننگینش دوام دهد.
به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار نقدی صبح امروز در مراسم اهدای تاج گل که در سالروز صدور فرمان تشکیل بسیج از سوی امام(ره) توسط بسیجیان برگزار می‌شد، اظهار داشت: اسلام جهاد، شهادت و ولایت نعماتی هستند که از سوی خدا به مردم اهدا شده است.
وی با بیان اینکه بسیج نعمتی پایان ناپذیر است، گفت: رهبران امروز پس از ائمه رهبرانی هستند که نظیر آن‌ها در هیچ کشوری نیست.
رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه از تمام زخم‌ها و تیر و ترکش‌هایی که بر بدن ما مانده، گله‌ای نداریم، اضافه کرد: از دشمن بیش از این انتظار نمی‌رود، از افراد بی‌وفا، انقلابیون پشیمان و نادم و وا مانده بر دل و جانمان نیز گله نداریم، زیرا خدا را شکر می‌کنیم آنها که دل بر دنیا بستند و به دنبال دنیاطلبی و یا ترس از دشمن راه خود را جدا کردند، صف‌های ما از وجودشان پاک شد.
وی تصریح کرد: البته در تاریخ نظیر این مشکلات در راه بسیجیان و موحدان بسیار بوده که همگی پشت سر نهاده شده است.
سردار نقدی با بیان اینکه امروز روز جشن است نه گله‌مندی تصریح کرد: ما خطاب به امام راحل می گوییم که بعد از تو در راهت ماندیم و بسیجیان همچنان بر عهده با تو هستند.
وی ادامه داد: ای امام، پس از رفتن تو در مقابل دشمنانت که هر روز تهدید می‌کردند و طمع به خاک کشور ما داشتند، مردانه ایستادیم و صفوف خود را سازمان دهی و مستحکم نمودیم، پشتیبان ولایت فقیه ماندیم تا همان طور که تو فرمودی به مملکت ما آسیب نرسد و امروز استقلال و شوکت ملت ایران بی‌نظیر است.
نقدی اضافه کرد: امروز دو شعار و آرزوی بزرگ حضرت امام یعنی مرگ استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و نابودی اسرائیل در شرف تحقق است.
رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به مساله اسرائیل خاطرنشان کرد: امروز رژیم صهیونیستی بر خلاف شعار از نیل تا فرات، مجبور است خود را در پشت دیوارهای بتونی پنهان کند تا چند روزی بیشتر دوام آورد. آنها شمارش معکوس سقوط خود را آغاز کرده‌اند.
وی با اشاره به جملاتی از حضرت امام (ره) در خصوص اهداف تشکیل بسیج، اظهار داشت: ای امام با تو عهد می‌بندیم که تا ظهور حضرت امام زمان (عج) و شکستن همه کاخ‌های عالم، جانانه بایستیم. بسیجیان امروز با تو پیمان می بندند که تا آخرین نفس و منزل در کنار ولایت فقیه باقی مانده تا پرچم عزت و شرفی را که تو برافراشتی به دست امام عزیز سید علی خامنه ای به صاحب اصلی آن حضرت ولی عصر برسانیم.
گفتنی است سردار نقدی در حاشیه مراسم اهدای گل و تجدید میثاق در جمع خبرنگاران طی سخنانی در خصوص تغییر جبهه جنگ از نظامی‌گری به جنگ روانی اظهار داشت: آمادگی دفاعی همواره باید وجود داشته باشد تا امنیت کشور برای توسعه علمی، اقتصادی، ‌فرهنگی و معنوی و آرامش مردم تضمین شود.
وی افزود: اما انچه که امروز در برنامه بسیج است توسعه حضور در سایر عرصه‌های خدمت و کمک به همه دستگاه‌های کشور برای زودتر رسیدن به مقصد است.
رییس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: در عرصه سازندگی، در عرصه توسعه علمی، خدمت به مردم، خودسازی و آماده شدن برای پذیرش مسوولیت‌های بزرگتری در عرصه جهانی از سایر برنامه‌های سازمان بسیج است.

kili_patilaki - قطر - دوحه
بسیج صادارتی.با گواهینامه ی ایزو 9002.
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

rezanl - هلند - امستردام
نه ممنون مردم دنیا خودشون توالت دارن
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

ramtin80 - بلزیک - برولسل
راست میگی از بی ناموسی مانند ای رهبران در دنیا نیست.تف به ذات هرچی بی ناموس که تو این رژیم کار میکنه با طرفداراش.پاینده تمام ایرانیان سکولار
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
مسئولیت های بزرگتر آنهم در عرصه جهانی. یعنی بجای باتوم گرز هفده منی تیمور را میخواهند بردارند و به جهان (نیل تا فرات) بتازند.
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

abiabi - انگلستان - لندن
باز این مردک حرامزاده زر زد . این حرامزاده ی آدمکش هرز گاهی باید یه زر مفت بزند . اگر روزش رسید خوب جلوی زر زدنهای این حرامزاده را میگیریم
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

a_bamdad - ایران - تهران
در این لحظه صدای عظیمی از ماتحت همه شنوندگان این جملات گهر بار و خوانندگان این خبر خارج شد.
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

dannni - سوئد - استکهلم
وای خدای من ههههههههههه هههههههها کتک زدن مردم
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

7-aseman - اتریش - وین
این اقا اخر خلاف هستش .از قاتل بگیر تا دزد و دروغگو .معتاد .متجاوز.و............
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

dreamcatcher - ترکیه - استانبول
بیلاخ نقدی جان..
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

armin2006 - بلژیک - بروکسل
معلوم نیست مغز پوک اینها را با چی شستشو دادند که خودشون هم واقعا این چرندیات را باور میکنند.
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
آره تو را بخدا برو آمریکا ! همه سناتورها فقط منتظر تو هستند که بری آنجا آمریکا را نجات بدی!!!
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

haghighatgo - آلمان - برلین
بله ...بله.. همین که فرمودید کاملا درسته ...یعنی که ایرانی ها در خارج کشور هم در امان نیستند و تصمیم دارید ترورشان کنید و یا مقصودتان این است که قرار است بسیجی ها در اروپا سیراب شیردون بفروشند؟ بگو تو رو خدا هفته ای چند گرم میکشی؟
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

shanul - المان - هامبورگ
خاک بر سر هر چی بسیجی و حزب اللهی است به ترتیب حروف الفبا.
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

ukguy4u - بریتانیا - لندن
فقط مونده بود سرکار نقد علی حرف بزنه !
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

Behruz-DK - دانمارک - کلدینگ
2 کلمه هم از مادر عروس بشنوید.
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

Atheist-0 - کانادا - ونکوور
بچه ها شیشکی را در سایت چطوری میشه بست.
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

bahram55 - نروژ - ریوان
خفه شو شیره ائی.اگه لباس واسلحه رو ازت بگیرن با موادفروش های دم در شهر نو فرقی نداری.کثافت رذالت بیسوادی از اون فیافه ملعونت می باره.اگه گیر من بیفتی مثل پلیس اگاهی فلک می کنمت تا به گربه بگی امام بزرگ وار .تو عربزده بدوی هنوز خشم ایرانی ها رو ندیدی.عوضئ اشوری
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

gol222 - سوپد - هلسینگبوری
سرداریامزدوربسیجی توقیافه جنایتکارت راتابحال تو ائینه دیدی .من فکرمیکنم درست فکر میکنی شهادت دارید تومرام ادمخواریتان تو جایت زیر زمین وافتخار شهادت برایت میماند ارزو میکنم تووهمه مزدوران اسلامی ورهبرتان نابود شیدوبه جهنم پیش خمینی خوناشام پناهنده شید.درود به همه جانباختگان راه ازادی.مرگ برخامنه ای دیکتاتور واحمقی نژاد تیرخلاص زن ودروغگو ودزد.
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

amo danial - نروژ - اسلو
اسلام ننگی که به مردم ایران هدیه داده شده است و بلای جان ایرانیان گشته چه در گذشته و چه در حال.
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

abiabi - انگلستان - لندن
الهی که هر چه زودتر این مردک حرامزاده مثل کردان سرطان خون بگیره . تا ملت شریف ایران یه نفس راحت بکشن
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

kamangir - نروژ - اسلو
اخه نمی دونم تا کی میخوان این چرت و پرتا رو بگن.اخه مردک دروغگو چند وقت تو امریکا زندگی کردی.کارای خودتونو به دیگران نسبت میدین.بابا بسه دیگه حالمون دیگه بهم خورد.حتما باید مردم تو صورتتون بالا بیارن؟
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
می خواستم بهش فحش بدم ولی ولش کن.
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

بابک - ایران - سبزوار
خفه شو قاتل. فرادی نزدیک امثال شما قاتلان را محاکمه و مجازات می کنیم.
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
عجب! رییس جمهور آمریکا برای دوام حاکمیتش باید باج بدهد!!! این مردک فاسد نمیداند که رییس جمهور و همه تیمش در آمریکا یا سایر کشورهای متمدن فقط 4 سال یا در صورت انتخاب مجدد و آزادانه برای 8 سال در راس کار هستند و بعد متمدنانه قدرت را به منتخب جدید وا میگذارند و همه در فکر آبادانی کشور خود هستند. تنها در نظام نکبت بار اسلامی و ولایت جهل و جور و فریب علی قاتل است که جلمبورها و قاتلان و لمپنها و چاقوکشها را با درجه ژنرالی در راس امور میگذارند و رییس به اصطلاح جمهور با ضرب و زور ولایت فاسد وقیح و با تقلبی آشکار بر مردم تحمیل میشود و همه به فکر چاپیدن و فساد هستند. در ضمن از زمان لنین و حکومت مارکسیستی در شوروی سابق میگویند اقتصاد و فرهنگ آمریکا در حال فروپاشی است! اقتصاد آمریکا اقتصادی پویا و دینامیک است درست مانند فرهنگ آن و هم اکنون اقتصاد اروپا و آمریکا از حال رکود خارج شده و رشد اقتصادی 3 درصدی نمایان شده اما ظاهرا جمهوری فلاکت بار اسلامی بدترین دوران خود را از لحاظ سیاسی و اقتصادی سپری میکند! به امید نابودی دجالان اسلامی و آزادی ایران از چنگال تازیها! استقلال، آزادی،‌ جمهوری ایرانی.
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرگ
حتما خدمات کهریزک کم بوده بیشتر می خواهند خدمت کنند
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

اسماعیل-شیراز - ایران - قم آباد
آره بسیج اینجا خوب تونسته ب ...ه حالا نوبت تو عرصه های بین المللی بره ب .. ه ...این عوضی ها مردم رو خر حساب می کنن که این مزخرفات رو می گه......
جمعه 29 آبان 1388

bij - المان - المان
(( اسلام ولایت نعماتی هستند که از سوی خدا به مردم اهدا شده است)) * ‎قطع دست 4 نفر در کرمانشاه و همچنین فردی به نام آرش بنا در اردیبهشت 86 که به حکم دادگاه جزایی کرمانشاه و در ملا عام انجام گرفت، قطع پای دو نفر در زندان کارون اهواز در آبان 85، قطع دست 4 نفر در شهریور 86 در مشهد، قطع 4 انگشت دو تبعه افغان در خرداد 86 در تهران، قطع 4 انگشت دست راست سه نفر در کرج در تیر 87، قطع انگشتان فردی به نام محمد حسین قائدی در زندان عادل آباد شیراز و.. آیت الله حائری: "در حال حاضر اجرای این قانون باعث می شود ما را در بحث حقوق بشر محکوم کرده و علیه اسلام فتنه درست کنند. به همین خاطر ما مجبوریم تقیه کنیم تا روزی بتوانیم در جهان از احکامی چون قطع دست دفاع کنیم." مدیران سیاست جنایی اسلامی نمی خواهند باور کنند که بر پایه ضوابط و شرایط امروز، مجازات هایی مانند دست و پا بریدن یا از کوه پرت کردن مجازات به شمار نمی آید، بلکه رواداری شکنجه زیر پوشش قانون، وکنترل جرم و جنایت است!!! ننگت باد اسلام!
جمعه 29 آبان 1388

basijy_rahbar - ایران - تهران
اصل حرامزاده .به تمام محل میگه بابا.
جمعه 29 آبان 1388

madrid - ایران - قزوین
رییس سازمان بسیج مستضعفین به تمام دولتان جهان: برخورد با هر گونه مخالفت با دولتتان را به ما بسپارید. کشتن ، تجاوز ، !! انتخاب با شماست !!!!تضمینی. تست شده .
جمعه 29 آبان 1388

shahram2020 - ایران - اهواز
بد بخت زنش .هر وقت ماچش میکنه .توی مغزش تصویر میکنه که پشت یک بز ماچش میکنه...مردک خنگ از خودش و عمال وگفتارش شرم نداره........
جمعه 29 آبان 1388

kamia1 - المان - کلن
Atheist-0 - کانادا - ونکوور! لووووووووول کلئ خندیدم
جمعه 29 آبان 1388

mardin delfani - انگلیس - برادفورد
البته بن لادن هم میخواهد دنیا را اداره کند
جمعه 29 آبان 1388

blueberry64 - ایران - تهران
نمیشد عکس به این نزدیکی ازش نذارید؟؟؟ یاد عکسهای تاپیک "تصاویر وحشتناک یک بیماری" افتادم. گلاب به روتون: اوووووووووووق
جمعه 29 آبان 1388

shayan2uk - انگلیس - هال
رییس جمهور ایران عاجز و درمانده با اقتصادی شکسته فرهنگی فروریخته و جامعه‌ای به هم ریخته مجبور است با باج‌دادن به این و آن تلاش کند که چند روزی به این حاکمیت ننگینش دوام دهد.
جمعه 29 آبان 1388

shayan2uk - انگلیس - هال
ای حرومزاده پست فطرت!! علی چلاق رو هم الکی الکی امام کرد ٫
جمعه 29 آبان 1388

hamidreza72 - انگلستان - داربی
اتئیست-کانادا. اینجوری(( 6 - اکی))
جمعه 29 آبان 1388

shabnam anti mammad! - استرالیا - سیدنی
آخی. نازی.
جمعه 29 آبان 1388

khodekhodeshe - بلژیک - انت ورپ
د بی معرفت اینقدر پته این امریکای بدبختو رو اب نریز اخه.
جمعه 29 آبان 1388

reza uk - اسکاتلند - گلاسگو
. amo danial - نروژ - اسلو. اسلام ننگی که به مردم ایران هدیه داده شده است و بلای جان ایرانیان گشته چه در گذشته و چه در حال.
جمعه 29 آبان 1388

iranian pardis - امریکا - شیکاگو
بسیج غلط کرد باهفت جدوابادش کثافتای بوگندو انشاا...همتون به درک واصل بشید.
جمعه 29 آبان 1388

amir-amir - کانادا - تورنتو
قسمت اول : . این مردک تازى متولد عراق وابسته به صدام معدوم درباره اش بیشتر بدانیم. وزارت اطلاعات ( معاونت ویژه امور سرویس ) با نظارت دفتر رهبری کار تحقیق و بازجویی از وی را رسما آغاز می کند و پس از گذشت یک ماه در 20 فروردین 1382 شفیعی - معاون وزارت اطلاعات- ضمن ارسال گوشه هایی از اوراق بازجویی و اقرارهای محمد رضا نقدی و نظریه مقدماتی تیم بازجویی. اعترافات نقدی را تا آن زمان بدین شرح اعلام میکند: 1- خرید و فروش سلاح و مهمات از مرزهای شرقی کشور. 2- فروش سلاح های مکشوفه از قاچاقچیان بجای تحویل به مراجع قانونی مربوطه. 3- قاچاق و ترانزیت مواد مخدر از مرزهای شرقی کشور به عراق 4- تشکیل باند خودسر « کبیر » 5- ده ها فقره قتل جنسی و تجاوز به عنف
جمعه 29 آبان 1388

amir-amir - کانادا - تورنتو
قسمت دوم:. با تصاحب کرسی ریاست جمهوری توسط محمود احمدی نژاد در سال 1384، نقدی به ریاست ستاد مبارزه به قاچاق ارز و کالا منصوب شد. اما این بار نقدی برای مبارزه با قاچاقچیان کالا که کنترل اسکله ها را در اختیار داشتند به این سمت منصوب نشد، بلکه همانگونه که مهدی کروبی در مجلس ششم افشاء کرد، اسکله هایی که برای قاچاق کالا و ارز مورد استفاده قرار می گرفتند در اختیار سپاه بودند و نیاز به حفاظت داشتند نه مبارزه. بنابراین منصوب کردن نقدی به ریاست این ستاد تضمین کننده فعالیت اقتصادی غیر قانونی سپاه در واردات کالا و قاچاق آن بود
جمعه 29 آبان 1388

amir-amir - کانادا - تورنتو
قسمت سوم:. در ماجراى دستگیرى شهرداران ناحیه تهران زمانى که کرباسچى شهردار تهران بود و همچنین . اعتراض قبه، معاون کرباسچی در شهرداری تهران، به شکنجه شدید جسمی و روحی در دادگاهی که از سیمای جمهوری اسلامی به طور زنده پخش شد خاطرات تکان دهنده این نوع شکنجه ها از طریق مطبوعات منتشر شد و بیش از پیش نام سردار نقدی و سرسپردگى اش به رهبری برملا گشت . نقدی با شکایت شهرداران تهران و پیگیری نمایندگان وقت مجلس شورای اسلامی در دادگاه نظامی محاکمه و به سه ماه حبس محکوم شد ولی نه تنها این حکم اجرا نشد بلکه چند ماه بعد با وجود اینکه او از سمت اش در نیروی انتظامی برکنار شده بود به مشاورت نظامی رهبری رسید تا روشن شود که او در ایفای وظایف شغلی و مطابق دستور خامنه اى عمل کرده است. منابع: raahesabz.blogspot.com. donbaleh.com
جمعه 29 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
عجب وقاحتی این همه جنایت ظلم در داخل حالا به فکر صدورجنایت..البته برای ملتهای عقب افتاده و خل و چل الگو هستید..دیروز در سومالی یک دختر 20 ساله را سنگسار شد خوشحال شدید؟؟؟؟
جمعه 29 آبان 1388

italiaee - ایتالیا - میلان
هه هه هه گفت: رییس جمهور آمریکا عاجز و درمانده با اقتصادی شکسته فرهنگی فروریخته و جامعه‌ای به هم ریخته مجبور است با باج‌دادن به این و آن تلاش کند که چند روزی به این حاکمیت ننگینش دوام دهد. بابا در بیارین کله زیر برف رو
جمعه 29 آبان 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
به امثال این عقب مانده های ذهنی میگویند کوتوله سیاسی! آدم نماهای عقده ای که داخل خودشان را نمیتوانند جمع کنند و عقده خود بزرگ بینی و ادعای اداره امور جـــــــهـــــــــــان را دارند. بسیجیهای عقب مانده اجتماعی که از ترس مردم به هفت سوراخ در میروند میخواهند در سطح جــــــهـــــان چه غلطی بکنند. لابد میخواهند تبلیغ اسلام نکبت بار را بکنند که چگونه زندگی ایرانیان را متحول کرده البته هزار درجه منفی و رو به عقب. به لطف اسلام سراسر دروغ محمدی در تمام چیزهای منفی اول شدیم. در صدور احکام اعدام، در زندانی کردن روزنامه نگاران، در کشتن مخالفان، در شیوع بیماریهای روانی و واگیردار، در میزان واردات،‌ در بیکاری و فقر و فحشا و هزار نابسامانی اجتماعی دیگر! اینست شاهکار پدران ما که به مذهب اعتماد کردند و نسلهایی را سوزاندند. به امید دیدن ایرانی عاری از مذهب و آباد و آزاد. شادی نزدیک است!
جمعه 29 آبان 1388

mardawij - المان - دورتموند
سردار میبینمت سر دار
جمعه 29 آبان 1388

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
این طرف حتما زیادی تریاک کشیده که اینجوری هذیون میگه یا اینکه مثل ا.ن. دچار توهم شده. بابا اینا روانی هستند .اه حالم به هم خورد از این همه دری وری.بد بدخت مردم ایران که باید هر روز با این روانی ها سر و کله بزنن.نکبت بی سر و پا ی جنایتکار
شنبه 30 آبان 1388

شهیده الحجاب1 - ایران - اهواز
همانا می خواهیم بر کسانی که در زمین ضعیف و درمانده مانده اند کمک کنیم و انها را قوی کرده وانها را خلیفه قرار دهیم. زنده باد سردار مستضعفان. زنده باد رهبری ایران وزنده باد ایرانی اباد واسلامی وزنده باد بسیجیان سلحشور که اشک هرچی بی دین و بی ناموس وطن فروش که همه چیزها رو شیشه شراب و لحو ولعب می بینند. ننگ بر ایادی شیطان ننگ بر وطن فروشهای فراری ایرانی نما. ای امام با تو عهد می‌بندیم که تا ظهور حضرت امام زمان (عج) و شکستن همه کاخ‌های عالم، جانانه بایستیم. بسیجیان امروز با تو پیمان می بندند که تا آخرین نفس و منزل در کنار ولایت فقیه باقی مانده تا پرچم عزت و شرفی را که تو برافراشتی به دست امام عزیز سید علی خامنه ای به صاحب اصلی آن حضرت ولی عصر برسانیم. انشالله تعالی.
شنبه 30 آبان 1388

سپیده صبح - ایران - تهران
این سردار نقدیه؟ نسیه شون کیه؟ این نقد میگیره بقیه نسیه؟
شنبه 30 آبان 1388

a_bamdad - ایران - تهران
شهیده الحجاب1 - ایران - اهواز. بازم شیشکی واجب شد.حالا کی شهیدت کرده؟
شنبه 30 آبان 1388

surena1611 - المان - اشتوتگارت
a_bamdad - ایران - تهران عزیزم حیف شیشکی نیست واسه اینا ببندی. طرف خماره یه .. که گیرش نمیاد. ولی از اینکه حالش رو گرفتی دمت گرم.به امید روزی که تو تهران با هم جشن ازادی بگیریم. یه جای بعضی ها هم اتیش بگیره. از شر شیاطین ذوب شده در ولایت هم در امان باشی.
شنبه 30 آبان 1388

ستاره سربی - ایران - تهران
بچه ها عصبانی نشید بابا منظورش پذیرفتن نقشهای بیشتر جهانی به عنوان gay جهت انجام عمل مقدس لواط( تخصص بسیجیان و آخوندهای حرومزاده) هستش
یکشنبه 1 آذر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.