پیامگیر شخصیت‌های مختلف چه می گویند ؟ - طنز

پیامگیر شخصیت‌های مختلف چه می گویند ؟

محمود احمدی‌نژاد: الهم عجل لولیک الفرج... مستشهدین بین یدیه.
شما با احمدی‌نژاد تماس گرفته‌اید. ایشان در حال حاضر مشغول مدیریت جهان هستند و برای کارهایی مثل پاسخگویی وقت ندارند. لازم به ذکر است ایشان به دلیل ساده‌زیستی و مردمی بودن شدید از تلفن منشی‌دار استفاده نمی‌کنند. سوال شما توسط یک گروه 300 نفره بررسی شده و روی یخچال منزل ایشان چسبانده می‌شود، تا به روش مخصوص ایشان با سوال متقابل جواب داده شود. اگر هنوز مایل به طرح سوال خود هستید، پس از شنیدن صدای شیپور آماده‌باش پیام بگذارید.

ضرغامی: با پیامگیر رییس صدا و سیما تماس گرفته‌اید. شما می‌توانید سکوت کنید، اما هرچه بگویید ضبط و علیه شما از رسانه ملی پخش خواهد شد.

باقر قالیباف: شما با پیامگیر سردار دکتر خلبان قالیباف تماس گرفتِن. ایشون الان پرواز دِرَن، موبایلشان توی هواپیما خاموشه. تا پرواز بعدی هم به شهرداری برنمی گِردن. لطفا مجددا تماس نگیرِن. با تِشکر

حسین شریعتمداری: شما با روزنامه کیهان تماس گرفته‌اید. ما می‌دونیم کی هستی؟ چه کاره‌ای؟ به کجاها وابسته هستی؟ از کجا پول می‌گیری؟ قبل از انقلاب با کی رفیق بودی؟ توی محافل خصوصی چه حرف‌هایی می‌زنی؟ پسرخاله پدربزرگت با رضاخان چه روابطی داشته و الان چی می‌خواهی بگی؟ پس گوشی را بگذار.

هاشمی رفسنجانی: شما با پیامگیر سردار سازندگی تماس گرفته‌اید. ایشان در حال حاضر مشغول مذاکرات پشت پرده هستند. پشت پرده هم به تلفن جواب نمی‌دهند.

فاطمه رجبی: اگر سبز لجنی هستی شماره 1، اگر جلبک هستی شماره 2، اگر خاتمی هستی شماره 3، اگر موسوی هستی شماره 4، اگر کروبی هستی شماره 5 ... اگر ابراهیم نبوی هستی شماره 436 را فشار بده. زن و بچه هم دور و برتون نباشه تا جواب درست و حسابی بهتون بدم. اگر هم خودی یا جزء دوست و آشنا هستی، بیخود وقت من را نگیر. قطع کن، بگذار به کارم برسم.

مهدی کروبی: با سلام من مهدی پسر احمد هستم. وعده‌ی دیدار ما راهپیمایی بعدی ساعت 30/10 صبح میدان هفت تیر.

خاتمی: از اینکه مایل به گفتگو با بنده هستید، اظهار مسرت و شادمانی می‌نمایم. گفتگو حق هر شهروند بوده و به عقیده‌ی بنده تنها راهکار برون رفت از چالش‌های پیش رو در هزاره‌ی سوم می‌باشد. البته گفتگو باید قانونمند باشد و در چارچوب روش‌های مدنی و پذیرفته شده صورت بگیرد. خدانگهدار

اسفندیار مشایی: شما با پیامگیر رییس جمهور مشایی تماس گرفته‌اید. لطفا 4 سال منتظر بمانید

الهی قمشه‌ای: بنده الان منزل نیستم. به جان تا آسمان عشق رفتم. نیم ساعت دیگه بر می‌گردم. البته شما که صدای من را می‌شنوید ممکن است فکر کنید من هستم. ولی در واقع مساله همین است که من هستم یا نیستم. شکسپیر هم می‌فرماید «توبی اُر نات توبی». شما اگر به تمام پیامگیرهای عالم، به تمام پیامگیرهایی که توی این یونیورس هست، گوش کنید، می بینید همه یک چیز را گفتن؛ منتها با زبان‌های مختلف. یکی فارسی گفته، یکی ترکی، گفته یکی هم همون پیام ارژینالی که توی کارخانه روی تلفن می‌گذارند را گذاشته و انگلیسیه. منتها همه اینها به زبانهای مختلف می‌خوان بگن من اینجا نیستم. میخوان بگن که از چنبر برون جستم من امشب هرچند در ظاهر هستم، ولی در واقع نیستم. البته بعضی‌ها هم کلک میزنن و در ظاهر نیستن، ولی در واقع هستن. مثلا کسایی که از دست طلبکار و اینا قایم میشن که باز باید گفت به قول شکسپیر «توبی اور نات توبی» این جمله را باید بارها تکرار کرد...
[نیم ساعت بعد] خب اینها را براچی داشتم ضبط می‌کردم؟ هووووم خب به هرحال سخنرانی امروز را در همینجا به پایان می‌رسونیم. تا برنامه بعد!

یک خواننده لوس آنجلسی: تنکز فور کالینگ عزیزم. خیلی هپی شدم که زنگ زدی بات آنفورچونیتلی الان بیزی هستم هانی، بعد از شنیدن خوشگلا باید برقصن برام مسیج بزار، سی یو

عوضعلی کردان: الو... الو... یک... دو... سه.... الو... یک... دو... سه... امتحان می‌شود...، امتحان می‌شود... . یعنی الان داره ضبط می‌کنه؟ یک چراغ قرمز روشن شده، نمیدونم این مال چیه؟ این یارو فروشندهه گفت باید کدام دکمه را بزنم؟ یادم رفت... شاید این باشه... چقدر هم دکمه داره معلوم نیست اینها مال چیه... الو... الو.... این دفترچه راهنماش هم که انگلیسیه، معلوم نیست چی نوشته... الو... امتحان می‌شود... بیب!

madrid - ایران - قزوین
جالب بود . جالب تر از اون سفر احمدی به آذربایجانه که استقبال خیلی کمی شده و اصلا ورزشگاه پر نشد سکو ها همه خالی بود.کلی حال کردم
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

bahareiran - ایران - ایران
لووووول
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

kamia1 - المان - کلن
خلاصه ختم کلام-مشترک گرامئ همتون سر کارین!!
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

majid63 - فرانسه - پاریس
افرین سر شما خوب کار کرده.
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

ali158 - روسیه - مسکو
چرا حاج اقا گلستانی و خامنه ای را نگذاشتین. روسیه مسکو
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

kian(swe) - سوید - استگهلم
باحال بود
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

sam-antwerpen - بلژیک - انتورپن
لول
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

jgreene75 - انگلستان - لستر
سردارها و وزرا پس چی شد؟؟؟ سردار رادان:. الو. مزاحم نشوید. ما در حال آزمایش نوع جدید باتوم هستیم.. کهریزک و شهرری و .. باید به دخترها و پسرهای مردم خدمت کنیم. هدف ما خدمت به همه اقشار مردم است!!! پس تا نوبت شما، خوب به خودتان برسید!. وزیر دفاع:. مثل سردار رادان ما هم در حال آزمایش هستیم. البته نه باتوم گوشتی بلکه مشغول آزمایش نوع جدید موشک هستیم.. اسراییل همین روزاست که نابود میشه و ما هم با آنها نابود میشویم! عجل فرجه!!.
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

wildpiony - هند - بمبیی
هاهاهاهاهاهاها....لووووووووووووول خیلی باحال بود انقدر خندیدم از دل درد دارم میمیرم...:))
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
جالب بود. تشکر
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

nafasi_iran_tehran - ایران - تهران
خیلی بامزه بود مرسی.
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

shirzan - آلمان - برلین
خامنه ایی > سلام ای امت همیشه در صحنه بنده همونم که یک بدن علیل دارم و یک مغز علیل تر از اون ولی تا بخواهی چماق بدست دارم اگر جایی تطاهراتی مشاهده کردید پیغام بگذارید تا فورا با چماغ هاشون خودشون رو برسونند. بعد از یک فصل گریه پیام خود را بگذارید.
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

bavar88 - هلند - امستردام
پیامگیر ارتمیس سویدی: لعنت به دینداری که زنگ زد...لمپن کت کله ....پس از هزار هزار فحش های رکیک (البته همش با زاویه به خودش بر می گرده)...اه فکم درد گرفت حالا اگر حقوق سوسیال منو پرداخت کردی بنال .... یا پیامگیر انتی بیوتیک اهوازی (کیش ..علی اباد کتولی): سنی وهابی یعنی عشق! شیعه یعنی...هر چه برف می اد زیر سر اسلام است! اصلا افتاب چرا توی اهواز است لعنت به...بر ادم و حوا ل..تا بعد از نیم ساعت که کار کپی برداری از کتابها وسایت بی ربط تمام شده می گه انتی در خدمت در همه است حالا لاف بزن ببینم..
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

Yase-banafsh - سوئد - گوتنبرگ
پیامگیر علی دایی: بیب...دلام (سلام) شما با مندل (منزل) علی دایی تماد (تماس) گرفتید. پد (پس) حالا فهمیدید که .. ادافی (اضافی) خوردید. تا چند تا فحش آبدار دیگه ندارتون (نثارتون) نکردم گوشی رو بدارید (بذارید)...
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

borj - ایران - بوشهر
اس ام اس یک مگس بسیجی به نامزدش: عزیزم اگه قسمت بشه ماه عسل می برمت توالت حرم!!!
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

mahe aseman - ایران - تهران
سلام من عضو جدید هستم.
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرگ
وای خیلی جالب بود مخصوصا شریعتمداری مزدور دستتان درد نکند
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

shayan2uk - انگلیس - هال
خیلی با حال بود !!! مرسی
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

blueberry64 - ایران - تهران
دلم گرفته بود. سرحال شدم . =))
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

اسماعیل-شیراز - ایران - قم آباد
ممنون جالب بود/. اگر به خامنه ای زنگ بزنند میگه:حزب فقط حزب چماق////رهبر فقط سید چلاق. /اگه دشمن هستید شماره 1 اگه عوامل داخلی استکبار جهانی هستید شماره 2 اگه یک شهروند لبنانی فلسطینی پاکستانی هستید 3 اگر سید حسن نصرالله 4 اگر جنبش سبز قطع کنید خط شما بنام این ملت عظیم مصادره می شود...
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

mohsen_raja - ایران - تهران
پیامگیر بلواستار؛ «و اذاسَئَلَکَ عِبادی عَنّی فَاِنّی قَریب اُجیبُ دَعوَةَ الدّاعِ اِذا دَعان فَلیستَجیبُوالی وَ لیؤمِنُوا بی لَعَلَّهُم یرشُدُون» پس مادامی که شما سووالی داشتید، خواه پیغام باشد یا چیز دیگر،می توانید انرا برروی پیغامگیر ما اشکار سازید باشد که بزودی جواب بایسته را بر شما حواله کنیم!
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

kili_patilaki - قطر - دوحه
bavar88 - هلند - امستردام. آقای باور دمت گرمممممممم.برای اولین بار با نظرت حال کردم. مررررررسی. لول.گمون کنم خود آرتیمیس و آقای آنتی هم خندشون گرفت :)):)):)).
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

tara26 - المان - ف..
با مزه بود .مرسی‌ ا از مسئولین سایت..borj - ایران - بوشهر...خیلی‌ با حال گفتی‌::))).
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

parang - سوید - سوندسوال
mahe aseman - ایران - تهران . خوش اومدی. bavar88 - هلند - امستردام. جون اقات ! تو برو در مورد انفلونزای خوکی بنویس بیشتر حال میده دانشمند :-))))) فکر کنم همکلاس کردان بودی نــــــــه؟؟؟؟
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

farid abbasi - ایران - تهران
mahe aseman - ایران - تهران. خوش آمدی هموطن عزیز
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا
borj - ایران - بوشهر...احسنت، خوش ذوق هستید.
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

kamia1 - المان - کلن
mahe aseman - ایران - تهران! خوش اومدئ عزیز
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

taraneh2008 - المان - هامبورگ
bavar88 - هلند - امستردام. این همه نمک مال خودت تنهایی بود?از پایگاه بسیج قم پیام میگذاری که اینقدر نمکی هستی ?
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

gol222 - سوپد - هلسینگبوری
الو بدفتر دیکتاتوروتاجر ادمخوار تماس گرفتید این جانورجدید قرن 21 مشغول ادمخواری وپول است فعلا وقت ندارد.باقاتل تیرخلاص زن احمقی نژاد سپورچیان نوکروجیره خوارمن تماس بگیرید.مرگ براستبداد واستعمار غرب واروپا.درود به همه جانباختگان راه ازادی.
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا
پیامگیر اعلیحضرت محمد رضا شاه پهلوی، شاهنشاه آریامهر: من از بیگانگان هرگز ننالم، هر آنچه کرد با من آشنا کرد. ملت من، اکنون که قریب بر ۳۰ سال است که رنج ، ظلم ، محنت و سیاهی بر وطنم سایه افکنده، زمان آن رسیده که مکنونات قلبی‌ام را بدینوسیله با شما هموطنانم در میان بگذارم. قبل از هر چیز می‌خواهم بدانید که اکثریت ملت خوش قلب ایران را که فریب عده‌ای وطن فروش را خوردند مقصر نمیشناسم، و گناه آن عده معدود روشنفکر نما را که آن‌ فتنه را آفریدند بخشیده ام.ولی‌ این به آن‌ معنا نیست که شما هم آنها را ببخشید! تنها توصیهٔ من به شما این است که از خونریزی بپرهیزید، و خائنین به وطن را در دادگاه‌های ملی‌ محاکمه کنید. دستگاه من از گرفتم پیام معذور است، در خاتمه ، کاربر گرامی‌ "pahlavi100" را به شما می‌سپارم، و از شما خواستارم که او را زیاد نیازارید!.
جمعه 29 آبان 1388

zoya.sp - ایران - مشهد
bavar88 - هلند - امستردام . خوب سوختی دستمال کش آقا.من از روز اول تو رو شناختم نیست آقا چلاقه ..
جمعه 29 آبان 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرگ
blueberry64 - ایران - تهران سلام عزیز خدا نکند دل شما بگیره امیدوارم همیشه شاد باشید
جمعه 29 آبان 1388

wildpiony - هند - بمبیی
bavar88 - هلند - امستردام وای وای موش بخورتت...نمک!!! میبینم که آرتمیس خوب حال همتونو گرفته!!!چتونه جلزولز میکنید؟!!!
جمعه 29 آبان 1388

wildpiony - هند - بمبیی
mahe aseman - ایران - تهران خوش اومدی هموطن...دوستان منم جدید اومدم لطفا به منم توجه کنید:d
جمعه 29 آبان 1388

shabnam anti mammad! - استرالیا - سیدنی
نظرها از بانمکی دست کمی از متن نداشت. ما ایرانی ها تا دلمون بخواد استعداد در اینجور امور مهم داریم. خدا هممونو حفظ کنه..
جمعه 29 آبان 1388

blueberry64 - ایران - تهران
افرین به همه بچه ها! خیلی توپ مطلب رو کامل کردید، جز اون .. که راجع به دو تا از کاربرا کامنت گذاشته بود.
جمعه 29 آبان 1388

shabnam anti mammad! - استرالیا - سیدنی
wildpiony - هند - بمبیی به به به! خوش اومدی! صفا آوردی! چلپ چلپ چلپ چلپ (اصوات ماچ از گونه چپ). چلپ چلپ چلپ چلپ (اصوات ماچ از گونه راست). بیا تو. این بالا بشین جون من اونجا بده. مامان خوبه؟ بابا چطوره؟ و الخ. به اندازه کافی بهت توجه کردم یا بازم توجه میخوای هنوز؟
جمعه 29 آبان 1388

wildpiony - هند - بمبیی
blueberry64 - ایران - تهران خاور88 رو میگی؟
جمعه 29 آبان 1388

mohsen_raja - ایران - تهران
پیامگیر زورو دات ای ار؛ «خاک تو سر محمود؛ لطفا پیغام خود را بگذارید؛ بازم خاک تو سر محمود،باتشکر»
جمعه 29 آبان 1388

blueberry64 - ایران - تهران
ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرگ ** مرسی گلم از لطفت // wildpiony - هند - بمبیی ** آفرین! جایزه چی بدم بهت؟
جمعه 29 آبان 1388

wildpiony - هند - بمبیی
blueberry64 - ایران - تهران یادت رفت؟:( همون که بهم قول داده بودی!!!:( shabnam anti mammad! - استرالیا - سیدنی لووول یاد اون چلپ چلپا افتادم کلا بیخیال توجه شدم...مرسی
جمعه 29 آبان 1388

sehrane - انگلیس - استاکتون
Yase-banafsh - سوئد - گوتنبرگ دمت گرم خیلی جالب بود کلی خندیدم
شنبه 30 آبان 1388

blueberry64 - ایران - تهران
wildpiony - هند - بمبیی ** پاستیل؟؟ عزیزم این مال قبلا بود الان یه چیز دیگه اضافه کن!! خیلی نازی تو (موچ موچ)
شنبه 30 آبان 1388

wildpiony - هند - بمبیی
blueberry64 - ایران - تهران خوب یه دونه دیگه پاستیل...مرسی...به خدا شما از من نازتری...با کامنتات خیلی حال میکنم
شنبه 30 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.