رفاقت ۳۰ ساله با شلیک گلوله پایان یافت

رفاقت 30 ساله با شلیک گلوله پایان یافت

مردی که متهم است دوست خود را به واسطه‌ اختلافات مالی با شلیک یک گلوله از پای درآورده ، در مقابل بازپرس جنایی تهران به قتل اعتراف کرد.

به گزارش ایسنا، 30 دقیقه بعد ازظهر روز گذشته (سه شنبه) ماموران کلانتری 101 تجریش صدای شلیک گلوله‌ای را در نزدیکی کلانتری شنیدند و با بررسی موضوع دریافتند مردی 65 ساله به نام محمد با شلیک یک گلوله توسط دوستش در داخل یک اتومبیل از پای درآمده است.

به دنبال وقوع این حادثه، قاضی بهروز هنرمند بازپرس کشیک قتل پایتخت در جریان جنایت قرار گرفت و بلافاصله در راس اکیپی تخصصی از عوامل بررسی صحنه‌ جرم با حضور در محل قتل تحقیقات خود را آغاز کرد.

در بررسی‌های ابتدایی، فرزند مقتول مورد تحقیق قرار گرفت که این جوان 25 ساله، اظهار کرد: به همراه پدرم و دوستش سوار بر اتومبیل در حال عبور از خیابان بودیم. پدرم و محمد بر سر یک اختلاف مالی قدیمی شروع به مشاجره کردند که ناگهان محمد با بیرون آوردن یک اسلحه، به سمت پدرم شلیک کرد. بعد تصمیم داشت با همان اسلحه اقدام به خودکشی کند که من اسلحه را از دستش گرفتم و در همین حین ماموران رسیدند.

در پی بازداشت متهم، این مرد میانسال صبح امروز (چهارشنبه) با حضور در شعبه‌ چهارم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران به قتل دوستش اعتراف کرد و گفت: حدود 36 سال قبل مبلغ 150 هزار تومان به اصغر قرض دادم. آن زمان هر وقت پول را طلب می‌کردم، از بازپس دادن آن طفره می‌رفت. کم کم با همان سرمایه وارد بازار آهن شد و بعد از چند سال ثروت هنگفتی به دست آورد. دقیقا همزمان با رونق کار او، من ورشکسته شدم و این در حالی بود که دو فرزند معلول هم داشتم. چند روز قبل از او خواستم به خاطر کمکی که 36 سال قبل به وی کرده بودم، حداقل مبلغی برای تامین هزینه‌های زندگیم بدهد اما او از این کار هم خودداری کرد. نهایتا دیروز که با هم سوار بر خودرو در حال عبور از خیابان بودیم، بار دیگر سر این موضوع با هم به درگیری لفظی پرداختیم و من در یک لحظه از شدت عصبانیت با اسلحه‌ای که متعلق به پدرم بود، او را هدف قرار دادم. سپس می‌خواستم با همان اسلحه خودم را بکشم که پسر اصغر اسلحه را گرفت و ماموران رسیدند.

به گزارش ایسنا، با اخذ اظهارات این متهم برای وی به اتهام یک فقره قتل عمدی قرار بازداشت موقت صادر شد و قاضی هنرمند با صدور دستورات قضایی لازم، پرونده را جهت تکمیل تحقیقات در اختیار ماموران آگاهی قرار داد.

kili_patilaki - قطر - دوحه
محمد کار بدی نکرد.اصغر حقش بود که بمیره.150 هزار تومن 36 سال قبل چقدر بوده؟ خوب مشخصه.اینجور دوستی که نمکدان رو میشکنه حقشه که بمیره.به درک/
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

skywave - ایران - تهران
فرمانیه - کوچه کنی
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

kamia1 - المان - کلن
ائ بر پدر پول و فقر هر دو لعنت
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

bahareiran - ایران - ایران
باباتیر این تفنگها رو حروم بسیجیا وارباباشون کنین انقدر بجون هم نیفتین
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

(_JuSt MujiZ_) - پاکستان - لاهور
رفاقت ...؟؟؟
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

blueberry64 - ایران - تهران
رفاقت ؟؟ چرا همه چیز از ارزش افتاده؟ چرا دیگه هیچ چیزی مثل گذشته قشنگ نیست؟
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
حکومت 30 ساله با شلیک اعتراض مردم پایان یافت.
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

dokhtari az london - انگلستان - لندن
متاسفم برای فقر مردمم که رفاقت را با جنایت پایان داد.
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

silvester - ایران - تهران
طرف میخواسته بکًه من خیلی زرنکًم یک کًلوله دریافت کرد تا اکًر کسی کمک بهش کرد دیکًه پولش را بالا نکشه و به حساب زرنکًی خودش بکًذاره!
جمعه 29 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.