فال روز پنجشنبه ۱۹ نوامبر - ۲۸ آبان

فال روز پنجشنبه 19 نوامبر - 28 آبان

فروردین

در درون یک متولد این ماه، یک جایی، گوشه ای دست نخورده و نهان وجود دارد. او این مکان را میشناسد، مکانی که گلها به گونه ای عجیب، در دل هم رشد میکنند. گاه میرسد که خاطره این باغچه، او را به خنده میانداز و برخی اوقات هم باعث میشود تا غمناک شده و گریه کند. رویا و واقعیت گاه با فاصله ای حتی کمتر از موی به هم نزدیک هستند. با صبوری و امید، سنگهای به ظاهر بی ارزش ساحل، به زمرد و مروارید تبدیل خواهند شد.

اردیبهشت

احساس نیرومند و فاتح، در پوششی از رنگهای ارغوانی، سبز و بنفش، براق و درخشان، راه را برایتان میگشاید. واقعیت این است که بیش از اندازه، خود را در اندیشه و تلاش، جمع آوری پول، غرق کرده اید تا جایی که تحصیل و امکان بالقوه موفقیت در آن فراموش شده است.

خرداد

شرایطی پیش می آید که به شما اجازه میدهد، به عنوان یک آدم پولدار از مدارج بالای تحصیلی برخوردار شوید. حال خود دانید، اما قرار است علم و ثروت را با هم جمع شوند! در دوستی و رقابت، فردی با وفا و ثابت قدم هستید و اگر قرار بر دشمنی باشد، با قدرت، اما منصفانه برخورد کنید. اندکی به خود، به درون و حال و هوای روحی این روز، بیشتر بی اندیشید.

تیر

قلب شما فلزیست، اما ساخته شده از طلا، یعنی گاه غرور بی اندازه و خود پسندی راه منطق را میبن . مشکل کنونی، مشکلی که عاطفه و احساس دوست داشتن را به کدورت و دشمنی تبدیل کرده است. با پوشیدن زره و به دست گرفتن سپر و شمشیر، حل نخواهد شد. با شهامت باید مسئولیت خود را بر دوش بگیرید و گام اول آشتی را بر دارید.

مرداد

بدانید که اوضاع فلکی به گونه ای نیست که دست به کمر و با فریاد بگویید «سرش را بزنید، او دیگر زیاد است» روزگار عوض شده است. او دیگر زیادی نیست، شما به او نیاز پیدا میکنید. با نوعی کودتای خزنده و توطئه چینی در محل کار رو به رو میشوید اندکی از برج عاج خود را پایین بیایید و به داخل اتاق های دفترتان چشم بیندازید. قرار است زیر پایتان را خالی کنند.

شهریور

بحث های بیهوده و بهانه های بی پایه را کنار بگذارید. اوضاع خانوادگی شما به گونه ای درهم و وخیم است که انگار قایقی کوچک و پوسیده در امواج سهمگین اقیانوس گرفتار شده باشد خود را به کوچه علی چپ نزنید. با چشم بستن بر واقعیتها، صورت مسائله پاک نمیشود.

مهر

حادثه ای مانند زلزله در خانواده رخ میدهد، حادثه ای که اصل و اساس آن روی رفتار و گریز شما از خانه نهاده شده است. تا دیر نشده در خود و رفتارتان تجدید نظر کنید. اگر منتظر هستید تا اعضای خانواده روی دست و پایتان بیفتند، اشتباه میکنید. یک روی خوشایند، واقعه ای چون یک تولد تازه، یک زندگی نوین، یک سفر رویایی و در نهایت یک ملاقات داغ، داغ در راه است، گوش به زنگ باشید!

آبان

متولد این ماه به طور ذاتی آگاه است، اگر بخواهد، دوباره تعادل جسمانی خود را به دست می آورد، باید زندگی فعال و پر تحرک اش را با استراحت و تفریح مناسب، همراه سازد. به عنوان یک واقعیت و نه از سر خالی نبودن عریضه، گفتنی است ساختار جسمانی شما به عنوان یک مهری از امکان متعادل شدن برخوردار است، اما بدانید هماهنگی ذهن و احساسات، هرگز به سادگی امکان پذیر نخواهد شد.

آذر

شما این روزها، ذهن و روح خود را درگیر مساله ای کرده اید که به هیچ روی با شرایط اجتماعی و خانوادگی تان، سازگار نیست. برای رهایی از این معضل، پیشنهادی دریافت میکنید. که با قبول آن چند ماهی از کانون آتش دور خواهید شد. دوری به سود شماست

دی

توان غلبه بر خشم و دل نگرانی های درونی را دارا هستید. قبل از دست زدن به هر اقدامی، لازم است تسلط و اعتماد به نفس از دست رفته را پیدا کنید. ابرهای سیاه در حال گذر است. مشکلات مالی مربوط به شغلی که دارید با کمک یک نهاد اقتصادی مقتدر، رفع و رجوع میشود.

بهمن

توجه کنید در تعریف شخصیت ذاتی شما میگویند او نسبت به دوستانش تمام و کمال وفادار است. در واقع باید گفت: «دردی بالاتر از آن برای زنان نیست که مردی زندگی اش را فدای دوستانش کند» در این رهگذر، شما به عنوان متولد این ماه یک دوست به تمام معنا، از چنین خصوصیتی برخوردار هستید. یکی از دوستان قدیمی و سالها دور از نظر که از روزگاری جانتان را برایش فدا میکردید، دچار بحران شدید مالی و اجتماعی میشود.

اسفند

شما مانند یک سرباز مدافع وطن یا یک مامور وظیفه شناس آتش نشانی، وارد معرکه شده، و خانواده را نجات میدهید. در میان متولد این ماه افراد به دلایل معنوی نا خواسته خود را از تمام نعمتهای عادی و خ ادی محروم میکنند، اما برای شما، حادثه ای به عبارت بهتر ملاقاتی رخ میدهد که چشم شما را به روی واقعیت های ملموس و لازم زندگی باز میکند.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.