کفاشیان: حاضریم برای بازی با اسپانیا هزینه کنیم

کفاشیان: حاضریم برای بازی با اسپانیا هزینه کنیم

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به مذاکرات صورت گرفته عنوان کرد: اگر لازم باشد حاضریم برای دیدار با اسپانیا هزینه کنیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، علی کفاشیان پس از دیدار دوستانه تیم‌های ایران و مقدونیه در مورد دیدارهای تدارکاتی بعدی اظهار داشت: از طریق سفرای ایران در اسپانیا و ترکیه صحبت‌ها و مذاکراتی را انجام دادیم. اگر نیاز باشد از این برنامه استفاده می‌کنیم. در این مورد قطبی باید اعلام نیاز کند تا در آینده ترتیب این مسابقات دوستانه را بدهیم.
وی ادامه داد: پول نداریم، اما اگر لازم باشد باید برای این کار هزینه کنیم، زیرا بدون سرمایه‌گزاری و هزینه کردن نمی‌توان موفق شد. اماراتی‌ها در رده جوانان و نوجوانان سرمایه‌گزاری کرده و جواب آن را امروز می‌بینند.
کفاشیان در مورد منشور اخلاقی گفت: از این به بعد مسائل مربوط به کمیته انضباطی مربوط می‌شود و این کمیته در این مورد تصمیمات لازم را اتخاذ خواهد کرد.
رئیس فدراسیون فوتبال در مورد مربی خارجی برای تیم امید اظهار داشت: در مقطع فعلی با تغییرات مخالفم. پیروانی فعلاً باید بماند و به کارش ادامه دهد و با توجه به نتایجی که در دیدارهای تدارکاتی کسب می‌کند، تصمیمات لازم را بگیریم.
وی با اشاره به اینکه مسابقات لیگ دیگر مانند نیم فصل اول فشرده برگزار نمی‌شود در مورد دستیار ایرانی قطبی گفت: در این مورد قطبی تصمیم‌گیری می‌کند و اختیار با خودش است.
دیدار تدارکاتی تیم‌های ملی ایران و مقدونیه با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.

poriyaye_vali - قطر - دوحه
این غلطا به تو نیومده جناب زرافه کفاشیان..تو نهایت تلاشت دعوت از ایسلند ومقدونیه و...هست خواهشمندم حرفی از قهرمان اروپا نزنید
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

aspiran - ایتالیا - میلان
حتما کفشاشو میفروشه هزینه بازی میکنه.
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.