عزیز محمدی : تا من هستم منشور اخلاقی را با قدرت اجرا می‌کنم

عزیز محمدی : تا من هستم منشور اخلاقی را با قدرت اجرا می‌کنم

عزیز محمدی گفت: تا زمانی که من رئیس سازمان لیگ فوتبال هستم منشور اخلاقی را پیگیری و اجرا می‌کنم و آقای کفاشیان هم حامی اجرای آن است.

عزیز محمدی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره مخالفت شماری از مربیان و کارشناسان فوتبال با منشور اخلاقی عنوان کرد: منشور اخلاقی را با قدرت و قوت لازم پیگیری می کنیم و آن را انجام می دهیم. در مورد اجرای آن هم سفت و سخت پیگیر هستیم.
وی افزود: در بازی های برگشت هم تذکرات لازم به متخلفان داده می شود و اگر کسی بیش از 4 بار تذکر بگیرد به کمیته انضباطی معرفی می شود.
رئیس سازمان لیگ برتر با بیان اینکه اکثر کسانی که با وی در ارتباط هستند با اجرای منشور اخلاقی موافق هستند ادامه داد: من در مورد صحبت هایی که در روزنامه ها نوشته می شود، حرفی ندارم اما قوانین و مقررات برای مربیان از دو سال پیش ابلاغ شده است و سازمان لیگ هم برای لیگ امسال از خرداد سال جاری این ابلاغیه را به باشگاه ها ارسال کرده است. اگر کسی مشکلی ندارد نباید از ارائه مدارک مورد نیاز بترسد.
وی تاکید کرد: با انجام تست اعتیاد شخصیت هیچ‌کس زیر سئوال نمی رود. در ضمن مربیانی که در حال حاضر مشغول به کار هستند مشکلی ندارند. تا زمانی که من رئیس سازمان لیگ هستم منشور اخلاقی را پیگیری می کنم و آقای کفاشیان هم حامی اجرای منشور است.
محمدی درباره اینکه فرهاد کاظمی گفته از وی به فیفا و AFC شکایت می کند، گفت: اگر می تواند، شکایت کند و حرف بیشتری در این باره ندارم.

i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش
منشور اخلاقی!!! بشر انچنان شارلاتان و کلمه باز است که برای هرچیزی یک مشت مجعولات و مزخرفات به عناوین مختلف میسازد. اخلاق منشور میخواهد؟! مثلا همین دوستان فحاشمان در سایت فهمیده و نمیخواهند بفهمند که نباید فحش داد و برای درک و فهمیدن این مطلب؛ نه نیازی به قران داریم و نه دهفرمان موسی. نه چهار حقیقت بودا به کار میاید و نه انجیل مقدس. شما به همان دلیل که با چشمان بسته از خیابان عبور نمیکنی؛فحش هم نمیدهی. تمام شد و رفت. تازه یکی از ناسزاگوترین کامنتنویسهای سایت در جایی نوشته بود: من در رشته ادیان تحصیل کرده ام!!! شاید منظور ایشان این بوده که فحاشی و مجوزش را خدایان به ایشان توصیه کرده و به ارث گذاشته اند!!. بهرجهت عزیزی که فحش میدهی: شما در ترس و اظطراب زندگی میکنی. انرا ببین و از ان خلاص شو. شادباشید.
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

ali203 - ایران - بوشهر
عزیز محمدی نکنه تو هم بعد از کهریزک یواشکی امدی تو ورزش پست گرفتی راستی چند میگری پشتک وارو میزنی!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

baba kurosh - ایران - قم
آخه کپک تو کجای فوتبال بودی که اینجوری تصمیم میگیری. به زودی از شرتون خلاص میشیم
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

eki bod eki nabod - انگلیس - لندن
در برنامه 90 مثل دیکتاتور گستاخ بی ادب پر رو و لات حرف میزد بی شرف اطلاعاتی
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

kiyawashsasani - کانادا - تورنتو
خدا همه پدراتو بیامرزه . اگه اینقدر قدرت اجراپی داری برای شروع منشور اخلاق را از بیت رهبری شروع کن که از خرد و کلان زن و بچه و پیرو جوان فاسد فی الارضند و متعفن .
جمعه 29 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
منشور اخلاقی؟؟؟؟مگر الفبای اخلاقیات را می دانید قاتلان حرفه ای!!!!
جمعه 29 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.