سرگردان شدن مسافران ایرانی در سوریه توسط هواپیمای ونزوئلایی!

سرگردان شدن مسافران ایرانی در سوریه توسط هواپیمای ونزوئلایی!

مسافران پرواز کاراکاس - تهران شرکت هواپیمایی ونزوئلایی، به علت عدم مسئولیت‌پذیری این ایر‌لاین، حدود 50 ساعت در کشور سوریه سرگردان شدند.

به گزارش فارس یکی از مسافران پرواز کاراکاس - تهران به فارس گفت: هواپیمای ‌شرکت هواپیمایی ونزوئلایی (CONVIASA‌) که قرار بود مسافران را از کاراکاس به مقصد تهران منتقل کند، پس از فرود در کشور سوریه به بهانه سوخت‌گیری مسافران را پیاده کرد و هواپیمای مذکور از فرودگاه سوریه به کاراکاس بازگشت.

وی ادامه داد: پس از سوار شدن تمامی مسافران پرواز کاراکاس - تهران در فرودگاه کاراکاس مشخص شد که هواپیمای مذکور به مقصد سوریه پرواز می‌کند.

وی با بیان اینکه هواپیمای این پرواز ایر‌باس بود، تصریح کرد: پس از آن که کرو پروازی تمامی مسافران را به بهانه سوخت‌گیری در سوریه پیاده کردند، به این بهانه که تعداد مسافران هواپیما که پس از خروج مسافران سوریه به 30 نفر رسیده بود، به حد نصاب نرسیده است، از ادامه پرواز طفره رفته و هر 30 مسافر ایرانی را پیاده کردند.

این مسافر افزود: شرکت هواپیمایی ونزوئلایی پس از پیاده کردن مسافران ایران، همه آنها را در فرودگاه سوریه نگه داشتند که فرودگاه سوریه نیز با تمامی ایرانی‌ها برخوردی بسیار نامناسب داشتند و این در حالی بود که مسافران ایرانی در فرودگاه کاراکاس نیز این‌گونه رفتار‌های نامناسب و بازرسی‌های غیر مؤدبانه را به همان بهانه تجربه کرده بودند.

وی با بیان اینکه ایر‌لاین کاراکاسی به مدت دو روز هتل و امکانات رفاهی را در اختیارمسافران قرار داد، تصریح کرد: مسئولان شرکت هواپیمایی در این دو روز هر صبح ساعت 4:30 مسافران را به بهانه پرواز به ایران، به فرودگاه سوریه منتقل می‌کردند و پس از حدود هشت‌ ساعت معطلی دوبار به هتل باز‌می‌گرداندند.

این مسافر افزود: تمامی مسافران ایرانی از اینگونه رفتار‌های شرکت هواپیمایی ونزوئلایی ناراضی بودند و این در حالی بود که هیچ‌یک از مسئولان این ایر‌لاین پاسخگوی علت این همه رفت و برگشت و تأخیر نبودند.

وی اظهار داشت: بالأخره پس از 50 ساعت معطلی مسافران در کشور سوریه، این ایرلاین موفق به تهیه بلیت برای مسافران ایرانی شد و آنها را به تهران منتقل کرد.

یکی دیگر از مسافران پرواز اخیر کاراکاس - تهران  اظهار داشت: چندی پیش سفری برای انجام یک سفر کاری به آمریکای جنوبی داشتم که متأسفانه در خط هوایی کاراکاس ـ تهران ناامنی‌ها و بی‌نظمی فوق‌العاده‌ای را مشاهده کردم.
این مسافر گفت: در تاریخ اول نوامبر بلیطی جهت سفر به تهران تهیه کرده بودم و در روی کارت و بلیط نیز مبدأ و مقصد کاراکاس ـ تهران قید شده بود ولی در کمال ناباوری هواپیما مسافران تهران را در سوریه پیاده می‌کند.
وی با اشاره به اینکه پس از پیاده کردن مسافران کاراکاس ـ تهران در سوریه به مدت دو روز در این کشور جهت تهیه بلیط برای تهران سرگردان بودیم و متأسفانه آگاهی یافتیم که این اتفاق بارها نیز برای مسافران ایرانی دیگر در این خط هوایی رخ داده است.
وی از بی‌احترامی به مسافرین ایرانی در فرودگاه‌های کاراکاس و سوریه اطلاع داد و گفت: مسافران ایرانی را به اتهام داشتن کوکائین به طرز بسیار ذلت‌ باری دستگیر می‌کردند، به طوری که رعب و وحشت بدی در جمع مسافرین به وجود می‌آمد.
وی اظهار داشت: هواپیمای مسیر کاراکاس ـ تهران مسافران ایرانی را به دلایل واهی در کشور سوریه پیاده می‌کند و به ونزوئلا برگشت، در حالی که مبدأ و مقصد پرواز کاملأ مشخص بود.


بنابراین گزارش رضا جعفرزاده سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری در این‌باره گفت: همه پرواز‌هایی که در آسمان ایران رخ می‌دهد زیر نظر سازمان هواپیمایی کشوری است و این سازمان بر تمامی پرواز‌ها از کشور‌های دیگر دنیا به ایران و بالعکس، نظارت دارد و این نظارت تنها شامل پرواز‌های نظامی نیست.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: سازمان هواپیمایی کشوری علت سرگردانی 50 ساعته مسافران ایرانی در کشور سوریه و عدم هماهنگی در پرواز‌های شرکت هواپیمایی (CONVIASA‌) را بررسی و نتایج این بررسی در اسرع وقت اعلام خواهد شد.

lagolas - ایران - تهران
بلک چادور به اسلام ربط نده . اینا زیز سر میمونست. اسلام میگه زنا نکن دروغ نگو فساد نکن قتل نکن قصاص داره فحش نده مشروب نخور اینی بده؟ اگه حاکم های ما انجام نمیدن به اسلام ربطی نداره میبینی که خود اسلام پس خوبه
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

khonns - ایران - فارس
من هم امروز کله گردان بودم نمیدانم چرا .
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

delmorde - سوپد - یوتبوری
دست ونزوئلائی ها درد نکنه تا این بی مغزهای اسیر دین متعفن باشند که پول تو حلق مشتی عرب سوری نریزند خاک برسر شون کنه بیشعورهای بدبخت تسلیم.خدا به این بی چارگان عقل داده ولی بجای استفاده از ان خود را تسلیم اراجیف یک بیابانی عرب هزارو پانصدسال پیش کرده اند و میروند سرفبر این دزدان مدینه و از مشتی استخوان پوسیده کمک می طلبند و فکر می کنند خدا را گول زده و گناهانشان بخشیده میشود بعوض اینکه به مستمندان در کشور خودمان که کم هم نیسنتد کمک کنند و این سرمایه ها را رویهم گذارده و موسسه ای خیریه یا خود شخصا یا بیمارستانی خیلی راهها است. میرند زیارت مرده کهنه. خدا به شما شعوری عطا کنه که واقعا نیاز دارید.
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
تا ابله و بی رگ در ایران هست اسلام هم هست این همه بدبختی در ایران خل و چل ها یا پول بی زبان را به شاه عربستان می رسانند به عنوان ..حج. یا به جیب عراقیها برای زیارت گور قاتلان.یا بشار اسد!!!ننگ ننگ.
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

baba kurosh - ایران - قم
ببینید ما چقدر بدبخت شدیم که هر کی از راه میرسه از ایران سو استفاده میکنه روسیه لبنان عراق فلسطین سوریه ونزوئلا و.. ننگ بر این انقلاب اسلامی که برای ایران فقط خفت و خواری داشت
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
یه نفر تعریف میکرد میگفت از امریکا میخواستم بیام ایران از امریکا تا ایران چندتا هواپیما و کشور عوض کردیم که این سه توقف بدون حتی یک دقیقت تاخیر حرکت میکرد ولی وقتی که رسیدیم ایران و میخواستیم با هواپیما بیایم شیراز هواپیما جدود 4 ساعت تاخیر داشت!
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

ehsanusa - امریکا - نیوجرسی
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!پس به خاطر همین از ایران اومدی بیرون؟ که اسلام هم از اونجا بره؟ حالا یه وقت اسلام نیاد سوئد!!!
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

haghighatgo - آلمان - برلین
مسافر هواپیما شانس آوردید که خلبان روی اقیانوس درب هواپیما را باز نکرده و همه ایرانی ها را تو اقیانوس نریخته است ایرانی ها که زمانی اعتبار و احترامی داشتند خواستند که اعتبارشان و اخترامشان بیشتر شود ودر خیابان ریخته و عربده زنان پرچم ها را سوزاندند و تا مدتی دیگر حتی خرید نان برای خیلی ها امکان پذیر نخواهد و بر سر محل مناسب برای گدائی کردن کنار خیابان های تهران یکدیگر را خونین و مالین خواهند کرد این از شانس بد ایرانیان بود که سی سال پیش ویروس اسلامی در ایران شایع شد و خیلی ها را که کشت و خیلی ها هم بیمارند .
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
ehsanusa - امریکا - نیوجرسی . اکثر ایرانی ها از ستم جانوران اسلامی به خارج امده اند تعدادی چون تو هم بخاطر دلار!!!!!مرگ بر اسلام.
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

ehsanusa - امریکا - نیوجرسی
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو. باز خوبه من به خاطر یه چیزی (دلار) اومدم خارج! الآن هم خوب دارم در میارم! تا چشم حسودا بترکه الهی! امیدوارم جز جیگر بزنن (مشت به سینه!). تو که نه دلار رو بدست آوردی و نه اونی رو که میخواستی! تازه چیزایی رو هم که داشتی (مثل ادب و احترام به همنوع و عقاید دیگران و حس وطن دوستی و . ) ظاهرا از دست دادی!
جمعه 29 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
ehsanusa - .... خان درد من پول نبوده نه در ایران نه اینجا تحصیلات اکادمیک دارم با شغل خوب و در امد مکفی. درد من درد نبود انسانیت و نبود ازادی و فاجعه ی اسلامی در کشورم است دیگر هم اسم مرانیاور جواب شایسته ای خواهی گرفت.
جمعه 29 آبان 1388

ehsanusa - امریکا - نیوجرسی
من دیگه دهنمو ..جس نمیکنم!
یکشنبه 1 آذر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.