فال روز چهارشنبه ۱۸ نوامبر - ۲۷ آبان

فال روز چهارشنبه 18 نوامبر - 27 آبان

فروردین

چه کسی شما را بهتر از خودتان میشناسد؟ پس، تعادل روحی و شخصیتی خود را بر هم نزنید و با کنکاش در حافظه قوی خود، یک لحظه، گذشته را، پیش روی آورید تا دریابید چگونه و با تحمل چه مشکلاتی، راه موفقیت و کامروایی را هموار کردید. با بازگشت به گذشته، بدون تردید به توانایی های خود برای پذیرش پیشنهاد تازه از راه رسیده، پی خواهید برد.

اردیبهشت

همین روزها، برای حضور در جلسه نهایی و ارایه طرح و نظریات کارشناسانه خود، دعوت میشوید. کمی اعتماد به نفس و دیگر هیچ! از سادگی و صمیمیت خود، شرم نداشته باشید. آنهایی که خصوصیت های انسانی شما را با «بی دست و پایی» اشتباه گرفته اند، اگر هم دشمن نباشند، بدون تردید دوستان خوبی نیز نیستند. طرف مورد نظر، بهتر از هر کسی به صداقت و پاکی شما پی برده است.

خرداد

او نامنتظره به سراغ شما میآید. اگر به انتخاب قلبی خود ایمان دارید، فرصت عالی فراهم میشود. درنگ، باعث پشیمانی است! وعده های دل فریبی در ارتباط با کارتان، دریافت میکنید. اگر چه تجربه نشان میدهد در اینگونه مواقع، احتیاط را نباید رها کرد. در میان پیشنهادات دریافتی، یک مورد وجود دارد که در ظاهر، از جذابیت کمتری برخوردار است، اما اگر با دقت و روشن بینی بیشتری آن را سبک و سنگین کنید، در میابید که واقعی تر و شدنی تر نشان میدهد.

تیر

فردی را که مدتها منتظر دیدارش هستید، ملاقات میکنید، مراقب باشید، اشتباه گذشته را تکرار نکنید، پرنده همواره در قفس نمی ماند! پولی به دستتان میرسد، لطفا از هول حلیم در درون دیگ شیرجه نزنید! نخست در فکر پرداخت قرضهایتان باشید که سهل انگاری، پیامدهای بدی خواهد داشت. طلبکاران، شامه ای قوی دارند.

مرداد

گاهی پیش می آید که رخسار انسان در برخورد با یک روی غیر منتظره یا یک دیدار از قبل پیش بینی نشده، به سرخی می گراید. این سرخی چهره را به پای سرخی غرور نگذارید، نه اینکه داشتن غرور بد است، خیر. بلکه شما فردی را ملاقات میکنید که صورت شما را از حد سرخی میپوشاند و تپش قلبتان را به آسمان میرساند. منتظر این دیدار عاشقانه باشید.

شهریور

از رفتار و نگاه تحقیرآمیز نسبت به دیگران و به قول معروف از بالا نگاه کردن دست بر دارید. باور کنید، طاقت اطرافیان به سر آمده است و ممکن است کار دستتان بدهند. به همین خاطر اشتباه کوچکی که از سوی یکی از اطرافیان سر میزند را جدی نگیرید، در غیر این صورت با گردنکشی او روبرو میشوید. دوستی وفادار و از تبار قدیمیهای ثابت قدم، بار دیگر قدم به زندگی شما میگذارد. قدرش را بدانید، محبت او و رفتار او از سر مهر و محبت واقعی است.

مهر

سفری پیش رو دارید که هم منافع مالی خواهد داشت و هم خستگی را از تن شما بیرون می آورد. به دور از اغراق، باید گفت: روراست بودن و از فریب و حیله گری دور ماندن، بخش جدا ناشدنی از ذات و نهاد شما را تشکیل میدهد. در این رهگذر، شما به عنوان متولد این ماه، در زندگی خصوصی و اجتماعی در صراحت گفتار و رفتار، مثال زندنی هستید. اما گاه ثبات فکری خود را از دست میدهید و در رویارویی با مسائل و مشکلات روزمره، به گونه ای بچه گانه و حتی ویرانگر نشان میدهید.

آبان

متاسفانه چنین حالت و روشی در ارتباط با مسائل خانوادگی در حال شکل گیری است. حادثه ای مانند فرو افتادن یک شی قیمتی و نایاب روی زمین، روابط خصوصی شما را تهدید میکند. راه چاره این است که از افتادن در دام بی تفاوتی و پاک کردن صورت مساله، به طور قطع اجتناب کنید. چون آدمی مبتکر، خلاق و با شهامت هستید و میتوانید از این خصوصیت های مثبت خود در جهت موفقیت در کارها استفاده کنید.

آذر

زنان متولد این ماه بلند بالا هستند. حتی اگر قدشان از یک متر و پنجاه یا شصت بیشتر نباشد، به طور قطع تعجب میکنید، اما واقعیت این است که با هر مشکل و مساله ای در زندگی میتواند دست و پنجه نرم کند. در مورد شما نیز، چنین واقعیتی مصداق دارد. بدانید که به عنوان یک متولد این ماه از جمله افرادی هستید که تفکر سازنده و قدرت اراده، بخشی از سرمایه ذاتی و درونی شماست و راه رسیدن به کامیابی را هموار میکند.

دی

نا امیدی به دل راه ندهید، شما به اندازه کافی استقلال و یارای موفق شدن و سر خوش بودن را دارید. خبرهای تازه، سازنده و سرشار از امید، در راه است، به ایمان خود اعتماد کنید. آدم پرکاری هستید. نیاز به استراحت دارید در غیر این صورت یا بداخلاقی و به قول معروف پیله کردن، آرامش و آسایش خانواده را در هم میریزد، سابقه دارد، پس به یک دعوت یعنی رفتن به یک سفر یکی دو هفته ای جواب مثبت بدهید.

بهمن

از جمله خصوصیات متولد این ماه، یکی این است که اگر بتوانید با هواپیما سفر کند، هیچگاه قطار را بر نمی گزیند یا این که هنگامی که میتواند بدود، هرگز راه نمی رود. با این توضیحات، لازم است، اندکی با خود خلوت کنید. آیا حالا که حرکت ستارگان و تلاقی انرژی های مثبت، شرایطی را به وجود آورده اند که شما میتوانید به رجوع به اصل ذات خود، به پله های بالای موفقیت حرفه ای صعود کنید، تردید و دست به دست کردن، مجاز است؟

اسفند

سالها منتظر فرا رسیدن لحظه ای بودید که به قله حرفه خود برسید، پس بدانید که در یک ملاقات رسمی، سندی را امضاء میکنید تا راه صد ساله را یک روزه سپری کرده باشید. در یک مهمانی با فردی آشنا میشوید که در نگاه اول به قول خودتان «توی ذوق» میزند! اما باید از دریچه منطق با موضوع برخورد کنید. به عبارت ساده تر از درگیری با خود دست بردارید و به داشته های مادی و معنوی طرف مقابل در قالب برپایی زندگی مشترک، فکر کنید.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.