صحبتهای شجاعانه و جسورانه آقای کیاشمشکی دانشجوی دانشگاه قزوین در مقابل رسایی - ویدیو

صحبتهای شجاعانه و جسورانه آقای کیاشمشکی
دانشجوی دانشگاه قزوین در مقابل رسایی
فیلم صحبتهای شجاعانه و جسورانه آقای کیاشمشکی نماینده دانشجویان سبز در مقابل رسایی است.فرهاد کیاشمشکی ابتدا در کنار رسایی می نشیند اما با فریاد های دانشجویان که خواستار دوری او از رسایی بودند وی صندلی خود را ترک و به پشت تریبون مجری میرود و این حرکت او باعث شعار فرهاد دوستت داریم میشود. فرهاد شروع به صحبت می کند اما رسایی بارها و بارها با پریدن بین سخنان فرهاد کیاشمشکی باعث خشم دانشجویان میشود. فرهاد می گوید: خواهشم می کنم سکوت کنید چون صدای من مثل صدای آقای رسایی رسا نیست و مورد تشویق قرار می گیرد. رسایی میگوید از امام حرف بزن صدات رسا می شه و فرهاد می گوید اتفاقاً میخوام از امام بگم و فرهاد میگه من ابتدا پیش ایشون نشستم اما نتونستم دووم بیارم و اومدم اینجا. و مبگه از آقای رسایی هم میخوام که در حرف من نپرن من اینجا اومدم که صحبت کنم اگه قراره شما حرف بزنین من میرم پایین و شما صحبت کنین. اما رسایی بارها و بارها با عصبانیت و با لحن بد باز هم صحبت میکند و در میان کلام وی می پرد و عصبانیت دانشجویان را لحظه به لحظه بیشتر میکند تا جایی که باعث می شود دانشجویان بارها و بارها لفظ خفه شو را برای ساکت کردن رسایی بکار برند.کیاشمشکی طی صحبتهایش احمدی نژاد را دروغگو خطاب می کند و هنگامی که بسیجی ها او را به خاطر به کار بردن لفظ چیز مسخره می کنند می گوید آری ما همه چیزیم اما بی همه چیز نیستیم .


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت نمایش بدون فیلتر ویدئو در ایران اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود مستقیم و بدون فیلتر ویدئو در ایران اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود برنامه پخش ویدئوهای دانلود شده اینجا کلیک نمایید.

https://www.youtube.com/watch?v=hEAs-r8R38I


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت نمایش بدون فیلتر ویدئو در ایران اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود مستقیم و بدون فیلتر ویدئو در ایران اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود برنامه پخش ویدئوهای دانلود شده اینجا کلیک نمایید.

https://www.youtube.com/watch?v=zHATrsBP5DU

leila leila - سوئد - گوتنبرگ
شیر مردی . احسنت
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

blueberry64 - ایران - تهران
ای بابا میذاشتی خاک اون دکتر مرحوم خشک میشد بعد آقای عزیز واسه خودت گور میکندی
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

shayan2uk - انگلیس - هال
قربون دهنت ٫ شیر مادرت حلالت باشه ٫ خدا به جوونیت رحم کنه ٫ اگه میخواهی زنده بمونی باید سریعا از اون مملکت بزنی بیرون وگر نه نسخه تو رو هم می پیچند. مرگ بر خامنه ای دجال و رذل و دیکتاتور.
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

shanul - المان - هامبورگ
1 اذر ماه سالگرد قتل فروهرها بدست مزدوران رژیم و به فرمان خامنه ای و عملیاتی شدن ان توسط سعید امامی (اسلامی) و فتلهای زنجیره ای است و قرار است مراسم بزرگداشت داریوش و پروانه فروهر در روز یکشنبه 1 اذر ماه در خانه انها در ایران.تهران واقع در خیابان سعدی شمالی خیابان هدایت کوچه شهید مرادزاده پلاک ٢٢ در ساعت 4 بعدازظهر برقرار گردد.اطلاع رسانی کنید.
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

bavar88 - هلند - امستردام
هر چند که با رفتن رسایی ها به دانشگاه مخالفم چون معتقدم علاوه بر نمک پاشیدن به زخم فریب خورندگان نباید دانشگاه و دانشجو وسیله ای برای هدف باشند. اینها ایندگان ایران هستند. و اما در تاریخ چند هزار ساله ایران امثال موسوی ها و کروبی ها کم نبودند! افرادی که در اثر عقده ها،قدرت طلبی ها،غفلت ها، خودبزرگ بینی ها و دل به بیگانه سپردن ها بلاهای جبران ناپذیری بر سر این سرزمین اهورایی! آوردند و یا زمینه ی هجوم وحشی های ایران ستیز را فراهم آوردند. به نظر من عاقلانه ترین و ضروری ترین کار محاکمه هر چه زودتر، سران آشوب های اخیر است چرا که زمان، برگشت پذیر نیست و ممکن است روزی حسرت روزهایی را بخوریم که چرا عاقلی پیدا نشد که جلوی دیوانه ای که قصد به آتش کشیدن شهری را داشت، بگیرد.
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

sasan-AM - سوئد - گوتنبرگ
bavar88 از هلند - امستردام در این زمینه باهات موافقم الان این موسوی وکروبی بهانه مردم هستند تا هر چه زودتر بشه سران آشوب های اخیر بخصوص سی سال اخیر را محاکمه کرد که الان داریم حسرت روزهایی رو میخوریم که ای کاش رساله امامت ازاد بود و همه از اراجیف کمر به پایین ان خبر دار میشدند تایک عاقلی پیدا میشد که جلوی دیوانه ای که یک مملکت رو هشت سال آتش کشید بگیره و سی سال برای مردمش حقارت نیاره. وشاگرداش با افرادی که در اثر عقده ها،قدرت طلبی ها،غفلت ها، خودبزرگ بینی ها و دل به بیگانه سپردن ها بلاهای جبران ناپذیری بر سر این سرزمین اهورایی نیاره. منظورت همین بود مگه نه عزیز بسیجی
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

quick31 - امریکا - واشنگتون
درود بر این همه غیرت و شرف
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

همسفر - انگلستان - لیورپول
سلام دوستان. دوست عزیز. بهتر هستش انسان قبل از اظهار نظر کمی‌ فکر کنه نمیدونم با طبق چه منطق و عقلی این همه انسان رو فریب خورده مینامید انسانهایی‌ مثل شما مشکلشون این هست که نظر خودشون رو درست و ارجح میدونند و اقلیت خودشون رو به اکثریت حقانیت میدند بهتر نیست کمی‌ دقت کنید به این تظاهراتها که متوجه بشید چرا فریب خوردگان انقدر تعدادشون زیاد هستش تا حالا براتون سوال نشده که چرا در تمام تجمعات با این همه شرایط امنیتی کتک زدنها قتلها تجاوز ها باز هم در تجمعات حاضر میشن و تعدادشون هم بیشتر هستش شده تا حالا فکر کنید که ممکن شما در اشتباه هستید در همین سایت نظرات رو مطالعه کنید متوجه میشید چند نفر با شما موافق هستند بعدش راحتر میتونید فریب خوردهارو تشخیص بدید دوست عزیز قبل از محاکمه موسوی و کروبی که به مراتب بهتر از احمدی نژاد و خامنه ای هستند باید به فکر محاکمه کسانی‌ بود که به دختران و پسران در زندان تجاوز جنسی‌ کردند. موفق باشید.
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

siamakk - هند - دهلی
در پنجره رو کی بازگذاشته که این خرمگسه (bavar88 - هلند - امستردام) اومده تو!
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

black chador - امریکا - ولدن
bavar88 - هلند - امستردام. ؛عقده ها،قدرت طلبی ها،غفلت ها، خودبزرگ بینی ها و دل به بیگانه سپردن ها ؛ . خیلی خوب خمینی..و علی چکه ای قاتل را تشریح کردی.مسلمانان احمقی که ازاین اشغالهاو تروریستهای خون اشام طرفداری میکنند دارن با دست خودشون اسلام را نابود میکنند.
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

مجید-آمریکا - آمریکا - تگزاس
bavar88 - هلند - امستردام . آدم نامحترم .. می بینم اون روزی رو که اون رهبر چلاق و حرومزاده ات با اون منتصب حیف فحشت به .. خوری بیفتن. اونقدر عقایدت کثیف و حال به هم زنه که به زور خودمو نگه داشتم تا تهش بخونم و بالا نیارم
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

zhilla - ایران - تبریز
bavar88 - هلند - امستردام بابا بی خیال یه کم به حرفهایی که می زنی فکر کن اینارو از کجات به در می کنی
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
bavar88 - هلند - امستردام. تو یه کودک عقب مونده ذهنی هستی .. کی نوبتت میشه عملیات شهادت طلبانه انجام بدی بری بهشت!
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

آنتی کافر1 - ایران - شیراز
فقط این بابا مونده بود بدبختش نکنند این وطن فروشها که کردند. خدا آخر وعاقبت دیگر گزینه های فریب خورده این سبزی ماهی ها رو بخیر کنه. بزرگتر ها حالش رو می کنند این بدبختها رو می فرستند جلو. دلم برای فریب خوردگانی همچون فرهاد کیاشمشکی میسوزه . واقعا والدینشون با هزار بدبختی می فرستنشون دانشگاه برای خودشون کسی بشن 4 تا از خدا بیخبر میان زندگی این جور ادمهای قلیل العقل را به ورطه می کشند . فرهاد دوستت داریم این جماعت روزی دست این بنده خدا کار می ده.
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

mehro - هلند - روتردام
دمت گرم شیرمردی کاش همه مثل تو بودند .اقا فرار کن اگرنه به..میری
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

zolm setiz - آلمان - کلن
جیگرم حال اومد.
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

2tia - ایران - تهران
bavar88 - هلند - امستردام خیلی مودبانه بهت میگم تو ایرانی نیستی
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

kiosk - مالزی - سابرجایا
. از دوستان کسی نبود به bavar88 - هلند - امستردام . بگه..اضافی نخوره . گفتم خودم پیشقدم شم.
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

DOR AZ WATAN - اتریش - وین
bavar 88 - اخه شماها چقدر پر روئید البته مسئله ای نیست شما مقصر نیستید این بر میگرده به بچه گیهاتون . شنیدید روزی به نرخ روز خردن رو . خوب منظور شما ملونها رو میگند . چطور اینجا از ایران بعنوان سرزمین اهورایی یاد میکنید و در جایی دیگه جمهوری اخوندی ایران میگید . اخه نادونها خودتون هم قاطی کردید اینطور نیست . یادتون باشه که هر وقت خواستید اسم ایران رو بیارید اول دهنتونو اب بکشید چونکه این اسم خیلی خیلی پاک ومقدسه .
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

sadaf salehi - المان - المان
خیلی با شرفی.امثال تو باید رهبر بشه.
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
دلم به حال اون دانشجو ها سوخت . اونها با هزار بدبختی رفتن دانشگاه که درس بخونن ، خیر سرشون این زندگی ای هست که تو دانشگاه براشون درست کردن . این آرامش یه دانشجو تو دانشگاه اروپا ، اونهم از زندگی دانشجو تو ایران
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

bavar88 - هلند - امستردام
همسفر - انگلستان - لیورپول :دوست عزیز و مریض! اینها یک مشت بیکاران حقوق بگیر سوسیال کشورها هستند که از بیکاری صبح تا شب توی این سایتها پلاس هستند. برای همینه که تعداد اینها زیاد توی دید می رسه.
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

blueberry64 - ایران - تهران
bavar88 - هلند - امستردام** کی از شما نظر خواست که میگی به نظر من....؟؟ شما برو سر هذیان باف خود را بر زمین بگذار و بمییییییییییییییر!!
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

iranesabz - هلند - هلند
bavar88 - هلند - امستردام. با این جرندیاتی که تو میگویی یا ساکن محله پشت میدان دام هستی یا بیمار در مرکز روانی امستردام بهر حال خدا یا به راه راست هدایتت کند یا بهت شفا بده.
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

darius mis - انکلستان - لندن
افرین مرد شجاع درد و بلات بخور تو سر این ربشوهای پشمالو .
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

lagolas - ایران - تهران
خواهشن این .. bavar88 - هلند - امستردام رو پیغام هاشو نخونید. من داداششم ایشون بیمار روانی ببخشید غلط کرد
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

world cup - ایران - تهران
باور 88 . تو یا از ماموران جمهوری اسلامی در طراحی و اجرای قتلهای زنجیره ای در خارج از کشور بودی که الان یه گوشه تو هلند با نام مستعار زندگی میکنی و به خاطر خوش خدمتیهات و جنایاتت هنوز از الطاف حکومت جنایت کار اسلامی بهره مند هستی و نونت را در خون میزنی و پولهای خونی را خرج میکنی و میخوری یا جاسوس یا کارمند سفارت یا اصلا تو ایران نشستی و یه بسیجی ساده هستی که حرفهای آخوندهای مسجد قرارگاه بسیج که بعد نماز بالا منبر میگه و حرفها فرماندهان کثیفت را تو سایت بازگو میکنی وگر نه هیچ آدم سالم و دروست حسابی و بدون وابستگی از این حکومت دفاع و دست و پای خامنه ای را از راه دور یا نزدیک بوس نمیکنه..
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

nalin - المان - مونیخ
سلام فکر کنم باور 88 شخص خامنه ای بید.ن
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

nader303 - ژاپن - ژاپن
درود بر تو دانشجوی شریف که از اون به ظاهر استاد اخلاق هم استادتری.فرهاد جان دعا میکنم که از شر این کثافتها در امان باشی.خدا همیشه نگهدارت باشه.
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

rezanl - هلند - امستردام
bavar88 - هلند - امستردام . . بقول هلندیها : فور د رست الس خود ؟ . یعنی در اینمورد که مشخص شد ولی در سایر موارد حالتون چطوره؟
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

mohammad55 - انگلیس - لیورپول
bavar88 - هلند - امستردام- ادبیات نوشتنت شبیه مزدورهای دوات کودتاست
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

Afshin London - انگلستان - لندن
از آخوند بیشرف تر وجود نداره. مخصوصن این جونور که مظهر رذالته
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

Banooye Irani - آمریکا - هیوستون
bavar88 - هلند - امستردام برو ..شو. بمیر.. نکبت تو امستردام چه ... می . ؟؟؟؟
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

سنگلج - ایران - تهران
دانشجویان دانشگاه قزوین 16 آذر در میدان قلم دانشگاه دوباره سبز میشویم.
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

Mxm2 - انگلیس - منچستر
از اخوند حرام زاده تر ادم وجود ندارد اینها همشو از ان زنهای صیغه هستند که بابا هاشون داشتن .
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

odin - بلژیک - انتورپن
ایران هیچوقت از شیرمرد و شیر زن خالی نشده.
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

شهیده الحجاب1 - ایران - اهواز
odin - بلژیک - انتورپن . . مرحبا . احسنت گل گفتی. البته این چیزی که فرمودی مختص ایرانی های با غیرت که در خاک خودشون زندگی می کنند نه وطن فروشهای فریب خورده فراری. تا دنیا بوده کسانی که واقعا جبن وترس داشتند از خاک خود فراری بودند همانند شاه خاین و خانواده بی غیرتش. این وطن فروشهای طرفدار این شاه هم بی غیرتی را از او به ارث بردند. فقط بلدند از راه دور سنگ پرانی کنند. ننگ بر انان باد.
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

abiabi - انگلستان - لندن
الهی که این مردک حرامزاده رسائی را هر چه زودتر به جای کردان ببینیم . یعنی کردان بره بهشت زهرا و جایش را بده به رسائی
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

Kaweh - آلمان - مونیخ
آیا کسی خبر از این رستم شیردل داره . دست او را باید بوسید. که کهریزک و اوین را به جان خرید
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

بابک - ایران - سبزوار
درود بر این دانشجو و سایر دانشجویان که در مقابل این آخوندک ایستادند و توی دهن او اربابانش زدند و رسوایش ساختند
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

pouriya - ایران - رودسر
blueberry64 - ایران - تهران. آخر توی مزدور بز دل (با پوزش از تمامی بزهای جهان) چه میفهمی جسارت و از خود گذشتگی یعنی چه؟
جمعه 29 آبان 1388

tehran021 - انگیس - لندن
واقعا گریم گرفت.. از خودم بدم اومد . جدا اگه این ادمه پس ما چی هستیم؟ اگه ما ادمیم پس این چیه؟ کاش هممون یک سر سوزن غیرت و شهامت این پسرو داشتیم. اونوقت حتما وضعمون خیلی بهتر از این بود...
یکشنبه 1 آذر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.