محصولی: پسرم از پسر مطهری ۵۰ هزار تومان قرض گرفته, مبل های خانه ام را بیرون بگذارم کسی نمی برد!

محصولی: پسرم از پسر مطهری 50 هزار تومان قرض گرفته
مبل های خانه ام را بیرون بگذارم کسی نمی برد!

عصرایران - صادق محصولی وزیر رفاه و تامین اجتماعی در دیدار نمایندگان مجلس در  رد انتقادات نمایندگان مبنی بر ثروتمند بودن وی دو دلیل جالب آورده است.

به گزارش خبرنگار عصرایران، صادق محصولی که اخیرا با رای نمایندگان به عنوان وزیر رفاه معرفی شد در لابی های فراکسیونی در پاسخ به انتقاداتی که نسبت به ثروتمند بودن وی مطرح می شده برای نشان دادن میزان ساده زیست بودن خود گفته است: اگر من مبل های خانه ام را بیرون منزل بگذارم کسی آن ها را نمی برد.

وی همچنین به عنوان دلیل دیگر عنوان کرده است: پسرم که هم کلاس و هم دوره با فرزند علی مطهری نماینده تهران در مجلس است یک بار از سر بی پولی 50هزار تومان از فرزند مطهری قرض گرفته است.

صادق محصولی تاکنون سه مرتبه به عنوان گزینه پیشنهادی احمدی نژاد برای وزارتخانه های نفت، کشور و رفاه به مجلس معرفی شده که در مورد اول انصراف داده و در مورد بعد با اختلاف نیم رای به وزارت کشور رفت و در مورد اخیر نیز با رایی شکننده از مجلس رای اعتماد گرفته است.

با این وجود هرزمان که محصولی به مجلس معرفی شده موضوع دارایی ها و ثروت او به عنوان اصلی ترین بحث در رابطه با وی مطرح بوده است.
محصولی تاکنون ثروت مند بودن خود را انکار نکرده اما توضیحی نیز در رابطه با نحوه تحصیل این دارایی ها نداده است.

در جریان بررسی رای اعتماد محصولی به عنوان وزیر رفاه یکی از نمایندگان حامی دولت استدلال جالبی در مورد صلاحیت محصولی برای این وزارتخانه به کار برد و گفت چون محصولی مرفه است رفاه را درک کرده و به همین دلیل برای وزارت رفاه مناسب است!

سنایی یکی دیگر از نمایندگان مجلس که به عنوان مخالف محصولی در جلسه رای اعتماد او سخن گفت میزان دارایی های محصولی را 200 میلیارد تومان بیان کرده است.وی همچنین هنگام ارائه نطق مخالفت خود با محصولی ، این گفتار سعدی را نیز قرائت کرد که با فریاد احسنت جمعی از نمایندگان و  اعتراض برخی از حامیان محصولی مانند کوچک زاده مواجه شد:
"دو کس رنج بیهوده بردند و سعی بی فایده کردند یکی آن که اندوخت و نخورد و دیگر آن که آموخت و نکرد"

farid ario - ایران - تهران
بر پدر مادر همتون لعنت که نافتون و با دروغ بریدن....
سه‌شنبه 26 آبان 1388

babrmazandaran1 - ایران - مازندران
آخه!! دلم سوخت. پرونده محصولی بد جوری خرابه!!. 18 میلیارد دلار پول بی زبون ایرانیها که تو ترکیه ازش قاپیدن. اون انتخابات نمایشی. . کارنامت سنگینه. حالا ما که نفهمیدیم تخصص این آقا چیه؟ نفته؟ وزارت کشوره؟ دیگه اینا به کنار. چه ربطی به وزارت رفاه داری تو آخه. شاید به خاطر اینکه خودش همیشه تو رفاه بوده خوب بلده مردم رو به رفاه ببره.
سه‌شنبه 26 آبان 1388

bigbizdaret - ایتالیا - فلورانس
اره جون ننت....
سه‌شنبه 26 آبان 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرگ
الهی انفلونزای خوکی بگیری محصول جان
سه‌شنبه 26 آبان 1388

lolita lolita - ایران - مشهد
بچه‌ها یه چیزیو خیلی‌ وقته می‌خوام بگم، اونم اینکه ما باید آنتی‌اسلام رو کاندیدای دریافت جایزهٔ نوبل بکنیم، بخاطر تمام زحمت هایی که میکشه واسه نوشتن این همه مطلب مفید و جمع آوری این همه اطلاعات و از همه مهمتر به خاطره آگاه و آزاد کردن خیلیا از واقعیت این دین!
سه‌شنبه 26 آبان 1388

shanul - المان - هامبورگ
1 اذر ماه سالگرد قتل فروهرها و فتلهای زنجیره ای است و قرار است مراسم بزرگداشت داریوش و پروانه فروهر در روز یکشنبه 1 اذر ماه در خانه انها در ایران.تهران واقع در خیابان سعدی شمالی خیابان هدایت کوچه شهید مرادزاده پلاک ٢٢ در ساعت 4 بعدازظهر برقرار گردد.اطلاع رسانی کنید.
سه‌شنبه 26 آبان 1388

dreamcatcher - ترکیه - استانبول
پس این همه پول که دزدیدی خرج نکردی عجب آدم خسیسی هستی تو
سه‌شنبه 26 آبان 1388

‎Hitman - ایران - بجد
. این عوضیه لاش خور حرومزاده کمش نیست وقتی اینجوری حرف میزنه و مظلوم نمایی میکنه حالم به هم میخوره مثل خوره افتادن روی پول مردم----------------------------------------------------------------- اگه نظریت با واقعیت جور در نمیاد،واقعیت رو عوض کن. ((آلبرت انیشتین))-------------------------------- به امید ایرانی آزاد و آباد ------.
سه‌شنبه 26 آبان 1388

nasim irani - اتریش - وین
سام به مسولین سایت.... برپدرهرکی که دورغ می گه!طرف حساب شمابعدازمردم خدااست.
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
مسئول راستگو به این میگن. خدا بزنه تو کمرت.
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

invincible - آمریکا - مینستا
سلام به هموطنان عزیز:ستاد اجتماعى مجاهدین در داخل کشور نوار بخشى از مکالمات بیسیمى سردژخیم پاسدار احمدرضا رادان، جانشین فرمانده نیروى انتظامى کل کشور (ناجا) را در جریان سرکوب وحشیانه و خونین قیام 30خرداد 1388 فاش کرد. این نوار که در اختیار مراجع بینالمللى مدافع حقوقبشر قرار گرفته است، حاوى دستورات پاسدار رادان براى سرکوب و کشتار تظاهر کنندگان مىباشد. وى که براى فرماندهى سرکوب، شخصا پشت خط نیروهاى سرکوبگر در صحنه قرار داشت، مىگوید: «هر پاى شکسته مساوى یک ثواب است»، دستور مىدهد: «خوب بزنید این ولى عصر- انقلاب را، این خارجیها را بزنیدشان، لت و پارشان کنید، بفرستیدشان به سمت شمال بچههاى بسیجى آن‌جا پذیرا هستند». این دژخیم در پاسخ به خبرى که به وى داده مىشود، دستور مىدهد: «کهریزکىشان کن- زود زود زود… تو فعلا بزن آنها را لت و پارکن. اونا با من» و ادامه مىدهد: «آقا یک هفت هشت ده تا پیرزن هم هستند آنها را هم بزن جمع شه… زود جمع و جور کن….
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

LiliRose - کانادا - تورنتو
آخر و عاقبت کردان را دیدند ولی عبرت نمی گیرند.
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

ali203 - ایران - بوشهر
ای کاش زمان پدر ژپتو بود تا پینوکیو اینقدر شرمنده نمیشد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

yashainiran - ایران - ایران
بیچاره منظورش اینه که پول خرد نداشته بده به پسرجونش ! چون پول های این نامرد خیلی درشته و نمی شه خردش کرد! و بیچاره آقازاده اش هم رفته از نوه شهیدمطهری پول قرض کرده. پس چرا بیخودی گیر میدن به این بنده خدا ! . من آن روزی را می بینم که این دزدان جان و مال مردم به زودی تقاص پس خواهند داد به امید آن روز
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

سکوت - ایران - تهران
اعتراض این مجلسی‌ها به این شکل و با عدم پشتیبانی و توجه بیشتر مردم مثل آب در هاون کوبیدن ، انقدر این کلاهی که به سرمون کردن گشاده و انقدر بزرگی و شرافت آزاد بودن رو یادمون رفته که زیر کلاه گشاد حس خوشبختی می‌کنیم از نوع تیم‌ملیش. توضیح این ح.وان هم مثل توضیحات جناب هاشمی است در هر حال بیشتراین وظیفه در حال حاضر ما آگاه سازی مردم و فرهنگ‌سازی در مورد کشوری دموکرات با رعایت تمامی حقوق و قوانین انسانی و عدالت اجتماعی هر آدم. مردم باید دست از این سکوت و کرخی بردارند نباید بزاریم عمر این تحجر و خیانت و جنایات بیش‌تر و بیش‌تر بشه ، دیگه چی باید تحریکمون کنه الله اعلم. یا حق
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

سلمک - ایران - تهران
بیشرفی هم حد و اندازه داره حالا تو مبلاتو بذار دم در شاید یکی ازخودت بدبخت تر پیدا شد برد
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

khorzookhan - ایران - تهران
زی زیگوزو چاخان پاخان خاک برسر باز خالی بست راستی به پا وضوت باطل نشه اینقدر به خودت فشار می آوری
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

black or white - ایران - اصفهان
من نمی دونم که چرا توی این چنین خبرهایی bavar88 هیچ کامنتی می گذاره !!!
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

بابک - ایران - سبزوار
لعنت به عمر سعد رادان
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

hana-shiraz - ایران - شیراز
انجمن حمایت از فقرا برگزار می کند: همایشی جهت جمع آوری اعانه برای محصولی و پسرش. از کلیه عزیزان جهت همدردی و کمک به محصولی دعوت می شود. تذکر مهم: لطفا جهت کمک پولهای میلیونی همراه داشته باشید چون آقای محصولی کمتر از این قیمت را نمی شناسد و لطفا باعث ناراحتی و کدورت ایشان نشوید. ناسلامتی ایشان وزیر رفاه تشریف دارند هاااااااا
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

pranses - ایران - تبریز
.. تو روحت دروغگوی کثافت.
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

sam116 - انگلیس - لندن
لعنت بر مجاهدین وطن فروش خائن نوکر صدام قاتل هراران سرباز مدافع وطن راهنمای هواپیما و موشک های عراقی در جنگ بی ناموسها از رو هم نمیروند افشاگری هاشون هم ساختگی و جعلی است
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

sama128 - ایران - شیراز
مادر به عزای دروغگو - مثل سگ دروغ میگی شغال کثیف - از راه زد و بند با امثال میمون احمدی فشار میلیاردر شدی الان شروع کردی به خالی بندی دوزاری - بچه جون بر فکر این باش با این دروغها فردا آقازاده عزیزت گی نشه خالی بند.
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

blueberry64 - ایران - تهران
معلومه که مبلش رو بذاره بیرون کسی نمیبره. چون کسی جرات نمیکنه. چون اگه کسی دست برنه به مبلش شلوارشو در میارن میکش رو سر خودش و خانواده اش *********دروغگو*********
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

اسماعیل-شیراز - ایران - قم آباد
آخی.. بیچاره...طفلی نون نداره بخوره.. چرا نمی ری تحت پوشش کمیته ی امداد..................
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

ali203 - ایران - بوشهر
ایران /اصفهان عزیزم باور 88 را بعضیا فرستادن دنبال نخود سیاه
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

invincible - آمریکا - مینستا
سلام به هموطنان عزیزم:. سام۱۱۶-- فکر کنم که این آقا از طرفداران احمدی نژاد هست چون افشاگری در باره پاسدار رادان خیلی‌ خوب و برای آقاومت مردم مفید هست!!!
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

kiyawashsasani - کانادا - تورنتو
اینهم سند معتبر اوشگول بودن نمایندگان مفتخور اصطبل اسلامی از زبان یکی از خودشان که اونقدر خنگ و نفهم و ابله اند که این تفالهء نشخوار علی شیره ای هم اونا رو گذاشته سرکار . خاک کاهو بر سر مردمی که این حیف نونهای حمال را بعنوان فردی آگاه و تحصیلکرده در اصطبل اسلامی بعنوان نمایندگان خود بر ما(..که قالب میکنند .لعنت بر پدر مادرهرچی کاندید مجلس و رپیس جمهوری و اصطبلهای دیگر اسلامی َ که منبعد دراین دولت و حکومت ابلهان بخواد کاندید بشه . حیف انگشتتون نیست واسه این اوشگولها مصرف میکنید ؟
یکشنبه 1 آذر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.