آیت الله صانعی : با مصیبت دروغگویی روبه رو هستیم

آیت الله صانعی : با مصیبت دروغگویی روبه رو هستیم

مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه دروغ گفتن افراد نشانه ضعف آنان است، اظهار داشت؛ امروز بزرگ ترین مصیبتی که ما با آن روبه رو هستیم دروغگویی است. متاسفانه عمل و گفتار برخی ها دروغ شده است و طوری هم دروغ می گویند که اصلاً باکی ندارند که دیروز خلاف این را گفته اند.

به گزارش ایلنا حضرت آیت الله العظمی صانعی در دیدار اعضای انجمن اسلامی دانشگاه هنر با بیان اینکه افزایش و تشدید مشکلات به معنای حاکمیت ظلم نیست بلکه نشانه ضعف است.

آیت الله صانعی با اشاره به اینکه در روایات ائمه معصومین (علیهم السلام) نیز دروغگویی افراد نشانه ضعف آنان عنوان شده است، گفت؛ کسی که مردم او را دوست داشته باشند و حرف های او را بپذیرند، هیچ گاه برای اثبات خود دروغ نمی گوید. این مرجع تقلید در ادامه سخنان خود یکی دیگر از نشانه های ضعف را اعمال فشار بر افراد جامعه تحت عناوین مختلف عنوان کرد و گفت؛ فشار زیاد نشانه ضعف است.

آیت الله صانعی با بیان اینکه «در احقاق حق نباید تسلیم فشارها شد و نباید کوتاه آمد» ادامه داد؛ ما شیعه هستیم و اسوه ما در صبر و پافشاری بر حق ائمه معصومین سلام الله علیهم اجمعین هستند. در احقاق حق و جلوگیری از تضییع حقوق مردم باید افرادی چون امام، شهید بهشتی، شهید مطهری، شهید رجایی و شهید همت ها و شهید باکری ها را مدنظر قرار دهیم. این مرجع تقلید راه برون رفت از این مشکلات را عنصر آگاهی بخشی به جامعه عنوان کرد و گفت؛ منطق اسلام آگاهی است اما عده یی امروز برخلاف منطق اسلام و قرآن که می فرماید «یïخٍرًجïهïم مًنî الظٌïلïمîاتً إًلîی النٌïورً» تلاش می کنند مردم ناآگاه باشند.

shanul - المان - هامبورگ
اقای آیت الله صانعی شما اخوندهای شیعه که نطفه دروغگویی بودید و هستید از زمان شاه عباس صفوی در کشور ایران تا به امروز!!! چطور حالا از مصیبت دروغگویی در ایران می نالید؟ شما اخوندها که کارمند استعمار انگلستان هستید با این شغل به ایران امدید برای جاسوسی و کثافت کاری در این مملکت!!!.
سه‌شنبه 26 آبان 1388

lagolas - ایران - تهران
این بزرگوار مرجع تقلید بنده است. وبهش افتخار میکنم. امیدوارم با حسین ابن علی محشور شن. درود بر اسلام پاک. درود بر جنبش سبز. درود بر اسلام بی ایراد
سه‌شنبه 26 آبان 1388

esmail... - ایران - شیراز
shanul - المان - هامبورگ . تر و خشک رو نباید با هم سوزوند...
سه‌شنبه 26 آبان 1388

taiis - آلمان - برلین
آخ جون،کردان مرد.هووووووووووووووووووورا
سه‌شنبه 26 آبان 1388

farid ario - ایران - تهران
مثل اینکه تازه از خواب بیدار شدی ..عمو یادگار
سه‌شنبه 26 آبان 1388

chakavak_l - انگلستان - کالایز
تخم دروغ و فتنه و نفاق خود تویی و اونکه زمان ریاست جمهوریش تو را واسه روز مباداش(امروز) مجتهد کرد جناب ابوموسی اشعری
سه‌شنبه 26 آبان 1388

shanul - المان - هامبورگ
esmail.. - ایران - شیراز این اخوند صانعی اگر خبر نداری بدانید که دستش به خون ادمهای بی گناه الوده است ایشان بعد از انقلاب 57 دادستان کل کشور بوده است و حساب بکنید چقدر ادم را باعث شده این اقا که بی گناه کشته بشوند!!! ایشان خشک هست احتیاج نیست بنده اشتباهی با تر بسوزانم او را.
سه‌شنبه 26 آبان 1388

borzoopersia - انگلیس - بیرمنگهام
این مرتیکه خیلی پررو تشریف داره. هر وقت دهان خبیثش را باز میکند امام امام میکند. آقای دراکولا صانعی حرفهای امام گور به گور شده ات در بهشت زهرا را فراموش کردی. هزار ناپاکی بر آن گورش ببارد تا جاییکه میتوانست به مردم ایران دروغ گفت و تا به حال هم ما ایرانیها گرفتار شما تازی پرستان هستیم همه و همه به خاطر دروغهای همان امام پلیدت. مرگ بر اسلام زنده باد ایران پاینده باد ایرانی راستین.
سه‌شنبه 26 آبان 1388

chakavak_l - انگلستان - کالایز
ضمنا چطور یکنفر میتونه اونقدر بی ..باشه که این کامنتش باشه:**آخ جون،کردان مرد.هووووووووووووووووووورا**.چند سالته بچه؟از لحاظ شعور که دو سه سالت بیشتر نیست
سه‌شنبه 26 آبان 1388

Sonia236 - آمریکا - نیویورک
یکی هم که از حقتون دفا میکنه لیاقت ندارید، فردای آزادی چی برای گفتن دارید وقتی بتون میگن در تمام طول مبارزات مردم فقط غر غر کردید! بی خاصیت ها !
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

nasim irani - اتریش - وین
lagolas - ایران - تهران. سلام به مسولین سایت...مگرشمامیمون هستید که امورتان باتقلیدبگذرد؟ جمع کنیداین دکانهای دورغین مذهبی را!چی راازکی می خواهیدتقلیدکنید؟؟؟اگردنبال راه هستی ازخدامددبگیر وکلامش راپیروی کن.قرآن!!!کتاب هدایت ونور!
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

freydun - ایران - شیراز
chakavak_l - انگلستان - کالایز--بتو چه ربطی دارد که یکنفر بگوید(( اخ جون کردان مرد))مگر کردان بابات است؟سرت بکار خودت باشد
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

mashady - انگلیس - منچستر
انقدر از همدیگه ایراد میگیرید که از مطلب مورد بحث دور میشید اقا هرکی نظر خودشو در مورد مطلب نوشته شده بگه چیکار به نظر دیگران دارید
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
دروغگویی تو ذات اسلام،الله ،پیامبر و ائمه معصومین است!!. nasim irani - اتریش - وین قرآن کتاب هدایت و نور؟؟یا کتاب قتل و کشتار و برده داری و زن ستیزی؟؟برو مطالعش کن!
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

نیک پندار - ایران زمین - شیراز
دروغگویی از پست ترین صفات انسانی چه از نگاه نیاکان آریایی ما (داریوش: پروردگارا کشور مرا از دروغ و.. حفظ کن) و چه از نظر اسلام (دروغ کلید خانه همه بدیهاست) است. نمی دونم چرا هممون به این مصیبت گرفتاریم؟؟!!
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

saken - ایران - یزد
این آخوندها هم دارن تقاص پس میدن.آقای صانعی اوایل انقلاب که منصب وحشمی داشتی ونارساییها وبی عدالتی هارا میدیدی چرا دم نزدی.حالا که از رونق افتادی زبون درآوردی حق تو وامثال تو همینه که تقاص اشتباهاتتون را بدین وقربانی بشین مردم شماها رانمی بخشن که مسیر انقلاب را ازحق وعدالتخواهی منحرف کردین وبرای پست ومقام همه چیز را زیر پاگذاشتین البته رژیم خودش داره بعضی هاتون را گوشمالی میده بقیه هم در آینده نزدیک به دست مردم مظلوم وعاصی محاکمه خواهند شد.
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

khorzookhan - ایران - تهران
chakavak_l - انگلستان - کالایز اولا که کردان هنوز نمرده خبر مرگش تکذیب شده دوما تو چه مشکلی با مردنش داری مگه باباته ؟ سوما تو هم اگر تو ایران بودی و کتک می خوردی وهر روزت با خبرهای اعدام و کشتن شب می شد حتی اگر گربه این آشغالها هم به درک واصل می شد شهر را چراغون می کردی به قول دوستمان سرت به کار خودت باشد
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

black chador - امریکا - ولدن
این اشغالها دارن میفهمند که رژیم علی چکه ای بزودی داره میشه مثل رژیم کره شمالی. اول اسمش رو میذارن ؛دولت نظامی اسلامی؛ شاهزاده مجتبی یشه شاه جدید. چند سال بعد یک نظامی کودتا میکنه و رژیم میشه ؛ارتشی/نظامی؛ و این اخوندها بالای درخت رقص باد را به همه یاد میدن.
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

langagri - ایران - ساری
آدمهای عقب مانده وحقیر فحش میدن وتوهین میکنن همه ادیان در اصولی مشترکن که همه انسانها فقط به ان اصول پایبند باشیم نه حکومت از نوع سکولار معنی پیدا میکند ونه دینی چون همه دروغگوهستیم به ادیان توهین میکنیم اسلام هم نمیگوید دروغ بزنیم. عیسی هم میگوید بودا هم وزرتشت وکنفوسیوس هم همین را میگویند دروغ نزنید پس کسی که دروغ میزند وبنام دین حکومت میکند به هیچ دینی معتقد نیست چه مسلمان باشد چه غیر مسلمان کاربران محترم لطفا به هیچ دینی توهین نکنید توهین به ادیان چه چیزی رامیرساند
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

punisher - ایران - شیراز
1400 ساله که به تمام دنیا دارن دروغ تحویل میدن
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.