دانلود سخنان دکتر رامین پوراندرجانی در جشن فارغ التحصیلی - ویدیو

سخنان دکتر رامین پوراندرجانی در جشن فارغ التحصیلی


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت نمایش بدون فیلتر ویدئو در ایران اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود مستقیم و بدون فیلتر ویدئو در ایران اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود برنامه پخش ویدئوهای دانلود شده اینجا کلیک نمایید.

https://www.youtube.com/watch?v=Fkb4eC0yLEg

دانلود

arashneda - انگلستان - لندن
آخی بمیرم الهی. هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق ثبت است در جریده عالم دوام ما
سه‌شنبه 26 آبان 1388

nazanin-farance - فرانسه - باریس
سلام من عضو جدید هستم
سه‌شنبه 26 آبان 1388

sohrab-ja - ایران - شیراز
هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق ثبت است در جریده عالم دوام ما.
سه‌شنبه 26 آبان 1388

Peyman101 - بلژیک - بروکسل
بمیرم الهی که پر از آرزو بوده اون دل پاکت.
سه‌شنبه 26 آبان 1388

youme - ایران - اصفهان
ادامه این وضعیت کجدار و نریز هیچ فایده ای نداره. اگر مردم نمی خواهند که هر روز گلی رو پرپر ببینند باید به صورت گسترده با مقاومت مدنی جلوی این سفاکان خون آشام قرار بگیرند.
سه‌شنبه 26 آبان 1388

parviz1 - انگلستان - کترینگ
وااااااااااای خدا جون با کشتن جوانها بدست مزدوران رژیم جیگرمن سوخت و آتیش گرفت.خدایا به پدر و مادرش صبر بده تا روزیرا با چشمان خودشون ببینند که این جانیان دارن تقاص اعمال خودشون را پس میدن و ببینند ملت چطور جیگرشون را آتیش میزنند.خدایا به بازمانگانش صبر بده و بملت ایران قدرت بده تا مباره کنند و دست ظالمان و جنایتکاران و متجاوزان و دزدان و مزدوران از ایران را قطع کنند.ای خدای مهربان تا کی میخوای اجازه بدی یک مشت ملا و بی دین و یک مشت بیسواد مزدور با نام تو و دین تو و تام رسول و امامان تو دست به هر جنایتی و تجاوزی و دزدی و غارت و .....بزنند.خدا جون کمک کن و رشادت مباره با جنایتکاران را به نظامیان بده تا با دشمن اصلی ملت و کشور مبارزه کنند نه ملت بیگناه و مظلوم با دستهای خالی!!!!!!
سه‌شنبه 26 آبان 1388

shanul - المان - هامبورگ
باید جسد دکتر رامین پوراندرجانی کالبدشکافی بشود و پزشکی قانونی معاینه جسد را بکند تا علت اصلی مرگ ایشان مشخص شود. بسیار بعید است که ایشان سکته قلبی کرده باشد!! ایشان را به احتمال زیاد رژیم ایران به فتل رساندند چون از مسائل تجاوز به زندانیان و شکنجه انها در زندان کهریزک اطلاع کامل داشته است!!!!.
سه‌شنبه 26 آبان 1388

lizardous - انگلستان - لندن
میرسه روزی که قاتلهای این شهدای همیشه زنده با دستهای ما یاران همیشه سبز به تقاص عملشون برسند. زنده باد ازادی پاینده باد ایران و سرنگون باد دولت دیکتاتوری اسلامی. مرگ براسلام.
سه‌شنبه 26 آبان 1388

sk-swed-m - ایران - ایران
خداخدا دلم میخوادفریادبزنم قلبم اتیش گرفت.چقدرزیباحرفم میزد.حیف از این جوان داناورعنا.لهی نابودشن اوناییکه این جوونو کشتن.
سه‌شنبه 26 آبان 1388

abiabi - انگلستان - لندن
اولا خدا رحمت کند این آقا را . ولی من یه سوال دارم چرا این آقا زمانی که دید که اینطور جنایت داره میشه چرا کاری نکرد . چرا تو روزنامه ها اعلام نکرد که دارن جنایت میکنند تو زندان . بهرصورت روحش شاد
سه‌شنبه 26 آبان 1388

aydak - سوئد - سوئد
abiabi - انگلستان - لندن .. کدام روزنامه؟؟ روزنامه کیهان؟ ایران ؟ رسالت یا جمهوری اسلامی منظورتونه؟؟ او بزرگترین کاری که ممکن بود انجام داده است . وظیفه یک پزشک همان بود که علت واقعی مرگ بیمار را اعلام کند که او هم همین کار را کرده است و ضمناً اگر او علت واقعی را اعلام نمیکرد و از ترس و تهدید و تطمیع خواست دولت کودتا را اجرا میکرد الان بنده ، شما و بقیه مردم از آن جنایات خبردار نمیشدیم. همین چند نفر فداکار باعث فاش شدن این جنایات در سراسر دنیا شدند. .
سه‌شنبه 26 آبان 1388

ommol - انگلستان - لندن
الهی بمیرم چه جوون رعنایی. . انشاله روزی رو ببینیم که خامنه ای سگ به عزای پسرهاش نشسته .
سه‌شنبه 26 آبان 1388

arian1 - ایران - ابادان
اخوندهای خون اشام ومزدوران کثیف اسلامی در سپاه وبسیج برای حفظ نظام ظالمانه وشیطانی خود از هیچ جنایتی دریغ ندارند. بالخره نوبت مردم هم خواهد رسید که مزدوران اسلامی را تکه تکه کنند.مرگ بر جمهوری کثیف اسلامی
سه‌شنبه 26 آبان 1388

baran_uk - انگلستان - لندن
abiabi - انگلستان - لندن . دوست عزیز قابل توجه شما ایشون در ایران بوده نه لندن ، دیگه باید چیکار میکرده ایشون یکباری خبر از درمانگاه به بیرون برده بوده که اینطوری به قتل رسوندش.
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

shahram2020 - ایران - اهواز
اخه که چقدر زیباست اون روز که گردن یکا یکه این اخوندهای مادر خیابانی و بسیجی وسپاهی مادر صیغهای را . با تبر ماسژ بدم که توی تاریخ ثببت بشه....وای که جه میشه...............
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

freydun - ایران - شیراز
abiabi - انگلستان - لندن --ادم عاقل وقتی حرفی برای گفتن نداره .. مبارک را میبندد.منهم این جوان را نمیشناسم وصبر میکنم تا اطلاعات بیشتر منتشر بشود.این جوان دکتر وظیفه در کهریزک بوده جایی که پسر یکی از سرداران سپاه را میکشند اب از اب تکون نمیخوره انوقت او باید با روز نامه ها مصاحبه کند.مثل اینکه تو از ..انور تر نرفتی.خوش بحال خامنه ای که مخالفش توهستی!
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

wildpiony - هند - بمبیی
آخی بمیرم...چلاق شن اینا که شمارو پرپر میکنن
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

UniQue_persian - انگلیس - منچستر
الهی بمیرم با چه امید ارزویی حرف میزنه.ادم دلش اتیش میگیره:-((
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
مرگ بر ملایان اسلامشان و صد ننگ به خیانتکارانی که طرفدار این حکومت هستند...این پزشک جوان بطور یقین//از نظر من// کشته شده به علت وحشت از افشای جنایاتشان...درود به روانش و یادش زنده از خطه اذرابادگان.
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

leila leila - سوئد - گوتنبرگ
عزیزم. دلم ترکید. چه ارزوهایی رو با خودش به زیر خاک برد
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

parandeye abi - بلزیک - بروکسل
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو . ولی اگه زنده بود و نظراتشو تو این سایت میگفت تو با اون فرهنگ مراکشی ..فحشش میدادی .مغز لاستیکی
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

Alireza88 - ایران - تهران
به دوست خویم ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو . که دست از ناسزای گویی و بی حرمتی برداشته تبریک میگویم
پنج‌شنبه 28 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
parandeye abi - بلزیک - بروکسل . .----بلژیک هستی یا نگهبان حجرالاسود. Alireza88 - ایران - تهران . نخیر اقا من حرمت جنایتکاران و بی شرفهای اسلامی را که ایران را به این روز سیاه افکندند نگه نمی دارم چه شده همه ی شما که مدافع قاتلان اسلامی شدید امثال.-- باور-- که از جنایات شنیع ملایان دفاع می کنند قابل احترام هستند؟؟؟یا کسانیکه این سایت را با مسجد اشتباه گرفته اند.
جمعه 29 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.