نامه باشگاه سپاهان به فدراسیون در حمایت از قلعه‌نویی

نامه باشگاه سپاهان به فدراسیون در حمایت از قلعه‌نویی

برای پاک شدن فوتبال جلوی این اظهارات وقیحانه را بگیرید

باشگاه سپاهان در نامه‌ای به سازمان لیگ و کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال خواستار برخورد با افرادی شد که علیه قلعه‌نویی موضع می‌گیرند.

باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در واکنش به توهین‌ها و موضع گیری‌های مربیان، بازیکنان و دست اندرکاران باشگاه‌ها به سرمربی تیم فوتبال سپاهان در نامه‌ای به سازمان لیگ و کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مسائلی را یادآور شد.

در این نامه آمده است:
در حالی که لیگ امسال را با شعار احترام آغاز کردیم و این شعار را برای خود و دیگران سرلوحه برنامه و فعالیت هایمان قرار دادیم برخلاف این شعار زیبا وضعیت لیگ امسال را در بعد رعایت احترام، اخلاق و ادب بسیار نابسامان و آشفته می بینیم.

هر روز به کرات شاهد بروز بد اخلاقی و بیان مطالب غیر فنی و غیر ورزشی از طریق گفت‌وگوها، مصاحبه های بعد از بازی و... از مطبوعات، خبرگزاری ها و صدا و سیما هستیم و مشاهده می کنیم که هر فردی حتی در بی ارتباط ترین موقعیت های ممکن به خود اجازه می دهد گستاخانه و با بدترین ادبیات به طور کنایه‌آمیز و یا مستقیم در مورد افراد، تیم ها، بازیکنان و مربیان دیگر به اظهار نظر بپردازد و جالب اینجاست که این اظهارنظرهای وقیحانه که می رود به صورت نهادینه شده از سوی افراد مختلف به صورت یک سریال ادامه‌دار تداوم یابد هیچ جایی در مسائل فنی و ورزشی ندارد و عمدتا نیز در مصاحبه هایی بروز و ظهور می یابد که این اشخاص باید پاسخگوی عملکرد خود و مجموعه تحت امر در تیم های متبوع شان باشند.

از دیدگاه ما این وضعیت ناصواب و آلوده نشات گرفته از عدم برخورد قاطع سازمان لیگ و کمیته انضباطی با این موج بی احترامی ها و بد اخلاقی هاست و این عدم برخورد می تواند استمرار و تداوم این وضعیت را دامن زند، به گونه ای که بیم آن می رود تا چندی دیگری این بداخلاقی ها و توهین ها به ادبیات عادی و طبیعی جامعه فوتبال و ورزش کشور تبدیل شود( اگر تاکنون در نگاه خوشبینانه این اتفاق نیفتاده باشد.)

باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با اعتقاد به حفظ حرمت همگان، تلطیف فضای فوتبال کشور و لزوم نپرداختن به دیگران از سازمان لیگ، دبیرخانه منشور اخلاقی و کمیته انضباطی استدعا دارد در راستای پاک کردن فضای فوتبال کشور و ادبیات جاری بین خانواده فوتبال با هرگونه بی حرمتی، توهین و اقدامات تخریبی و کنایه آمیز و یا مستقیم برخورد جدی و محکم نمایند و در کنار پرداختن به سایر موضوعاتی که در حوزه منشور اخلاقی قابل پیگیری می دانند برای این نوع بد اخلاقی ها و هتک حرمت ها نیز حساس و پیگیر باشند.

تاکنون عدم برخورد قاطع با این موضوع باعث شده هر شخصی به راحتی و بدون اینکه حد و حدود و موقعیت خود را بشناسد به خود اجازه دهد راجع به افرادی که در فوتبال و ورزش این کشور افتخار آفرینی کرده اند و محبوب فوتبالدوستان هستند بی رحمانه و غیر منصفانه با زشت ترین جملات و ادبیات به اظهار نظر بپردازند.

گفتنی است باشگاه سپاهان روز شنبه  از سیامک رحیم پور، مربی استقلال به دلیل صحبت‌هایش به کمیته انضباطی شکایت کرد.

$persian$ - ایران - تهران
تو ایران فقط استقلال تو مربیایه ایرانی فقط ژنرال.ژنرال تو اونجا چیکار میکنی جای تو پیش ماست منتظرتیم امیرخان
سه‌شنبه 26 آبان 1388

nima.mp3 - ایران - اصفهان
عشق است سپاهان. ولی حیف مربیش قلعه نوعیه. به هر حال : سپاهان اول بشی آخر بشی دوست داریم. بازم همه این حرفا را بی خیال 16 آذر رو عشق است. زنده باد جنبش سبز
سه‌شنبه 26 آبان 1388

$persian$ - ایران - تهران
nima.mp3 - ایران - اصفهان . فعلا که کلی سال بود سپاهانتون تعطیل بود همین ژنرال نجاتش داد از خداتم باشه نمیمونه پشتون دوباره برمیگرده استقلال شمام تو کفش میمونید
چهار‌شنبه 27 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.